FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
نمیدونم این مشکل چیه هر چند وقت یه بار پیش میاد سرورا میریزه بهم همش با اروپایی ها میندازه لتنسی میشه یه خط یا دو خط
از 20 تا بازی کلا 5 تا برد بدست اوردم بیشتر بازیارو همون 20 مین اول میزدم بیرون چون از لگ و دیلی معلوم بود طرف میبره
جایزه درست و حسابی که نمیده هر از گاهیی هم اینجوری اذیت کردنش میگیره

• Like
Reactions: zerio

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
اگه کارت انترید زیادی داری و میتونی با نهایت 300k انجامش بدی حتما بگیرش.
ریسک کردم با 350k گرفتمش زیاد به دلم ننشست البته الان وضع سرورا خرابه موقع خوبی واس نتیجه گرفتن نیست
امارش که فوق العادست مخصوصا پاسش تو دفاع وسطا همچین پاسی کم گیر میاد الانم مد شده پرس وحشتناک میکنن یه پاس اشتباه تو یک سوم خودی موقعیت میده به حریف سانچز فوتمس عالیه ولی نقطه ضعفش همین پاساشه تا به حال چند باری به فنا داده منو

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
نمیدونم این مشکل چیه هر چند وقت یه بار پیش میاد سرورا میریزه بهم همش با اروپایی ها میندازه لتنسی میشه یه خط یا دو خط
از 20 تا بازی کلا 5 تا برد بدست اوردم بیشتر بازیارو همون 20 مین اول میزدم بیرون چون از لگ و دیلی معلوم بود طرف میبره
جایزه درست و حسابی که نمیده هر از گاهیی هم اینجوری اذیت کردنش میگیره
عزیز مودم یا هر اینترنتی میگیری رو اینقدر قطع و وصل کن و خاموش روشن کن درست میشه بعضی وقتا میپره رو سرورای اروپایی درصورتی اگه vpn نداشته باشی باید حتما رو سرورای خاورمیانه باشیم بخاطر همینم هست اکثر ماها دو خط و سه خَط و چهار خط شدیم از پارسال که خیلی خوب شده وفقط تنها عیبش اینه با عرب ها میفتیم.....

راستی دوستان این فیفا 20 چرا اینجوریه؟ مهاجما به شدت op شدن کافیه فرار کنن بعضی وقتا حتی دفاع های pace بالا هم نمیتونن بگیرنشون این مورد به شدت اذیت میکنه امسال گیم پلی پارسال خیلی هنوز بهتر بود.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
به نظرت کدوم دفاع بهتر هست؟ دفعا زیاد تست کردم ولی خوب نبودن خیلی رو مخن
چه لیگی؟ من دفاع قدرتی با سرعت متوسط دوست دارم همه میگن میلیتاءو بهترین دفاع هست ولی برای من بدترین دفاع بود، ناچو با سرعت 74 از اون بهتر بود

• Like
Reactions: rabin88

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
ریسک کردم با 350k گرفتمش زیاد به دلم ننشست البته الان وضع سرورا خرابه موقع خوبی واس نتیجه گرفتن نیست
امارش که فوق العادست مخصوصا پاسش تو دفاع وسطا همچین پاسی کم گیر میاد الانم مد شده پرس وحشتناک میکنن یه پاس اشتباه تو یک سوم خودی موقعیت میده به حریف سانچز فوتمس عالیه ولی نقطه ضعفش همین پاساشه تا به حال چند باری به فنا داده منو
والا برای من که این هفته چنتا بازی رو رسما دراوورده.خیلی خوبه.حتما shadow ببند بهش

• Like
Reactions: omiid72

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
707
ترکیبت چیه برادر؟
4231
گلر اوبلاک
دفاع وسطها دیگو کارلوس (کارت یوفا) و راموس
دفاع چپ مارسلو راست کارواخال (هر دو گلد)
هافبک دفاعیا ویدال (فوتمس) و کاروالیو (اولتیمیت اسکریم)
هافبک راست دمبله گلد
هافبک چپ گدش (فوتمس)
هافک هجومی مودریچ (فوتمس)
مهاجم نوک گامیرو(اولتیمیت اسکریم)

اینستراکشن ها
برای lb rb استی بک
برای هافبک دفاعی ها یکیشون دراپ بیتوین دیفندرس و یکیشون استی بک و جفتشون کاور سنتر
برای دمبله و گدش کات اینساید
برای مودریچ استی فوروارد
برای گامیرو تارگت من
سیستم دفاعی پرش این لاس پوسیشن
برای هجوم لانگ بال
برای دفاع واید روی6 خط و عمق 5روی خط
راحت گل میزنم و راحت تر گل میخورم!!!

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
707
چه لیگی؟ من دفاع قدرتی با سرعت متوسط دوست دارم همه میگن میلیتاءو بهترین دفاع هست ولی برای من بدترین دفاع بود، ناچو با سرعت 74 از اون بهتر بود
دقیقا منم با میلیتائو اصلا نتونستم بازی کنم

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
این آداما چطوره ؟ زیاد تعریف می کنن . ارقام و امار که جالب نمیزنه .
نکات مثبت : سرعت فول و قدرت بدنی و تا حدودی دریبلینگ
نکات ضعف : ویک فوت 2 ، قدرت پاس و شوت ضعیف

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
707
این آداما چطوره ؟ زیاد تعریف می کنن . ارقام و امار که جالب نمیزنه .
نکات مثبت : سرعت فول و قدرت بدنی و تا حدودی دریبلینگ
نکات ضعف : ویک فوت 2 ، قدرت پاس و شوت ضعیف
خیلی از پیج های خارجی میگن ارزش نداره ولی سرعتش وسوسه کنندست!

• Like
Reactions: zerio

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
سلام

فعلا انگلیس هستم دفاع وسط سانچز دارم با Nathan Aké از سانچز خیلی راضی نیستم ولی بهتر از اون پیدا کردم البته قیمت ها خیلی بالا میشه گیر اورد ولی تا 50 هزار سکه براش در نظر دارم یا 70 هزار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر