FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام

فعلا انگلیس هستم دفاع وسط سانچز دارم با Nathan Aké از سانچز خیلی راضی نیستم ولی بهتر از اون پیدا کردم البته قیمت ها خیلی بالا میشه گیر اورد ولی تا 50 هزار سکه براش در نظر دارم یا 70 هزار
اگه میتونی و با بازیکن‌های داری schar و اسمالینگ توی sbc ها هستن رو ببند

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
بازیکن های لاین استوری اگه اینفورم بگیرن کارت لاین استوریشون آپدیت میشن ؟ همچین قابلیتی داره این کارتا ؟ اگه نه که بذاریم تو اس بی سی حل بشه بره 8->

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
جسارتا مثل اینکه شما هم نوشته من رو کامل نخوندین . توضیح دادم این ترکیب برای حفظ چمستری هست . امیلی میتونه cm باشه ؟! پاسش 75 هست چطور cm وایسه . اتفاقا بهترین مهاجم هست و هر چی گل میزنم به وسیله ی همین بازیکنه . من دو مهاجمه بازی می کنم .در مورد cdm هم توضیح دادم چند پست قبل
این کار اصلا به صلاح نیست متاسفانه، یعنی برای حفظ چیمستری ترکیبت X هستش بعد که رفتید تو زمین ترکیب رو عوض کنید، این تو فیفا های قبلی جواب میداد ولی الان اصلا جوابگو نیست
ترکیبی که به عنوان ترکیب دوم انتخاب میشه نباید تفاوت زیادی داشته باشه
برای مثال 41212 دیفنس و 4312
4231-1 4231-2- 41212 واید.
اگر متفاوت باشه، درسته به نظر نمیاد ولی دقیقا تاثیر داره
من اوایل این کار رو میکردم، ولی چون خیلی افتضاح میشه و بازیکنها گیج میزنن، دیگه این کار رو نکردم و خیلی بهتر از قبل دارم نتیجه میگیرم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازیکن های لاین استوری اگه اینفورم بگیرن کارت لاین استوریشون آپدیت میشن ؟ همچین قابلیتی داره این کارتا ؟ اگه نه که بذاریم تو اس بی سی حل بشه بره 8->
مثه اینکه هنوز ea رو نشناختی

اسمالینگ لیگش سری آ و تیمش رم هست حواستون باشه باید یه جوری توی ترکیب جاش بدید

البته یه دفاع خوب بنام foyth هم توی sbc لیگ انگلیس هست ولی خرجش زياده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
schar دارم متوسط رو به پایینه . اسمالینگ سرعت و بالانس و ... خوب نیست . نمی دونم تو بازی چطوره ولی خوب به نظر نمیرسه . لیگم که ایتالیا هست
تو که به واران هم میگی کند به میلیتاءو هم میگی کند اصول دفاع بلد نیستی وگرنه من توی پروکلاب با دفاع 70 بازیکن با سرعت 90 رو میگیرم،

• Like
Reactions: Xac

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
این کار اصلا به صلاح نیست متاسفانه، یعنی برای حفظ چیمستری ترکیبت X هستش بعد که رفتید تو زمین ترکیب رو عوض کنید، این تو فیفا های قبلی جواب میداد ولی الان اصلا جوابگو نیست
ترکیبی که به عنوان ترکیب دوم انتخاب میشه نباید تفاوت زیادی داشته باشه
برای مثال 41212 دیفنس و 4312
4231-1 4231-2- 41212 واید.
اگر متفاوت باشه، درسته به نظر نمیاد ولی دقیقا تاثیر داره
من اوایل این کار رو میکردم، ولی چون خیلی افتضاح میشه و بازیکنها گیج میزنن، دیگه این کار رو نکردم و خیلی بهتر از قبل دارم نتیجه میگیرم
والا اولین باره همچین چیزی میشنوم ! خود یوتیوبر ها هم همچین کاری می کنن و سوییچ می کنن . این یکی از قابلیت های خود بازیه . منظورتون از گیج زدن چیه ؟

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
4231
گلر اوبلاک
دفاع وسطها دیگو کارلوس (کارت یوفا) و راموس
دفاع چپ مارسلو راست کارواخال (هر دو گلد)
هافبک دفاعیا ویدال (فوتمس) و کاروالیو (اولتیمیت اسکریم)
هافبک راست دمبله گلد
هافبک چپ گدش (فوتمس)
هافک هجومی مودریچ (فوتمس)
مهاجم نوک گامیرو(اولتیمیت اسکریم)

اینستراکشن ها
برای lb rb استی بک
برای هافبک دفاعی ها یکیشون دراپ بیتوین دیفندرس و یکیشون استی بک و جفتشون کاور سنتر
برای دمبله و گدش کات اینساید
برای مودریچ استی فوروارد
برای گامیرو تارگت من
سیستم دفاعی پرش این لاس پوسیشن
برای هجوم لانگ بال
برای دفاع واید روی6 خط و عمق 5روی خط
راحت گل میزنم و راحت تر گل میخورم!!!

والله راموس رو من هم دارم و سوتیه شدیده، دنبال جایگذین هستم براش
دفاع چپ رو آلبا بگذار قشنگ جمع میکنه
هافبک دفاعیا اوکی هستش ولی بتونی جای کاروالیو مودریچ بگذاری بهتره
راست دمبله خوبه ولی گرت بیل جوابتره
گوئدس (گدش) بسیار افتضاحه و یکی دیگه از سوتی های تیم اونه
جای مودریچ هم آسپاس اسکریم بهتره بگذارید
گامیرو هم عالیه
فکر کنم این تغییرات رو بدی اوکی هستش
در ضمن من تراستگن(تراشتگن ) رو بیشتر از اوبلاک میپسندم

• Like
Reactions: rabin88

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
والا اولین باره همچین چیزی میشنوم ! خود یوتیوبر ها هم همچین کاری می کنن و سوییچ می کنن . این یکی از قابلیت های خود بازیه . منظورتون از گیج زدن چیه ؟
همه همین کارو میکنن دوستمون تز زیاد میده مثل همون تره روز اول toty پک زدن و اگه در نیارید دیگه شانسی ندارید اون دوست قبلی رفته ایشون اومدن جاش

• Like
Reactions: 947947

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
برای من اینطوری بودن، مثلا من اس تی رو سی اف میکردم میگذاشتم سی ای ام، بعد میرفت سی دی ام می ایستاد در صورتی که استی فوروارد بود و کلا شده بود سوتی تیم
منم خیلی با اینجور تیما بازی کردم که در 97 درصد مواقع بردمشون

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
تو که به واران هم میگی کند به میلیتاءو هم میگی کند اصول دفاع بلد نیستی وگرنه من توی پروکلاب با دفاع 70 بازیکن با سرعت 90 رو میگیرم،
این برای دومین بار من کی گفتم واران کنده !!؟ گفتم واران بالانسش و اجیلیتیش کمه . میلیتائو هم دفاع خوبیه ولی من باهاش حال نکردم یعنی نتونستم باهاش بازی کنم . بعدشم پروکلاب کجا التیمیت کجا ؟؟؟؟!!!!!

سرعت 76 اسمالینگ نسبت به سرعت همون واران که 83 هست کند به حساب نمیاد ؟؟ اصول دفاع کردن !! وقتی دست طرف رو می خونی که میخواد کجا پاس بده بعد با دفاع جکی پوشش میدی اون منطقه رو . با یه دفاع دیگه میری تو پاش ولی دیلی داری و 3 ثانیه دیرتر تکل ایستاده میزنه و یا با یه حرکت فیک طرف دفاعت میره تو دیوار ، دفاع اصولی چه معنی میده ؟!!!
یه فیلم گرفتم از همین فردا یا پس فردا میذارم اینجا . همچین میگی دفاع اصولی انگار همه چی این بازی اصولی هست که اینش باشه :))

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این برای دومین بار من کی گفتم واران کنده !!؟ گفتم واران بالانسش و اجیلیتیش کمه . میلیتائو هم دفاع خوبیه ولی من باهاش حال نکردم یعنی نتونستم باهاش بازی کنم . بعدشم پروکلاب کجا التیمیت کجا ؟؟؟؟!!!!!

سرعت 76 اسمالینگ نسبت به سرعت همون واران که 83 هست کند به حساب نمیاد ؟؟
من نمیدونم شما چه توقعی از دفاع داری ولی راموس با pace 72 73 دارم قبلشم ناچو با pace 74 داشتم راضی بودم شاید اسمال برای شما کنده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر