FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دوستان من بازی اصلی روهنوزنگرفتم ولی دمورواول بانتایج سنگین میباختم.مبتدیدهم هستم دوساله فیفابازی میکنم همیشه پیس بازی کردم.بعدکه توفورمیشن تیمم انترکپچنزروکه دفاع تیمی است گذاشتم روکنسراکتیو ومشکلم تودموحل شده باتفاضل گل کم میبرم وهم میبازم البته تودمو شایدنسخه اصلی فرق کرده بعدازاین چندروزبازی اصلی روبگیرم تاببینم چجوری شده.وبنظرم باتمام مشکلات بازی گیم پلی نرم وروونی داره وهیجان.امیدوارم مشکلات هم بایه اپدیت حل بشه.
نسخه اصلی متفاوته کلا سخت ترم هست چه رو سوپراستار چه لجند

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
سلام دوستان من ٧٩ $ اديشن رو گرفتم اومدم دانلود كنم تا ٣٠٠ mb ميره بهد ارور ce corrupted data ميده و كارهاي ريستارت مودم و ps4 رو انجام دادم dns هم عوض كردم الان دو روزه خوب نشده ارور كسي براش پيش اومده ؟؟!!!
بله داداش ، برای من هم دقیقا همین مشکل پیش اومد ، مودممو عوض که میکردم راحت دانلود میشد ، با مودم خودم سر یه عدد مشخص همیشه ارور Corrupted data رو میداد

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
کافیه رئال مادرید رو برداری توپ رو بدی رونالدو تا با سرعت 100 کیلومتر در ساعت همه رو دریبل بده بزنه گل ! تو اولین اپدیت باید سرعت بازیکن های رئال رو نصف کنن !
کلا بازی نسبت به 17 به نظر من یه پسرفت بزرگه . از همه نظر پسرفت داشته حتی گرافیک .
من که پشیمون شدم از خریدش.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: guppy

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
شیده گیم مگه معتبر نیست؟ هرکی میشناسه بگه همه استفاده کنن
من ازش فیفا 18 نسخه استاندارد ( 60 دلاری )چند روز قبل ریلیز ظرفیت 3 خریدم موردی نبود ( مثل اینکه اونایی که نسخه رونالدو که چند روز زودتر اجازه بازی میداد رو خریده بودن اکانتاشون مشکل خورد که عوض کردن براشون )

• Like
Reactions: guppy

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
چرا دقیقا فیفا 15 هست.... : نخر دوست عزیز... :| پولت توی جوب نریز...
دوست عزیز دیگه این مقدار تعصب هم خوب نیست:D . این که بگی این بازی کامل کامله و هر مشکلش رو با یه دلیل توجیه کنی بیشتر خودت رو داری گول میزنی :)
این فیفا با شایستگی میتونه با ۱۵ برای بدترین فیفا چند سال اخیر رقابت کنه :|

پ.ن : دوستان برید چند دستی online بازی کنین تا بیشتر با دسته گل EA آشنا بشید :D

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
فقط اومدم بعد 5 6 دست بازی بگم چقدر بده امسال :| فوتبالو من امسال بیخیال میشم کلا به nba میرسم :D به همه ی دوستان هم پیشنهاد میکنم هر چقدرم فوتبالی باشید بیاید سمت nba دیگه بازی ورزشی جز اون نمیتونید انجام بدین :D

Vahid-Khazayi

کاربر سایت
May 4, 2017
118
دوست عزیز دیگه این مقدار تعصب هم خوب نیست:D . این که بگی این بازی کامل کامله و هر مشکلش رو با یه دلیل توجیه کنی بیشتر خودت رو داری گول میزنی :)

البته یادمه خود شما هم نمره 7 گیم اسپات رو مسخره کردی :-c خوشحالم که به حقیقت پی بردی :-bd

پ.ن : چند وقته یه سری از فن های توخالی نمیان از بازی به به و چهچه کنن:-@

آخرین ویرایش:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel

انلاین که فاجعه . من تا الان حدود 15 دست بازی کردم اگر رئال رو برداری راحت با اختلاف چندین گل برنده میشی . اصلا بازیکن نگو بگو موتورسیکلت ! به نظر من مشکل اصلی انلاین سرعت عجیب و غریب بازیکنها هست مثل اینکه یه موتور بستن به پشتشون!
فقط اومدم بعد 5 6 دست بازی بگم چقدر بده امسال :| فوتبالو من امسال بیخیال میشم کلا به nba میرسم :D به همه ی دوستان هم پیشنهاد میکنم هر چقدرم فوتبالی باشید بیاید سمت nba دیگه بازی ورزشی جز اون نمیتونید انجام بدین :D
بسکت 2k18 نسبت به 17 چقدر پیشرفت کرده ؟ ارزش داره ارتقا بدیم یا با همون بسازیم !؟ شنیدم تو کریرش باید پول واقعی خرج کنی ! تو این یکماه که دو تا بازی pes و fifa رو ارتقا دادم به نظرم هر دو از نسخه سال قبلشون ضعیفترن و پشیمون شدم .

• Like
Reactions: sam.fisher

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
انلاین که فاجعه . من تا الان حدود 15 دست بازی کردم اگر رئال رو برداری راحت با اختلاف چندین گل برنده میشی . اصلا بازیکن نگو بگو موتورسیکلت ! به نظر من مشکل اصلی انلاین سرعت عجیب و غریب بازیکنها هست مثل اینکه یه موتور بستن به پشتشون!

بسکت 2k18 نسبت به 17 چقدر پیشرفت کرده ؟ ارزش داره ارتقا بدیم یا با همون بسازیم !؟ شنیدم تو کریرش باید پول واقعی خرج کنی ! تو این یکماه که دو تا بازی pes و fifa رو ارتقا دادم به نظرم هر دو از نسخه سال قبلشون ضعیفترن و پشیمون شدم .

17 رو من اصن بازی نکردم راستش ! ولی شاهکاره این نسخه:| بله اگه کریر بازید این مشکلو داره

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
جالبه من هر نسخه امیدوارم که بازی از نظر تاکتیک های دفاعی پیشرفت کنه و سیستم و مکانیزم دفاع پیشرفته تر بشه ولی هیچ وقت این اتفاق نمیفته.
الان هم که با توجه با بازخورد دوستان بازی در حمله و دفاع اصلا بالانس نیست و کسی که حمله میکنه و توپ رو در اختیار داره با توجه به سرعت تخیلی بازیکنا کاملا برتری داره .
متاسفانه فیفا برای جذب بازیکنان جدید سال به سال بازی رو آرکید تر و پر گل تر میکنه .

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر