FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اقا اين داستان اسليدر هارو بزاريد كنار
من بالا تر توضيح دادم اسلايدر ها چي هستن ولي يه بار هم استفاده نكردم براي بازي
كلا كسي كه علاقه به استفاده از چيت كد و ماد داره با ااسلايدر هم ميتونه كنار بياد
شما بلند ميشي ميزي يه مسابقه اي چيزي دست به اسلايدر ميزارن بزني؟!انلاين بازي ميكني اسلايدر ...ديفالت باز بازي هرچي هست بايد بمونه....پس بهتره گند ماري كه ميكنن رو با اسلايدر مااه نكشيم روش
اسلایدرا که خیلی مهم هستن و ارزش بازیو میبرن بالا! اصلا شما میتونی بازیو به خودت سختتر کنی!
هر چند اکثر کسایی که فیفا رو میخرن خیلی کم آفلاین میزنن اما باز هم اسلایدر ها در دراز مدت ارزش بالایی دارن

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
بلند میشیم بریم مسابقه ای چیزی؟ این همون نودو نه درصدیه که قبلی گفت. اخه عزیزم دلبر من چند درصد افراد میرن مسابقات این فرمی؟
ما میخواییم تو خونه چنددقیقه فوتبال بازی بکنیم ولذت ببریم دم سازنده بازی گرم که اجازه داده خودمون تصمیم بگیریم بازی رو اسونتر بکنیم یا سخت تر وچالشی تر.
شما با اسلایدر بازی رو سخت تر بکن ببین تو انلاین به کارت میاد یانه دوما اصلا بخش انلاین با افلاین فرق میکنه اینا رو با هم قاطی نکنید
واسه کسی که تنها بازی میکنه اسلایدر ها به کار میان، که باز اونم عده ی کمی دیفالت بازی رو تغییر میدن.
ولی برای بازی آنلاین و دونفره و یا میری مهمونی یا هر جای دیگه ای بخوای بازی کنی همه فیفا بازن نه اسلایدر باز!، دیفالت بازی مغزه هر بازی ایه.
اسلایدر رو سختتر کنیم تو آنلاین چطور به کارمون میاد؟

• Like
Reactions: sam.fisher

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
واسه کسی که تنها بازی میکنه اسلایدر ها به کار میان، که باز اونم عده ی کمی دیفالت بازی رو تغییر میدن.
ولی برای بازی آنلاین و دونفره و یا میری مهمونی یا هر جای دیگه ای بخوای بازی کنی همه فیفا بازن نه اسلایدر باز!، دیفالت بازی مغزه هر بازی ایه.
اسلایدر رو سختتر کنیم تو آنلاین چطور به کارمون میاد؟

ببین حرف منو خوب نمیخونی مجبور میشیم هی پست بدیم من اصلا بحث انلاینو نیاوردم همش میگی انلاین و دو نفره تو مهمونی.بحث من بخش افلاین و بازی تک نفرست و بخش مهمکریر مد
اون حرفی هم که گفتم سخت تر کردن اسلایدر ها تو انلاین به کارمون میاد به خاطر این بود که شما هر چه بازیتو سخت تر بکنی ممکنه اماده تر وابدیده تر بشی و شاید تو انلاینم به دردت بخوره شایدم نخوره ولی بازم میگم بخش انلاینو با افلاین قاطی نکنیم این دو بخش دو دنیای متفاوت هستن تو فیفا.
توی pes افلاین یعنی فرندلی چون مستر لیگش مفت نمی ارزه ولی بخش افلاین فیفا با وحود کریر مد بسیار جذاب ومهم هست
تو فیفا وقتی میگیم افلاین از بخش مهم وجذابی به اسم کریر مد صحبت میکنیم پس اسلایدر ها خیلی مهم و تاثیر گذارن تمام

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
امروز تونستم با یکی از دوستان بازی کنم (قبلا با CPU بازی کرده بودم)

به معنای واقعی کلمه EA **** تو بازی.

یعنی شما گیم‌پلی FIFA 17 رو بیار، **** توش میشه FIFA 18 DEMO.

سرعت بازی به شدت بالا رفته درحالی که توی بازی با CPU اصلا معلوم نبود.

میگ میگ به شدت تقویت شده یعنی شما گرت بیل رو بگیر و ۱۰ تا بازیکن حریف رو راحت جا میذاری. تا تبم حریف بخواد تکل اول رو بزنه شما شادی پس از گلت هم تموم شده.

دروازه بان به هیچ شوتی نه نمیگه. یکی از نقاط قوت فیفا ۱۷ دروازه بانش بود که به اون هم رحم نکرده EA بی‌پدر.

۹۹ درصد پاسا عین پینگ پنگ میرسه. یعنی شما چشمتو ببندی پاسکاری کنی، احتمالا بعد از چند ثانیه که چشمتو باز کنی، دوباره میبینی توپ دست خودته!

تقریبا هیچ شوتی نیست که توی چارچوب نباشه و یا گل میشه یا کرنر حالت دیگه ای نداره.

کلا بازی جوری شده مناسب برای گروه سنی الف هست که راحت یه بازیکنو بگیرن و خدا به همراه همه رو دریبل کنن.

بازی فاجعه شده در حالی که وقتی با CPU بازی میکنی اصلا معلوم نیست.

اگه همین گیم پلی بمونه برای بازی اصلی،با همون PES آشغال هیچ فرقی نداره.

اونایی که با CPU بازی می‌کنن کلا بیخیال گیم پلی فعلی بشن و با حریف انسانی بازی کنن، میفهمن چی میگم.

تنها امید به اینه که نسخه اصلی اینطوری نباشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sam.fisher

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
همین اسلایدر هایی که فیفا داره می ارزه به کل انمیشنو مدلینگو گرافیک بازی pes
pes یه آش میپزه برای یک سال وباید با همون خوراک یه سال سر کنی ولی تو فیفا این اسلایدر ها بازی رو اغلب نجات میدن و میتونی شرایطو برای بازی سخت تر یا اسونتر بکنی.

ولی اگر به فرض مثال این مسئله شوت پشت محوطه حل نشه حتی با اسلایدر به نظرم مرگ بازی و گیم پلیو میشه رسما اعلام کرد.
دلیلی که من وارد این بحث شدم، اغراق هایی بود که شما تو این پست کردید. وگرنه با اسلایدر پدرکشتگی نداریم،فقط در این حد که شما این ویژگی رو موثر میبینی نیست.

• Like
Reactions: aslirezahddd

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
ببین حرف منو خوب نمیخونی مجبور میشیم هی پست بدیم من اصلا بحث انلاینو نیاوردم همش میگی انلاین و دو نفره تو مهمونی.بحث من بخش افلاین و بازی تک نفرست و بخش مهمکریر مد
اون حرفی هم که گفتم سخت تر کردن اسلایدر ها تو انلاین به کارمون میاد به خاطر این بود که شما هر چه بازیتو سخت تر بکنی ممکنه اماده تر وابدیده تر بشی و شاید تو انلاینم به دردت بخوره شایدم نخوره ولی بازم میگم بخش انلاینو با افلاین قاطی نکنیم این دو بخش دو دنیای متفاوت هستن تو فیفا.
توی pes افلاین یعنی فرندلی چون مستر لیگش مفت نمی ارزه ولی بخش افلاین فیفا با وحود کریر مد بسیار جذاب ومهم هست
تو فیفا وقتی میگیم افلاین از بخش مهم وجذابی به اسم کریر مد صحبت میکنیم پس اسلایدر ها خیلی مهم و تاثیر گذارن تمام
همین بخش کریر مدش اینقدر تو فیفا اسون بود که قابل بازی نبود .
شما میگید اسلایدر . کسی که کریر مد بازی میکنه دوست داره منطق داشته باشه . خود گیم پلی بازی سخت باشه . نه اینکه شما اسلایدر اسپید سی پی یو قوی کنی .
اون وقت کریستین رونالدو تو سرعت از استاد اسدی کم بیاره

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
875
نام
نويد
من که انقد رو سرعت بازی حساسم میگم سرعت نسبت به ۱۷ بهتر شده،دوستمون اون بالا چجوری از بیشتر شدن سرعت گله کرده :/

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
دوست عزیز درست میگه اگه با cpu بازی کنی مشخص نیست ولی وقتی با یه نفر دیگه بازی کنی همه مشکاتی که گفت رو کامل حس میکنی متاسفانه:| ولی من به این که نسخه اصلی این تور نباشه خیلی امیدوارم

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
502
من با کلیت بازی حال کردم خیلی بیشتر از دمو فیفا ۱۷(البته اونجا سر تغییر موتور خیلی هایپ بودم ) ،به جز موضوع دروازه بان
قشنگ یاد pes 16 اون دروازه بان های فاجعش افتادم کلا به هیچ توپی نه نمیگن
واسه فیفا همچین موضوعی خیلی عجیبه :|
این موضوع میتونه بدجوری به لذت بازی ضربه بزنه
نور ورزشگاه تو شب یه مقدار کمه ولی نه اونقدری که به تجربه بازی ضربه بزنه
گرافیک تو نماهای نزدیک خیلی خوبه قشنگ میشه قدرت فراست بایت رو دید ، هر چند لباس یه مقدار تو ذوق میزنه ( تکون خوردنش یه مقدار غیر طبیعی بود )
بخش player id هنوز جای کار داره ولی کریس رونالدو خیلی خوب شده لامصب مو نمیزنه با خودش
انمیشین ها به نظرم تفاوتی با نسخه قبل نداره بعضی مواقع تو ذوق میزنه ولی انصافا این پیوسته بودنش خیلی لذت بخشه اون ضعف رو پوشش میده
در مورد حواشی مثل جو استادیوم و گزارشگر و ... که دیگه لازم به توضیح نیست ، فوق العادست ، تو بازی هیچ لذتی فراتر ازین نیست که رئالی باشی بازی تو برنابئو باشه شروع بازی اون سرود فوق العاده دسیما (Hala Madrid y Nada Mas ) پخش بشه :sob:
در نهایت اگه یکسری مشکلات که به نظرم قابل حل تو بازی اصلی نباشه قطعا میتونه تعدادی زیادی از فوتبال دوست ها به خصوص فیفا فن هایی که از فیفا ۱۷ راضی بودن رو راضی کنه

Hojjat

کاربر سایت
Apr 13, 2015
20
دمو رو بازی کردم و چند تا نکته به نظرم اومد :
- بازی تو حالت legendary آسون تر از حالت world class به نظر میاد .
- نور پردازی ورزشگاه ها همینجور که دوستان گفتن در شب زیاد جالب نیست . تو برنابئو دیگه بد تره .
- پشت محوطه شوت های با R1 به آسونی گل می شن
- حالت تعویض سریع خیلی خوبه . اگه تو آنلاین هم باشه ( که قائدتا باید باشه) کمک زیادی به بازیکن می کنه .
- فضا و اتمسفر استادیوم ها و تماشاگران خیلی خوبه .
- رنگ لباس بازیکنان یکم تاره به نظر من!
- سانتر ها خیلی قشنگ تر و واقعی تر شدن، به نظر می رسه یکی از راهکار های گلزنی در فیفا 18 سانتر باشه
- سرعت بازی تو دمو هم که خوب و منطقی به نظرم اومد.
در کل اگه یکی دو تا ایراد ریز مثل راحت گل شدن شوت های پشت محوطه و نورپردازی توی شب برای نسخه اصلی اوکی شه احتمالا بهترین فیفای نسل بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر