FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان تشویق ایسلندی اضافه شده نه؟من سرگرم بازی بودم حواسم نبود فقط یه لحظه اخر تشویق ایسلندی که تند میشه رو متوجه شدم.خیلی باحال بود
یه چیزم در مورد نورپردازی بگم.ea تو تریلرهایی که نشون میداد تاریکی مشخص بود.اگه برین نگاه کنین متوجه میشین

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
یادمه یکی از بچه ها اینجا یه عکسی گذاشته بود از راموس که بدنش به طور سه بعدی اسکن شده مدیلینگ بی نقصی داشت اما راموس تو نسخه دمو کپ نسخه 17 هست هیچ فرقی نکرده ! حالا قضیه از چه قراره مشخص نیست امیدوارم تو نسخه اصلی این موشن پلیر که گفتن رو ببینیم واقعا

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
de34fb75f6a4df87dbd1115141e0b46d.jpg

Sent from my SM-J510F using Tapatalk[/QUOTE]

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
دیگه وجود اسلایدر رو خیلی بت کردی. 99 درصد افراد به اسلایدر ها دست نمیزنن، تو بخش های آنلاین مگه اسلایدر کار میکنه؟ یا کیک آف دو نفره با دوستان؟ اسلایدر به کار تعداد خیلی کمی میاد.

تو کریر مدو حساب نکردی
کریر بخش مهمیه تو فیفا حتی انلاین بازا هم کریر مد میزنن. وقتی افلاین بازی میکنی قطعا به اسلایدر ها نیاز پیدا میکنی.
اتفاقا اسلایدر ها خیلی به کار میان. اونا رو برای قشنگی نزاشتن
این 99 درصد از کجا اومده؟

• Like
Reactions: ehsas1

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
اقا اين داستان اسليدر هارو بزاريد كنار
من بالا تر توضيح دادم اسلايدر ها چي هستن ولي يه بار هم استفاده نكردم براي بازي
كلا كسي كه علاقه به استفاده از چيت كد و ماد داره با ااسلايدر هم ميتونه كنار بياد
شما بلند ميشي ميزي يه مسابقه اي چيزي دست به اسلايدر ميزارن بزني؟!انلاين بازي ميكني اسلايدر ...ديفالت باز بازي هرچي هست بايد بمونه....پس بهتره گند ماري كه ميكنن رو با اسلايدر مااه نكشيم روش

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
بلند میشیم بریم مسابقه ای چیزی؟ این همون نودو نه درصدیه که قبلی گفت. اخه عزیزم دلبر من چند درصد افراد میرن مسابقات این فرمی؟
ما میخواییم تو خونه چنددقیقه فوتبال بازی بکنیم ولذت ببریم دم سازنده بازی گرم که اجازه داده خودمون تصمیم بگیریم بازی رو اسونتر بکنیم یا سخت تر وچالشی تر.
شما با اسلایدر بازی رو سخت تر بکن ببین تو انلاین به کارت میاد یانه دوما اصلا بخش انلاین با افلاین فرق میکنه اینا رو با هم قاطی نکنید

• Like
Reactions: ehsas1 and Hodor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر