FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اون ویژگی هتریکی که تو پس اضافه کردن(همونی که بازیکنی که هتریک کرده توپو برمیداره آخر بازی)تو فیفا هم اضافه شده من با جیووانی دوس سانتوس هتریک کردم یهو آخر بازی دیدم توپ دستشه
از فیفا ۱۳ هست

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
آقا من یک اکانت جدید ساختم باهاش فیفا بخرم برام 5 دلار مالیات زد ولی با اکانت خودم چیزی اضافه نمیکنه.قضیه چیه کسی میدونه؟
ویرایش:فهمیدم از ایالتیه که اکانت رو توش ساختم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aminda

ragbar12

کاربر سایت
Nov 20, 2008
26
دوستان امسال سه نسخه از فیفا منتشر میشه من میخوام فیزیکی بخرم
چون بیشتر افلاین بازی میکنم به نظرتون نسخه استاندارد بخرم بهتره؟
اختلاف قیمت این سه نسخه به نظرتون چقدره به پول ما؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان اینطور که من دیدم 3 آذر میشه آخرین جمعه ماه نوامبر (جمعه سیاه یا همون بلک فرای دی)...به نظرتون الان گیفت بخرم یا بزارم همون موقع بخرم ؟؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
الان یه ویدئو دیدم از ایونت خود EA که 2-3 هفته پیش برای یوتیوبرا گذاشت!
مشکل شوت هنوز پا برجاس امیدوارم با day one patch رفع بشه! دفاع وحشتناک سخته همشون مینالیدن(بدویی سمت حریف آب خوردن دریبل میخوری)

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
این مشکل تخریب پذیری چمن هم امیدوارم درست شه بیش از حد اغراق شده اس هنوز نیمی از نیمه نگذشته زمین کلش نابود شده در حالی که تو واقعیت چمن اینقدر راحت کنده نمیشه بازی متاسفانه مشکلات و میشه گفت باگ های زیاد داره از شوت های فنی که یه مقدار جهت بدی بلا استثنا گله تا گلرها که درسته مثل 17 نیستن که هر توپی ر بگیرن اما اینقدر ضعیف هم منطقی نیست واقعا درضمن درجه سختی لجندری هم به شدت اسون شده اینا شک ندارم تو نسخه نهایی درست میشه و اینکه دفاع هم دیگه کمکت نمیکنه به نظرم بازی تو فاز دفاعی سخت تر کرده خیلی که شاید یه عده دوست نداشته باشن اما من خوشم امد شوت ها هم خیلی گل میشه که امیدوارم همه اینها رفع شه تو نسخه نهایی یا فوقش با یه اپدیت درست شه

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
تا اون جایی که من میدونم تفاوت سه نسخه توی ایتم های اضافی که توی آلتیمیت تیم میده هست و سه روز دسترسی زودتر پس به نظر واسه شما که افلاین بازی میکنی نسخه معمولی باید بهتر باشه

• Like
Reactions: ragbar12

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600

باگ امسالB-) از 86 بوسکتکس و 87 راکتیچ بهتره
کلا هرچی بیاری رئال بارسا بالا 80ـه
بازیکنه تا چند سال پیش تو تشتک سازی بوده الان بیاد بارسا میره بالا 80
بعد یکی مثه موزس خودش و میکشه 79 ـه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
دوستان اینطور که من دیدم 3 آذر میشه آخرین جمعه ماه نوامبر (جمعه سیاه یا همون بلک فرای دی)...به نظرتون الان گیفت بخرم یا بزارم همون موقع بخرم ؟؟
من که خودم میگفتم بلک فرایدی
واقعا دوست دارم چلسی امسال و بازی کنم
الان دارم شریکی میگیرم
فیفا هم میره تو تخفیفای چند هفته آخر
یهو دیدی 3 آذر شد 25-26 آذر

آخرین ویرایش:

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
من شک ندارم خیلی از این مشکلاتو تو نسخه نهایی حل میکنن . ساخت این بازی مال چند ماه پیشه قطعا بازخوردا رو دریافت کردن
دوما واقعا اسلایدر ها تو بازی موثر هستن شما شوت ارور رو بالا ببر ببین میشه فرتو فرت از دور گل زد با نه
همین اسلایدر هایی که فیفا داره می ارزه به کل انمیشنو مدلینگو گرافیک بازی pes
pes یه آش میپزه برای یک سال وباید با همون خوراک یه سال سر کنی ولی تو فیفا این اسلایدر ها بازی رو اغلب نجات میدن و میتونی شرایطو برای بازی سخت تر یا اسونتر بکنی.

ولی اگر به فرض مثال این مسئله شوت پشت محوطه حل نشه حتی با اسلایدر به نظرم مرگ بازی و گیم پلیو میشه رسما اعلام کرد. تو فیفا 17 تقریبا همه چیز رندومی بود نمیشد حساب کنی این بازی از راه دور گل میزنی یا با سانتر یا هر چی بسته به شرایط بازی از موقعیت استفاده میکردیم عین خود فوتبال واقعی. ولی الان با دمو دغدغه اصلی من اینه توپو ببرم پشت محوطه جریمه یه شوت بزنم وگل. این میشه( باگ بازی ) نه فوتبال همون چیزی که pes برای مردم ارائه میده. توpes اغلب بازی تو گوشه های زمین جریان داره چرا؟
چون بیشترین گل ها وموقعیت ها با سانتر ایجاد میشه و همین باگا با عث شد که pes سالها پیش نابود بشه خرما وحلواشم خیلی زود خیرات بشه.
دیگه وجود اسلایدر رو خیلی بت کردی. 99 درصد افراد به اسلایدر ها دست نمیزنن، تو بخش های آنلاین مگه اسلایدر کار میکنه؟ یا کیک آف دو نفره با دوستان؟ اسلایدر به کار تعداد خیلی کمی میاد.

• Like
Reactions: sam.fisher

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
ه

هر نسخه از نسخه دیگری 20 دلار گرون تره. گیفت 20 دلار میشه 80 هزار تومن.

• Like
Reactions: ragbar12

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر