FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی
upload_2017-6-5_20-26-36.jpeg

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:
دوستانی که با گرافیک مشکل داشتن با PS4pro و فعال کردن 4K+HDR تست کنن چون به نظر خیلی بهتر میاد.

ضمن اینکه حتما میدونید نسخه دمو خیلی خیلی با نسخه اصلی فرق داره.

افتضاح مطلقه hdr رو این فیفا همین طوری نورپردازی تو دیواره با hdr بدتر هم میشه.
حسش بود عکس میگیرم تو هر دو حالت.

سایت اورجین یه قسمتی داره به عنوان فروش پوینت التیمیت
Origin
برین توش باید یه چند لحظه وایسید لود شه بعد بالا میاد ..حالا سوالم اینه این زده برای فیفا 17 هستش..ما اگه بخریم پوینت رو مشکل پیش میاد ؟ چون پوینت انتقال پیدا میکنه از هر نسخه به نسخه بعد..ایا این مثلا بگیرم نمیشه رو 18 استفاده کرد ؟
کسی در جریانه بگه لطفا چون مهمه واسم..شک دارم بگیرم بعد نشه استفاده کرد رو 18
منتقل میشه.

منتقل میشه.
اره میدونم پوینت میره برا بعدی
منظورم اینه که این پوینتا پشتشون خورده که فیفا التیمیت 17 ! اینو میگم یهو داستان نشه..گفتم شاید این کد مخصوص 17 باشه مثلا
lten_sssled.png

این منو به شک انداخته

اره میدونم پوینت میره برا بعدی
منظورم اینه که این پوینتا پشتشون خورده که فیفا التیمیت 17 ! اینو میگم یهو داستان نشه..گفتم شاید این کد مخصوص 17 باشه مثلا
lten_sssled.png

این منو به شک انداخته
میتونی از کنسول و خود بازی اقدام کنی واسه خرید...

دمو رو نزدیک 2-3 ساعت بازی کردم و به نظرم خیلی خوب بود! اکثر مشکلاتی که با 17 داشتم رفع شده بود انیمیشنا خوب شده بود گرافیک بازی (نسخه PC) واقعا عالی بود.
دیگه مثل 17 شوتای از راه دور همه شون Fail نمیشن پاسکاری هم خیلی بهتر شده پاس عمقی هم به نظرم خیلی خوب شده و بهتر از بقیه اینا دفاع بوده به نظرم
در کل تا اینجا که تجربه خیلی بهتری بود نسبت به 17 !

امیدوارم این مشکلات واسه نسخه اصلی رفع بشه وگرنه امسال با یه التیمیت بسیار اعصاب خرد کن طرف هستیم :

1.شوت زدن خیلی اسون شده اکثر شوت هایی که از پشت هجده زده میشه میره سه کُنج دروازه !

2.دریبل زدن با تغییر جهت دوباره برگشته به بازی و با بازیکنای سرعتی احتمالا شاهد تکرار فاجعه التیمیت 15 و 16 خواهیم بود !

3.دکمه L1 ! کافیه توپ بیاد زیر بازیکنتون و دکمه ی L1 رو بگیرید ! تبریک میگم دیگه کسی نمیتونه از شما توپ بگیره ! با مدام زدن روی دکمه L1 به سادگی میشه یار مستقیمت رو دور بزنی .

درکل بازی نسبت به 17 سریع تر شده تعجب میکنم انقدر گفتن بازی کند شده.

من تازه بعد این که جای cpu با دوستم چند ساعتی بازی کردم فهمیدم EA چه بلایی سر بازی اورده:D ما فقط کل روز به افتضاحی که درست کردن میخندیدیم :Dواقعا امیدوارم این مشکلا فقط واسه دمو باشه
-بازی تو همه زمینه ها آسون شده یعنی 18 بزرگترین گام EA به سمت آرکید کامل شدنه
-دروازبان کلا کلمه افتضاح هم براش زیاده. به معنای واقعی کلمه تیر برق شدن یعنی اگه همون جا که باشن شوت بزنی میگیرن وکر نه کلا دروازه رو خالی فرض کنیین
-توی 17 همه لذت گل زنی این بود که حتی موقع تک به تک باید کلی دقت کنی چجوری بزنی که دروازبان نگیره ولی الان زمینی بزنی گله بغل پا بزنی گله معمولی بزنی گله زاویه موافق مخالف هرجور بزنی تک به تک قطعا گله
-در مورد شوت پشت محوطه که کلا حرف نزنیم بهتره:|
-پای چپ و راست کلا دیگه تعریفی توی بازی نداره از هرجا با هر کسی خواستی شوت بزن گله پای تخصصی این ها هم اصلا بهش دقت نکن
-با ضعیف شدن دفاع و سرعت عجیب مهاجم ها کل بازی شده تک روی و این که سرعت و بگیری و زیگ زاگ حرکت کنی(همون میگ میگ خودمون)
بازی های ما که توی 17 نهایت پر گلیش 2-2 بود الان همه بازیا 5-4 4-4 4-3
همه این ها یعنی همه عمق گیم پلی گرفته شده و رفته سمت آسون شدن.واقها امیدوارم فقط به خاطر دمو بودنش باشه:|

بزرگترین پیشرفت فیفا 18 تو دمو این بود که یکم یکم داوری بهتر شده ! هر تنه ای خطا نیست ! هر تکلی خطا نیست !
ولی باز همینم تو نسخه اصلی برمیدارن ... !
------
در کل نباید یه نسخه 7گیگی رو با 47 گیگ مقایسه کرد ... فیفا خیلی ناکس تر از این حرفاست !
کما اینکه رقیب هم واقعا ضعیفه و بازار کلا دست فیفاست ... دموش رو بازی کنید

• Like
Reactions: ehsas1
بزرگترین پیشرفت فیفا 18 تو دمو این بود که یکم یکم داوری بهتر شده ! هر تنه ای خطا نیست ! هر تکلی خطا نیست !
ولی باز همینم تو نسخه اصلی برمیدارن ... !
------
در کل نباید یه نسخه 7گیگی رو با 47 گیگ مقایسه کرد ... فیفا خیلی ناکس تر از این حرفاست !
کما اینکه رقیب هم واقعا ضعیفه و بازار کلا دست فیفاست ... دموش رو بازی کنید
ربطی به گیگ نداره. هسته گیم پلی بازی شاید نهایتش ۲ گیگ باشه که به طور کامل توی دمو گنجانده شده.
بقیه حجم واسه لباس و کیت و فیس و استادیوم و از این حرفاست.

دوستان من نسخه فیفا 17 روی پی سی دارم و راحت و روان اجرا میشه..
دموی فیفا 18 رو با اوریجین دان کردم ولی وقتی روی آیکن بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته..
از چی میتونه باشه؟
توی تسک منیجرم میزنه در حال اجراست ولی سی پی یو رو صفر میزنه..
گرافیکمم gt 730 2 gig ddr5 هست..
ممنون میشم راهنمایی کنید..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or