FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی
upload_2017-6-5_20-26-36.jpeg

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:
دقت کردید چه گلای خوبی میشه زد ؟ تو هیچ نسخه فیفا اینقدر تنوع نبوده تو گل زنی..از توپا بدون استوپ بگیر تا توپای رو هوا هستن ..هر جور گلی میشه زد ..
هر کاری بخوای میشه با توپ کرد ..خدایی یه صحنه هایی دیدم امروز خیلی خوب بود .. و هیج جوره نمیتونم بگم این فیفا همون 17عه ..خدایی 17 کجاش اینطور بود ؟ درسته کامل کننده سال قبله اما این بازی عجیب خوبه و کامل ترین نسخه فیفاس تا الان
باز بزارین اصلی بیاد فقط امیدوارم گند زده نشه تو این گیم پلی :D
هر چند بعیده چون که یه سری چیزارو از پایه تغییر دادن و نمیان دوباره بزنن خرابش کنن با یه اپدیت ..

فیس ها از نزدیک خیلی خوب شدن ولی مشکلی که وجود داره تو نور انعکاس رو چهر هاس که خیلی رنگ صورت ها مات و غیر طبیعی شده یکم این مشکل تو رنگ پیراهن ها هم هست و بیشتر نیازه یک بازنگری تو سیستم نورپردازی بازی بکنن pes 17 هم همین مشکل داشت کونامی و رنگ ها مات بود تو ۱۸ رفعش کردن

این اتمسفر ورزشگاه لعنتی افتضاح خوبه:Dصحنه های دراماتیک خیلی رقم میخوره مثلا من پاریس ورداشته بودم 2-1 عقب بودم دقیقه نود کرنر شد تراپ هم اومد جلو انداختم تراپ گل کرد برا اولین بار با دروازه بان رو کرنر گل زدم بعدش رفتم تو تماشاچیا کلا خیلی تجربه لذتبخشی بود خیلی حال کردم

:D
futhead اکثر ریتینگارو گذاشته!
اینم ایشالا تو ماه اول میسازم:
View attachment 79389
در ضمن اون دوستانی که EA access دارن از سه شنبه میتونن نسخه اصلی رو بازی کنن...خوش بحالشون:(
در نتیجه کلی ویدئو میاد تو یوتیوب! امیدوارم مشکل دروازبانا حل شده باشه و از اونور بوم نیوفته! (نه به پارسال که همرو میگرفتن نه امسال که همشون خنگ شدن)

این چندتا عدد و حرفی که توی کارت زیر پرچم کشور بازیکنا زده چی هستن ؟؟

دقت کردید چه گلای خوبی میشه زد ؟ تو هیچ نسخه فیفا اینقدر تنوع نبوده تو گل زنی..از توپا بدون استوپ بگیر تا توپای رو هوا هستن ..هر جور گلی میشه زد ..
هر کاری بخوای میشه با توپ کرد ..خدایی یه صحنه هایی دیدم امروز خیلی خوب بود .. و هیج جوره نمیتونم بگم این فیفا همون 17عه ..خدایی 17 کجاش اینطور بود ؟ درسته کامل کننده سال قبله اما این بازی عجیب خوبه و کامل ترین نسخه فیفاس تا الان
باز بزارین اصلی بیاد فقط امیدوارم گند زده نشه تو این گیم پلی :D
هر چند بعیده چون که یه سری چیزارو از پایه تغییر دادن و نمیان دوباره بزنن خرابش کنن با یه اپدیت ..

برای والی زدن وقتی توپ توی هوا داره میاد شوت رو پر کنی و دوباره قبل اینکه توپ بهش برسه بازم شوت رو پر کنی...( یعنی دوبار شوت رو با فاصله چند ثانیه پر کنی) زمینی یا با ارتفاع کم شوت میکنه...مثل پارسال توی آسمون و در و دیوار نمیزنه توپ رو البته به بازیکنش هم ربط داره...

یه چیزی تو مایه های ضربه سر چکشی ...اونطوری باید بزنی...

سوال در مورد لایسنس دارم.
یک مورد دیگه اینکه چرا آرم شرکت اسپانسر باشگاهی مثل بارسلونا که روی پیراهن چاپ شده در بازی فیفا با PES فرق می کنه؟ البته تیم های دیگه رو بررسی نکردم.

خداوکیلی به چه چیزایی دقت میکنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.... :-t:-t

بیخیال بابا شما وسط بازی چه کار آرم شرکت اسپانسر باشگاه داری.... :((:((:|:|

تو این نسخه ایجنت الکس از رفیقش تو مادرید میشنوه که رئال الکس رو میخواد و الکس کلی خوشحال میشه و خبرای جداییش میاد ... بعد متوجه میشه خبر دروغ بوده و رئال کلا نمیخوادش! اینجا میشه که هم از تیمش رونده میشه هم نمیتونه بره رئال!
این مقدمه داستان بود

سالار اسپویلش میکردی که اگه کسی توی دمو بازیش نکرده براش تکراری نشه...

حواشی بازی عالی هست
مودریچ رو تعویص کردم ناراحت شد و به زیدان هم واکنش نشون داد
به گمونم اشتباه داوری هم اضاف کرده باشن به بازی
ی جا داور اشتباه افساید گرفت که انچلوتی واکنش نشون داد و ی جا هم پنالتی گرفت که اصلا پنالتی نبود و گزارشگر به این موضوع داشت اشاره میکرد
نمیدونم چرا خطای هند رو به بازی اضاف نمیکنن,چند بار که بازی کردم قشنگ توپ خورد به دست بازیکنا ولی هیچ خطایی گرفته نشد با وجود اینکه گزینه هند رو on کردم

حواشی بازی عالی هست
مودریچ رو تعویص کردم ناراحت شد و به زیدان هم واکنش نشون داد
به گمونم اشتباه داوری هم اضاف کرده باشن به بازی
ی جا داور اشتباه افساید گرفت که انچلوتی واکنش نشون داد و ی جا هم پنالتی گرفت که اصلا پنالتی نبود و گزارشگر به این موضوع داشت اشاره میکرد
نمیدونم چرا خطای هند رو به بازی اضاف نمیکنن,چند بار که بازی کردم قشنگ توپ خورد به دست بازیکنا ولی هیچ خطایی گرفته نشد با وجود اینکه گزینه هند رو on کردم
خطای هند رو باید شما خودت تو ستینگ on کنی در حالت عادی off هستش بعد چون دمو چیزی رو سیو نمیکنه هر دفعه که بازیو اجرا کردی باید on کنی

• Like
Reactions: db07 and Hodor
تو نسخه های قبلی که بود شاید تو دمو باگ داره
این چندتا عدد و حرفی که توی کارت زیر پرچم کشور بازیکنا زده چی هستن ؟؟
Weak foot و Skill move رو میگی wf که پای دوم هست اون یکی هم قدرت دریبل زنی هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 947947 and db07
خطای هند رو on کرده بودم
پلیر ایدی بازی هم واقع به دل میشینه , مخصوصا روبن و گریزمان و رونالدو که برای شروع خوب هست هر چند که زودتر از اینا میتونستن پلیر ایدی رو پیاده کنن
ای کاش ایدی بازیکنهای بیشتری رو درست کرده بودند
به غیر از 3 بازیکن بالا من ایدی پوگبا و تورس و هازارد و دیبالا و استریلنگ رو متوجه شدم
کسی لیست بازیکنهای موشن کپچر شده رو داره؟

هر چی بیشتر بازی میکنم متاسفانه ضعفای بازی بشتر نمایان میشه
دیگه خیلی بیش از حد شوتای پشت محوطه به گل تبدیل میشه تو تایم چهار دقیقه تقریبا تو هر بازی یکی دو تا گل پشت محوطه یا زدم یا خوردم
این جوری لذت گل زدن کمتر میشه. دفاعا هم خیلی جا میمونن دروازه بانها هم به نظر نسبت به 17 ضعیفتر شدن.
یه جوری حالو هوای بازی pes به ادم دست میده.
امیدوارم تو نسخه تهایی بر طرف بشه ایرادات
البته تو نسخه نهایی اسلایدر ها هم هستن که میتونه درصدی از مشکلاتو حل بکنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or