FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
لیست از پارسال بهتره
ولی نمیدونم چرا ea با این فروش حداقل از 2 خواننده مطرح کار نمیذاره
الان تو این کارا فقط skepta توشون معروفه
یا حداقل n-duz میذاشتن
قشنگ میتونستند با 2 تا ترک
Katy Perry - Swish Swish

Louis Tomlinson - Back to You
لیستو کامل کنند یا چندتا خواننده درجه 2
میگرده خواننده جدید کشف میکنه که پول نده
چقدر خسیس بازی آخه
اتفاقا من اینجوری بیشتر دوست دارم :D شخصا هر سال با چند خواننده ی جدید آشنا میشم. از پارسال Sofi Tukker رو خیلی دوست داشتم که یه آلبوم عالی هم دارن، امسال هم یه آهنگ جدید ازشون تو بازی هست. شخصا از آهنگ های Tash Sultana و Outsider و The National و Phantoms و ODESZA و Red Orange County خيلی خوشم اومده. Portugal و Lorde و The xx هم جزو خواننده های تاپی هستن که شناخته شده ان و تو بازی از هر سه آهنگی وجود داره که به شخصه آهنگ Live In The Moment از Portugal رو بیشتر باقی دوست دارم. یه چیز جالبی که همیشه دوست داشتم تنوع آهنگ ها و همچنین اینکه آهنگ هایی از خواننده های کشورهای مختلف وجود داره که باعث میشه شخص پلیر با آهنگ های تقریبا جای جای دنیا آشنا بشه. من الآن کلی آهنگ از فیفاهای قدیمی تا امسال رو به صورت آرشیو نگه داشتم. به نظرم یه سری از آهنگا از آهنگای خواننده های شناخته شده خیلی قشنگ تر هستن. درمورد اینکه چرا EA آهنگایی مثل اون دوتا آهنگی که نام بردی رو نمیذاره دو دلیل اصلی داره به نظرم : 1- اینه که می خواد خواننده هایی که استعداد خوبی دارن ولی کمتر شناخته شده ان رو به مردم نشون بده تا اونا هم بتونن به جایگاهی که مستحقش هستن، برسن. 2- آهنگ های معروف رو مردم روزانه به طور مرتب می شنون و همه جا در دسترس هست و یه جورایی دیگه خیلی تکراری میشه اگر تو بازی هم قرار بگیرن. یه چیز جالب دیگه هم اینکه امسال تعداد آهنگه هایی که Debutشون تو بازی فیفا هست بالا رفته که خیلی خوبه :D به امید روزی که آهنگ ایرانی تو بازی قرار بگیره :x

• Like
Reactions: Hodor

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
توی تاپیک بغلی بیشتر این که از خود بازی بگن همش فقط بد و بی راه به فیفا و مسخره کردن کسی هم تذکری نمیده جوابی هم بدی سریع پاک میشه من نمیدونم اگه بده چرا حرف های اون ها که همش توهینه پاک نمیشه
مدیران خواهشا پست این جا رو پاک نکنین حداقل این جا درد دل کنیم

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
کارگردانی کات سین ها و صحنه اهسته ها چقدر بهتر شده ، ادم لذت میبره
بعد اگه اشتباه نکنم دوربین ۳۶۰ درجه فقط تو برنابئو فعاله(تو واقعیت هم فقط تو لالیگا ازین دوربین استفاده میشه)
مورد دیگه چمن یه مقدار زیادی تخریب میشه که خیلی واقعی نیست (هر چند از لحاظ بصری با حاله )
بهترین نورپردازی رو هم به نظرم ورزشگاه ملک فهد داره (تو ورزشگاه های دمو البته )
بعد یه موردی که به نظرم تو‌ذوق میزنه تو بخش گیم پلن که به نظرم گزینه های نسبتا کمی داره دست و بالت باز نیست خیلی به نظرم جای کار بیشتری داره ، کلا تو این چن سال پیشرفت محسوسی نداشته

• Like
Reactions: Hodor

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
توی تاپیک بغلی بیشتر این که از خود بازی بگن همش فقط بد و بی راه به فیفا و مسخره کردن کسی هم تذکری نمیده جوابی هم بدی سریع پاک میشه من نمیدونم اگه بده چرا حرف های اون ها که همش توهینه پاک نمیشه
مهم نیست بزار سلطان بازی ورزشی بیاد میفهمن که فوتبال بدون لایسنس مثل ماشین بی چرخ فروش بازی معلوم میکنه کدوم بهتره بازی 1 هفته از اومدنش نمیگزره شده 180

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
فکر میکنم کابل hdmi و مدل tv میتونه تاثیر داشته باشه. البته اگه تنظیمات کنسول رو دست نزده باشید.
فکر نمیکنم این عکسا ربطی به کابل hdmi و تی وی داشته باشه چون اینا خروجی کنسولن نه تی وی.با تی وی عکس بگیرم بذارم که اسفناکه :grinning: هرچند تنظیماتو دستکاری کردم یکم بهتره ولی بازم داغون بنظر میاد.تو 17 که این داغونی رو هوای صاف بود.ابری و... تقریبا مشکلی نداشت
تنظیمات کنسولم اصلا دست نزدم.باز اگه تنظیماتی وجود داره که بتونه اینو یکم بهترش کنه بگین ما هم استفاده کنیم

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
اینا بیشتر از یه دهه ست که ترول شدن!
بزار خودشونو خالی کنن...
به این دست تراوشات بیشتر باید خندید تا ...
با این چرندیات و خزعبلات هم واقعیت عوض نمیشه که نمیشه...!!!
چند روز دیگه بازی میاد سرمون گرم میشه کمتر وقت میکنیم بیایم اینجا جفنگیات ملتو بخونیم;)

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
نه عکس شما بهتره
اینم عکس من

دلیل تفاوت ها چیه؟

فاصله دوربین شاید تاثیر گذااشته

1- اینه که می خواد خواننده هایی که استعداد خوبی دارن ولی کمتر شناخته شده ان رو به مردم نشون بده تا اونا هم بتونن به جایگاهی که مستحقش هستن، برسن. 2
قطعا اهداف خیر خواهانه جز رسالت EA ـه =))

• Like
Reactions: R3ZN0V

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر