FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Vahid-Khazayi

کاربر سایت
May 4, 2017
118
یعنی مزخرف ترین فیفایی بود که تا حالا بازی کردم :-& :-& نور پردازی افتضاح :-& امیدوارم توی نسخه نهایی بهتر بشه وگرنه امسال باید کوچ کنیم سمت PES \m/

کند شدن گیم پلی واقعا رو مخه :-q بازی خسته کننده و بدون هیجان شده :-& :-& اصلا حال نکردم^#(^ فیفا 17 خیلی بهتر بود /:)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یعنی مزخرف ترین فیفایی بود که تا حالا بازی کردم :-& :-& نور پردازی افتضاح :-& امیدوارم توی نسخه نهایی بهتر بشه وگرنه امسال باید کوچ کنیم سمت PES \m/

کند شدن گیم پلی واقعا رو مخه :-q بازی خسته کننده و بدون هیجان شده :-& :-& اصلا حال نکردم ^#(^ فیفا 17 خیلی بهتر بود /:)
مشکلات کوچیک رو همیشه با اپدیت درست میکنن ناراحت نشو.
سرعت هم خیلی کم نشده خوبه که! فیفا همیشه همینه یه سال سرعت مهم میشه سال بعد بی اهمیت. با اینکار تعادل بوجود میارن.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• Like
Reactions: aminda and ehsas1

ali770

کاربر سایت
Aug 27, 2017
115

کند شدن گیم پلی واقعا رو مخه :-q بازی خسته کننده و بدون هیجان شده :-& :-& اصلا حال نکردم^#(^ فیفا 17 خیلی بهتر بود /:)
نورپردازی رو درست میگی
ولی درمورد سرعت کلا اشباه میگی اتفاقا الان که کندتر شده خیلی به واقعیت نزدیک شده
فکر کنم شما از اونایی هستی که یه بازیکن سرعتی مثل رونالدو رو ور میداری ها برو که رفتی، نه تاکتیکی، نه تدبیر فوتبالی

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
توی تاپیک بغلی بیشتر این که از خود بازی بگن همش فقط بد و بی راه به فیفا و مسخره کردن کسی هم تذکری نمیده جوابی هم بدی سریع پاک میشه من نمیدونم اگه بده چرا حرف های اون ها که همش توهینه پاک نمیشه
مدیران خواهشا پست این جا رو پاک نکنین حداقل این جا درد دل کنیم
خودتو ناراحت نکن.
کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خواب زده رو نه! خودشونم وضع بازیشونو میدونن، میدونن که هر سال ریخته میشه به فیفا فحش بدن.

Vahid-Khazayi

کاربر سایت
May 4, 2017
118
نورپردازی رو درست میگی
ولی درمورد سرعت کلا اشباه میگی اتفاقا الان که کندتر شده خیلی به واقعیت نزدیک شده
فکر کنم شما از اونایی هستی که یه بازیکن سرعتی مثل رونالدو رو ور میداری ها برو که رفتی، نه تاکتیکی، نه تدبیر فوتبالی
اتفاقا من خودم تیکی تاکا بازی میکنم در حد پپ :D سانتر از جناحین هم میکنم:-B ولی کلا حال نکردم :-q

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
یه خبر خوب بدم! آپدیتی که برای بازی اومده آپدیت 1.02 هست که نشون میده دومین پچ هست! پس کلی از مشکلات قبلا رفع شده و احتمالا کلی از ضعف های دمو رو نداره

این آپدیته برا بازی اصلی اومده یا برا دمو اومده ؟؟

-----------------
ضمن اینکه دوستان آپدیت جدید برا کنسول اومده...آپدیت شماره 4.74

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
این آپدیته برا بازی اصلی اومده یا برا دمو اومده ؟؟

-----------------
ضمن اینکه دوستان آپدیت جدید برا کنسول اومده...آپدیت شماره 4.74
واسه بازی اصلی دیگه. امیدوارم چهره بازیکنای رئال و اتلتیکو و چلسی ری اسکن شده باشه.

• Like
Reactions: blue lion and Hodor

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بازی اصلی که هنوز نیومده!!!!
پریلود یعنی چندروز جلوتر اجازه میدن بازیو دانلود کنی و روزی که بازی بیاد اجازه داری اجراش کنی!!
از امروز اجازه دانلود داریم که پچ ۱.۰۲ هم برا دانلود اومد

• Like
Reactions: aminda and ehsas1

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
چطوره ک من حس میکنم بازی تند تر شده ولی همه میگن کند تر شده ؟ :|
کسی سایتی میشناسه ک بک آپو برا فروش گذاشته باشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر