FIFA 16 معرفی شد

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
EA ساعاتی قبل از اولین ویژگی های جدید FIFA 16 پرده برداشت.
طبق اطلاعات منتشر شده در این نسخه از فرنچایز، 12 تیم ملی بانوان قرار خواهد داشت. این تیم ها عبارتند از: آلمان، آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک.
مسابقات دوستانه به صورت آنلاین و تورنمت های آفلاین برای این بخش در نظر گرفته شده است.
FIFA 16 در سپتامبر 2015 منتشر خواهد شد.
دانلود تریلر
تصاویر:

kbTL3.jpg

qDLFE.jpg

kx5g8.jpg

OEZMF.jpg

ZTAlL.jpg

Jy9c7.jpg

dFyiK.jpg

P2aNx.jpg

LCcRC.jpg

HiLfh.jpg

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب صفحه رسمی فیس بوک EA Sport گفته که اخبار رسمی درباره گیم پلی بازی در 16 June منشر میشه ............
کاش 2k این یارو joe Booth رو میورد یه فوتبال خوبی میساخت این یارو الان کجا کار میکنه؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
کاش 2k این یارو joe Booth رو میورد یه فوتبال خوبی میساخت این یارو الان کجا کار میکنه؟
با با این joe Booth اصلا یه دیوانه ای بود دومی نداشت تو یه مصاحبه ای تو سال 2007 باهاش مصاحبه کرده بودن بعد اومده بود درباره هوش مصنوعی و مراحل ساخت بازی یه فوتبال شبیه ساز داشت توضیحاتی میداد بعد اون یارو مصاحبه کنندهه هاج و واج مونده بود این داره چی میگه !!!!! :d من هر چی میگردم اون مصاحبش رو پیدا کنم ، پیدا نمیشه که نمیشه :( اون وقت ها من بیشتر تو فرم های گیم اسپات ول بودم :d اگه یادت باشه دریبل دادن تو نسخه 08 دقیقا مثل یه رویا بود یعنی وقتی دریبل میدادی جیگرت حال میومد و با بازیکنای غول میتونستی دریبل های آنچنانی کنی !!! البته با همون بازیکن ها هم محدود !!!

بعد این joe Booth امده بود گفته بود ما سرعت کلی بازی و نحوه زمان بندی سرعت پاس ها و شوت ها و خلاصه این جور چیزا رو با واقیعت اومدیم یکی کردیم ( البته گفت نزدیک به واقعی چون به هر حال این یه بازی هستش و زمان بازی 90 دقیقه واقعی در بازی خب در خود بازی زود تر تموم میشه و این جور صحبت ها میکرد ) و فقط به خاطر زمان کم تر در گیم پلی بازی نسبت به فوتبال واقعی دچار مشکلاتی هستیم ( مثلا کمی نسخه 08 بازی کسل کننده میشد و باید اصلاحاتی صورت میگرفت ولی نه این که سرعت بازی رو بیشتر کنن این میخواست هوش مصنوعی بازی رو روش یه کارایی بکنه !!! بعد مثل این که قصد داشت یه گزینه ای به بازی اضافه کنه که سرعت بازی مثل فوتبال واقعی در زمان هایی کم و در زمان های بیشتر بشه !!! ( PES اومد این کار رو در یه نسخه ای یادم نیست گذاشته بود ولی کلا نصفه نیمه بود ولی بعدا برداشتنش :|!!! ) که در سال های بعد رفعش میکنیم ( این یارو که رفت نسخه 2009 سرعت بازی شد میگ میگ که بعد تو نسخه فیفا 10 سرعت بازی رو کمی کم تر کردن یعنی یه چیزی مابین نسخه 08 و نسخه 09 ) یعنی joe Booth اصلا نمیخواست سرعت بازی رو دیگه در نسخه های بعد دست بزنه و در عوضش میخواست کارای پایه ای دیگه ای بکنه !! هر سال ما شاهد این هستیم که سازندگان بازی هی سرعت بازی رو در یه نسخه ای کم میکنن و بعد در نسخه بعدی زیاد میکنن !!! البته چند سالی هستش که سرعت کلی بازی به سوی میگ میگ تساعدی در حرکت هستش :d

این joe Booth اصلا میخواست بازی رو یکسره شبیه ساز واقعی کنه !!! یعنی چیزی بود برای خودش :d

نمیدونم الان داره چی کار میکنه خوب شد گفتی برم ببینم میتونم آمارش رو در بیارم :-/

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اینم معرفی Joe Booth ........................ :d

Joe Booth, Computer Games

در ضمن این متن نوشته هم خداست !!! فقط ببینین چی کار کرده :d

Booth played a pivotal role in the turnaround of FIFA, beating Konami's Pro Evolution Soccer's metacritic while making multiple operational optimizations and establishing FIFA as the Number One sports title for that generation of consoles.
At Microsoft, Booth established Microsoft KODU as the leading game-based eLearning platform via strategic partnerships including Studio K, a robust game-based curriculum, teacher toolkit and academic research platform.
Booth has excellent vision and creative skill set (both instinctive and methodological) with the ability to get things done (ship product) through line management and through strategic partnerships, collaborative relationships, and managing with influence through highly-distributed organizations.

خلاصه بگم داره میگه
Joe Booth نقش محوری در چرخش عظیم سری فیفا داشته و همچنین نقش اصلی در نابود کردن و شکست دادن سری PES داشته و استراتژی عظیمی که در استدیو ها و شرکت ها و اسپاسنر ها و این جور چیزا داشته تونسته بازی رو در اون زمان به یه بازی بزرگ در عرصه جهانی تبدیل کنه و همچنین این آقا در ساخت بازی های (FIFA, Need For Speed, Ghost Recon, Rollercoaster Tycoon) نقشی اساسی داشته و اون پایین تر صفحه میگه فیفا 08 اولین نسخه بازی بود که تونست سری PES رو درب داغون کنه ( به زیر بکشه ) :d

و کلا سابقه پر باری داره و تو مایکرو و نیننتندو و یوبیسافت مونترال سابقه فعالیت داره و ................

بعد در ضمن این Joe Booth الان تو کار ساخت اپلیکشن و این جور چیزا برای موبایل هستش !!!!!!!!!!!!!!!!!! :| البته بیشتر تیم رو رهبری میکنه و ...........

آخرین ویرایش:

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,310
نام
Amin
با با این joe Booth اصلا یه دیوانه ای بود دومی نداشت تو یه مصاحبه ای تو سال 2007 باهاش مصاحبه کرده بودن بعد اومده بود درباره هوش مصنوعی و مراحل ساخت بازی یه فوتبال شبیه ساز داشت توضیحاتی میداد بعد اون یارو مصاحبه کنندهه هاج و واج مونده بود این داره چی میگه !!!!! :d من هر چی میگردم اون مصاحبش رو پیدا کنم ، پیدا نمیشه که نمیشه :( اون وقت ها من بیشتر تو فرم های گیم اسپات ول بودم :d اگه یادت باشه دریبل دادن تو نسخه 08 دقیقا مثل یه رویا بود یعنی وقتی دریبل میدادی جیگرت حال میومد و با بازیکنای غول میتونستی دریبل های آنچنانی کنی !!! البته با همون بازیکن ها هم محدود !!!

بعد این joe Booth امده بود گفته بود ما سرعت کلی بازی و نحوه زمان بندی سرعت پاس ها و شوت ها و خلاصه این جور چیزا رو با واقیعت اومدیم یکی کردیم ( البته گفت نزدیک به واقعی چون به هر حال این یه بازی هستش و زمان بازی 90 دقیقه واقعی در بازی خب در خود بازی زود تر تموم میشه و این جور صحبت ها میکرد ) و فقط به خاطر زمان کم تر در گیم پلی بازی نسبت به فوتبال واقعی دچار مشکلاتی هستیم ( مثلا کمی نسخه 08 بازی کسل کننده میشد و باید اصلاحاتی صورت میگرفت ولی نه این که سرعت بازی رو بیشتر کنن این میخواست هوش مصنوعی بازی رو روش یه کارایی بکنه !!! بعد مثل این که قصد داشت یه گزینه ای به بازی اضافه کنه که سرعت بازی مثل فوتبال واقعی در زمان هایی کم و در زمان های بیشتر بشه !!! ( PES اومد این کار رو در یه نسخه ای یادم نیست گذاشته بود ولی کلا نصفه نیمه بود ولی بعدا برداشتنش :|!!! ) که در سال های بعد رفعش میکنیم ( این یارو که رفت نسخه 2009 سرعت بازی شد میگ میگ که بعد تو نسخه فیفا 10 سرعت بازی رو کمی کم تر کردن یعنی یه چیزی مابین نسخه 08 و نسخه 09 ) یعنی joe Booth اصلا نمیخواست سرعت بازی رو دیگه در نسخه های بعد دست بزنه و در عوضش میخواست کارای پایه ای دیگه ای بکنه !! هر سال ما شاهد این هستیم که سازندگان بازی هی سرعت بازی رو در یه نسخه ای کم میکنن و بعد در نسخه بعدی زیاد میکنن !!! البته چند سالی هستش که سرعت کلی بازی به سوی میگ میگ تساعدی در حرکت هستش :d

این joe Booth اصلا میخواست بازی رو یکسره شبیه ساز واقعی کنه !!! یعنی چیزی بود برای خودش :d

نمیدونم الان داره چی کار میکنه خوب شد گفتی برم ببینم میتونم آمارش رو در بیارم :-/
ای وای بر من عجب مخی بودههه این طرف ،..
دقیقا همون چیزایی رو که میخوام سال 2008 انجام داده :(
در مورد دریبل زدن .... :(( ای خدا یعنی میشه همچین تفکری دوباره بیاد پشت بازی ؟ ....
در مورد سرعت بازی اگه اشتباه نکنم pes 2012 بود وقتی با مدافع هات پاسکاری میکردی سرعت بازی کمتر میشد ! ایده جالبی بود و میتونست پیشرفت کنه ... حیف ....

کلا این فیفایی که داریم بازی میکنیم هیچ بویی از شبیه سازی نبرده .... کلا فقط فانه

:(

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستان این رو باز میگم فعلا صحبت سر گرافیک بازی های ورزشی هستش و در این باره بحث میکنیم و بقیه بخش های بازی رو فعلا بهش کاری نداریم ...........

بعد گفتم نزدیک E3 هستش و یه سری چیزا این جا بذارم که جو بازی های ورزشی رو زیادش کنیم ......... :)

از این اعصاب خرابی هم کم نداشتیم این دو عکسی که میذارم موتور جدید رندر شده سری PES برای نسل قبل هستش ( که هیچ وقت منتشر نشد !!! ) که تاکاتسوکا شینگو سازنده معروف سری PES در زمان اوجش تو یه مصاحبه ای اومده بود دو عکس بیرون داده بود و گفته بود که تیم سازنده ما داره رو موتور گرافیکی جدید کار میکنه که میخواد سری PES در نسل بعد رو ( منظور نسل هفتم کنسول ها هستش !) با این موتور گرافیکی منتشر کنه !!! که هیچ وقت این اتفاق نیفتاد من و پسر عموم وقتی این عکس ها رو دیده بودیم و خب با پیشینه درخشانی که سری PES داشت دقیقا یادمه چقدر منتظر معرفی نسخه PES 2008 بودیم که چنین گرافیکی و مدلی سازی ببینیم !!! ولی خودتون میدونید بازی که عرضه شد با چه فاجعه ای طرف بودیم !!! :|

اینم عکس های که خود کونامی به طور رسمی منتشر کرده بود من نمیدونم چه اتفاق هایی پشت پرده افتاد که سری PES انقدر افول کرد البته با بلاهایی که کونامی سر کوجیما آورده این اخیرا میشه حدس زد که همین بلا ها رو سر تاکاتسوکا شینگو هم آوردن اون زمان فقط امروزه دیگه هیچ خبری تو سکوت خبری نمیمونه و هر اتفاقی بیفته سریع همه جا پخش میشه ! (تاکاتسوکا شینگو تو مصاحبه ای دقیقا یادمه بعد از این که نسخه فاجعه 2008 بازی منتشر شد و داد طرفدار هاش در اومد چقدر ناراحت بود و تاکاتسوکا شینگو چقدر از دست سران کونامی ناراحت بود و گله میکرد که اصلا بهش کمک نمیکنن و از این حرف ها )

اگه چنین گرافیک و مدلسازی !!! اون زمان منتشر میشد و گیم پلی خوب در کنارش بود واقعا در حد رویا بود .............. :(

zde0_winning-eleven-pro-evolution-soccer-2007-20060901050353279.jpg

rtx1_pes-2008-blog.jpg

بعد تو نسخه PES 2011 ما شاهد یکی از بهترین گرافیک ها و مدل سازی بازیکنان در این نسخه بودیم که به خاطر گیم پلی داغون و همین طور کیفیت فاجعه انیمیشن هاش هیچ وقت در اون زمان گرافیک این نسخه به چشم نیومد !!!

g6hx_wc_france.jpg
isjz_wc_france-vs-cotedivoire.jpg
681j_idef_italy-vs-portugal.jpg

از این اتفاقات من بازم براتون میذارم مثل نسخه FIFA 09 و پیشرفت گرافیکیش و ..............

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,310
نام
Amin
^^
امین دستت درد نکنه مارو بردی به گذشته ...

این مدل سازیا عالین ! گرافیک هم واقع گرایانه تره نسبت به رنگهای شاد و کارتونی فیفا !

یه نکته هم بگم سال 2010 آدیداس سبک لباس tight رو وارد محصولاتش کرد قبلا هم پوما واسه تیمهای آفریقایی از این مدلها میزد ، حالا تفاوت عکس سوم هانری(آدیداس) رو با عکس آخر پیرلو (پوما) مقایسه کنید ......

یادمه چند سال پیش مدیر ارشد طراحی بازی pes که نمیدونم اسمش چیه میگفت مدل سازی بازیکنا در سری فیفا یک بی سلیقگیه کامله !

البته خودشونم یک سری نقص هایی داشتن مثلا یه سری شورت بازیکنها خیلی بلند درست کرده بودن :d

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من فکر میکردم فقط من و یه سری از دوستان این جا درباره این تریلر جدید فیفا 16 ناراحت هستیم و بد جوری خورد تو ذوقمون !! ولی تو صفحه رسمی فیس بوک EA Sport یکی دو ساعت پیش پست گذاشت

(This is only the beginning! Even more ‪#‎FIFA16‬ coming June 15 )که این فقط یک شروع بود و منتظر اخبار بیشتر در 16 june باشید !!! یعنی رسما زیر فشار انتقاد های گیمر ها اومدن این پست رو گذاشتن که آرومشون کنن شما برین پست های مردم نقاط مختلف جهان رو بخونید کاملا میبینین از دیدن این تریلر فیفا 16 ناراحت هستن و همیشه برای معرفی یه بازی جدید یه تیزری هم اگه باشه یه چیزی نمایش میدن که ملت رو هایپ کنن مثل تیزر پارسال فیفا 15 که رو چمن بازی داشت مانور میداد !!! و خیلی ها رو هایپ کرده بود و یه عده میگفتن CG هستش و از این حرف ها !!

اصلا فرض رو بر این میذاریم که بازی فیفا 16 امسال بترکونه و عالی کار کنه و امکان داره هم همین طور باشه چون فعلا که اخباری از خیلی بخش های بازی به بیرون درز نکرده چه بخش گیم پلی و کریر و آنلاین و خیلی خیلی بخش های دیگه ........ که صد در صد بازی تغییراتی کرده درش شکی نیست ولی داستان هر چی که باشه این نمایش تریلر معرفی فیفا 16 یکی از بدترین تریلر های فیفا در این چند سال اخیر بود EA Sport فکر میکرد که با نمایش دادن این تریلر و رود زنان به این بازی بسیاری از گیمر ها رو خوشحال میکنه !!!! ( نمیدونم شاید براشون جنبه تجاری و تبلیغاتی داره ) ولی بیشتر کسایی که پست گذاشتن از این تریلر نمایش داده شده راضی نبودن ........

به هر حال منتظر میمونیم تا اخبار اصلی فیفا 16 منشتر بشه و ببینیم بازی چه ویژگی های جدید بهش اضافه شده و چه تغییراتی کرده ! و همین طور تریلر اصلی بازی مربوط به بخش مردان رو در E3 ببینیم !

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
انقدر که PES وضعیت خوبی نداشته این FIFA هم داره ره PES در پیش میگیره نسخه FIFA 15 خیلی جالب بود یکی ندیدم تیمی جز رئال بگیره از اون طرف 532 هم بازی میکردن اتبوس هم میچیدن جلو دروازه از اون طرف توپ برای رونلدو و بیل میفرستادن و هر توپی که به رونالدو میرسید باید گل میشد جالبه خودم اول فکر کردم من بعد fifa 13 خیلی وقته FIFA نزدم مشکل از منه بعد دیدم نه خودم که رئال گرفتم دیدم باگی هستش به تمام معنا توپی نیست که رونالدو گل نکنه مثل فوش بود 5 روز نتونستم بازی تحمل کنم ردش کردم رفت امید وارم این نسخه دیگه این مسخره بازی نداشته باشیم .
اینکه اکثرا رئال و بارسا و بایرن مونیخ و پاریس سنت زرمن و برمیدارن نشانه راحت طلبی افراده(بجز طرفداران اصلی تیم.منظورم اونایی هستن که واقعا بخاطر تیم طرفدارشن نه بازیکن.الان رونالدو بره تو یه تیم افریقایی خیلیا طرفدارش میشن و فردا لباساش پر میشه...) و متاسفانه همینم بازی خیلی از اون افراد و ضعیف و اماتور کرده.اینکه تنها هدفشون اینه که توپ و برسونن به یکی یا دو بازیکن و بعد هم R1 و بگیرن و برن.
منتها با بقیه حرفات موافق نیستم :) درسته مثلا تیمی مثه رئال خیلی قویه و رو اعصاب،ولی با یه ترکیب خوب راحت میتونی جمعش کنی.چرا بازی و میذاری کنار؟ من از وقتی یادم میاد که تونستم فوتبال بازی کنم و درکی ازش داشته باشم ، یوونتوسی بودم و این امر و هم مدیون عموم هستم که واقعا ازش متشکرم :x با شیوه های خیلی زیادی بازی کردم ولی مثلا همین حرفی که خودت میزنی، ببین من شیوه بازیمو 2-5-3 میچینم تو یووه.دفاع ها کیلینی و بونوچی و بارزاگلی ، پنج تای جلو ، لیشنشتاینر و پیرلو وویدال و اورا (میتونی پوگبا رو هم بذاری) دوتای جلو هم توز و موراتا(یورینته هم میشه)...بعد توی custom tactics جوری میکنم که موقع دفاع دوتا گوشه ها از اون پنج نفر بیان عقب،خود اون افراد وسط هم یکم بکشن عقب که حساب کنی میشه 5 تا دفاع و دوتا هافبک دفاعی.که طبق خط دفاعی که از یووه میشناسم رئال که هیچ منتخب جهانم کارش خیلی سخت میشه و دیگه به همین راحتی که گفتی گل نمیزنن و بازی براشون عذاب میشه.از لحاظ سانتر هم کارشون تعطیله چون همه دفاعا قد بلندن...این از شیوه
اما خب شیوه دفاع هم مهمه.مهم ترین ایراد تو دفاع یار عوض کردن بیخودیه.معمولا تو بازی رفیقام میبینم که وقتی حمله میکنم یار عوض میکنن و بدو بدو میاد سمتم،منم راحت با یه تغییر جهت ردش میکنم.بعد از این قضیه دوباره یار بعدیش و میاره و همین کار دفاع رو خالی میکنه.دست حریف و خوندن و تکل بیجا نرفتن و ندادن فضای بیش از حد و ترکیبی خوب با custom های مرتبط به بازیت و تیمت کار حریف و خیلی سخت میکنه.
پس به جای کنار گذاشتن بازی این نکات رو به کار بگیر:d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
میگم اینکه یکی از وسط زمین پاس تو عمق میندازه دفاع ها هم مثل پشمک می شینن نگاه می کن رو چیکار باید کرد دقیقا؟:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
میگم اینکه یکی از وسط زمین پاس تو عمق میندازه دفاع ها هم مثل پشمک می شینن نگاه می کن رو چیکار باید کرد دقیقا؟:D

نسخه های 98-99 به بعد فیفا یک قابلیت داشت میتونستی توپ دست دروازبان بود ، تکل بزنی تو پای دروازبان ، باید با تکل بزنی تو پای دفاعات:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر