FIFA 16 معرفی شد

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,591
EA ساعاتی قبل از اولین ویژگی های جدید FIFA 16 پرده برداشت.
طبق اطلاعات منتشر شده در این نسخه از فرنچایز، 12 تیم ملی بانوان قرار خواهد داشت. این تیم ها عبارتند از: آلمان، آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک.
مسابقات دوستانه به صورت آنلاین و تورنمت های آفلاین برای این بخش در نظر گرفته شده است.
FIFA 16 در سپتامبر 2015 منتشر خواهد شد.
دانلود تریلر
تصاویر:

kbTL3.jpg

qDLFE.jpg

kx5g8.jpg

OEZMF.jpg

ZTAlL.jpg

Jy9c7.jpg

dFyiK.jpg

P2aNx.jpg

LCcRC.jpg

HiLfh.jpg

Last edited by a moderator:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
من یکم این عصبانیتم فروکش کرد حالا بهتر مبتونم یکم پست بذارم !!!

من فقط الان بحث گرافیکی بازی رو میخوام صحبت کنم چون گیم پلی بازی که فعلا خیلی زوده دربارش صحبت کنیم و اصلا خبری فعلا ندادن که گیم پلی بازی چه تغییراتی کرده و صد البته هممون میدونیم تا خودمون بازی نکنیم هیچ نظری نمیشه درباره گیم پلی بازی داد خصوصا بحش سرعت بازی که اصلا نمیشه نظر داد چون تو ویدئوهایی که در یوتیوب و این جور چیزا میاد نرخ فرم ریت و از این قبیل موارد فرق میکنه و سرعت گیم پلی تو ویدئو ها مختلف کمی فرق میکنه حالا اینا به کنار فعلا صحبت سر گرافیک بازی هستش !!

خداییش این رو بگم درباره چمن بازی که پارسال EA سنگ تموم گذاشت و چمن بازی در همون نسخه فیفا 15 که عالی هستش چه کیفیت چمن و چه بازتاب نور روی چمن و کلا چمن بازی که نسل بعدی شده خداییش حد اقل از دید من که این طوره ولی من امسال تو بخش کیفیت لباس و شیدر های روی پوست و این جور چیزا فکر میکردم بازی شاهد تغییرات چشمگیری باشیم !! ولی این تریلر اولی که نشون داده شد هیچ تغییری من که حس نکردم فقط یکم بازتاب نور روی صورت و پوست بازیکن ها طبیعی تر شده !!! فقط همین یعنی این تریلر هیچ چیزی دیگه ای برای من نداشت حالا اخبار بعدی که بیاد شاید نظر همگی ما درباره بازی عوض بشه و فعلا زوده که قضاوت نهایی کنیم و نسخه بازی رو بپیچیم ولی میشه با کمال یقین گفت که گرافیک بازی تغییر چشمگیری نکرده و شاید AA بازی بهتر شده باشه و شاید تماشاگرا بهتر شده باشن و شاید و شاید و شاید ........ !!! :-/

درباره مدلینگ بازیکن ها که اصلا صحبتش رو نکنیم بهتره فیفا در زمان اوجش هم در این بخش مشکل داشت و همیشه مشکل داره و خواهد داشت واقعا موندم چی بگم یکی از مهم ترین قسمت های یه بازی ورزشی همین مدلینگ بازیکن ها هستش که تیم EA بهش توجهی نمیکنه هیچ وقت واقعا در عجبم !!!!

دیگه صحبتی فعلا ندارم ببینیم خبر های بعدی درباره بازی چی هستش و شاید تریلر نمایشگاه E3 از این بهتر باشه و ما رو هایپ کنه و از این حرف ها ولی همون طور که گفتم گرافیک بازی دیگه همینی که هست و خواهد بود ..........

یعنی مرده شور این 2K رو ببره که بازی بسکتبالش انقدر گرافیکش بالاست آدم همش دوست داره یه بازی فوتبال تو اون سطح ببینه حالا انیمیشن ها و مدلینک دیوانه کننده اون بازی به کنار . ولش کن صحبت نکنم بهتره و باید ببینیم در آینده چی پیش میاد :(

- - -ویرایش - - -

دقیقا داشتیم این بحث رو با HDV 7 میکردیم که انمیشن های چرا دارن توی EA پسرفت میکنن؟! انمیشین های BF3 رو یادتونه که از روی فیفا 12 برداشته بودن؟! واقعا انقلابی بود در صحبت انیمیشن. تا ماه ها تو کف دویدن سربازا توی BF3 بودیم. هر کی اولین بار نمایشی از بازی میدید درجا محو انیمیشن ها میشد (همشون از موشن های فیفا برداشته شده بودن). حالا چطور شده اینا سال به سال پسرفت میکنن نمیدونم. همین الان BF H رو اگه نگاه کنید، همه سربازا راشیتیسم دارن و گشاد گشاد میدوین :| واقعا چطور موفق به این کارا میشن خدا داند.
درباره کیفیت انیمیشن های بازی های دیگه EA من صحبتی ندارم ولی این که کیفیت انیمیشن های فیفای نسل جدید اون قدر ها هم پیشرفت نکرده میتونه چند دلیل داشته باشه !

یکی این که تیم EA میتونه در بازی فوتبالش کیفیت انیمیشن های فوق العاده با کیفیت رو در بازی بذاره ولی این کار رو نکرده چون فکر کنم چند دلیل داشته باشه یکی این که اینا اومدن در نسل جدید مقدار انیمیشن های به شدت زیادی رو در بازی اضافه کردن ( تو این موضوع هیچ شکی نیست ) و به همین سو اومدن نرخ فرم ریت انیمیشن ها رو بالاتر هم بردن که نسبت به نسل قبل روون تر شده ! ( روتر تو یه مصاحبه ای گفته بود ولی مقدارش رو اعلام نکرد ! ) تا این جای کار درست ولی در عوض اومدن یه چیزی رو قربانی ماجرا کردن و اونم کیفیت خود انیمیشن هستش یعنی اومدن فقط مقدار کمی نسبت به نسل قبل کیفیت انیمیشن ها رو بالاتر بدرن مثل اضافه شدن سنسور ها به قسمت های انگشتان دست و کمر و زیر شانه ها و از این قبیل موارد ولی به اون مقداری که باید اضافه نکردن چون بار زیاد از فضای رم رو اشغال میکنه یعنی اومدن انیمیشن های به نسبت بهتری رو در مقایسه با نسل قبل تو بازی گنجوندن ولی نه این که یک نسل کامل فاصله داشته باشه و به همین سو مقدار بسیار زیادی در بازی انیمیشن اضافه کردن !!! یعنی اگه ما میخواستیم انیمیشن ها فوق العاده با کیفیتی در بازی ببینیم باید در مقابل تنوع انیمیشن های کمتری در بازی میدیدم !!!

حالا این مربوط میشه به قدرت کنسول های نسل جدید !! کم کاری سازندگان !!! و یا این که موتور گرافیکی و فیزیک و انیمیشن های بازی به صورت کامل از دوباره کد نویسی و ادغام سازی با کنسول های نسل جدید نشده که بخواد از تمامی ظرفیت های کنسول های نسل جدید بهره ببره !! واقعا من یکی نمیدونم که داستان چیه ولی به یقین میگم اگه همین بازی فوتبال دست 2K بود در بخش گرافیک و انیمیشن و فیزیک یک بازی فوتبال چیزی میساخت که همگی ما حیرت زده بشیم این رو یقین دارم ( صحبتم فقط درباره گرافیک هستش و فعلا بحث گیم پلی رو گذاشتیم کنار )

ولی من به شخصه فقط کم کاری سازندگان رو میتونم بهش اشاره کنم مثل همین مدلینگ بازیکنان این که دیگه به قدرت کنسول ها و این جور چیزا ربطی نداره !! فقط کم کاری سازنده بازی هستش یعنی بیخیال ماجرا ! هیچ اهمیتی به این موضوع نمیدن سال هاست فیفا در این زمینه رنج میبره ...........

ARZZRA

کاربر سایت
May 16, 2015
83
به نظر من گرافیک فیفا 15 که خیلی خوب بود توی این تصاویر هم گرافیک عالیه و مقداری هم نسبت به 15 پیشرفت داشته ولی متوجه نمیشم کجای کار ایراد داره که همتون متفق القول میگید بده :-/

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
کسی که بعد از نمایش فیفا گیر میده به گرافیک و دو قلوی پای بازیکنای تیم بانوان، حقیقتا فیفا بازی نکنه فیفا بازا رو خوش‌حال کرده.

همین الان برین فیفا 14 نسل هشتم رو بازی کنید، بعد بلافاصله فیفا 15 رو بزارین تو دستگاه. به اندازه ای گیم‌پلی تغییرات ریز داشته که حیرت می‌کنید به شرطی که مهارت تشخیصش وجود داشته باشه. فیفا مشکل داشته و همیشه داره ولی گرافیکی که من تو فیفا 15 دیدم اگه عینا هم منتقل بشه به 16 صرفا گرافیک بازی میشه "معمولی" و نه این صفتای منفی و تخیلی که دادن بهش.

من هر سال تا دمو رو بازی نکنم نظری نمیدم راجع به بازی چون تمام لایسنس‌ها و گرافیک خوب و فیزیک مناسب اینا در مجموع نمیتونن یه باگ ناجور گیم‌پلی رو جبران کنن. از EA انتظار دارم هوش مصنوعی مدافع هارو بهتر کرده باسه و جاگیری هاشون رو اعصاب نباشه تا بازیکنای سرعتی و دریبل زن به راحتی نیان تو محوطه جریمه. باگای برخورد بازیکنای خودی به هم دیگه رو اصلاح کرده باشه و تغییراتی از این دست. درست مثل فیفا 15 که اومد بزرگترین مشکل فیفا 14( ارسال از جناحین) رو برطرف کرد و کاری کرد که گیم‌پلی از کناره ها بیاد مرکز زمین. خلاصه بعضی وقتا تو فیفا 15 احساس میشد روی گلی که دریافت کردیم هیچ نقشی نداشتیم که امیدوارم بازی طبق همون خط ذهنی گیمر پیش بره نه اتفاق و باگ.

دیگه همین مونده به لایسنسای فیفا هم گیر بدن. دوست عزیز اگه دیدی PES اومد لایسنس UCL رو خرید واسه این بود که آرسنالش هنوز تا آخرین نسخه قبل از فوت بازی! North London بود، مجبور بود از این کارا کنه! نبود همچین لایسنس‌هایی تو فیفا اصلا به حساب نمیاد.

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
یه نکته که اصلا نمیفهمم اینه که اکثر کسایی که اینجا دارن از گرافیک فیفا انتقاد میکنن چند وقت پیش به pes2015 میگفتن شاهکار وسلطان برگشته و ازاین حرفا... ولی ماه هاست حتی به تاپیک pes سر هم نزدند خلاصه که تناقض در رفتار و گفته های این دوستان بیداد میکنه به عنوان مثال همین کاربر Romell زمانی که pes 2014 اومده بود چنان دفاعیه ای از اون بازی میکرد که بیا و ببین بعد خودش اومد گفت اشتباه میکرده و pes 2014 یکی از بدترین فوتبالای تاریخه بعد زمان اومدن pes 2015 دقیقا همون حرفا رو تکرار کرد و حالا میبینیم که میزان بی توجهی به بازیه مورد علاقه ایشون از قبل هم بیشتر شده و خود ایشون هم هرچند نمیگه ولی معلومه که ازاین نسخه هم قطع امید کرده مورد بعدی مصطفی هست که اصلا pes رو نه دیده بود و نه بازی کرده بود ولی هردفعه برای دلخوشی رفقاش میومد و یه تیکه به ما مینداخت و اون هم بعد از مواجه شدن با بازی مذکور اومد گفت اصلا فکرشو هم نمیکرده که این بازی اینقدر مذخرف باشه یه مورد هم فن pes داشتیم که همشهریه خود بنده بود و یه بار توی ملاقات حضوری بعد از دیدن فیفا 15 در کمال تعجب گفت که من تا حالا اینو بازیش نکرده بودم و عجب چیزیه و این حرفا...
در نتیجه کلا دوستان حرف های بعضی ازبچه های بازیسنتر رو برای خودتون ملاک قرار ندید اینا خودشونم نمیدونن با خودشون چند چندن

در ضمن من همون کاربر onlyfifa هستم اینو گفتم که به خاطر تاریخ عضویت و گفته های من در این پست شائبه ای پیش نیاد

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
من تعجب می کنم چرا 1 سری از دوستان فیفا باز که می دونم اطلاعات و سوادشون از فیفا و سبک بازی اش زیاد هست گذاشتن این تاپیک به این وضعیت در بیاد. 1 نگاه به تاپیک های اخبار بازی های کپکام بندازید.به زور 1 سری از بچه ها از جمله علی dante تونستند این مسخره بازی ها و ترول های بی مزه جمع کنند.7 صفحه از این تاپیک گذشته همه اش شده سایز و فیزیک ... و حاملگی و غیره. 1 سری از پست ها هم که اخطار گرفتن و پاک شدن.نزارید گند تاپیک های فیفا در بیاد.برای مثال امین romell تو که اطلاعات فیفا ات زیاد هست چرا اون پست اول ات تو عصبانیت می فرستی که 1 عده اون ببینیند میگن این که این حرف ها بزنه بزارید ما 10 برابرش بدیم.خوب همین پست دوم ات که بدون عصبانیت فرستادی خیلی خوب بود و از اول می فرستادی
ما مشکل اصلی مون با فیفا 15 چی بود؟تو 1 سری از موارد گیم پلی مثل دروازه بان ها و نوع دفاع کردن و سرعتی شدن بازی و چند مورد دیگه.آره ما مشکل با مدل هیکل بازیکن ها هم داشتیم اما موردی نبود که بخواد اذیت کنه. وگرنه از نظر بقیه موارد پیشرفت خوبی داشت.به قول یکی از بچه ها هنوز چیزی از بازی مشخص نشده نسخه بازی پیچیدید رفت.پارسال 2 ماه مونده بود به عرضه خبر لیسانس کل لیگ برتر آمد.چقدر این مورد خوب بود.هواستون هست این همون تیمی هست که فیفا 12 و 14 ساخته.پارسال قیل عرضه 15 خود ea اعلام کرد 16 در حال ساخت هست.پس بزارید e3 و نمایشگاه های بعدی بیاد گیم پلی و ساختار بازی مشخص بشه ببینیم امسال مشکلات 15 رفع کردن یا نه.اگه گیم پلی مشخص شد و رفع نکرده بودن اونجا میشه کاملا از بازی انتقاد کرد و حق هم داریم اعتراض کنیم

2 مورد بگم

1.یکی آمده بود می گفت سرور ها درست کنید و خیلی اشکال داره.حالا بیان رفقا فیفا باز اونها هم نظرشون بگن اما من یکی از نظر سرور مشکلی با فیفا تو این چند ساله نداشتم.با این اینترنت داغون کشورمون من خیلی ها دیدم که راحت دارن فیفا آنلاین بازی می کنند و از سرورها شکایت خاصی نداشتن

2.ما خودمون مشکلات 15 می دونیم و واقعا دردسر ساز بود. یکی از اون مشکلات نوع دفاع کردن بود که بازیکن های سرعتی راحت رد می شدند.خود من تا الان با این مشکل روبرو هستم و هم چنان دارم و 5 3 2 بازی می کنم.اما با 1 سری از بچه ها بازی می کنم اونها جوری ساختار دفاعی شون عالی باورتون نمیشه این همون 15 هست که این همه اشکال داره.نمونه اش همین سینا Sina R .من چندین دست باهاش بازی کردم.هم بردم هم باخت ام اما واقعا تو دفاع و پرسینگ عالی هست پس میشه تو همین 15 هم ساختار دفاعی خوبی داشت اما خوب سخته و مشکلات اش زیاد هست

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
کسی که بعد از نمایش فیفا گیر میده به گرافیک و دو قلوی پای بازیکنای تیم بانوان، حقیقتا فیفا بازی نکنه فیفا بازا رو خوش‌حال کرده.

گرافیک بازی وقتی نسل عوض میشه برای خیلی از افراد مهمه. گرافیک این بازی هم پایه ای مشکل داره. مدل بازیکنا نسبت به نسل قبل تغییر خاصی نکرده. شیدر پوستا، ابعاد بدنها و انیمیشن دویدن، شوت زدن و ... اصلاً تغییر در حد یه نسل نداشته. بله انیمیشن ها اضافه تر شدن، ررونتر شدن ولی اصلا در حد یک نسل نبوده.

به نظر من اینا خیلی از قدرت سخت افزار رو فدای سه بعدی کردن تماشاگرا کردن که لازم هم بود. بنابراین نمیتونن باقی بازی رو در همون ابعاد بهبود گرافیکی بدن. اینم اضافه کنم که خودشون اول اومدن یه دمو از موتور جدیدشون نشون دادن و گفتن بازیها اینجوری روی کنسول اجرا میشن و وقتی گرافیک خروجی با اون حرفی که زدن همخونی نداره نباید انتظار داشته باشید همه به به و چه چه کنن.

خلاصه این که وقتی بعد از نمایش دیروز 80-90% افراد دارن میگن فیزیک و گرافیک بازی خوب نیست، یعنی یه جای کار مشکل داره و شما توی اقلیت هستید که فکر میکنید خیلی خوبه!

مشکل بعدی اینه که در کنار همه این مسائل گیم پلی نسخه 15 هم ایرادات عمده و اعصاب خردن کن داشت. چون PES چند سال ترمال بوده و مشکلات عمده و ریز و درشت داره معنیش این نیست که هر چی فیفا میسازه بدون مشکله.

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
2 مورد بگم

1.یکی آمده بود می گفت سرور ها درست کنید و خیلی اشکال داره.حالا بیان رفقا فیفا باز اونها هم نظرشون بگن اما من یکی از نظر سرور مشکلی با فیفا تو این چند ساله نداشتم.با این اینترنت داغون کشورمون من خیلی ها دیدم که راحت دارن فیفا آنلاین بازی می کنند و از سرورها شکایت خاصی نداشتن

2.ما خودمون مشکلات 15 می دونیم و واقعا دردسر ساز بود. یکی از اون مشکلات نوع دفاع کردن بود که بازیکن های سرعتی راحت رد می شدند.خود من تا الان با این مشکل روبرو هستم و هم چنان دارم و 5 3 2 بازی می کنم.اما با 1 سری از بچه ها بازی می کنم اونها جوری ساختار دفاعی شون عالی باورتون نمیشه این همون 15 هست که این همه اشکال داره.نمونه اش همین سینا Sina R .من چندین دست باهاش بازی کردم.هم بردم هم باخت ام اما واقعا تو دفاع و پرسینگ عالی هست پس میشه تو همین 15 هم ساختار دفاعی خوبی داشت اما خوب سخته و مشکلات اش زیاد هست

1. احسان سرورای بازی حداقل رو PC به شدت افتضاح ـه ! مخصوصا قسمت ProClub و FUT ... FUT که وضعش خیلی داغونه ! بعضی وقتا پیام میده که سرور شلوغ ـه، بعدا بیاین :|

2. والا منم مشکلم نوع دفاع کردن فیفا نیست... مشکلش به نظر من باگای خیلی زیاد و واقعا اعصاب خورد کنش ـه.. ! بعضی موقع ها هم دفاع های کناری جلو میمونن و نمیان عقب که واقعا رو مخه! طوری که الان تو مسابقات همه اول بازی سریع میکنن Defensive ! این کار رو نکنی 100 درصد باختی! :|

یه مورد دیگه هم این که درسته فیفا 15 افتضاح ـه تقریبا ! ولی خدایی دیگه گرافیک و انیمیشناش خیلی خوب ـن... کافی ـه یه نگا به فیفا 14 نسل قبل بندازین، تفاوت خیلی زیاده از این نظر...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بازی یه سری ایراد داره ولی خواهش می کنم دیگه چرت و پرت نگید! آدم با چرت و پرت گفتن بزرگ نمیشه....فقط بلدیم بگیم آشغاله! فیفا آشغاله فلان ماشین آشغاله فلان چیز آشغاله.... بعد هم همه موقع ریلیز بازی تو تاپیکش لحظه شماری می کنن؟!! این عدم تعادل تو رفتار ملت ایران واقعا عجیبه! همه چی تو دنیا آشغاله فقط ما خوبیم! بدبختی اینجاس که هر سال سر معرفی نسخه جدید فیفا این بساط مسخره پهن میشه اینجا! انتظار داره تو یه بازی ویدئویی پا به توپ بشه بره تو زمین! اسمش بازی اساتید بازی!!

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
والا با این حرفای دوستان من یه ذره شک کردم، از دیشب تا الان یه چند دست فیفا 14 زدم :d، واقعا فیفا 15 در مقابل 14 شاهکار ـه ! لول !
بهترینش همون 13 بود که بازم اون یه سری مشکلات به خاطر اضافه شدن first touch control داشت...

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
دوستانی که خیلی از بازی دفاع میکنن تا بحال این سوال واسشون پیش اومده که چرا میانگین امتیازات بازی هر سال داره کمتر میشه ؟؟

اتفاقا من خیلی خوشحالم که دیدگاه بچه ها به این شکل هست افشین و امین دارن واقعیت ها رو میگن ، اینا تا کی میخوان این طراحی و مدلینگ و سبک گرافیک منسوخ شده رو پیاده کنن؟

گیم پلی هم که هر سال داره عامه پسند تر میشه با باگهای بیشتر .......

اینم که بعضیها میگن کلی از بازی بد میگن بعد خودشون میشینن بازی میکنن خیلی دیگه مسخرست ، ماها حداقل 15 ساله داریم فوتبال گیم بازی میکنیم هر سال هم منتظر اخبار بازی میشیم و میخریم و بازی میکنیم ولی این دلیل نمیشه که بیایم از بازی و مخصوصا سیاستی که EA پیش گرفته دفاع کنیم.

اگه تغییر و تحولی صورت نگیره مطمئنا امتیازات هرسال کمتر و کمتر میشه تا به یه محصول بیخودی تبدیل بشه همین راهی که کونامی با PES در پیش گرفت ....
منظورم از تغییر و تحول چیزی فراتر از فیلم بردار پشت دروازه یا لیگ جزیره یا لیگ قهرمانانه !!

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
پست های این تاپیک الان خوندم و واقعا برام بعضی از پست ها عجیب بود ! فیزیک و گرافیک مطمئنا در هر بازی مهمه اما برام اینجا سوال بود چطوری اساتید بنده بر اساس این نمایش ، بازی ناُامیدکننده و داغون تشخیص میدن .

اول از همه برای هر کسی که 1% تجربه در بازی ورزشی داره باید تاکید اصلی گیم پلی باشه . توی این نمایش دقیقا چه چیزی شما متوجه شدید که از الان نسخه بازی پیچیدید ؟ برام جالبه طرف اومده به حضور زن ها ایراد گرفته و اینو در جهت سودجویی EA دونسته . خب برادر من این طبیعت اقتصاد در گیمه و مطمئنا با ورود به نسل هشتم یکی از انتظارات گیمرهای زن اینه که بخش فوتبال بانوان هم داخلش بیاد . این الان شد نقطه ضعف بازی و یا میشه ازش نتیجه گرفت تاکید EA فقط روی این ابعاد تبلیغاتیه و روی گیم پلی کار نکرده ؟

FIFA 15 در زمینه گرافیک برای من کاملا راضی کننده بود اما به شخصه برای من در یک شبیه ساز فقط و فقط گیم پلی و مدهای بازی مهمه . یعنی حاضرم گرافیک بیارن پایین در حد نسخه 14 اما یک گیم پلی عمیق و متعادل مثل نسخه 12 ارائه بدن و توقع هم ندارم همه مثل من باشن اما فیفاباز حرفه ای توی ایران زیاد دیدم و اینو میدونم خیلی ها در مورد یک شبیه ساز ورزشی با من هم نظرن . برای اینکه در مورد فیفا 16 نظر بدم مطمئنا تا تجربه نسخه دمو صبر می کنم و برای من به شخصه خنده داره روی یک نمایش در مورد شبیه ساز ورزشی قضاوت کنیم .

با این تریلر فاجعه یا ps4 رو میفروشم یا میرم سمت pes
با تغییر ندادن مدلسازی و گرافیک برای نسل جدید ، توهین بزرگی به فیفا پلیر ها بود . میخوان بازی رو گسترش بدن جون عمشون .
حداقل انتظار داشتم بازی به تریلری که دو سال پیش از ignite engine منتشر کردن که البته اینگیم نبود نزدیک بشه که نشد. این کارتون بازیا دیگه به سن ما نمیخوره

برادر من خواهشا از طرف همه صحبت نکن . برای من و مطمئن باش خیلی از فیفابازهای حرفه ای همین بازیسنتر که میتونم به تفکیک IDشون برات بزارم اول و آخر گیم پلی مهمه . اینکه بیایم با صرف ارتقا پیدا نکردن گرافیک نسخه یک شبیه ساز ورزشی بپیچیم غیر منطقی ، غیر حرفه ای و غیر اصولیه . من نمیدونم چی توی این تریلر دیدی که به نظرت فاجعه بود .

واقعا اضافه کردن بانوان به بازی چه دلیلی میتونه داشته باشه ؟؟
جای این مسخره بازیا میومدن یکم رو بخش visual کار میکردن . این سومین فیفایی میشه که داره رو نسل جدید عرضه میشه ولی تفاوت چشمگیری نداشته از نظر بصری .

الان واقعا نمیدونید به چه دلیل میتونه باشه ؟ آیا در این جهان فوتبال بانوان وجود نداره ؟ آیا گیمر زن ما نداریم ؟ آیا همه ساله بیننده های زیادی همین فوتبال بانوان دنبال نمی کنن ؟ آیا FIFA یک شبیه ساز بازی فوتبال نیست ؟

مصطفی یعنی فاجعه وقتی تکمیل میشه که چین و مکزیک لایسنس شدن ژاپن که همرو تو جام جهانی لوله کرده بود نیست
جلو خودم و میگیرم چیزی در مورد مدلینگ و گیم پلی و فیزیک نگم ... چی شد اون همه میگفتن تیم اصلی سازنده از خیلی وقت پیش داره رو 16 به صورت موازی کار میکنه؟
نمیدونم ... حس خوبی ندارم واقعا

برادر من ، مسعود جان آخه EA از من و شما بیشتر میفهمه که فرصت های اقتصادی توی فوتبال ژاپن بیشتر از چینه اما 100% محدودیت های وجود داشته که نتونستن ژاپن لایسنس کنن ، اون ژاپنی که ماشالا کشور مادری رقیب فیفاس .

این فیفا در نسل قبل مثل این که قاطی کرده بودن انقدر عالی کار کردن ولی مثل این که از دوباره در این نسل جدید برگشتن به دوران درب داغون گذشته خودشون !

من فقط امیدوارم که حداقل امسال کریر مد و گیم پلی و این جور چیزا تغییرات و تحولاتی توش رخ داده باشه که اونم باید صبر کنیم چی میشه ........... بد جوری حالم گرفته شد ، شدیدا )x:((

امین جان برادر من ، دقیقا چطوری به داغون بودن FIFA 16 پی بردی ؟ صرفا شما از یک شبیه ساز فیزیک و گرافیک می خوای ؟ نمیگم این مسائل مهم نیست و شاید برای بعضی ها همین گرافیک مهمتر از اصل کار باشه اما اینکه یک گیمر حرفه ای فوتبال پاشه بیاد با یک نمایش کوتاه از اضافه شدن بخش بانوان و گرافیک بازی نسخه یک شبیه ساز بپیچه برام قابل هضم نیست .

یه مورد دیگه که باقی بچه ها هم گفتن مدل بازیکناست. فیفا یه نسخه نداشته که باعث بشه از نمای بالا تشخیص بدم کدوم بازیکن صاحب توپه. همواره از روی رنگ کفش یا موقعیتشون توی زمین یا مدل مو میشه تشخیصشون داد. این همه سنسور منسور وصل میکنن چطور نمیتونن این مورد رو حداقل برای بازیکنای مطرح انجام بدن؟!
NBA 2K نزدیک به 100 تا تیم داره، 99% هیکلا کُپی مدل واقعیشونه. یعنی مو نمیزنه. از انیمیشنای حرکتشون گرفته تا هیکل و ... . یعنی واقعاً فیفا نمیتونه برای 10-20% تیمای مطرح این کارو انجام بده؟! انیمیشنا هم اصلاً در حد یه نسل بهتر نشدن. روونتر شدن، یه سری انیمیشن اضافه شده ولی اون حالت انقلابی بین نسلی رو اصلاً نداشتیم.

افشین جان خواهشا کم لطفی نکن ، ما هم فیفا بازی می کنیم و اما این چیزایی که میگید ندیدیم . فیفا از نسخه 12 واقعا در زمینه شبیه سازی بازیکن ها پیشرفت خوبی داشت و از اون زمان حداقل برای تیم های بزرگ براحتی میشه از روی بدن بازیکن تشخیص داد کیه حداقل من که اصلا در این مورد مشکلی ندارم مگر برای بازیکن هایی که شبیه سازی نشدن و متاسفانه تعدادشون کم هم نیست البته در تیم های متوسط و کوچیک

بعد برادر من آخه دقیقا یک شبیه ساز فوتبال با اون حجم تماشاگر ها و 22 بازیکن روی زمین چطوری با شبیه ساز بسکتبال مقایسه می کنی ؟ توی بسکتبال مشخصا باید روی شبیه سازی بهتر برخی از ابعاد تاکید بیشتری داشته باشن و توی فوتبال این استانداردها مطمئنا فرق داره .

همین الان برین فیفا 14 نسل هشتم رو بازی کنید، بعد بلافاصله فیفا 15 رو بزارین تو دستگاه. به اندازه ای گیم‌پلی تغییرات ریز داشته که حیرت می‌کنید به شرطی که مهارت تشخیصش وجود داشته باشه. فیفا مشکل داشته و همیشه داره ولی گرافیکی که من تو فیفا 15 دیدم اگه عینا هم منتقل بشه به 16 صرفا گرافیک بازی میشه "معمولی" و نه این صفتای منفی و تخیلی که دادن بهش.

من هر سال تا دمو رو بازی نکنم نظری نمیدم راجع به بازی چون تمام لایسنس‌ها و گرافیک خوب و فیزیک مناسب اینا در مجموع نمیتونن یه باگ ناجور گیم‌پلی رو جبران کنن. از EA انتظار دارم هوش مصنوعی مدافع هارو بهتر کرده باسه و جاگیری هاشون رو اعصاب نباشه تا بازیکنای سرعتی و دریبل زن به راحتی نیان تو محوطه جریمه. باگای برخورد بازیکنای خودی به هم دیگه رو اصلاح کرده باشه و تغییراتی از این دست. درست مثل فیفا 15 که اومد بزرگترین مشکل فیفا 14( ارسال از جناحین) رو برطرف کرد و کاری کرد که گیم‌پلی از کناره ها بیاد مرکز زمین. خلاصه بعضی وقتا تو فیفا 15 احساس میشد روی گلی که دریافت کردیم هیچ نقشی نداشتیم که امیدوارم بازی طبق همون خط ذهنی گیمر پیش بره نه اتفاق و باگ.

کاملا حرف شما درسته . یعنی برای من که کوچیک خیلی از گیمرهای حرفه ای فیفا در ایران هستم جالبه توی این تاپیک میان با نمایش معرفی بانوان و گرافیک بازی نسخه بازی میپیچن .

من تعجب می کنم چرا 1 سری از دوستان فیفا باز که می دونم اطلاعات و سوادشون از فیفا و سبک بازی اش زیاد هست گذاشتن این تاپیک به این وضعیت در بیاد. 1 نگاه به تاپیک های اخبار بازی های کپکام بندازید.به زور 1 سری از بچه ها از جمله علی dante تونستند این مسخره بازی ها و ترول های بی مزه جمع کنند.7 صفحه از این تاپیک گذشته همه اش شده سایز و فیزیک ... و حاملگی و غیره. 1 سری از پست ها هم که اخطار گرفتن و پاک شدن.نزارید گند تاپیک های فیفا در بیاد.برای مثال امین romell تو که اطلاعات فیفا ات زیاد هست چرا اون پست اول ات تو عصبانیت می فرستی که 1 عده اون ببینیند میگن این که این حرف ها بزنه بزارید ما 10 برابرش بدیم.خوب همین پست دوم ات که بدون عصبانیت فرستادی خیلی خوب بود و از اول می فرستادی
ما مشکل اصلی مون با فیفا 15 چی بود؟تو 1 سری از موارد گیم پلی مثل دروازه بان ها و نوع دفاع کردن و سرعتی شدن بازی و چند مورد دیگه.آره ما مشکل با مدل هیکل بازیکن ها هم داشتیم اما موردی نبود که بخواد اذیت کنه. وگرنه از نظر بقیه موارد پیشرفت خوبی داشت.به قول یکی از بچه ها هنوز چیزی از بازی مشخص نشده نسخه بازی پیچیدید رفت.پارسال 2 ماه مونده بود به عرضه خبر لیسانس کل لیگ برتر آمد.چقدر این مورد خوب بود.هواستون هست این همون تیمی هست که فیفا 12 و 14 ساخته.پارسال قیل عرضه 15 خود ea اعلام کرد 16 در حال ساخت هست.پس بزارید e3 و نمایشگاه های بعدی بیاد گیم پلی و ساختار بازی مشخص بشه ببینیم امسال مشکلات 15 رفع کردن یا نه.اگه گیم پلی مشخص شد و رفع نکرده بودن اونجا میشه کاملا از بازی انتقاد کرد و حق هم داریم اعتراض کنیم

2 مورد بگم

توی پست تقریبا احسان همه گفتنی هارو گفت و اون قسمت بولد شده دقیقا حق مطلبه .

در نهایت عزیزان خواهشا صبر کنید حداقل نسخه دمو بازی بیاد . فیفا یه بازی نقش آفرینی یا اکشن نیست که از روی نمایش بشه به جزئیات پی ببریم ، بگذارید بازی بیاد و وقتی دسته رو دستتون گرفتید همون 5 دقیقه اول می فهمید قضیه چیه . از روی این نمایش کوتاه از الان بازی داغون تشخیص ندید .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر