FIFA 16 معرفی شد

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,515
EA ساعاتی قبل از اولین ویژگی های جدید FIFA 16 پرده برداشت.
طبق اطلاعات منتشر شده در این نسخه از فرنچایز، 12 تیم ملی بانوان قرار خواهد داشت. این تیم ها عبارتند از: آلمان، آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک.
مسابقات دوستانه به صورت آنلاین و تورنمت های آفلاین برای این بخش در نظر گرفته شده است.
FIFA 16 در سپتامبر 2015 منتشر خواهد شد.
دانلود تریلر
تصاویر:

kbTL3.jpg

qDLFE.jpg

kx5g8.jpg

OEZMF.jpg

ZTAlL.jpg

Jy9c7.jpg

dFyiK.jpg

P2aNx.jpg

LCcRC.jpg

HiLfh.jpg

Last edited by a moderator:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
این که فیفا اسکریپت شده چرند محضه ! یه عده نمیتونن بازی سیمولیشن بازی کنن این حرفارو میزنن!
شما تا بحال فوتبال بازی کردی؟ میفهمی وقتی تیمت عقب میوفته یا سر اشتباه یه نفر گل میخوری چقدر روحیه تیمت افت میکنه؟ چقدر تیم پر اشتباه میشه! یا وقتی به یه تیمی میخورین که رو کاغذ قویتره از شما چقدر روحیه میگیرید و انگیزه باعث میشه تا سر حد مرگ بجنگید؟ دقیقا همینا تو فیفا هست! من یه سری 4-0 تو نیمه اول عقب افتادم که به قول شما اسکریپت شده بود و پشت هم گل خوردم! نیمه دوم بازیو طوری برگردوندم 6-4 بردم! بله فوتبال همینه! اتفاقات نتایج رو تغییر میده! اگه قرار بود همه چیز رو عدد و منطق باشه و هرکی تیمش قویتره ببره و روحیه و انگیزه و ... نباشه که میشه منچ :))
فوتبال همینه اگه نمیخوای کل پکیج فوتبال که شامل سوتی و گل خوردنه و خیلی وقتا بردنه رو قبول کنی بهتره سمتش نری چون تو واقعیت هم همین چیزا هست! همین هلند هر سال تو جام جهانی میاد فینال قهرمان نمیشه! احتمالا اسکریپت شدس :))
علتش اینه ک فیفا ی بازی هست ک بخش عمدش با هوش مصنوعی کنترل میشه تا ی بازی شسته رفته رو تحویل بازیکن بده. در واقع گیمر کنترل کمی روی بازی و اتفاقاتش داره. نقش گیمر زدن دکمه اس و کامپیوتر دیگو ب میل خودش تصمیم میگیره چ انیمیشن و اکشنی رو به نمایش بزاره.
یه عده اینگار مجبورن نظر بدن :D خب عمو مگه بقیه بازیها سیم وصل میکنن به سرت از هوش تو کنترل میشن؟:D خب تو یه بازیکن رو کنترل میکنی بقیه با هوش مصنوعین! اگه قضیه اسکریپت رو میکشی وسط که ارزش جواب دادن نداره پستت!
من اتفاقا دوست دارم pes موفق شه و رقابت زیاد شه اما حتی اگه سیمولیشن بودن(به قول شما اسکریپت) تو فیفا باشه باز چیزایی مثل روح فوتبال گزارش لذت بخش جو عالی گرافیک بهتر کنترل بهتر بازیکنا باز بودن دست بازیکن تو انجام تاکتیک های مختلف و... داره که رقیبش فعلا نداره! فیفا فقط تو 15 یکم کژوال شد که صد در صد تو 16 اینطور نیست! به نظرم خیلی مونده این دو مقایسه شن!

آخرین ویرایش:

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
مدلسازی و گرافیک رو که تغییر ندادن ، امیدوارم حداقل فیزیک توپ و بازیکن رو درستش کنن احساس کنی توپ فوتپال زیر پای بازیکنه نه توپ پینگ پنگ
فیزیک توپ همین الانشم فوق العاده است .. صحنه هایی رو میبینیم ما که کلی لذت میبریم از فیزیک توپ زمانیکه کات میخوره و به تیرک برخورد میکنه و ...
فیزیک تور دروازه ها بهترین امتیاز این بازی فیفا است به نظر من .. یعنی زمانیکه توی pes به تور دروازه شوت میکنی عین کش شلواره ولی تو فیفا فیزیک خارق العاده ای داره ..

قبلاً با هر سال عرضه فیفا میگفتیم عجب گرافیکی رو قیافه بازیکن هاس .. اما اخیرا دیگه این پیشرفته زیاد نیست .. مسی انتظار میرفت عین خودش بشه دیگه این نسل
رونالدو عین خودشه اما بعضی قیافه ها کار نمیشن یا سخت درمیان نمیدونم جریان چیه .. مثلا ته ریش بنزما چیه اخه باید یکسال صبر بکنیم تا درست بشه
یا مثلا روبن شبیه کلم هستش .. یه امکانی درست میکردن بصورت انلاین فیفا رو قیافه ها آپدیت میداد هر ماه عالی میشد
انتظار میره مربی ها و داورهای واقعی اضافه بشند و نیمکت و تماشاگران واقعی تر بشند ..
اما سیاست کلی شرکت همینه که اهسته و پیوسته پیش برند و تا سالیان سال بتونند سودشون رو تامین کنند .

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
این که فیفا اسکریپت شده چرند محضه ! یه عده نمیتونن بازی سیمولیشن بازی کنن این حرفارو میزنن!
شما تا بحال فوتبال بازی کردی؟ میفهمی وقتی تیمت عقب میوفته یا سر اشتباه یه نفر گل میخوری چقدر روحیه تیمت افت میکنه؟ چقدر تیم پر اشتباه میشه! یا وقتی به یه تیمی میخورین که رو کاغذ قویتره از شما چقدر روحیه میگیرید و انگیزه باعث میشه تا سر حد مرگ بجنگید؟ دقیقا همینا تو فیفا هست! من یه سری 4-0 تو نیمه اول عقب افتادم که به قول شما اسکریپت شده بود و پشت هم گل خوردم! نیمه دوم بازیو طوری برگردوندم 6-4 بردم! بله فوتبال همینه! اتفاقات نتایج رو تغییر میده! اگه قرار بود همه چیز رو عدد و منطق باشه و هرکی تیمش قویتره ببره و روحیه و انگیزه و ... نباشه که میشه منچ :))
فوتبال همینه اگه نمیخوای کل پکیج فوتبال که شامل سوتی و گل خوردنه و خیلی وقتا بردنه رو قبول کنی بهتره سمتش نری چون تو واقعیت هم همین چیزا هست! همین هلند هر سال تو جام جهانی میاد فینال قهرمان نمیشه! احتمالا اسکریپت شدس :))

محمد جان موضوع همینه دیگه ...
از 200 سال پیش شما به کتابهای تاریخی هم مراجعه کنید رو هم 10 تا بازی 6-4 نشده ... واتر پولو نیست که :d
اگه اینجوری بود که شما میگی فینال جام جهانی برزیل هم 8-7 میزد المان رو
فلسفه فوتبال حال حاضر دنیا چیه ؟ دفاع منسجم و بازی هدف دار ... به سختی گل میزنن همه و از اون دفاع میکنن (این خلاصه ترین تعریف فوتبال روز دنیاست)
بعد فیفا 15 تو ثانیه اول همین فلسفرو نقض میکرد و یه بازیکن سرعتی توپ و بر میداشت و میکاشت تو گل...یه دفاع که پاس نیم متری و نمیتونه بده تو دنیای واقعی توپ و دقیق میندازه 70 متر جلوتر رو سینه مهاجمی که توپ به پاش میچسبه و مثل رودرانر میره اینور اونور.
من فیفا رو خیلی دوست دارم ولی از خیلی چیزاش دفاع نمیشه کرد واقعا
امیدوارم امسال گیم پلی رو درست کنن ... ببخشید البته اینا نظر شخصیه ;)

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
فیزیک توپ همین الانشم فوق العاده است .. صحنه هایی رو میبینیم ما که کلی لذت میبریم از فیزیک توپ زمانیکه کات میخوره و به تیرک برخورد میکنه و ...
فیزیک تور دروازه ها بهترین امتیاز این بازی فیفا است به نظر من .. یعنی زمانیکه توی pes به تور دروازه شوت میکنی عین کش شلواره ولی تو فیفا فیزیک خارق العاده ای داره ..

قبلاً با هر سال عرضه فیفا میگفتیم عجب گرافیکی رو قیافه بازیکن هاس .. اما اخیرا دیگه این پیشرفته زیاد نیست .. مسی انتظار میرفت عین خودش بشه دیگه این نسل
رونالدو عین خودشه اما بعضی قیافه ها کار نمیشن یا سخت درمیان نمیدونم جریان چیه .. مثلا ته ریش بنزما چیه اخه باید یکسال صبر بکنیم تا درست بشه
یا مثلا روبن شبیه کلم هستش .. یه امکانی درست میکردن بصورت انلاین فیفا رو قیافه ها آپدیت میداد هر ماه عالی میشد
انتظار میره مربی ها و داورهای واقعی اضافه بشند و نیمکت و تماشاگران واقعی تر بشند ..
اما سیاست کلی شرکت همینه که اهسته و پیوسته پیش برند و تا سالیان سال بتونند سودشون رو تامین کنند .

کاملا موافقم اگه بخوان تو یک سال بازیرو بی عیب و نقص کنن فروش های بعدیشون لطمه میبینه واسه همین هر سال آهسته آهسته ویژگی های جدید اضاف میکنن مخصوصا این نسل چون به نظر من قدرت ساختن بازیا به حدی شده که بتونن یک فوتبال بی عیب و نقص(حالا نه دیگه فوتبال واقعی ولی به اندازه یه شاهکار) بسازن.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
به نظر من فیزیک توپ یکی از اشکالات عمده و اساسی چند سال اخیر فیفاست ..
کافیه به انیمیشن پاس مدافع اخر به مهاجم نوک دقت کنید ... توپی که 700-750 گرم وزن داره نیاز به نیرو توان داره که تا اونجا بره اما چیزی که ما میبینیم یه ضربه ساده توپ رو میفرسته تا دروازه حریف بدون هیچ نیروی خاصی
برای درک بهترش توجه کنید دروازبان شروع مجدد رو با کلی فشار و دورخیز تا کجا میزنن ... اینکار توان میخواد
سالهای قبلم توی ارنا شوت میزدیم تا پشت کوهای پشت دروازه میرفت توپ در حالیکه توپ واقعی اصلا و ابدا اینجوری نیست نه وزنش نه حرکت و چرخشش روی زمین و پا به توپ بازیکن
هر کسی توی چمن بازی کرده باشه متوجه حرفم میشه...
در مورد کات هم مطمئن باشید کات توپ در دنیای واقعی به این شدت نیست ... با پای تخصصی هم کمتر از اینه اما توی فیفا بازیکنی که بغل پا با پای غیر تخصصی نمیتونست بده ضربات کات دار میزد به چه زیبایی
در کل من خیلی امیدوارم 2 تا فوتبال خوب بیاد ... عالی نه ... خوب ... پارسال که فوتبال نداشتیم امسال انشالا 2 تا خوب داریم

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
تیزر رو الان دیدم . به جز تتوی مسی فرقی تو گرافیک و مدل سازی و ... ندیدم :| حالا تا خود مراسم باید صبر کرد چون از روی یک تیزر نمیشه نظر داد.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
به نظر من فیزیک توپ یکی از اشکالات عمده و اساسی چند سال اخیر فیفاست ..
کافیه به انیمیشن پاس مدافع اخر به مهاجم نوک دقت کنید ... توپی که 700-750 گرم وزن داره نیاز به نیرو توان داره که تا اونجا بره اما چیزی که ما میبینیم یه ضربه ساده توپ رو میفرسته تا دروازه حریف بدون هیچ نیروی خاصی
برای درک بهترش توجه کنید دروازبان شروع مجدد رو با کلی فشار و دورخیز تا کجا میزنن ... اینکار توان میخواد
سالهای قبلم توی ارنا شوت میزدیم تا پشت کوهای پشت دروازه میرفت توپ در حالیکه توپ واقعی اصلا و ابدا اینجوری نیست نه وزنش نه حرکت و چرخشش روی زمین و پا به توپ بازیکن
هر کسی توی چمن بازی کرده باشه متوجه حرفم میشه...
در مورد کات هم مطمئن باشید کات توپ در دنیای واقعی به این شدت نیست ... با پای تخصصی هم کمتر از اینه اما توی فیفا بازیکنی که بغل پا با پای غیر تخصصی نمیتونست بده ضربات کات دار میزد به چه زیبایی
در کل من خیلی امیدوارم 2 تا فوتبال خوب بیاد ... عالی نه ... خوب ... پارسال که فوتبال نداشتیم امسال انشالا 2 تا خوب داریم
این مشکل انیمیشن بازیه نه توپ.

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
این مشکل انیمیشن بازیه نه توپ.

این مشکلی که مسعود گفت ربطی به انیمیشن نداره ، فیزیک توپ مشکل داره . فکر میکنم یه برنامه نویسی خفنی میخواد که فیزیک توپ رو شبیه به واقعیت داشته باشیم. 2K15 فیزیک توپ رو خوب در آورده بود قشنگ سنگینیش حس میشد.فکر کنم بهترین نسخه فیفا در این زمینه جام جهانی 2010 بود ، درست یادم نمیاد یه نفر تایید کنه ...

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
کت و کول مسی خیلی گنده بود !
امیدوارم این فرم و هیکل بازیکنها طبیعی تر بشه.
امین امیدوار نباش

سری FIFA همیشه بر عکس PES همون قدر که تو جزییات گرافیک محیط و ریز کاری ها پیشتاز تر بوده اما هیچ وقت نتونسته در انیمیشن چهره بازیکنان،قدو جسه و به کل جزییات بدن بازی کنان به پای PES برسه.

من به شخصه آخرین نسخه ای که از FIFA بازی کردم FIFA 12 بود اونم به پیشنهاد دوستان و آشنایان که خداییش بازی خوبی بود اما در کل با گیم پلی سری FIFA حال نمیکنم از زمان FIFA 97 کنسول سگا و FIFA 2000 کنسول PlayStation تا به حالا اونم نه به خاطره اینکه از قدیم WE یا PES بازی کردم بلکه احساس میکنم حرکات و گیم پلی PES واقع گرایانه تر هست

هر کس با یه بازی حال میکنه و من به سلیقشون احترام میذارم اما فکر میکنم بر عکس نسل گذشته که FIFA پیش تاز بود و ویژگی های نویی ارائه میداد این نسل PES از FIFA سبقت بگیره و اینو بهتون قول میدم (بوکمارک کنید) که به زودی شاهد بازگشت دوباره فوتبال دوستان بسیاری به سمت PES خواهیم بود

اینو نه از روی تعصب ، بلکه حسم میگه و شاید الان طرفداران FIFA تمسخر کنن ولی روزی که نزدیک هم هست برسه این پست رو برای همونا رو میکنم تا به اون دسته پوزخند بزنم.

chaos.theory

کاربر سایت
Apr 1, 2014
60
نام
Amir
فکر میکنم بر عکس نسل گذشته که FIFA پیش تاز بود و ویژگی های نویی ارائه میداد این نسل PES از FIFA سبقت بگیره و اینو بهتون قول میدم (بوکمارک کنید) که به زودی شاهد بازگشت دوباره فوتبال دوستان بسیاری به سمت PES خواهیم بود

bookmark confirmed
داش ما تو اون دو نسل پیش هم ک ب قول شما pes سر تر بود فیفا میزدیم نمیتونستیم با گیم پلی pes کنار بیایم،مطمعن باش حتی اگه فیفا از اون عقب بیوفته من سراغ اون بازی نمیرم،اینجا کم نیستن اونایی ک مثل من فکر میکنن
الان اگه میبینی فیفا بازا با نسخه قبلی بازی مشکل داشتن ماله اینه ک بازی یه مقداری ب سمت pes رفت ، امیدوارم هم ک دیگه بازی رو اون سمت نبرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر