FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
بهترین سرزن های fifa 15 کین از نظر شما؟
پازینی تو میلان همه رو میترکونه نیگاه به قدش نکنید از رو سره هر بنی بشری هدو میزنه!
------------
یه نکته هم بگم وضعیت گیم پلی بازی چه تو انلاین چه تو افلاین فرقی نداره.
اش و کاسه همونیه که بود!
هیچ فرقی نداره هسته کلی بازی یکیه.
اینطور نست که فکر کنیم تو افلاین همه چی گل و بلبله.
گلرها کماکان بزرگترین مشکل بازی هستن و جز این مورد من مشکلی با بازی ندارم.
فقط خاستم بگم هر وضعی تو انلاین هست دقیقن همون وضع هم تو افلاین هست.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
منم تازه امسال ازش استفاده می کنم ! کلا امسال دو تا کار کردم که باعث شد از اون شیوه بازی کردن منسوخ شده فاصله بگیرم . یکی اینکه برای حرکت بازیکن ها به جای D-PAD از آنالوگ ها استفاده می کنم یکی هم همین سوییچ کردن با آنالوگ .

در مورد سوالت فکر می کنم توی فیفا قبلی از حالت دفاعی Legacy استفاده می کردی که با مربع پرس می کردی . توی تاکتیکال که حالت استاندارد هستش من با دکمه R2 پرس می کنم البته دکمه هام شبیه PES کردم ، شاید برای شما با L2 باشه .

فقط مشکلی که هستش اینه به قول دوستمون سازنده ها خواستن یک لول از دفاع تاکتیکال بالاتر برن که نتیجش این شده . الان هوش مصنوعی بازیکن ها در کارهای دفاعی ضعیفه و باید کارهایی اونجا دیگه انجام نمیدنُ خودمون انجام بدیم و سوویچ کردن با آنالوگ در این زمینه خیلی کمک می کنه . به اون رادار پایین زمین در زمان بازی هم خیلی دقت کن چون قشنگ فضاهای خالی دفاع نشون میده و میتونی فلش بیاری بالا سر بازیکنی که در تصویر مشخص نیست و کار پوششی در دفاع انجام بدی . اگر پرس کردن + کارهای پوششی با تسلط انجام بدی خیلی در دفاع کمک می کنه ، توی فیفا 15 این دو مورد در دفاع نباشه عملا دفاع اتوبان میشه .

منم هنوز بازی D-Pad بازی میکنم فکر میکنم بهتره با آنالوگ بازی کنم :)

خودمم بعضی موقع که تصمیم میگیرم گل نخورم ، خیلی آروم و با حوصله دفاع میکنم کسه نمیتونه رد شه ازم ، کلا هم به صورت Manual بازیکن هارو جابه جا میکنم ، ولی همین که یه بازیکن اشتباه سویچ میکنه بازی و یه گل مسخره میخورم دیگه تمرکزم بهم میخوره دیگه مثل اول بازی دفاع نمیکنم

همون به نظرم مشکل هوش مصنوعی داخل دفاع کردن داره بازی که اینقدر اعصاب منو بهم میریزه :d

poori007

کاربر سایت
Dec 31, 2014
91
نام
پوریا
کسی نیست مشکل من رو داشته باشه ؟لطفا راهنمایی کنید

داداش بعضی موقع ها برا منم میاد این ارور. که بعضی مورد ها چون خیلی شلوغه اینطوریه ولی بعضیاش هم به جای R3 برو توی customise بعد برو قسمت origin account از اونجا sign in کن شاید درست شد

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
سجاد
داداش بعضی موقع ها برا منم میاد این ارور. که بعضی مورد ها چون خیلی شلوغه اینطوریه ولی بعضیاش هم به جای R3 برو توی customise بعد برو قسمت origin account از اونجا sign in کن شاید درست شد

اخه من خودم مشکلی ندارم این مال دوستمه تازه ps4 خریده هنوز یه بازی انلاین هم تو فیفا نزده همش همینو مینویسه. R3 رو که میزنی یه دایره که فکر کنم مال اکانت اورینج باشه میاد یه چند تا چرخ میخوره بعد اون پیغام رو میده

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
بر پدر مادر Ea لعنت:|
سه روزه تو دیویژن 6 موندم هی دیس کانکت میشه:/
به اختلال تو پروتکل هم ربط نداره تو بازیای دیگه اصلا مشکل ندارم

kashefbazi

کاربر سایت
Feb 18, 2015
14
نام
masoud gharehdaghi
به نظر میرسه کم کم باید خودمون رو راضی کنیم بریم سراغ PES2015
البته من که تا چند وقت دیگه ISP رو عوض میکنم اگه باز مشکل برقرار بود فیفا رو با PES تعویض میکنم.:-s

sadegh44

کاربر سایت
Nov 16, 2009
574
من تیم من سیتی ور میدارم تماشاچیا اصلا این کارو نمیکنند فکر کنم خالی بندی این عکس
دقیقا این اتفاق برای من افتاد! گل چهارم رو به چلسی زدم بعد از گل رفت رو این حرکت تماشاگرا اولین بار بود میدیدم خیلی حال کردم

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
من نمیتونم به سرور بازی وصل بشم نزدیک دو هفته این مشکل هست اصلاوصل نمیشه
there was a problem with the online squad check

برو بخش سیو های FIFA 15 و سیو های مربوط به Online Squad پاک کن . بعد برگرد داخل بازی دوباره آپدیت دانلود کن احتمالا اوکی میشه

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
آخه مگه میشه
نمیدونم مشکل از کجاست
می تونستم پکت ها رو ببینیم کدوم دراپ میشه اونوقت میشه یکاریش کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر