FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
این بازی اصلا ارزش بحث کردن نداره وقتی بهترین بازیکنش ویکتور ایباربو باشه:)) که از رونالدو مسی بهتره تو این فیفا دیگه هیچ بحثی نمیمونه :|

فراز من در یک اقدام باورنکردنی فیفا رو فروختم =(( این جمله توصیف شدنی نیست
من نظرم برنگشت و هر روز بدتر از قبل میشد ماجرا.کلا من اعتقادم اینه که از بازی باید لذت برد.من از جنبه بصری میگم چیزی که میدیدم واقعی نبود.اشکلات بازی برای من به حدی زیاد بود که هیچ امیدی به اپدیت های بعدی نداشته باشم.نمیگمشون چون ایجاد تنش میکنه و گفتنشم فایده ای نداره
جنبه مثبت ماجرا اینه که اعصابم راحته ... طرف منفی داستانم که خاموش بودن PS4 دیگه

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
بر عکس اکثریت هارد کور من که یک نوب هستم و در اقلیت به سر میبرم امروز از دیویژن 5 به دیویژن 4 صعود کرده و در یک جایی از بدنم که نمیشه گفت کجاست :dجشن صعود گرفتم و شدیداً دارم با بازی و خودم بله درست فهمیدید خودِخودِ نوبم حال میکنم.پیشاپیش عید غدیر رو هم به تمام نوب ها ببخشید شیعیان جهان تبریک و تهنیت عرض میکنم.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
دوستانی که از دفاع کردن CPU به عنوان مثال برای پرسینگ استفاده میکنید به این دقت کردید که ممکنه سیستم دفاع CPU جوری تنظیم شده باشه که با کمترین زمان ممکن به حرکت شما عکس العمل نشون بده؟ شما هر چقدر هم که استاد پرسینگ باشید و دفاعتون عالی باشه، وقتی توی کورسِ بدون توپ با هیچ بازیکنی به رونالدو نزدیک هم نمیشید فایده نداره. طرف از پشت هیجده زمین خودش تا ته مثلث رو پُر میکنه، زارت رونالدو با 6 متر اختلاف از دفاع آخر جلو افتاده. یه ثانیه اشتباه میکنید، یه توپ از دست میدید تا بیاید بهش نزدیک بشید از وسط زمین اومده تو محوطه جریمه.

بعد این چه مدلشه که وقتی طرف بازی رو از وسط زمین شروع میکنه و حرکت میکنه سمت خط دفاع بازیکنا مُنگُل میشن؟ قشنگ واضحه خنگ میشن و راحت موقعیت گل میدید. به هر حال من با بازی حال میکنم، چون مثل خیلی ها با دید شبیه ساز به بازی نگاه نمیکنم. با دوست آشنا بازی میکنم، آنلاین میزنم، میبرم میبازم برام مهم نیست. ولی کسی که واقعاً براش برد و باخت اهمیت داشته باشه، میتونه تا مرز جنون پیش بره توی این بازی.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستانی که از دفاع کردن CPU به عنوان مثال برای پرسینگ استفاده میکنید به این دقت کردید که ممکنه سیستم دفاع CPU جوری تنظیم شده باشه که با کمترین زمان ممکن به حرکت شما عکس العمل نشون بده؟ شما هر چقدر هم که استاد پرسینگ باشید و دفاعتون عالی باشه، وقتی توی کورسِ بدون توپ با هیچ بازیکنی به رونالدو نزدیک هم نمیشید فایده نداره. طرف از پشت هیجده زمین خودش تا ته مثلث رو پُر میکنه، زارت رونالدو با 6 متر اختلاف از دفاع آخر جلو افتاده. یه ثانیه اشتباه میکنید، یه توپ از دست میدید تا بیاید بهش نزدیک بشید از وسط زمین اومده تو محوطه جریمه.

بعد این چه مدلشه که وقتی طرف بازی رو از وسط زمین شروع میکنه و حرکت میکنه سمت خط دفاع بازیکنا مُنگُل میشن؟ قشنگ واضحه خنگ میشن و راحت موقعیت گل میدید. به هر حال من با بازی حال میکنم، چون مثل خیلی ها با دید شبیه ساز به بازی نگاه نمیکنم. با دوست آشنا بازی میکنم، آنلاین میزنم، میبرم میبازم برام مهم نیست. ولی کسی که واقعاً براش برد و باخت اهمیت داشته باشه، میتونه تا مرز جنون پیش بره توی این بازی.

مثل من :D من بیشتر به خاطر این بازی میکنم که تورنامنت برگزار میکنن اینجا و من شرکت میکنم وگرنه بازی واقعا غیرقابل تحمله و به عنوان بازیی که بشه دورهمی با فامیلا و دوستا زد ، هست .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
من دیگه زدم در بیخیالی :D دو تا بازی میدم دوستم بازی کنه، دوتا برادرزادم دو تا هم خودم :D
شما هم مثل من بیخیال بازی کنید، کلی حال میده :D
من اولین باره سیزن میزنم، تا دیویژن 6 اومدم توی یه روز، الان اینایی که توی دیویژن 6 هستن خوب بازی میکنن؟ :D من که هیچی بارم نیست از هر 10 بازی 8 تاشو میبرم :D

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
من پارسال گفتم فیفا 14 نکس جن واقعی نیست PS4 نگرفتم . گفتم یک سالی صبر می کنم عوضش 15 میاد اون دیگه آخرشه :|
این نظرات متعدد و منفی رو خوندم کلا بیخیال شدم . همش میام سر میزنم بلکه یه آپدیتی بدن ولی مث که EA SPORTS هنوز داره پولاشو میشماره .
دیگه کنسول هم بگیرم فیفا رو نمی گیرم با این گندی که زد .

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
من دیگه زدم در بیخیالی :D دو تا بازی میدم دوستم بازی کنه، دوتا برادرزادم دو تا هم خودم :D
شما هم مثل من بیخیال بازی کنید، کلی حال میده :D
من اولین باره سیزن میزنم، تا دیویژن 6 اومدم توی یه روز، الان اینایی که توی دیویژن 6 هستن خوب بازی میکنن؟ :D من که هیچی بارم نیست از هر 10 بازی 8 تاشو میبرم :D
تو سیزن بیشتر رقابت توی دیویژن 1 و 2 هست! البته با این وضعی که فیفا 15 داره راحت میتونی بری دیویژن 1 و همونجا هم بمونی!
تو فیفا 14 تو یک ماه اول 600 نفر رسیده بودن دیویژن یک که واقعا موندن توی دیویژن 1 کار خیلی سختی بود و بازی رو هم خیلی جذاب میکرد! الان 2-3 هزار نفر ریختن تو دیویژن یک همه هم به یه صورت گل میزنن!

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
تنها دروازه بان فیفا که باگ نداره نویر هستش لامصب هر چی میزنی میگیره

دوستان یک سوال داشتم من jumbo gold pack جایزه گرفتم ولی رفتم store هیچی نبود چه کارکنم؟

Last edited by a moderator:

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
تنها دروازه بان فیفا که باگ نداره نویر هستش لامصب هر چی میزنی میگیره

درود

خیر ، من با دوستی بازی کردم ، فقط 5 گل با مسی درون دروازه ما بنده خدا ها جا داد :d
البته این باگ نیست ، بلکه شیوه جدیدی هست که در این فیفا گنجانده شده ، اما متاسفانه توپ های محکم دریافت میشه توپ های آروم یا حتی بعضی وقتا بسیار آروم 2 ضرب میشه و یک شخص مُرده خور ، اونجا تشریف داره تا ازشون استفاده بکنه .

بدرود

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
اقا من به یه مشکل جالب برخوردم.
من و داداشم وقتی دونفره بازی میکنیم باهم نمیتونیم هرجور که میخوایم دسته رو تنظیم کنیم و رو هر تنظیماتی انجام میدیم واسه هر دو دسته اعمال میشه.کسی میدونه ای برا چیه و چجور درست میشه؟
من حرکت بازیکنان رو با انالوگ تنظیم میکنم اما داداشم با جهت عادت داره.من تنظیم میکنم با انالوگ و ذخیره میکنم custom a و او دسته رو هم با جهت تنظیم میکنیم custom b اما در کمال تعجب وقتی میخوایم بریم تو بازی دوباره هر دو تنظیمات یکیه و دوباره میریم قسمت تنظیمات هر دو دسته custom a هست.
کسی میدونه باید چیکار کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر