FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
دوستان ea اعلام کرده که آپدیت جدید برای pc داده شده و برای ps4 , xbox1 به زودی داده میشه
لیست اصلاحیه ها هم ایناست :

• Added the latency indicator to FIFA 15 Ultimate Team so fans can view health of connection before entering an online match.
• Improved set-piece cameras in Online Seasons for Guest players.
• Corrected home crowds in Match Day Live matches.
• Fixed occurrences where the player would be unable to progress at the end of a FUT match due to the post-match menus not appearing.
• Fix to hospitality upgrades in Career Mode and Pro Clubs.
• Addressed exploit where players could infinitely switch kick-takers on set-pieces
• Fixed occurrence where changes to the Subs and/or Reserves are not brought into Season matches

که به نظر تغییرات خیلی جزیی خواهد بود . پس دلتونو به آپدیت خوش نکنید

اینا که نمیان بنویسن گیم پلیه بازی فیکسد یا فست رانینگ آف پلیرز فیکسد فلان که ! واسه آبروشون خوب نیست ! ولی درکل منم همچین امیدوار نیستم بهش .

//

الان دو روزه به psn وصل نمیشم .. ارور nw-31456-9 میده ! :/ رفتم پسوردمو عوض کردم بازم مشکل برقراره .
کسی راه حلی نداره ؟

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
من ی سوال دارم چون آنلاین تو عمرم بازی نکردم میپرسم ....مگه بازی آنلاین تهیش با بازی آفلاین فرق داره؟؟ آخه خیلی آنلاین بازها از باگ های عجیبی میگن که من تو آفلاین ندیدم اینجور چیزارو....یرنامه نویسی یا چیزای دیگش فرق داره؟؟؟؟
سلام در انلاین چون cpu باشما بازی نمی کنه چون cpu یه جورایی طبیعی بازی می کنه و از وسط زمین نمی دوه بره بزن تو گل پاس کاری می کنه و درست دفاع می کنه و از این چیزا اما انلاین و دونفره و چند نفره دست خودتون هست به خاطر همین فرق داره وگرنه گیم پلی فرقی نداره موفق باشید

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
794
نام
Reza
اینا که نمیان بنویسن گیم پلیه بازی فیکسد یا فست رانینگ آف پلیرز فیکسد فلان که ! واسه آبروشون خوب نیست ! ولی درکل منم همچین امیدوار نیستم بهش .

//

الان دو روزه به psn وصل نمیشم .. ارور nw-31456-9 میده ! :/ رفتم پسوردمو عوض کردم بازم مشکل برقراره .
کسی راه حلی نداره ؟
DNS رو دستی وارد کن شاید توفیق ای شد.
Primary 8.8.8.8
Secondary 8.8.4.4

این جا هم گفتن mtu مودم رو به 1473 تغییر بده .

PS4 Finally.. I resolve the error NW-31456-9 - PlayStation Forum

البته هر دفعه برای من این ارور رو میده بعد 1 ساعت خودش درست میشه :d

AMIR SECRET

کاربر سایت
Jul 8, 2014
201
نام
the amirhosein
ای بابا امان از دست شماها فقط به سوراخ...داورگیر ندادید،حالا این آپدیت کی قراره بیاد خبر مرگش؟[/QUOTE
خخخخخخخخخخخ=))

- - -ویرایش - - -

ای بابا امان از دست شماها فقط به سوراخ...داورگیر ندادید،حالا این آپدیت کی قراره بیاد خبر مرگش؟

خخخخخ=))

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
اون بنده خدايي كه بخواد فيفا بخره يه دور بياد اينجا رو بخونه كلا پلي استيشن اش رو هم ميفروشه :))))

والا دو نفرم با دیدن این حرفا نخرن دو نفره !
حداقل اون دو تا پولشونو دور نمیریزن ... واقعا فیفا 15 پول دور ریختنه

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
وقت اضافه هم شد مشکل!!! امان از دست شماها فقط به سوراخ...داورگیر ندادید،حالا این آپدیت کی قراره بیاد خبر مرگش؟
خب مسخره س دیگه...وقت تلف شده باید بر اساس وقتی که تو بازی هدر میره تعریف بشه نه اینکه اگه زیاد وقت تلف شد 5 دیقه بگیره کم هم وقت تلف شد 3 دیقه بگیره...بازی از طبیعی بودن خودش خارج میشه...

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
صبح 6-7 دست آنلاین سیزن زدم به مرز جنون رسیدم :D
یه بازی 5-1 میبردم، یه بازی 4 تا میخوردم :D
یه سری مواقع اصلاً بازی از دستتون خارج میشه، طرف میخواد بازی رو شروع کنه مستقیم میدوه سمت دروازه و هر کاری میکنید نمیشه جلوشو گرفت، گل میخورید تا میاید بازی رو شروع کنید طرف یه توپ گیری میکنه و دوباره میدوه و میره توپو میزنه تو گل. خلاصه تا به خودتون بیاید میبینید 2 تا خوردید و بازی از دستتون خارج شده :D
جالب این جاست حتی وقتی خودتون همین بلا رو سر حریف میارید، باز هم حال نمیده و احساس میکنید کار خاصی نکردید :D
در کل هر چی بیشتر بازی میکنم بیشتر از بازی زده میشم.

در ضمن این سرورای بازی خیلی خوب شدن، من توی 6 بازی که کردم کلاً تیک نزد.

امروز با یه طرفی بازی کردم، یه باگی توی بازی پیدا کرده بود که از فاصله دور با R1 شوت داخل پا میزد، مستقیم میخورد به تیر عمودی و میرفت تو گل :D
دو تا گل همین شکلی بهم زد، من نامردی نکردم مثل خودش 2 تا گل پشت هیجده زدم :D کلاً خنده دار شده بود بازی، مثل فوتبال 96ـه سگا شده بود که قشنگ یه سری جاها بود که میشد صد در صد گل بزنی :D

دقييييقا
من چند تا گل اينجورى خوردم ! و هم از اين مدلا مه تخته گاز ميگيره ميره ! خيلى مسخرست خدايى اميدوارم زودتر حل شه لذت بازى رو از بين برده

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
چرا کنسول رو بفروشی اره انلاینش خیلی خوبه و با دوستات تو ایران میتونی بدون لگ بازی کنی اگر نت خوبی داشته باشی و پینگت خوب باشه با خارجیها هم به مشکل نمیخوری
دادا وقتی فیفا ری...ده و تفاوت آنچنانی هم با فیفای 360 نداره و 360 هم دارم،اینو واس چی نگه دارم!؟pes هم که 720p میاد و اصلا خریدش توهینه به ایکس باکسه!
راستی میگن pes رو ps3 هم 720p میاد!!! یعنی عملا تفاوتی بین pes 15 نسخه ps3 و xbox one نیست!؟
رو 360 هم 720p میاد!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر