FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
الان تو آنلاین که بازی میکردم بنده خدا دروازه بانم شیرجه زد توپ رو بگیره بعد تو شیرجه خورد به بازیکن حریف داور پنالتی گرفت:-*

ابتکار دیگری از EA :x:bighug:

===================================
حالا این به کنار ... بخوای شوتی چیزی بزنی یکم جهت بگیری که بخوای بره تو کنج توپ از خط اوت اونطرف میره بیرون:-*

باز هم مرسی EA :x

ken_amini

کاربر سایت
Aug 13, 2008
27
این حرف کاملاً غیرمنطقیه! دو هفته قبل دموی بازی اومده و شما وقت داشتی ببینی از بازی خوشت میاد یا نه بعد پیش خرید کنی.
دوم اینکه اگر میخواید بگید برای حمایت از فیفا خریداری کردید، باید بگم شرکت EA لنگ ۵۰ - ۶۰ دلار شما نیست که به خاطر حمایت از اون بخواین بازی رو بخرید.
سوم اینکه عقل میگه شما اگر بین دموی ۱۵ و نسخه ۱۴ فرقی نبینی، لزومی نداد که پولتون رو واسه خرید بازی ای که دارید دوباره خرج کنید.
چهارم اینکه اگر میخواید بگید که قبل از دمو پیش خرید کردید باید بگم که باز هم عقل میگه تا قبل از انتشار دمو نباید به بازی رو پیش خرید کرد.
در ضمن، به من ربطی نداره شما واسه چی بازی رو خریدی من با اون سؤال خواستم بهتون بگم الکی نگین هیچ فرقی بین ۱۴ و ۱۵ نیست و منظورم این نبود که شما باید به سؤالم پاسخ بدین.
دقیقا درست میگید. نمیدونم چه جویه راه افتاده. یه سری هم میگن میگن نسل 7 بهتره ار نسل 8 و اصلا فرقی که نداره هیچی پر از باگ هم هست....
بابا خوب نه نسل 8 بخرید نه فیفا 15 خلاص . خیلی راحت

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
الان تو آنلاین که بازی میکردم بنده خدا دروازه بانم شیرجه زد توپ رو بگیره بعد تو شیرجه خورد به بازیکن حریف داور پنالتی گرفت:-*

ابتکار دیگری از EA :x:bighug:

===================================
حالا این به کنار ... بخوای شوتی چیزی بزنی یکم جهت بگیری که بخوای بره تو کنج توپ از خط اوت اونطرف میره بیرون:-*

باز هم مرسی EA :x
راجبه شوت قبول دارم اما تو 14 هم من استاد شده بودم زیاد میگرفتی گوشه از ی کنجایی میزدم که داشم موخش سوت میکشید الانم انجوریش کردن که نمیشه زد ی تقه کوچیک باید شوکو گرفت اونم گلرها خوب هستن ... تو واقعیت گل زدن این شکلی از 100 تا10تاش میره تو گل تو 14 از 100 میشد با زیاد زاویه دادن 70 تاشو گل کرد این کاره بودی که من تعریف نباشه خیلی از این گلا زدم ....اما اینکه یکم میگیری میره زیاد اونوری هم گاهی جالبه و عجیب به نفع کسی که داره دفاع میکنه هست...دقیقا مثله پنالتی کردن زیاد بگیری میزنه بیرون اینم همینجوری شده اولش سخته و بی مزه با تمرین میبینی میشه شوتای خطرناک زد ..
اینم بگیم بد نیست سانترها کات دار عالی شده ی فلش کوچیک توپ راحت میاد سمته دروازه تو 14 باید از خطه کناریه محوطه رد میشدی فلش تو میدادی میکشیدی الان راحت کات میگیره ..در کل قبول دارم بازی بعضی جا ها آرکید شده اما حسه کلیه شبیه سازی موجوده

آخرین ویرایش:

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
خوب بعد.از چن ساعت بازی به نظرم داوری بازی و گلر ها مشکل دارن تا حدودی که مطمنن با ابدیت ها جدید حل میشه در کل راضیم از بازی

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
جالبه داشتم بازی میکردم بلندگوی استادیوم اعلام کرد که فلانی عموت داره دنبالت میگرده بیا قسمت اطلاعات!!!!!!!

یه سوال : اساتید اهل فن بگن بهترین شیوه پرس کردن چیه؟ قسمت تاکتیک میزارم و تو بازی هم قسمت پرسینگ رو میزارم ولی منظورم با کدوم دکمه ها؟!! contain و L2 رو میگیرم ولی زیاد کارایی نداره.....نظرتون چیه؟؟؟؟

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
توی تاکتیک پرس رو فعال کن و تو اینستراکشن هم به بازیکنا هم دستور موندن تو پستشون و برش توپ و مارکی بده بهترین سیستم دفاعی که ساختم ۶۴۰ بوده حال کردم..البته میتونی حمله ای بچینی و پرس رو هم فعال کنی
غفاری جان ممنون میشم بگی این مارکی کجاست من هر چی گشتم ندیدم

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
غفاری جان ممنون میشم بگی این مارکی کجاست من هر چی گشتم ندیدم

برادر جان هر سیستم ی instraction داره که همه بازیکنارو انتخاب کنی میتونی وظایف خواست بهش بدی ...هافبک دفاعی 2تا بزاری میتونی بهشون بگی mark کنن مهاجمایه تیمه حریفو...اما ی هافبک دفاعیو mark بزار یکیشو بریدن توپ یعنی بازی خراب کن...من ی سیستم 640 ساختم به همه دستور دفاع دادم و اجازه حمله ندادم به مهاجم هم ندادم تو بازی park the bus هم زدم سنگین دفاع میکردن اگه هدفت دفاع سنگینه ...توی instruction تو بخش ترکیبات بری میتونی دستور به هر بازیکنی بدی...بهترم هست توی سیستم جاشونم تا جا داره بکشی عقب و پستای دفاعیتر بکنی تو سیستم...به نظرم بهتر شده تو 14 به قدری بد بود که به مهاجم هم مارک میشد داد یکیو مارک کنه در حالی که مهاجم از این کارا نمیکنه تو این بازی به مهاجم میشه گفت بیاد عقب توپ ببره یا هافبک کناری همینطور کلا توinstruction میشه رو هرآدم کلید کرد و دید مثلا مینویسه تو کار دفاعی چه شکلی باشه تو حمله چطور ....جالبیش اینه به هافبک ها میشه گفت وقت حمله تا کجا برن جلو تا نقطه پنالتی یا تا پشت محوطه برا توپای برگشتی کاملا هم اجرا میشه ...
برا هر آدم بر حسبه پستش کارای دفاعی و حمله ای هست میشه گفت توش چجوری رفتار کنن...منظورت اگر مارک تک به تک افراد منم ندیدم تو سیستم آخه هیچوقت ازش استفاده نمیکردم تو سریای قبلی چون مسخره بود دیگه کسی اینجور دفاع نمیکنه به یکی بگه هرجا رفت برو انرژی مدافعش بره ایرانم جلو مسی کاری نداش بهش فضا میگرفتن تا دنباله بازیکن راه بیفته هرجا رفت...اونم تو بازیای قبلی سریه فیفا یادمه مارک میکردی زیاد جواب نمیداد تو کرنر ضربه ایستگاهی فقط دنبالش میرفت نه تو وقته حمله سمته دروازه و اینا...

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من نه وان دارم نه 4 منتهی نسخه نسل هشتمی رو تجربه کردم:|
تفاوت ها عمده نیست نسبت به 14 اما خب یه سری بهبودها وجود داره... به طور کلی میشه گفت یکی از خوش ساخت ترین فیفاهای ساخته شده هست... این مسئله سانتر و LB + Y هم که توی انلاین پدر آدم رو در میاورد برطرف شده... از نظر من خودش یه پیشرفته:|

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
سلام دوستان من دو تا اکانت اورجین داشتم
یکیشون فیک بود و ایمیلش با ایمیله اکانت پی اس انم یکی بود رفتم تو بازی خود به خود لاگین شد الان لول ندارم میخوام اینو sign out یا unlink کنم و پروفایل دیگو sign in کنم و یا پی اس انمو به اکانت اصلی اورجینم link کنم باید چیکار کنم؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر