FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
آقایونی که میگن فیفا هیچکدوم از او اشکالات رو نداره بیان یه دست با من بازی کنن تا تمام باگ ها رو نشون بدم. وقتی آفلاین بازی کنید باگ ها رو متوجه نمیشید

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
اقا من هرچند دست که دارم فیفا15 رو بازی میکنم بازی داره واسم خسته کننده تر میشه :|

فیفا14 رو 1 سال بازی کردم بدون اینکه یه بار ازش خسته بشم ولی این به قول معروف خیلی بهم حال نمیده!

امیدوارم زودتر یه آپدیت بیاد و مشکلات گیم پلی رو برطرف کنه.

اقا راستی تو فیفا14 یه روم هایی بود که 50 نفر میتونستن برن داخل ولی تو این من هرچی میگردم پیدا نمیکنم! این بخش از فیفا15 حذف شده؟

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سلام دوستان
من قبلا xbox 360 داشتم و صرفا بازی فیفا میزدم(fifa11 fifa12 fifa13) . الان قصدم این بود ps4 بخرم ولی با نقدهایی که دوستان کردند یکم دلسرد شدم. یعنی فیفا پسرفت داشته؟! خواهشا راهنمایی کنید تا از بلاتکلیفی در بیام.در ضمن من آفلاین بازی میکنم.

هیچوقت حرف دیگران ملاک قضاوت قرار نده . نقد های بازی موجوده و بازی از اکثر سایت ها نمره بالای 8 دریافت کرده . خود بازی هم تغییرات خیلی زیادی داشته و دلیل بخش عمده ایی از بازخوردهای منفی اینه هنوز گیمرها با مکانیزم های جدید بازی آشنا نشدن و اصولا فیفا گیم پلی عمیقی داره و با چند ماه بازی کردن باز هم می تونیم چیزهای جدیدی یاد بگیریم و بازیمون تقویت کنیم ، کما اینکه خود منم الان خیلی از مشکلات قبل بخصوص در دفاع ندارم و بازیم کاملتر شده و برای من فیفا 15 حداقل از فیفا 14 و 13 خیلی بهتر بوده .

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
این که داور اینقدر پنالتی بیخود و الکی میگیرن باگ نیست ؟:-/:d

کافیه نفس به نفس بشین با بازیکن حریف و پنالتی :|

==============================

به نظر من خیلی فیفای خوبیه ... عالیه اما این باگ ها یکم اذیت کنندست که کمم نیستن

یه چیز دیگه که آزار دهنده شده اینه که بازم سرعت شده مهم ترین فاکتور یک بازیکن

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سلام ممنون متاسفانه مودم ایسوس این گزینه رو نداره نمی دونم کجاست

ببین این UPnp فک کنم تو همه مودما ثابت باشه
بگرد تب هاشو ببین هست چیزی یا نه
مطمئنن باید باشه

- - -ویرایش - - -

تو سیسن ذخیره هارو چرا هر چی تغییر میدم تو بازی باز همون قبلیا هستن ؟ :|
واسه کسی دیگم اینطوریه ؟؟؟

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
تو سیسن ذخیره هارو چرا هر چی تغییر میدم تو بازی باز همون قبلیا هستن ؟ :|
واسه کسی دیگم اینطوریه ؟؟؟

برای منم این جوریه.خیلی اعصاب خورد کنه مخصوصا با ارسنال که همیشه نصف بازیکناش مصدومن و رو نیمکت نیستن و نمیشه تو ذخیره ها هم اوردشون

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
من با داداشم که بازی میکنم خداوکیلی اصلا اجازه حمله بهم نمیده.خیلی حرفه ای و قشنگ و منطقی دفاع میکنه.اصلا اجازه نمیده که با بازیکنای سرعتیم پا به توپ شم چه برسه که بخوام باهاشون بدوم و گل بزنم.اگه با یه نفر اینجوری بازی کردید و تونستید بازهم با سرعت بازی که مهم شده گل بزنید خیلی مردید.نه اینکه میرید انلاین بازی میکنید و با چند نفر که تازه فوتبال بازی کردنو یاد گرفتن بازی میکنید و گل میزنید میگید باگ داره بازی.

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
بنظرم بازی خیلی بهتر شده،البته هنوز جای پیشرفت داشت.مهم ترینش شوت از راه دوره که خیلی بهتر شده!تو ۱۴ تقریبا هر جور می شوتیدی گل میشد:|

Nav ! D

کاربر سایت
Sep 6, 2010
42
نام
نــــویــــــد
به نظرم مشکل اصلیش در حال حاضر شروع مجدد بازی بعد از دریافت گله، که به سادگی میشه گل خورده رو جبران کرد. یعنی جایگیری بازی کن ها به شدت نا فرمه و مهاجم فقط بدوئه میتونه تک به تک شه با گلر.
البته من با هرکی بازی میکنم قبلش بهش میگم مردونه بازی کنیم و از این قسمت که مطمئنا تو آپدیت بعدی درست میشه سواستفاده نکنیم.

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
دوستان من نمیدونم شما از چه سیستم و ترکیبی استفاده میکنید ولی شدیدا بهتون پیشنهاد میکنم سیستم 5221 رو امتحان کنید . فوق العادس ! هم عمق دفاع رو خوب پوشش میده هم تو خط حمله خوبه ... به خصوص اگه تیمی که انتخاب میکنید ، دوتا وینگ سرعتی و یه مهاجم هدف خوب داشته باشه خیلی خوب جواب میده ! شک نکنید :d

من خودم با چلسی و با همین سیستم 21 بازی تو سیزن انجام دادم و نتیجش شد 20 برد و یه مساوی :d ! البته خودم تو بخش custom هم یه مقدار ترکیب رو تغییر دادم ولی در کل ترکیب عالیه !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر