FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
دوستان من مشکل توپ گرفتن از حریف رو دارم ...
هر کاری میکنم نمیتونم توپ رو از حریف بگیرم و این کار با سختی انجام میشه تازه
وقتی توپ گیری میکنم 3-4 تا از بازیکنای حریف سریع میان پرس میکنن توپ رو میگیرن!
مشکل بعدی عدم توانایی در گل زدن هست من رو درجه world class دارم بازی میکنم و اصلا نمیتونم گل بزنم!!

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
دوستان گلم سلام.يه سوال دارم:

من انتظار داشتم وقتي اولتيمت تيم ١٥ بازي ميكنم،تيمي كه رو فيفا ١٤ داشتم(و كوين هام كه حدود يك مليون بود)رو ١٥ سينك بشه..اما ديدم اول كار از بين الابا و مسي و هاوارد و ازار يكي رو باس انتخاب كنم و بعد يه تيم جديد داد و..
+

درحاليكه در نسخه ي قبل يا ١٣ مثلا اسم تيمم رو ميزد مي نوشت دمان تاسيس سال ٢٠١١ و ورژن به ورژن سينك ميشد...

من كجاي كارم غلطه؟

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوستان من مشکل توپ گرفتن از حریف رو دارم ...
هر کاری میکنم نمیتونم توپ رو از حریف بگیرم و این کار با سختی انجام میشه تازه
وقتی توپ گیری میکنم 3-4 تا از بازیکنای حریف سریع میان پرس میکنن توپ رو میگیرن!
مشکل بعدی عدم توانایی در گل زدن هست من رو درجه world class دارم بازی میکنم و اصلا نمیتونم گل بزنم!!
خوب شاید دفعه اول فیفا میزنی فیفا تاکتیکال دفاع و lagecy دفاع داره وقتی بازی انجام میدی سیتینگشو تغییر ندی باید با ضربدر بری دنبال بازیکن بازدن مربع پا بندازی توپ بگیرن...راجب گل همه باید تجربه کسب کنی اگر دفعه اولت جدی فیفا میزنی از پورفشینال بازی کن اوایل..
اگر مثل قدیما دوست داری ضربدر بگیری برن توپاش توپو بگیرن قبل هر بازی کنار ترکیبات تیم و game setting که برا بازی انتخاب کردی ی گزینه به نامهwirlees controler هست برو توش برو آخره آخرش tacticalدفاع رو lagecy کن ..اگر دو نفری بازی میکنید دو تا دسته باید این کارو بکنن...البته ی بار انجام بدبی تغییرات میمونه رو دستت اما دسته ای که از وسط بازی کلا روشن کنی و قبلش خاموش بوده سیو سیتینگ دستت میپره باید ی بار دیگه تنظیم کنی

آخرین ویرایش:

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
مشکله اساسیه بازی به نظرم گزارشگران که نمیدونم چرا فقط مارتین تایلر و الن اسمیتن در حالی که ساله پیش clive tyldesley و andy townsend هم حضور داشتن و باعث میشد تکراری نشه صداشون.

من قبل از عرضه امید داشتم در کنار این دو تیم ـه کامنتری ، یک تیم جدید دیگه هم اضافه کنن .
حالا اضافه که نکردن هیچ کمم کردن :|

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
چرا cpu تو دفاع مثل ديوار عمل ميكنه،موقعي كه ميخواي ديريبلش كني يا توپ رو ازش بگيريم يارو تكون نميخوره كه هيچ تازه توپ رو هم ميگيره.
زاويه بسته دروازه بانا خيلي بهتر شده ولي توپ هاي ساده اي رو هم نميگيرن.
برخورد بازيكن ها با هم بعضي اوقات خيلي مسخره هست

xbox123456

کاربر سایت
Apr 6, 2013
3
سلام دوستان
من قبلا xbox 360 داشتم و صرفا بازی فیفا میزدم(fifa11 fifa12 fifa13) . الان قصدم این بود ps4 بخرم ولی با نقدهایی که دوستان کردند یکم دلسرد شدم. یعنی فیفا پسرفت داشته؟! خواهشا راهنمایی کنید تا از بلاتکلیفی در بیام.در ضمن من آفلاین بازی میکنم.

xbox123456

کاربر سایت
Apr 6, 2013
3
سلام دوستان
من قبلا xbox 360 داشتم و صرفا بازی فیفا میزدم(fifa11 fifa12 fifa13) . الان قصدم این بود xbox1 بخرم ولی با نقدهایی که دوستان کردند یکم دلسرد شدم. یعنی فیفا پسرفت داشته؟! خواهشا راهنمایی کنید تا از بلاتکلیفی در بیام.در ضمن من آفلاین بازی میکنم.

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
اقا یه سوال چه جوری میشه استارت زد من دوبار r2 رو میزنم ولی استارت نمیزنه ؟؟؟ دکمه ی دیگه ای رو باید بزنم ؟؟؟

شوک راست رو به سمتی که بازیکن داره میدوئه بزن. اگه یه بار بزنی یه کم میندازه جلو اگه دو بار بزنی خیلی میندازه که به درد بازیکنای سرعتی مثل بیل میخوره.

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
سلام دوستان
من قبلا xbox 360 داشتم و صرفا بازی فیفا میزدم(fifa11 fifa12 fifa13) . الان قصدم این بود ps4 بخرم ولی با نقدهایی که دوستان کردند یکم دلسرد شدم. یعنی فیفا پسرفت داشته؟! خواهشا راهنمایی کنید تا از بلاتکلیفی در بیام.در ضمن من آفلاین بازی میکنم.
دوست عزیز منم 6 سال بود 360 داشتم و فقط فیفا بازی میکنم الان رفتم ps4 گرفتم یک لحظه هم در مورد این موجود شک نکن فوتبالش خیلی تفاوت داره در ضمن دوستان دارن نقدش میکنن من دیروز کلی بازی کردم این معایبی که میگن نبود از نظر من بهترین فیفا این چند ساله شک نکن بازم به خودت برمیگرده هیچ موقع تجربه دیگران رو موقعی که خودتم تجربه نکردی ملاک قرار نده از نظر من هم ps4و هم fifa15 عالین

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
سلام دوستان

آقا من از زمانی که بهترین کنسول سگا بود تا الان اکثرن هم فیفا باز بودم ...بهترین فیفا همینه بعضی سلیقه ها نمیپسنده بعضی چیزارو بعضی ها هم میپسنده دلیل نیست بازی پسرفت داشته باشه برا من که جذابه برا اوناییم که نیست نباید غیر منطقی بگن...اگر تلوزیون بزرگ و خوب داریps4 بخر اگرنه 360 هم کافیه ربطی به فیفا نداره همه بازیا منظورمه بخوای رو تلوزیون ی جایی وصل کنی که کیفیت خوب نداشته باشه خوش نمیگذره بهت...فیفا 15 در کل تا الان به نظر من بدونه مشکل نبوده اما عالیه در کل ...هیچ بازی هیچ چیزی بی ایراد خلق نمیشه هیچ چیزی حتی آدم ...
اینکه تو 14 راحت میشد شوکو بدی سمت مخالف بگیری بره تو گل که میشد از ی جا هایی عجیب گل بزنی که سوت بکشه سرت خوبه یا تو اینکه شاید از 100 تا بشه 20 تاشو تو چارچوب زد و 2 تاش گل بشه ...بازی بعضی جاها سخت شده اما دریبل زنیش آسان شده ..هرکی ی جور دوست داره اما روحه بازی هیجان انگیزه و خوب و قابل پسند
تو 14 بازیکن خط حمله بارسا یا فولهام نداشت دستت راه میفتاد با کج کردنه شوکه دسته تا انتها میشد گل زد به صورته قطری اما الان خود بازیکن لستر که من تیمم هست زیاد برش میدارم رو از 10 تا شوت رو 3 4 تاش میشه حساب کرد و این خوبه و به واقعیت شبیه تر که اگه واقعی نبود تیمایی مثل لستر و کریستال پالاس برا قهرمانی میجنگیدن ...

آخرین ویرایش:

ken_amini

کاربر سایت
Aug 13, 2008
27
سلام دوستان
من قبلا xbox 360 داشتم و صرفا بازی فیفا میزدم(fifa11 fifa12 fifa13) . الان قصدم این بود xbox1 بخرم ولی با نقدهایی که دوستان کردند یکم دلسرد شدم. یعنی فیفا پسرفت داشته؟! خواهشا راهنمایی کنید تا از بلاتکلیفی در بیام.در ضمن من آفلاین بازی میکنم.
دوست عزیز منم دقیقا مثل شما بیشتر استفاده ام از کنسول قبلیم (360) و الان (One ) فقط بازی Fifa هست و بخاطر فیفا فقط کنسول میگیرم بیشتر. شما کلا به اون نقدهای که داخل فروم Fifa 15 360 شده هیچ توجهی نکن , دور هم جمع شدن میگن فیفا رو نسل 8 افتاضح رو نسل 7 عالیه ... حالا به هر دلیلی هست نمیخوان نسل هشت رو بازی کنن . همون نسل قبل بازی کنن . گیم پلی بازی به مراتب روان تر و نرم تر شده . گرافیک بازی فوق العاده شده ... حالا هی میان میگن فقط گرافیک برای فیفا خوب شده اونم اگه میتونستنن بگن هیچ فرقی نداره میگفتن ولی دیگه کاملا واضح هست. قبول دارم که گرافیک برای فیفا همه چیز نیست و شما خودت حاضری بازی گرافیک fifa با Pes قدیمی رو ps2 داشت ولی گیم پلی بازی از همین الان هم بهتر بود؟؟!!! خلاصه تازه کنسول رفته نسل بعد نمیشه که یهو کاملا عوض شه . خلاصه همه دوست داریم بازی که میکنیم گرافیک خوب گیم پلی خوب و ... همه را با هم داشته باشه. پس اینکه میان میگن پسرفت وو اینا را اصلا ولش کن. شاید اگه منم میخواستم Fifa 15 را با 360 بازی کنم اینجوری نقد میکردم. شما اگه گیمری نیستید که حتما بخای اکثر بازی ها را بخری و داشته باشی و اغلب به همون فیفا مثل من رضایت میدید و بدون هیچ مشکلی امکان تهیه کنسول بعدی را داری تو عوض کردن و رفتن به نسل بعد شک نکن برای همین فیفا 15 . ولی اگه نمیتونید کلا با فیفا سر کنید و میخواید بیشتر بازی ها را تجربه کنید و الان هم کلا برای رفتن به نسل بعد شک دارید توصیه میکنم اصلا فعلا کنسولت رو عوض نکن و همون و فعلا داشته باش تا فیفا هم سال بعد تغییر زیادی کنه احتمالا. چون اغلب در نسل جدید بدلیل بالا بودن قیمت دیسک ها مخصوصا X1 بیشتر کاربرها توانایی هزینه را برای هر بازی جدیدی که میاد را ندارند و گاها شده کنسول نسل جدید را فروختن بخاطر این مساله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر