FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
من قعلا ps4 ندارم یعنی فروختم که سفیدش بخرم برای همین فیفا رو کامپیوتر تست کردم کاملا حق میدم به دوستان که شاکی بودن از ea این بازی اون چیزی که ما انتظار داشتیم نیود مخصوصا پاس ها خیلی تخیلی شده امیدوارم این فاجعه ای که بیرون دادن هرچه زودتر با اپدیت درستش کنن مثل نسخه های قبل اعتیاد اور نیست بعد از یکی دودست خسته کننده میشه

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
چیزی که از صحبت همه دوستان کاملا واضحه وجود باگهای زیاده که حتی طرفدارهای دو آتیشه هم همگی دارن میگن آپدیت میده برطرف میشه... با این وجود خرید بازی پر باگ اشتباه محضه... اگه آپدیت داد و حل شد میخرم... انتظار داشتم از دمو خیلی بهتر باشه... دمو که برام جالب نبود...به نظرتون خیلی عجیب نیست اینهمه مورد بخواد با آپدیت حل بشه؟! اصلا صبر کنم یا کلا بی خیال بشم؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
سلام آقا یکی این تنظیمات دسته بازی رو میتونه بگه چطوری تنظیم کنم این قسمتی semi و assisted داره اونجا رو میگم ممنون میشم
برو تو wirless controller بعد انتخاب تیم کنار ترکیبات و گیم سیتینگ مشخصه...
به نظر من لستر سیتی بهترین تیم و استادیومو داره لایه تیم ها :d
بهترین نکات بازی کات توپ ها است تو سانتر و کاشته ها عالی شده...هرکی میخواد با گلر ذره ای مشکل نداشته باشه و اسمشو بزاره باگ کافیه هیچ وقت مثلثو نگیره گلر فیفا تو کرنرها تک به تک ها یا هرچیزی با تشخیص خودش جلو میاد که تو 95 درصد مواقع درسته
سختیه شوت های قطری زیاد شده تا نشه راحت گل زد به خصوص با هر بازیکنی...
یکی صفحه پیش گفت پنالتی من از اول خرید بازی از روز یکشنبه جمعا 5 تا پنالتی نگرفتمو ندادم تکلم به جاش زیاد میزنم پس دیگه الکی حرف در نیارین لباسه طرفو میکشه داور خطا نمیگیره انتقاده از رو قصد زشته...آره فیفا تو پاسکاری سرعتش بالاتر رفته که شاید جذاب نباشه برا هر کسی در کل آفلاین بازی میکنم من مشکلات بازی به تعداده 5تا هم نمیرسه...
اینکه گلر گاهی لایی میخوره ایراد نیست یا اینکه گاهی دو ضرب بگیره ...اگر گلری برگشت زد تو گل خودش مشکله الانم مشکل فیفا 14 رو گلر ها است هنوز اگر مثلث بگیری گاهی توپو نمیگیرن.. به وسیله اینکه هوشه گلرهابالا رفته و کرنر یا هر جایو خودشون بیرون میان نیاید بهشون با مثلث دستور داد که من دیدم این مشکل هنوز پابرجاست اما بدون مثلث گرفتن حله...
مگه تو فوتبال گلر ها همشون ی ضرب میگیرن یا لایی نمیخورن...به نظرم گلر ها رندوم وار گاهی خوب گل میخورن گاهی بد ایکر هم پیتر چک هم گلای بد هم میخورن تو واقعیت همین پیتر چک تو اروپا نبود که فکر کرد دارن سانت میکنن اومد جلو زاویه بسته خورد باید گفت چک باگ داره یا مریضه:d ...
بدترین چیزه بازی برا فیفا دوستا همان شوت قطری زدنه که واقعا باید روش زیاد دیگه حساب نکرد..
من با تیمای بزرگ زیاد بازی نکردم اما کونچسکی تو لستر تو overlab که تو 14 اون خطه سرعت تا جا داشت همه میتونستن برن بیان تیمه من به کل 75 به بعد زیاد رفتو برگشت نمیکنه بالهاش این طبیعه برا تیمای متوسط و کوچیک
سر زدن که کاره من بودو استادش بودم رو تیر یک از 20تا 3 4 تاشو میتونم گل کنم باور کنید تو 14 از 20 تا 10تاشو گل میزدم به جرات میگم من تاکتیکم سانتر بود از کودکی تا الان توش استاد شدم الانم تو این راهشو در میارم که به ی نتیجه هایی رسیدم چون خوب توپ کات میگیره تو سانتر به هافبک cam میگم بیاد رو نقطه پنالتی و هافبکcm پشت محوطه از طریق instruction براشون میفرستم نتیجه هم داره اما دقیقا تیمم 75 به بعد دیگه چون لستر خوب جلو نمیره
این هم که میشه سیستم 640 یا 550 دفاعی هم چید عالیه تهاجمی هم که همه جوره راه داره این instruction عالیه

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان من نمیدونم شما از چه سیستم و ترکیبی استفاده میکنید ولی شدیدا بهتون پیشنهاد میکنم سیستم 5221 رو امتحان کنید . فوق العادس ! هم عمق دفاع رو خوب پوشش میده هم تو خط حمله خوبه ... به خصوص اگه تیمی که انتخاب میکنید ، دوتا وینگ سرعتی و یه مهاجم هدف خوب داشته باشه خیلی خوب جواب میده ! شک نکنید :d

من خودم با چلسی و با همین سیستم 21 بازی تو سیزن انجام دادم و نتیجش شد 20 برد و یه مساوی :d ! البته خودم تو بخش custom هم یه مقدار ترکیب رو تغییر دادم ولی در کل ترکیب عالیه !!!

من مدل تهاجمی سیستمت یعنی 3-4-1-2 استفاده می کنم :D کاملا هم باهات موافقم با این سیستم هم ضریب اشتباهات خط دفاع پایین میاد ، هم در وسط زمین بواسطه 3 هافبک مرکزی تراکم خوبی وجود داره و هم سیستم دو مهاجمس و توی حمله قویه . دیگه آدم از یه سیستم چی میخواد ؟ :D

نکته جالب اینجاس این یکی دو روز اخیر خیلی ها توی Ultimate Team به این سیستم روی آوردن و از نظر من تا ماه های آینده به یکی از 3 سیستم محبوب بازی تبدیل میشه

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
امیدوارم تو آپدیت های بعدی AA هم اضافه بشه ، یکم رو اعصابه نبودنش :D
مطمئنا تو آپدیت های بعدی گیم پلی بازی پایدار تر میشه :) ولی در کل برای حالت آفلاین خوبه و اذیت نمی کنه :D

انیمیشن های بازی هم واقعا پیشرفتشون چشمگیره :D راکیتیچ روی پای مارسلو تکل زد اونور پیکه رفت به داور اعتراض کنه مارسلو داشت جای تکل رو روی پاش به پیکه نشون میداد :D

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
الان تو آنلاین که بازی میکردم بنده خدا دروازه بانم شیرجه زد توپ رو بگیره بعد تو شیرجه خورد به بازیکن حریف داور پنالتی گرفت:-*

ابتکار دیگری از EA :x:bighug:

===================================
حالا این به کنار ... بخوای شوتی چیزی بزنی یکم جهت بگیری که بخوای بره تو کنج توپ از خط اوت اونطرف میره بیرون:-*

باز هم مرسی EA :x

خداییش دروازبانش خیلی باگه !
یک بار توپ نزدیک خط اوت بود بعد دروازبان و بازیکنم با یک فاصله از توپ بودن;دروازبان اومد جلو که بگیره یهو ولش کرد توپ خورد به پای بازیکن کورنر شد :|
اصلا یه وضعی !

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
من مدل تهاجمی سیستمت یعنی 3-4-1-2 استفاده می کنم :D کاملا هم باهات موافقم با این سیستم هم ضریب اشتباهات خط دفاع پایین میاد ، هم در وسط زمین بواسطه 3 هافبک مرکزی تراکم خوبی وجود داره و هم سیستم دو مهاجمس و توی حمله قویه . دیگه آدم از یه سیستم چی میخواد ؟ :D نکته جالب اینجاس این یکی دو روز اخیر خیلی ها توی Ultimate Team به این سیستم روی آوردن و از نظر من تا ماه های آینده به یکی از 3 سیستم محبوب بازی تبدیل میشه
دقیقا سینا ، هر دو سیستم عالین ! به طرز عجیبی انگار مطابق با سبک این نسخه ان ! :d من خودم همیشه 4231 بازی میکردم ولی تو این نسخه نتونستم توی دفاع خیلی خوب کار کنم و عمق دفاع رو پوشش بدم ! ولی با این دو ترکیب تا حدود زیادی میشه این کارو کرد ...

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
خداییش دروازبانش خیلی باگه !
یک بار توپ نزدیک خط اوت بود بعد دروازبان و بازیکنم با یک فاصله از توپ بودن;دروازبان اومد جلو که بگیره یهو ولش کرد توپ خورد به پای بازیکن کورنر شد :|
اصلا یه وضعی !
گفتم بالا هم مثلث بگیری نمیگیره باید بزاری خودشون هر کاری کردن راضی باشی من بعد 3 دست عادت کردم خودشون مشتو سرو خروجو راحت جمع میکردن جدی میگم مثلث بگیری نمیگیرن اکثرا...یادت باشه تو 14 هم وقتی تک به تک میشدی قطری تو محوطه میرفتی مثلث گلرو میگرفتی کنارش راه میرفت الان نگیر اصلا حله
فکر کن گلر دستو تو نیست و جز تیمت نیست راحت خودش همه کار میکنه خوب بالاخره انتظار هم داشته باشی همه خروجاش درست باشه که گل نمیخوره باید گلر ضعف داشته باشه ی جورایی تا گل بخوره یا خط دفاع ...اما بدون مثلث من که 90 درصد به بالا راضیم ازشون تجربه کردم دارم میگم امتحان کن

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
دوستان توی بخش اصلی PS4 تاپیک Pro Club رو باز کردم.
این هم لینکش : http://forum.bazicenter.com/thread92772/#post3465946
از دوستان خواهشمندم که بیان با هم دیگه توی پرو کلاب لذت ببریم
این بخش خیلی جذابه و حس یک بازیکن معروف فوتبال رو به شما القا می کنه
مخصوصا وقتی تیمی مسابقه می دهید
اسم پرو کلاب : Persian
همه نوعی هم می پذیریم (فوروارد،دروازبان،دفاع،هافبک ...)
با تشکر

- - -ویرایش - - -

دوستان توی بخش اصلی PS4 تاپیک Pro Club رو باز کردم.
این هم لینکش : http://forum.bazicenter.com/thread92772/#post3465946
از دوستان خواهشمندم که بیان با هم دیگه توی پرو کلاب لذت ببریم
این بخش خیلی جذابه و حس یک بازیکن معروف فوتبال رو به شما القا می کنه
مخصوصا وقتی تیمی مسابقه می دهید
اسم پرو کلاب : Persian
همه نوعی هم می پذیریم (فوروارد،دروازبان،دفاع،هافبک ...)
با تشکر

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان مگه نميگفتن تعداد خيلي زيادي انيميشن بعد از خطا و برخورد درست كردن، مثل دعوا و ...
ولي من كه كلاً دو مدل بيشتر نديدم،جايي تيكي چيزي داره ؟ يا اينكه ea فقط تبليغ كرده و سركاري بوده!!

iranmobile

کاربر سایت
Dec 1, 2012
64
نام
reza
برو تو wirless controller بعد انتخاب تیم کنار ترکیبات و گیم سیتینگ مشخصه...
به نظر من لستر سیتی بهترین تیم و استادیومو داره لایه تیم ها :d
بهترین نکات بازی کات توپ ها است تو سانتر و کاشته ها عالی شده...هرکی میخواد با گلر ذره ای مشکل نداشته باشه و اسمشو بزاره باگ کافیه هیچ وقت مثلثو نگیره گلر فیفا تو کرنرها تک به تک ها یا هرچیزی با تشخیص خودش جلو میاد که تو 95 درصد مواقع درسته
سختیه شوت های قطری زیاد شده تا نشه راحت گل زد به خصوص با هر بازیکنی...
یکی صفحه پیش گفت پنالتی من از اول خرید بازی از روز یکشنبه جمعا 5 تا پنالتی نگرفتمو ندادم تکلم به جاش زیاد میزنم پس دیگه الکی حرف در نیارین لباسه طرفو میکشه داور خطا نمیگیره انتقاده از رو قصد زشته...آره فیفا تو پاسکاری سرعتش بالاتر رفته که شاید جذاب نباشه برا هر کسی در کل آفلاین بازی میکنم من مشکلات بازی به تعداده 5تا هم نمیرسه...
اینکه گلر گاهی لایی میخوره ایراد نیست یا اینکه گاهی دو ضرب بگیره ...اگر گلری برگشت زد تو گل خودش مشکله الانم مشکل فیفا 14 رو گلر ها است هنوز اگر مثلث بگیری گاهی توپو نمیگیرن.. به وسیله اینکه هوشه گلرهابالا رفته و کرنر یا هر جایو خودشون بیرون میان نیاید بهشون با مثلث دستور داد که من دیدم این مشکل هنوز پابرجاست اما بدون مثلث گرفتن حله...
مگه تو فوتبال گلر ها همشون ی ضرب میگیرن یا لایی نمیخورن...به نظرم گلر ها رندوم وار گاهی خوب گل میخورن گاهی بد ایکر هم پیتر چک هم گلای بد هم میخورن تو واقعیت همین پیتر چک تو اروپا نبود که فکر کرد دارن سانت میکنن اومد جلو زاویه بسته خورد باید گفت چک باگ داره یا مریضه:d ...
بدترین چیزه بازی برا فیفا دوستا همان شوت قطری زدنه که واقعا باید روش زیاد دیگه حساب نکرد..
من با تیمای بزرگ زیاد بازی نکردم اما کونچسکی تو لستر تو overlab که تو 14 اون خطه سرعت تا جا داشت همه میتونستن برن بیان تیمه من به کل 75 به بعد زیاد رفتو برگشت نمیکنه بالهاش این طبیعه برا تیمای متوسط و کوچیک
سر زدن که کاره من بودو استادش بودم رو تیر یک از 20تا 3 4 تاشو میتونم گل کنم باور کنید تو 14 از 20 تا 10تاشو گل میزدم به جرات میگم من تاکتیکم سانتر بود از کودکی تا الان توش استاد شدم الانم تو این راهشو در میارم که به ی نتیجه هایی رسیدم چون خوب توپ کات میگیره تو سانتر به هافبک cam میگم بیاد رو نقطه پنالتی و هافبکcm پشت محوطه از طریق instruction براشون میفرستم نتیجه هم داره اما دقیقا تیمم 75 به بعد دیگه چون لستر خوب جلو نمیره
این هم که میشه سیستم 640 یا 550 دفاعی هم چید عالیه تهاجمی هم که همه جوره راه داره این instruction عالیه
دوست عزیز اینو میدونم منظور من این بود که گزینه هاشون کدوم چی باشه کدوم چی نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر