FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:
من ابديت كردم فيفا رو و بازم ميگه nat اپن هست.تو اين ١٣ ماه فقط ٥ بار لايو زدم:(

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
من با اینترنت 4g ایرانسل این مشکل رو دارم ولی وقتی با پارس آنلاین وصل میشم خیلی کم با این مشکل مواجه میشم و به راحتی 3 تا 4 دست پشت سرهم در season بازی میکنم

سلام
آقا توی بازی آنلاین چجوری میشه از طرف مقابل درخواست پایان بازی رو داد؟؟؟
من چند بار دیدم که طرف وقت هایی که نت من مشکل داشته این کارو کرده.

سلام
آقا توی بازی آنلاین چجوری میشه از طرف مقابل درخواست پایان بازی رو داد؟؟؟
من چند بار دیدم که طرف وقت هایی که نت من مشکل داشته این کارو کرده.

این ویژگی اگه اشتباه نکنم فقط تا 5 دقیقه اول بازی و موقعی عملی میشه که هیچ کدوم از دو طرف تو این دقایق گلی نزده باشن.
روششم اینجوریه که تا قبل دقیقه 5 کنار گزینه خروج کامل یه گزینه دیگه هم هست که میگه دو طرف توافقی از بازی بیاید بیرون و اینجوری هیچ نتیجه ای برای هیچ کدوم از دو طرف ثبت نمیشه.

سلام
منم تونستم یه 3-4 دست بازی کنم
گیم پلی ش خیلی با ps3 فرق داره بنظرم سبک بازیش داره خیلی به واقعیت نزدیک میشه مخصوصا بازیهای لیگ انگلیس ولی گلرها.............
این جمله رو تو تاپیک ps3 هم یه بار گفتم الان تازه اومدم رو 4 تا روون شم یه خرده طول میکشه پ همون اول پرپر میکنید منتظر عواقب بعدیش باشید:d:d
بازیم خوب نی ولی واسه من همیشه راه های خاص وجود داره،میگی نه از صادق بپرس:d
آقای عبدالله خان تو بیا رو همین 15 دوباره مثل قدیم با تیم های 1 ستاره میزنیم چه حالی میده آخه غیر خودت کسی پایه نی

سلام
منم تونستم یه 3-4 دست بازی کنم
گیم پلی ش خیلی با ps3 فرق داره بنظرم سبک بازیش داره خیلی به واقعیت نزدیک میشه مخصوصا بازیهای لیگ انگلیس ولی گلرها.............
این جمله رو تو تاپیک ps3 هم یه بار گفتم الان تازه اومدم رو 4 تا روون شم یه خرده طول میکشه پ همون اول پرپر میکنید منتظر عواقب بعدیش باشید:d:d
بازیم خوب نی ولی واسه من همیشه راه های خاص وجود داره،میگی نه از صادق بپرس:d
آقای عبدالله خان تو بیا رو همین 15 دوباره مثل قدیم با تیم های 1 ستاره میزنیم چه حالی میده آخه غیر خودت کسی پایه نی

هنوز داغی حالیت نیست .. گرمی باگهاش رو حس نکردی به اون صورت :d یه چنددست بیشتر بازی کنی مثل من شهید میشی میفتی یه مرحله پایین تر که همون فیفا 14 ئه :d
به خداوندی خدا فیفا 14 بهتر از 15 ئه ! چرا ایمان نمی آرید آخه ؟! زبونم مو درآورد :d

هنوز داغی حالیت نیست .. گرمی باگهاش رو حس نکردی به اون صورت :d یه چنددست بیشتر بازی کنی مثل من شهید میشی میفتی یه مرحله پایین تر که همون فیفا 14 ئه :d
به خداوندی خدا فیفا 14 بهتر از 15 ئه ! چرا ایمان نمی آرید آخه ؟! زبونم مو درآورد :d

14 بهتر اونم تو آنلاین نه آفلاین........شما به جرات بهترین manager mode بازیه fifa رو دارین اونم با لیگ جذابه انگلستان که جو بازی و رقابت مو با واقعیت نمیزنه.....اما اگر چنتا مشکل با گلرها تو بخش آفلاین و سرعت بازی دارین تو 14 هم پر بود از مشکلات دفاع که پاس عمقی رو هوا خوراک بود یا اون توپ که اوت میرفت داستان بود گاهی همش توپ میرفت وسط زمین پس 14 هم مشکلات کم نداشت یا هرچی شوت از کنار تیر مخالف میزدی به اون سمته دروازه یکم وارد بودی جهتو زیاد میگرفتی عجیب گل میشد مگه نه؟؟؟؟؟ نگو نمیشد که خوراک بود یعنی یک روش ساده بود و البته همش بازی شده بود l1 مثلث اما راجب بخشه آنلاین مشکله فیفا با یک راه حل ساده قابل حل بود اگر اجازه میداد تو بخش آنلاین بخصوص تو سیزن شما دسترو lagecy کنی اما چون نمیده و بازی سرعتی شده و دفاع ها دقیق حرکت نمیکنن چون با سرعت هماهنگی ندارن جا میمونن......
راجبه بخش گرافیک استادیوم چمن جذابیت بازی 14 رو با 15 یکی نکنید که 14 به 15 نمیرسه و 14 یک رویه ثابت از 12 رو دنبال میکنه و پایانش هم همون 14 بود الان 15 آغاز رویه ای هست که با تکامل خودش بهترین خواهد بود.....
عملا شما که فیفا بازی خوب میدونی کمترین تغیراتو از رو 12 به 13 دیدیم و 13 به 14 هم همون هسته گیم پلی رو دنبال میکرد و وقتی دو روز بازی میکردی حس گذشته بر میگشت اما وقتی 15 رو بازی میکنی میفهمی به کل چیز های زیادی تغییر کرده و دیرتر حس تکراری شدن پیدا میکنه و اینکه بخوایم بدی های بازی رو فقط ببینیم خوب نیست ..البته شما 14 رو دوست داری هم ایرادی نداره اما خوب بالاخره 15 هم اونجوری که میکوبین نیست حالا بگذریم که بعضی ها با نیم نمره کم شدنه متا نسبت به سری قبلیmetacritic داده 82 و به 14 داده 87 واقعا بازی بالای 80 بازیه بدیه؟؟؟؟؟؟ ..بازی فیفا 15 هنوز که هنوز روح سرگرم کننده و جذابیتش باز موجوده ..
به نظر من برا بازی دو نفر با دسته های lagecy شده و استایل بازیکنانی چون ماتیچ و فابرگاس که مو با واقعیت نمیزنه و اون چرخشاشون بهترین فیفا برا لذت بردنه اما تو آنلاین تو بخش سیزن قبول دارم دفاع ها خوب نیستن و راه حلش برا من اینجوری شده که سعی میکنم فلش رو بندازم رویه کسه دیگه جز مدافعی که روبروی بازیکن صاحب توپه و حس میکنم تو 80 درصد مواقع جواب میده چون cpu خودش هم فلش روش نباشه ی محیطی رو اشغال میکنه و بازیکن دیگه از ی طرف دیگه بیارین بهتر دفاع میکنه البته قبول دارم این مشکلی هست که فیفا داره ی جور دفاع هاش با دسته tactical defence بالانس نیستن..
البته اینا ی طرف این لگ ها هم ی طرف اینا هم تو بازی باشه با مشکلاتی که تو بخش آنلاین و دفاع ها موجوده شما کلا عذاب میکشین ی بار نشد بازی کنم لگ نداشته باشه اکثرا هم مینالن تو همین سایت و امیدوارم شرکت های اینترنتی و مخابرات ما کیفیتشو واقعا ببره بالا تا به غیر از باگ ها مشکلاته لگو وصل شدنو نشدن نداشته باشیم

آخرین ویرایش:
بعد از6 ماه بازی کردن fifa15میتونم به جرات بگم هیچگونه جذابیتی برای من وقتی تیم چلسی رو میگیرم نداره من تو fifa13,14وقتی چلسی رو میگرفتم میتونستم خیلی راحت پاسکاری بکنم و کاری که تو ذهنم بود رو انجام بدم ولی تو 15وقتی چلسی میگیری 100درصد تیم مقابلت رئال که نمیشه جلوش به لطف قدرتی که EAبهش داده بازی کرد حریف هم توپ به رونالدو میده شروع به حرکت میکنه نمیشه جلوش رو گرفت تو13 و14 حداقل میشد نقشت رو تو بازی پیاده کنی .

تنها زمانی که FIFA15بهت حال میده زمانی که تیم 4.5ستاره برداری که بش بازی کرد مطمن میشی حریفت رئال نمیشه . ومیتونی بازی کنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or