FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:
بنظر بنده بازی نقاط قوت هم داره ولی کلا بالانس نیست! یا گلها تک به تک هست یا شوت از کره ماه...هرچی تو ذهنت هست مخصوصا تو دفاع نمی تونی پیاده کنی(میدونی طرف چکار میخاد بکنه ولی نمی تونی جلوشو بگیری.البته تو 14 هم یه خورده اینجوری بود) منو دفاع ها خیلی اذیت می کنن

سلام دوستان
من تازه ps4 خریدم و همراش فقط به عشق fifa خریدم..
میخواستم چند تا سوال فنی بپرسم اگه اشکال نداره..در ضمن من تو تنظیمات دستم اون alteme نمیدونم چی هست رو دارم و سرعت بازیکنم با r1 هست
برای دریبل کردن باید چیو بزنم ؟ همون که بازیکن میچرخه و از حریف رد میشه
برای ضربه ازاد 2 نفره پشت 18 قدم چیکار باید کرد ؟
بعضی های از فاصله پشت 18 قدم در حال حرکت شون پرقدرت میزند و گل میشه .. اینم اگه بگید ممنون میشم...
لطف کردید بچه ها
[h=1][/h]

بعد از6 ماه بازی کردن fifa15میتونم به جرات بگم هیچگونه جذابیتی برای من وقتی تیم چلسی رو میگیرم نداره من تو fifa13,14وقتی چلسی رو میگرفتم میتونستم خیلی راحت پاسکاری بکنم و کاری که تو ذهنم بود رو انجام بدم ولی تو 15وقتی چلسی میگیری 100درصد تیم مقابلت رئال که نمیشه جلوش به لطف قدرتی که EAبهش داده بازی کرد حریف هم توپ به رونالدو میده شروع به حرکت میکنه نمیشه جلوش رو گرفت تو13 و14 حداقل میشد نقشت رو تو بازی پیاده کنی .تنها زمانی که FIFA15بهت حال میده زمانی که تیم 4.5ستاره برداری که بش بازی کرد مطمن میشی حریفت رئال نمیشه . ومیتونی بازی کنی
خوب تمام بازیها مشکل دارنالان خودت داری میگی تو ۱۴ میتونستم راحت پاسکاری کنم خو همین میشه ضعف بازی دیگه!مگه چلسی تو واقعیت راحت پاسکاری میکنه:dدر کل به غیر چند تا باگ از گلرها واقعا عالی شدهگرفتن cr7 هم کاری نداره واقعابدی بعضی ها اینه که جلوی همه تیم ها با یه سبک بازی میکنن,این مگه شد بازی!شما تو واقعیت هم نگاه کنی امکان نداره یه تیم تو تمام بازیهاش از یه سبک استفاده کنهبنظرم راحت ترین کار ممکن گرفتن cr7 چون کسی که real ور میداره میتونی حدس بزنی اکثر توپاش به cr7 ختم میشه

خوب تمام بازیها مشکل دارنالان خودت داری میگی تو ۱۴ میتونستم راحت پاسکاری کنم خو همین میشه ضعف بازی دیگه!مگه چلسی تو واقعیت راحت پاسکاری میکنه:dدر کل به غیر چند تا باگ از گلرها واقعا عالی شدهگرفتن cr7 هم کاری نداره واقعابدی بعضی ها اینه که جلوی همه تیم ها با یه سبک بازی میکنن,این مگه شد بازی!شما تو واقعیت هم نگاه کنی امکان نداره یه تیم تو تمام بازیهاش از یه سبک استفاده کنهبنظرم راحت ترین کار ممکن گرفتن cr7 چون کسی که real ور میداره میتونی حدس بزنی اکثر توپاش به cr7 ختم میشه

حاجی بحث این که رونالدو چطوره یا چلسی چطور پاس کاری میکنه نیس.. اساساً بازی مشکل داره :دی

بازی کلا مشکل داره وقتی بخوای تیم قوی مثل مادریدیا بارسلونا برداری این زمان fifaبه فوتبال غیر واقعی تبدیل میشه

من هنوز سر حرف هستم بهترین فوتبالی که من تو سری fifaبازی کردم fifa12, 14بوده 13 هم خوب بود ولی 15 کلا تو باقلی ها سیر میکنه نظر شخصی خودمه

این گلرها حالیشون هست که پدیده ای به نام بستن زاویه هم وجود داره؟ اینقدر گل زاویه بسته خوردم که دیگه همش خودمم از حرص دارم زاویه بسته میزنم، لامصب به هیچ توپی تو زاویه بسته نه نمیگن.

این عربا و کلا بازیکن های دیگه هم که فقط از دفاع کردن تکل زدن بلد هستن، میزنن بازیکنو تار و مار میکنن اون وقت داور بعد بیست ساعت معطلی فقط به یه تذکر بسنده میکنه. البته بیشتر وقت ها هم تکل هاشون کوچیک ترین سودی براشون نداره ولی بازم سیریشن رو تکل زدن.

سلام
منم تونستم یه 3-4 دست بازی کنم
گیم پلی ش خیلی با ps3 فرق داره بنظرم سبک بازیش داره خیلی به واقعیت نزدیک میشه مخصوصا بازیهای لیگ انگلیس ولی گلرها.............
این جمله رو تو تاپیک ps3 هم یه بار گفتم الان تازه اومدم رو 4 تا روون شم یه خرده طول میکشه پ همون اول پرپر میکنید منتظر عواقب بعدیش باشید:d:d
بازیم خوب نی ولی واسه من همیشه راه های خاص وجود داره،میگی نه از صادق بپرس:d
آقای عبدالله خان تو بیا رو همین 15 دوباره مثل قدیم با تیم های 1 ستاره میزنیم چه حالی میده آخه غیر خودت کسی پایه نی

شما همون خوزه ای هستی که تو فیفا 13 باهاش بازی می کردم ؟ :دی اگه همونی اد کن بزنیم برادر ;) فیفا 15 مشکلاتی داره که بیشتر بری باهاش آشنا میشی ، بخش بزرگی از این مشکلات بخاطر عدم تعادل در گیم پلی بازیه اما نکته مهم اینه این عدم تعادل در شرایط خاصی خودش کمتر نشون میده و اگر دو طرف رئال و بایرن نشن و اصول دفاعی هم رعایت کنن مطمئن باش بازی خیلی هم خوب و تا حد زیادی متعادل میشه . خارج از رئال و بایرن اکثریت گلهایی که رد و بدل میشه روی ضعف سازمان دفاعیه که خیلی وقتا تقصیر باگ انداخته میشه . دیگه اینجا من با تمام کسایی که بهترین بازی دارن و کسایی که به بهترین باگ بازهای ایران مشهور هستن بازی کردم و اوج این چیزهایی که مردم اسمش باگ میذارن من توی این افراد دیدم و با اشراف به این سبک بازی این حرف می زنم که FIFA 15 میتونه برات بازی خیلی خوبی باشه و اگر دفاعت تقویت کنی و توی حمله فقط از یک تاکتیک سرعتی استفاده نکنی ازش لذت هم میبری .

اما خب نکته اینه نمیشه هر بازی از طرف مقابلت بخوای نره رئال ورداره . با احترام به اکثریت دوستان بخوای از فیفا 15 لذت ببری ناچارا باید بیخیال سیزن و UT بشی . اگر میتونی به بخش Career Mode و بازی دوستانه با کسایی که فوتبال بازی می کنن اکتفا کنی FIFA 15 برات بهترین و لذتبختش ترین بازی کنسولت میشه اما اگر میخوای فقط سیزن یا UT بری بهت قول میدم تو 90%بازیها لذت خاصی نمیبری و سبک بازی خودت هم خراب میشه ، همین الان برو یه آمار بگیر چند درصد از بچه های UTباز و یا کسایی که فقط به طور حرفه ای سیزن میرن از بازی دارن لذت میبرن. به همین دلیل بنظرم تمرکزت بیشتر روی بازیهای دوستانه بزار و البته بخش Career Mode و یا Pro Club که واقعا لذتبخشه .

آخرین ویرایش:
شما همون خوزه ای هستی که تو فیفا 13 باهاش بازی می کردم ؟ :دی اگه همونی اد کن بزنیم برادر ;) فیفا 15 مشکلاتی داره که بیشتر بری باهاش آشنا میشی ، بخش بزرگی از این مشکلات بخاطر عدم تعادل در گیم پلی بازیه اما نکته مهم اینه این عدم تعادل در شرایط خاصی خودش کمتر نشون میده و اگر دو طرف رئال و بایرن نشن و اصول دفاعی هم رعایت کنن مطمئن باش بازی خیلی هم خوب و تا حد زیادی متعادل میشه . خارج از رئال و بایرن اکثریت گلهایی که رد و بدل میشه روی ضعف سازمان دفاعیه که خیلی وقتا تقصیر باگ انداخته میشه . دیگه اینجا من با تمام کسایی که بهترین بازی دارن و کسایی که به بهترین باگ بازهای ایران مشهور هستن بازی کردم و اوج این چیزهایی که مردم اسمش باگ میذارن من توی این افراد دیدم و با اشراف به این سبک بازی این حرف می زنم که FIFA 15 میتونه برات بازی خیلی خوبی باشه و اگر دفاعت تقویت کنی و توی حمله فقط از یک تاکتیک سرعتی استفاده نکنی ازش لذت هم میبری .

اما خب نکته اینه نمیشه هر بازی از طرف مقابلت بخوای نره رئال ورداره . با احترام به اکثریت دوستان بخوای از فیفا 15 لذت ببری ناچارا باید بیخیال سیزن و UT بشی . اگر میتونی به بخش Career Mode و بازی دوستانه با کسایی که فوتبال بازی می کنن اکتفا کنی FIFA 15 برات بهترین و لذتبختش ترین بازی کنسولت میشه اما اگر میخوای فقط سیزن یا UT بری بهت قول میدم تو 90%بازیها لذت خاصی نمیبری و سبک بازی خودت هم خراب میشه ، همین الان برو یه آمار بگیر چند درصد از بچه های UTباز و یا کسایی که فقط به طور حرفه ای سیزن میرن از بازی دارن لذت میبرن. به همین دلیل بنظرم تمرکزت بیشتر روی بازیهای دوستانه بزار و البته بخش Career Mode و یا Pro Club که واقعا لذتبخشه .
دقیقا سینا من خودم کلی پای UT بودم 1 میلیون کوین از بازی دراوردم ولی الان چند هفته ای میشه که دیگه کلا فیفا رو کنسول نزاشتم اگر بخوام بازی کنم یا کریر میرم چون استارتش هم با everton زدم خریدام هم انجام دادم تیم خوبی شده همون میرم اگر بخوام فرندلی بزنم بدون شک تیم های معمولی یا ضعیف برمیدارم چون واقعا رئال بارسا حال بهم زن میشه یا بایرن و... هرکس هم بخواد فرندلی بزنه اگر بخواد 5 ستاره برداره بازی نمیکنم چون باعث میشه زود از بازی خسته بشم و هیچ لذتی چه ببرم چه ببازم نبرم بلاخره شاهکار EA دیگه باید اینطوری بازی کنیم جور دیگه غیر قابل تحمل میشه

شما دومبیا رو بگیر ..cr7 ارزونیت....بحث سر همین گرفته نشدن بازیکناست دیگه مومن...مشکل از دفاع خطی (سرهنگ علیفر) هست..اصلا همو پوشش نمیدنو یعنی یکی جا بمونه هر 4 تا از بازی خارج شدن...دوستانی هم که میگن دفاع کردن بلد نیستید،اصلا تو باغ حضور ندارن...از وسط زمین طرف مستقیم بدو بدو میبره میزنه توگل همه دفاع ها هم درجا هنگ می کنن

آخرین ویرایش:
هر کاری بکنین و نکنین بازم باگهای بازی جایی نمیره.قلدری و سرعتی بازیکنا که طبیعی شده و میشه جلوشونو گرفت اما این شماره واقعا پر باگه!!باگ به معنای واقعی.یادمه فیفا 10 که میزدیم ایراد تو بازی زیاد بود،مثلا شوتها محوطه رو کاتدار میزدی 100% گل بود ولی خدایی باگ به حساب نمیومد!باگ این مشکلات احمقانه فیفا 15ست.از فیفا 2008 دارم رو کنسول فیفا بازی میکنم این شماره با اختلاف پر باگترین شماره فیفا بوده.داوری که افتضاح بود امسال گلرها هم اضافه شدن.یک کارایی کردن به حساب خودشون بازی رو قشنگ کنن رسما گند زدن به کل بازی.مثلا اینکه مدافع جای توپ هوا رو بزنه و با مغز بره زمین طبیعی شدن بازیه؟پای مهاجم بعد شوتش بخوره به دفاع پنالتیه؟دروازه بان بخواد توپهای بالای سرش رو بگیره تا آخرین لحظه در پوزیشن مرغ گیری و خمیده وایمیسته یهویی میپره توپو جمع میکنه که البته خیلی وقتا هم نمیگیره!ضربه آزادا هم که اگر تو چارچوب و پشت دیوار دفاعی باشن گلن دیگه.یکبار صحنه آهسته ضربه آزاد رو میدیدم مرده بودم از خنده.دوربین روی گلر بود بود.از لحظه ای که مهاجم شوت زد این هی عین تیر کمون خم و راست میشد و میرفت چپ و راست اما یک قدم به سمت توپ برنداشت،وقتی توپ رسید محوطه شش قدم یهویی یک شیرجه احمقانه زد و توپی که از وسطای زمین با سرعت کم اومده بود سمتش رفت تو گل!!!!!یعنی قدم زنون میرفت اونور دروازه توپ رو گرفته بود!

چیکار میشه کرد که هنوزم معتاد فیفاییم و نمیشه ترکش کرد.امیدوارم سال بعد بهتر بشه و باز بدترش نکنن!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or