FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
هر کاری بکنین و نکنین بازم باگهای بازی جایی نمیره.قلدری و سرعتی بازیکنا که طبیعی شده و میشه جلوشونو گرفت اما این شماره واقعا پر باگه!!باگ به معنای واقعی.یادمه فیفا 10 که میزدیم ایراد تو بازی زیاد بود،مثلا شوتها محوطه رو کاتدار میزدی 100% گل بود ولی خدایی باگ به حساب نمیومد!باگ این مشکلات احمقانه فیفا 15ست.از فیفا 2008 دارم رو کنسول فیفا بازی میکنم این شماره با اختلاف پر باگترین شماره فیفا بوده.داوری که افتضاح بود امسال گلرها هم اضافه شدن.یک کارایی کردن به حساب خودشون بازی رو قشنگ کنن رسما گند زدن به کل بازی.مثلا اینکه مدافع جای توپ هوا رو بزنه و با مغز بره زمین طبیعی شدن بازیه؟پای مهاجم بعد شوتش بخوره به دفاع پنالتیه؟دروازه بان بخواد توپهای بالای سرش رو بگیره تا آخرین لحظه در پوزیشن مرغ گیری و خمیده وایمیسته یهویی میپره توپو جمع میکنه که البته خیلی وقتا هم نمیگیره!ضربه آزادا هم که اگر تو چارچوب و پشت دیوار دفاعی باشن گلن دیگه.یکبار صحنه آهسته ضربه آزاد رو میدیدم مرده بودم از خنده.دوربین روی گلر بود بود.از لحظه ای که مهاجم شوت زد این هی عین تیر کمون خم و راست میشد و میرفت چپ و راست اما یک قدم به سمت توپ برنداشت،وقتی توپ رسید محوطه شش قدم یهویی یک شیرجه احمقانه زد و توپی که از وسطای زمین با سرعت کم اومده بود سمتش رفت تو گل!!!!!یعنی قدم زنون میرفت اونور دروازه توپ رو گرفته بود!

چیکار میشه کرد که هنوزم معتاد فیفاییم و نمیشه ترکش کرد.امیدوارم سال بعد بهتر بشه و باز بدترش نکنن!

.موافقم هر کار کنی بازم بازی سرشار از باگه... امیدوارم 16 جبران کنن .. چون حسابی گند زدن...

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
شما همون خوزه ای هستی که تو فیفا 13 باهاش بازی می کردم ؟ :D اگه همونی اد کن بزنیم برادر ;) فیفا 15 مشکلاتی داره که بیشتر بری باهاش آشنا میشی ، بخش بزرگی از این مشکلات بخاطر عدم تعادل در گیم پلی بازیه اما نکته مهم اینه این عدم تعادل در شرایط خاصی خودش کمتر نشون میده و اگر دو طرف رئال و بایرن نشن و اصول دفاعی هم رعایت کنن مطمئن باش بازی خیلی هم خوب و تا حد زیادی متعادل میشه . خارج از رئال و بایرن اکثریت گلهایی که رد و بدل میشه روی ضعف سازمان دفاعیه که خیلی وقتا تقصیر باگ انداخته میشه . دیگه اینجا من با تمام کسایی که بهترین بازی دارن و کسایی که به بهترین باگ بازهای ایران مشهور هستن بازی کردم و اوج این چیزهایی که مردم اسمش باگ میذارن من توی این افراد دیدم و با اشراف به این سبک بازی این حرف می زنم که FIFA 15 میتونه برات بازی خیلی خوبی باشه و اگر دفاعت تقویت کنی و توی حمله فقط از یک تاکتیک سرعتی استفاده نکنی ازش لذت هم میبری .اما خب نکته اینه نمیشه هر بازی از طرف مقابلت بخوای نره رئال ورداره . با احترام به اکثریت دوستان بخوای از فیفا 15 لذت ببری ناچارا باید بیخیال سیزن و UT بشی . اگر میتونی به بخش Career Mode و بازی دوستانه با کسایی که فوتبال بازی می کنن اکتفا کنی FIFA 15 برات بهترین و لذتبختش ترین بازی کنسولت میشه اما اگر میخوای فقط سیزن یا UT بری بهت قول میدم تو 90%بازیها لذت خاصی نمیبری و سبک بازی خودت هم خراب میشه ، همین الان برو یه آمار بگیر چند درصد از بچه های UTباز و یا کسایی که فقط به طور حرفه ای سیزن میرن از بازی دارن لذت میبرن. به همین دلیل بنظرم تمرکزت بیشتر روی بازیهای دوستانه بزار و البته بخش Career Mode و یا Pro Club که واقعا لذتبخشه .
اره خودمم دیگه,بببن یه pm گذاشتم تاپیک بهم ریخت :dدقیقا باهات موافقم هرکی باید طوری بازی کنه خودش لذت ببره،بنظرم کسایی که فقط دنبال این هستن که از باگها استفاده کنن وبه گل برسن هیچ لذتی واسشون نداره
شما دومبیا رو بگیر ..cr7 ارزونیت....بحث سر همین گرفته نشدن بازیکناست دیگه مومن...مشکل از دفاع خطی (سرهنگ علیفر) هست..اصلا همو پوشش نمیدنو یعنی یکی جا بمونه هر 4 تا از بازی خارج شدن...دوستانی هم که میگن دفاع کردن بلد نیستید،اصلا تو باغ حضور ندارن...از وسط زمین طرف مستقیم بدو بدو میبره میزنه توگل همه دفاع ها هم درجا هنگ می کنن
برادر,من بازیم خوب نی ولی این دلیل نمیشه کاری رو که شما نمیتونی انجام بدی منم نتونم,یا کاری رو که شما میتونی منم بتونم چی گفتم :dولی کلا باید خط دفاع رو خوب سازماندهی کنی بعدش به فکر.گل زدن باشی,منم نگفتم بازی باگ نداره همه ی بازیها همین طورن حالا یکی کمتر یکی بیشتر,بعضی موقع رو اعصاب هست ولی خوبیهایی هم داره دیگه,من روی ps4 تازه ۶_۷ دست بازی کردم هنو قلق بازی دستم نی,اونایی که باهام بازی کردن میدونن اگه ۱۰ دست پشت هم ببازم و همش هم از باگ هایی که شما میگی مثلا cr7 گل بخورم بالاخره راهشو پیدا میکنم که چطور جلوشو بگیرم واسه همین میگم گرفتن cr7 خیلی سخت نی,,همیشه باید راههای جدید رو تست کرد و از بازی لذت برد,مثلا همین دیرو با یکی از بچه ها بازی کردم هر کاری کردم نتونستم مسی رو بگیرم ولی خوب اونم راه داره دیگه باید خاص باشی راهشو پیدا کنی :dدر کل یه کاری کن خودت از بازیت لذت ببر

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
به نظرم حتی اگه بشه جلوی تمامی باگ های بازی مثل بازیکن های سرعتی که از دل و روده بازیکن ها رد میشن و غیره را گرفت، عمرا بشه جلوی این باگ زاویه بسته گل خوردن دروازه بان ها را گرفت.

تو عالم واقعیت هم میشه زاویه بسته گل زد ولی مگه چند تا؟ اما تو این فیفا از یه جاهایی زاویه بسته گل میخورن که آدم دوست با جفت پا بره تو کنسول، از بین ده تا توپی که به سمت زاویه موافق دروازه بان ها شوت زده میشه تقریبا 8 تا را به بدترین شکل ممکن گل میخورن. اون 2 تای دیگه هم یا تو چارچوب نیست یا یه زحمتی میدن و هیکلشون را مثل آدم به سمت توپ تکون میدن.

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اره خودمم دیگه,بببن یه pm گذاشتم تاپیک بهم ریخت :dدقیقا باهات موافقم هرکی باید طوری بازی کنه خودش لذت ببره،بنظرم کسایی که فقط دنبال این هستن که از باگها استفاده کنن وبه گل برسن هیچ لذتی واسشون ندارهبرادر,من بازیم خوب نی ولی این دلیل نمیشه کاری رو که شما نمیتونی انجام بدی منم نتونم,یا کاری رو که شما میتونی منم بتونم چی گفتم :dولی کلا باید خط دفاع رو خوب سازماندهی کنی بعدش به فکر.گل زدن باشی,منم نگفتم بازی باگ نداره همه ی بازیها همین طورن حالا یکی کمتر یکی بیشتر,بعضی موقع رو اعصاب هست ولی خوبیهایی هم داره دیگه,من روی ps4 تازه ۶_۷ دست بازی کردم هنو قلق بازی دستم نی,اونایی که باهام بازی کردن میدونن اگه ۱۰ دست پشت هم ببازم و همش هم از باگ هایی که شما میگی مثلا cr7 گل بخورم بالاخره راهشو پیدا میکنم که چطور جلوشو بگیرم واسه همین میگم گرفتن cr7 خیلی سخت نی,,همیشه باید راههای جدید رو تست کرد و از بازی لذت برد,مثلا همین دیرو با یکی از بچه ها بازی کردم هر کاری کردم نتونستم مسی رو بگیرم ولی خوب اونم راه داره دیگه باید خاص باشی راهشو پیدا کنی :dدر کل یه کاری کن خودت از بازیت لذت ببر

اهان :) پس داغی هنوز :) رفیق رفقا رو بیخیال شو خجالت می کشن زیاد باگ بازی کنن ایشالا ut بیا دیویژن 1 2 ببین پیتر چک از کجا میخوره...والا اینقد از pes بد میگن اما بهترین نسخه pes13 و فیفا14 بودن..این بیشتر شبیه فوتبال 99 هست...حالا میگن دوس نداری بازی نکن ولی انتخاب دیگه ای نیست :| تو گرافیک خوبه ولی واقعا بازی رو اعصابه یک l1 مثلث کوچولو ،مهاجم مثل پورشه 911 فرار می کنه مدافع هم دقیقا 1 ثانیه هنگ می کنه ،پشت بندش دروازه بانو درمیاری میاد یا از رو توپ رد میشه یا هم تا این مرغ رو بگیره مهاجم با یه تکل سه متری سوباسایی میزنه توگل....درضمن دفاع باید یه خورده واسش هوش مصنوعی هم در نظر گرفته بشه دیگه خودش عقلش برسه وقتی l2 رو میگیری پرس کنه نه اینکه بره تو افق محو بشه دقیقا سمت برعکسی که مهاجم میاد:(... از وسط زمین شوت رو پر میکنه میاد دقیق زیر طاق توپ ارتفاع کم می کنه عین موشک رهگیر میره تو گل ،دروازه بانم که همیشه خدا رو خط شش قدم هست ،تازه بعد گل شدن توپ یه شیرجه الکی میزنه ...درضمن من در تمامی فیفا ها و pes های قبلی تک به تک هارو خیلی فنی از بغل دروازبان میزدم از کنار تیر تو گل ولی تو 15 باید فقط شوت رو پر کنی و از این گل های قشنگ خبری نیست(منکه نه همچین گلی تونستم بزنم نه خوردم) کلا استراتژی مستراتژی خبری نیست شده بسکتبال

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اره خودمم دیگه,بببن یه pm گذاشتم تاپیک بهم ریخت :dدقیقا باهات موافقم هرکی باید طوری بازی کنه خودش لذت ببره،بنظرم کسایی که فقط دنبال این هستن که از باگها استفاده کنن وبه گل برسن هیچ لذتی واسشون ندارهبرادر,من بازیم خوب نی ولی این دلیل نمیشه کاری رو که شما نمیتونی انجام بدی منم نتونم,یا کاری رو که شما میتونی منم بتونم چی گفتم :dولی کلا باید خط دفاع رو خوب سازماندهی کنی بعدش به فکر.گل زدن باشی,منم نگفتم بازی باگ نداره همه ی بازیها همین طورن حالا یکی کمتر یکی بیشتر,بعضی موقع رو اعصاب هست ولی خوبیهایی هم داره دیگه,من روی ps4 تازه ۶_۷ دست بازی کردم هنو قلق بازی دستم نی,اونایی که باهام بازی کردن میدونن اگه ۱۰ دست پشت هم ببازم و همش هم از باگ هایی که شما میگی مثلا cr7 گل بخورم بالاخره راهشو پیدا میکنم که چطور جلوشو بگیرم واسه همین میگم گرفتن cr7 خیلی سخت نی,,همیشه باید راههای جدید رو تست کرد و از بازی لذت برد,مثلا همین دیرو با یکی از بچه ها بازی کردم هر کاری کردم نتونستم مسی رو بگیرم ولی خوب اونم راه داره دیگه باید خاص باشی راهشو پیدا کنی :dدر کل یه کاری کن خودت از بازیت لذت ببر
داداش منم نظرم کاملا مثله شما بود اول قاطع گفته بودم مشکل از خودمه قلقش باید دستم بیاد،چون ندیده بودم باگ یعنی چی چون با امثال سینا عارف مهرداد و .... بقیه اساتید بازی کرده بودم که قشنگ بازی میکردن اگر برد باختیم بود چون استفاده از باگ نمیکردن لذت داشت،اما وقتی سیسن زدم فهمیدم منظور بچه ها از باگ و رءال و کریس رونالدو یعنی چی!ببین من امسال تمام تمرکزم گذاشتم رو دفاع بچه هایی که باهام بازی کردن میتونن بیان بگن نحوه بازیم فقط دفاع و رعایت اصول دفاعیه اما!یه جاهایی واقعا از دستت خارجه!ایشالله بازی زیاد انجام بدی متوجه میشی چی میگیم، گیم پلی به هیچ عنوان تو دفاعکردن تعادل نداری ،سیستم کلا اشکال داره مخصوصا جلویه تیمایه سرعتی.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوستان من امروز برا اولین بار به ی مشکل برخوردم دفعه های پیش نبود اگه کسی میدونست راهنمایی کنه ممنون میشم..

اونم اینکه تو بخش season وقتی میرم داخل میخوام برم تو بخش اصلی تیمم که چلسی هست و ترکیب تیمم رو ببینم قبل از اون اونجا که تعداده افراده آنلاینو میزنه وقتی میزنم تا بره تو بخش اصلی ی اخطار میده با این متن: there was a problem with the online squed check و آخرشم که میگه بعدا رجوع کنید به این بخش ...مشکل چیه از سروره یا از منه؟؟؟؟ psn من هم uk ساختم و تا به حال مشکلی هم نداشتم تو این 1 سال اخیر......

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام
من توی قسمت pro club یک کلوب به اسم Bazicenter تشکیل دادم مه هر کس خواست میتونه بیاد ! :-"
البته خودم تازه این مود رو شروع کردم و اورالم کم هست.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
دوستان من امروز برا اولین بار به ی مشکل برخوردم دفعه های پیش نبود اگه کسی میدونست راهنمایی کنه ممنون میشم..

اونم اینکه تو بخش season وقتی میرم داخل میخوام برم تو بخش اصلی تیمم که چلسی هست و ترکیب تیمم رو ببینم قبل از اون اونجا که تعداده افراده آنلاینو میزنه وقتی میزنم تا بره تو بخش اصلی ی اخطار میده با این متن: there was a problem with the online squed check و آخرشم که میگه بعدا رجوع کنید به این بخش ...مشکل چیه از سروره یا از منه؟؟؟؟ psn من هم uk ساختم و تا به حال مشکلی هم نداشتم تو این 1 سال اخیر......
خوب برو تو ستینگ ریست اسکود کن بعد دانلولد لیتست رو بزن درست میشه

Sent from my SM-N910H

آخرین ویرایش:

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
دیگه این اینترنت ایران شورش رو دراورده 5 تا بازی کردم 3تاش رو پرید بیرون 3 0 باختم...چنتا شرکت تا حالا عوض کردم

واسه من دو روزه اینطوری شده اعصابمو خرد کرده
دیروز 7 تا بازی دیسکانکت شد وسط بازی حالا 5 تاشو جلو بودم حساب نشد . جالبیش اینجاست که تو این دو روزه پینگم خیلی بهتر شده و اصلا هم تایم اوت نداره ولی هی دیسکانکت میشه از سرور فیفا
قبل از این پینگم هم بالاتر بود و تایم اوت هم بیشتر بود ولی اصلا DC نمیشد !
نت مزخرف ایران اصلا به هیچ چییش نمیشه دل خوش بود :D

MUFCTALK

کاربر سایت
Sep 28, 2008
118
سلام دوستان من تازه fifa 15 گرفتم و با کنترل و تکنیک هاش خیلی مشکل دارم مثلا برای دفاع کردن و خیلی چیزها دیگه
ممنون میشم دوستان یه سایت خوب معرفی کنن با ویدیو
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
مرسی

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
سلام دوستان من تازه fifa 15 گرفتم و با کنترل و تکنیک هاش خیلی مشکل دارم مثلا برای دفاع کردن و خیلی چیزها دیگه
ممنون میشم دوستان یه سایت خوب معرفی کنن با ویدیو
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
مرسی

www.youtube.com
:D

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
]دوستان یکی توضیح میده برا چی اینجوریه.مال منم دو سه روزه همین پیامو میده.
تا دو سه روز پیش خیلی عالی بود.اما الانه هر چی میزنم opponent found میده و اخرش این پیامو میده
اما من به یه چیز جالب برخوردم.اونم اینه که تو این دو سه روز کلا 5.6 تا بازی شده انجام بدم و اونم اینه که فقط توی season تو نستم با اونایی که ایدانی هستن و خود بازی سرچ میکنه بازی کنم.هروقت این ارور رو نداده و رفتم تو بازی دیدم حریفم ایرانیه.
بنظرم ربطی به شرکتی که اینترنتو گرفتیم نداره چون من بقیه بازیا رو مثل هلو راحت بازی میکنم مثل تایتان فال و هوریزون 2 و .... فقط فیفا 15 اینجوره.فکر کنم مشکل از خود ea باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر