FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:
نمیدونم چرا راجبه بازی که هویته تیم های بزرگه فوتبالو با red و blue مشخص میکنه با فیفا با سابقه 7 8 سال برتری مقایسه میشه بعد اینکه نمیدونم چرا فیفا در کل زیر 8 نگرفت و درک نمیکنم چرا بازی هر چند هفته دوباره میره رو رتبه اول فروش و بیشر از اون درک نمیکنم چرا تو تاپیکه pes بد گویی و ایراد گرفتن از بازی و مقایسه با فیفا ایراد داره اما اینجا هرکی از راه میرسه ی چیزی میگه ی نظری راجبه بدی هایه بازی میده و راحت میگه pes خوبه .....

بر من زمانی مشخص شد بازی فیفا هنوز برترینه که در بدترین روزش که الانه باز سروری میکنه چه تو همین بازی سنتر با تعداده مشتاقانش تو تاپیکش چه با فروشش ...

ما در آخر از اون ها نیستیم که عاشق ی بازی باشیم و ی سال که تو بعضی زمینه ها مشکل داره و تو مخلفات و گرافیک واقعا پیشرفت داشته پشته بازیه مورد علاقمونو خالی کنیم........

ی بار هم گفتم فیفا 14 بازی خوبی بود زیرا از 12 تا 14 به پختگی کامل رسید اما مشکل کم نداشت از شوتهای زاویه مخالف بگیر به سمته دیگردروازه که با زیاد گرفتن شوک به سمته دیگه توپ عجیب میرفت تو گل تا l1 مثلث تا گرافیک پایین و قدیمی خوب حالا ی سال فرصت بدین نشد سال دیگه قرار نیست فیفا به ناگهان همیشه بهترین فوتبال بشه که هر سال .....

pes رو هم انقدر تعریف نکنید چون بازی خوبی شده نسبت به قبل اما به جایه چیز های جدید داره به گذشته برمیگرده و اینکه همش حس کنید pes 2006 با ی رنگ گرافیکی خوب بازی کردن عالیه اونم نظریه.....

اما در کل اینجا نه بحثه سن نیست اینجا هرکی نظری داره با هر سنی سن من هم کم نیست 4 تا از 30 تا کم دارم .....اونایی که منو میشناسن یا حداقل بازی با هام معامله کردن دیدن بحث اینجا بد گفتن و صبح تا شب بد تاکید کردنه راجبه ی بازیه .......فیفا بازی هست که با توجه به امکانات مالی و استودیو خوب و بزرگترین بخشه پول آوری ea sport مطمعن باشین ساله دیگه چیز هایه خوب این بازی رو نگه میداره و چیز هایه بدشو دور میریزه من با 1 2 سال بد بودن فیفا این بازیو که تو لایسنس و استادیوم و گرافیک و مخلفات و بعضی چاشنی هایه خوبه گیم پلی که فدایه سرعته بالای مهاجمان شده نمیکنم...

در هر حال عیدتونم مبارک سال جدید شده فیفا و pes هم به من چیزی نمیدن تنها چیز خوبی که من از این سایت نصیبم میشه دوستی هست ...امیدوارم شاد باشی و هم pes و هم fifa عالی تر از همیشه بشن...

ناراحت نشو جناب غفاری شما عزیزی ما که میدونیم فیفا آشغاله :)) اما همه بازیش میکنیم و تا میبریم پوز میدیم و تا میبازیم مینالیم :dالبته تا ننالیم و ادایه کارشناسای صنعته گیم تا نگیریم که فایده نداره

ناراحت نشو جناب غفاری شما عزیزی ما که میدونیم فیفا آشغاله :)) اما همه بازیش میکنیم و تا میبریم پوز میدیم و تا میبازیم مینالیم :dالبته تا ننالیم و ادایه کارشناسای صنعته گیم تا نگیریم که فایده نداره

جان من بیخیال بشین سال نویی بیخیال اصلا فیفا آشغال اصلا من بچه زیر 7 سال اصلا pes عالی و فیفا ی آشغاله پر فروش و پر طرفدار ...
هرکی نظری داره من خوشم میاد دوست دارم بازیش کنم و کسی هم که نداره بازیش نکنه اینجا گاهی طرفدارایه فیفا میان داخل منتقدارو میکوبن ی بار هم منتقدا میان طرفدارا نیستن طرفداره بازیو میکوبن اصلا گذشت رفت هرکی هر چی دوست داره بازی کنه ...
حرفه شما رو هم قبول دارم ی آشغالیه که همه بازیش میکنن و دوست دارن برداشونو بالا ببرن اما خوب من دیگه چیزی ندارم بگم من کلا امسال اذیت شدم اما سال دیگه فیفا خوب بشه و یکی بد بگه خودم میخورمش:x...شما هم نمیخواد الان کاسه داغ تر از آش بشین و هواخواهه من همین جا بخوابه بحث بهتره مرسی:bighug:

- - -ویرایش - - -

اتفاقا تیم منم چلسی هست و از دو روز پیش این مشکل داشتم یکی از دوستام گفت برو ستینگ قسمت پروفایل همه چیز پاک کن و بعد بازی ببند و دوباره باز کن تنظیمات تیم و دسته از اول میاد بعد از اون درست میشه

من هم مشکلم حل شد البته به زور نمیدونم چرا ارور میداد پاک کردم آپدیته ترکیبارو از تو خوده بازی بعد دوباره آپدیت کردم درست شد...مشکلات عجیب داشتم نمیدونم علتش چیه مثلا ی بار fifa 14 من save بازی unknown شده بود تا میرفتی تو بازی همش بازی پیش فرض بارسا و مادرید میومد و کلا بازیو پاک کردم درست شد ..

نمیدونم چرا راجبه بازی که هویته تیم های بزرگه فوتبالو با red و blue مشخص میکنه با فیفا با سابقه 7 8 سال برتری مقایسه میشه بعد اینکه نمیدونم چرا فیفا در کل زیر 8 نگرفت و درک نمیکنم چرا بازی هر چند هفته دوباره میره رو رتبه اول فروش و بیشر از اون درک نمیکنم چرا تو تاپیکه pes بد گویی و ایراد گرفتن از بازی و مقایسه با فیفا ایراد داره اما اینجا هرکی از راه میرسه ی چیزی میگه ی نظری راجبه بدی هایه بازی میده و راحت میگه pes خوبه .....

بر من زمانی مشخص شد بازی فیفا هنوز برترینه که در بدترین روزش که الانه باز سروری میکنه چه تو همین بازی سنتر با تعداده مشتاقانش تو تاپیکش چه با فروشش ...

ما در آخر از اون ها نیستیم که عاشق ی بازی باشیم و ی سال که تو بعضی زمینه ها مشکل داره و تو مخلفات و گرافیک واقعا پیشرفت داشته پشته بازیه مورد علاقمونو خالی کنیم........

ی بار هم گفتم فیفا 14 بازی خوبی بود زیرا از 12 تا 14 به پختگی کامل رسید اما مشکل کم نداشت از شوتهای زاویه مخالف بگیر به سمته دیگردروازه که با زیاد گرفتن شوک به سمته دیگه توپ عجیب میرفت تو گل تا l1 مثلث تا گرافیک پایین و قدیمی خوب حالا ی سال فرصت بدین نشد سال دیگه قرار نیست فیفا به ناگهان همیشه بهترین فوتبال بشه که هر سال .....

pes رو هم انقدر تعریف نکنید چون بازی خوبی شده نسبت به قبل اما به جایه چیز های جدید داره به گذشته برمیگرده و اینکه همش حس کنید pes 2006 با ی رنگ گرافیکی خوب بازی کردن عالیه اونم نظریه.....

اما در کل اینجا نه بحثه سن نیست اینجا هرکی نظری داره با هر سنی سن من هم کم نیست 4 تا از 30 تا کم دارم .....اونایی که منو میشناسن یا حداقل بازی با هام معامله کردن دیدن بحث اینجا بد گفتن و صبح تا شب بد تاکید کردنه راجبه ی بازیه .......فیفا بازی هست که با توجه به امکانات مالی و استودیو خوب و بزرگترین بخشه پول آوری ea sport مطمعن باشین ساله دیگه چیز هایه خوب این بازی رو نگه میداره و چیز هایه بدشو دور میریزه من با 1 2 سال بد بودن فیفا این بازیو که تو لایسنس و استادیوم و گرافیک و مخلفات و بعضی چاشنی هایه خوبه گیم پلی که فدایه سرعته بالای مهاجمان شده نمیکنم...

در هر حال عیدتونم مبارک سال جدید شده فیفا و pes هم به من چیزی نمیدن تنها چیز خوبی که من از این سایت نصیبم میشه دوستی هست ...امیدوارم شاد باشی و هم pes و هم fifa عالی تر از همیشه بشن...

دلیل اینکه این اشغال رو بازی می کنیم چون انتخاب دیگه ای نداریم..بنده نه طرفدار pes هستم نه هم اونقد عقلم کم شده که نفهمم ea داره سر ملت رو شیره میماله.....قاف و حرکات فضایی این فیفا از هر pes ی که تا حالا اومده بیشتره(میخای خوشت بیاد میخاد نیاد) دلیلش هم نبودن رقیب و یه تعداد افرادی هست که فیفا اشغال هم باشه میگن عالیه و دلیلشون هم به مسخره گی دلیل شماست (از pes که بهتره!) درد و بلای راک استار فرق سر این ea ...بازی داده 55 گیگ +6 گیگ آپدیت،آدم فقط میتونه بگه آفرین ولی ea یه بازی داده 15 گیگ که 10 گیگش همون مال سال قبله ،یه 3 گیگ هم باگ پلی اضافه کرده +یکی دو گیگ کار جدید ،تازه تو اولتیمیت هم واس خودش کاسبی زده پوینت میفروشه!!!! اونوقت gtav هم 60 دلار ..فیفا هم 60 دلار(تازه تو ایران از gta گرونتره)
چون قرار سال بعد بهتر بشه دلیل نمیشه امسال در قبال 60 دلار آفتابه بده دست مردم...

هر چند وقت یک بار به صورت دوره ای یه سری بحث ها تکرار میشه تو این تاپیک! بابا اینقدر الکی به هم گیر ندید دو حالت داره یا از بازی خوشتون میاد یا بدتون میاد اصلا هم فایده ای نداره بخواید هم دیگه رو قانع کنید فقط از دست هم دلخور میشید.راستی سال نو هم مبارک@};-

توپگیری تو Legacy مثل pes میمونه به روش سنتی ضربدر رو میگیری به اضافه سرعت

این رو هم اضافه کن هیچ الزامی وجود نداره بری تویه پا تا توپ بگیری تو حالته lagecy و یک لحضه مناسب ضربدرو بگیری توپو میگیره و اینکه تو حالته lagecy شما l2 رو نگه داری با ضربدر همون کاره tactical رو میکنه یک بار امتحان کنید میفهمین تو پا نمیره ...
lagecy و تاکتیکال هر دو خوبن اما به نظر من با روحه 15 اصلا تاکتیکال نمیسازه ....من هم از همون 12 همیشه lagecy ماندم... روشم بیشتر فضا گیری هست و گرفتنه ضربدر و توپ گیری همیشه لازم نیست تو حالته lagecy که مثله ی آدمه ساده ضربدرو بگیری بدوی دنبال مهاجم تو ی خطه بهتره که اول فضا رو با جهتها تثبیت کنی بعد در یک موقعیت خوب ضربدرو بگیری به راحتی توپو میگیره...
البته هیچوقت نه در فوتباله واقعی نه در فوتبال game هیچ کس نمیتونه بگه گل نمیخورم و دریبل نمیخورم...مطمعن هم باشین اگه lagecy باز نبود فیفا بعد از 3 سال حذفش میکرد .....

سلام دوستان
من چندتا سوال داشتم
1-این skill هایی که از 1 تا 5 star هستند را همیشه میتونیم بزنیم طبق دکمه هایی که گفته؟ یا باید اول خودمون مثلا 5 ستاره بشیم بعد بتونیم بزنیم
2-با همین skill ها میشه دریبل زد ؟ روش خاص دیگه ای نیست؟
3-موقع دفاع کردن خیلی وقتها بازیکنانم توپ را تا کنار بازیکن میرن ولی نمیزنن حتی با زدن دکمه مربع
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام سال نو مبارک یه مشت نوب شاید هنوز بازی می کنن و فکر می کنن خیلی استادن

از قضا نوب بازها tactical میزنن که پیش فرض رو بازی هست و از سیتینگ بازی سر در نمیارن ...راجبه بزرگترت درست حرف بزن ی عده مثل شما و بی ادبها که جز توهین چیزی بلد نیستن حرف نزنن بهتره .

از قضا نوب بازها tactical میزنن که پیش فرض رو بازی هست و از سیتینگ بازی سر در نمیارن ...راجبه بزرگترت درست حرف بزن ی عده مثل شما و بی ادبها که جز توهین چیزی بلد نیستن حرف نزنن بهتره .
عجب از ستینگ بازی سر در نمی یارن :/
من برم شامپو با نون بخورم مرگم طبیعی جلوه کنه

غفاری تو هم بهتره به نظر دیگران احترام بزاری هرکی می اد تا از فیفا 15 بد می گه نکوبیش ea برای بابات نیست که اینجوری طرفداری می کنی به تو هیچ ربطی نداره

این فیفا کلا پر از مشکلات در این شکی نیست فکر میکنم خود غفاری عزیز هم موافق باشه برای همین سمت انلاینش نمیره چون قشنگ یادم یکروز انلاینش زد خودش انتقاد کرد از بازی حالا ببینید ما که دائم انلاین میزنیم چی میکشیم از این بازی خود من دیگه دیر به دیر فیفا میزنم چون زیاد بازی کردن این فیفا اعصاب فولادین میخواد در مورد تاکتیکال و لگسی هم انتخاب با خود شخص خود من شخصا از فیفا 12 که تاکتیکال اومد هرجوری بود خودم عادت دادم باهاش ولی بعضی از دوستان هنوز لگسی میزنن که به نظر من یه جوری عقب گرد ولی باز هم میگم هرکسی انتخاب با خودش من دخالت نمیکنم این دوستمون سامان هم از بچه های گل فیفا همیشه باهاش فیفا میزنم لذت میبرم هم قشنگ بازی میکنه هم مثل خودم چه ببره چه ببازه زیاد بازی جدی نمیگیره و سعی میکنه لذت ببره برای همین من اگر وقت کنم بیام پای psn اکثرا با هم میزنیم ولذت میبریم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or