FIFA 15 | Xbox 360

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دقیقا تو catalogue میری Career Rematch Ability پیدا میکنی میخری همین.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستانی که کریر زیاد بازی میکنن. تو فیفا 15 گفتن بازیکنای پیر اورالشون دیرتر پایین میاد و دیرتر بازنشسته میشن. حتی یه ویدیو بود که نشون میداد حتی بعضی بازیکنا اورالشون بالا هم میره و رشد میکنن. کسی تا حالا بازیکن پیری داشته که رشد کنه یا قدرتاش ثابت بمونه؟؟؟ به موضوع خاصی بستگی داره ؟ من فقط با یحیی توره اونم کم تست کردم اورالش یکی رفت بالا شد 87 . یا مثلا تو کریر پلیر بعد 2 فصل رفتم منچسترسیتی دیدم لمپارد اورالش اومده بود پایین اما هیچ کدوم از آیتم های تکنیکالش کم نشده بود و فقط فیزیک و منتالش کم شده بود. اما مثلا sylvian distin واسه portsmouth توی football league 2 خریدم 36 سالش بود اما همون بازی های دوستانه اول فصل از همه آیتم های فیزیکی و منتال و تکنیکالش یه مقدار کم شد و اورالشم یه دونه اومد پایین. کلا قضیه چجوریه باید چکار کرد که بازیکنای پیری که داری پیشرفت کنن و قدرتاشون کم نشه. اساتید کریر مود راهنمایی کنن؟؟؟؟

من اتئو رو دارم ! الان شده 85! همون کاری که با بقیه بازیکن ها میکنی که افت نکنن! خسته شون نکن! نیمکت نشین نشن!
کلآ باید خوب ازشون بازی گرفت! من اتئو رو اکثرآ دقیقه 60-65 میارم! یا تو بازی های سبک..
اون دیستین هم کلآ داغونه! کلآ افت می کنه!! من تو نقل انتقالات زمستونی آزادش کردم رفت..
آخرش هم اینکه به هر حال تا یه جایی کشش دارن! در حد 35! دیگه به تدریج افت میکنن!

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من اتئو رو دارم ! الان شده 85! همون کاری که با بقیه بازیکن ها میکنی که افت نکنن! خسته شون نکن! نیمکت نشین نشن!
کلآ باید خوب ازشون بازی گرفت! من اتئو رو اکثرآ دقیقه 60-65 میارم! یا تو بازی های سبک..
اون دیستین هم کلآ داغونه! کلآ افت می کنه!! من تو نقل انتقالات زمستونی آزادش کردم رفت..
آخرش هم اینکه به هر حال تا یه جایی کشش دارن! در حد 35! دیگه به تدریج افت میکنن!

اتئو 33 ساله 4 تا رشد کرد؟؟؟!!! توی چند فصل؟ چه کدوم آیتماش قرمز شدن؟؟ تو که با اورتون میری به جز اتئو کدوم بازیکنای بالای 30 سالی که داشتی رشد کردن؟؟؟؟ راستی منظورت از اینکه زیاد خستشون نکنم یا تو بازی های سبک بازیشون بدم چیه؟ یه توضیحی بده .یعنی تا آخر تو بازی نگهشون ندارم؟!
بعد مگه role اتئو crucial 1st team player نیست چجوری به عنوان یار جانشین ازش بازی گرفتی بعد 4 تا رشد داشته؟؟
من فکر کنم بعضی بازیکنا پیر رشد میکنن اما بعضی هاشون استعداد رشد کردن ندارن. به نظرت رونالدینیو بگیرم رشد میکنه؟؟؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اتئو 33 ساله 4 تا رشد کرد؟؟؟!!! توی چند فصل؟ چه کدوم آیتماش قرمز شدن؟؟ تو که با اورتون میری به جز اتئو کدوم بازیکنای بالای 30 سالی که داشتی رشد کردن؟؟؟؟ راستی منظورت از اینکه زیاد خستشون نکنم یا تو بازی های سبک بازیشون بدم چیه؟ یه توضیحی بده .یعنی تا آخر تو بازی نگهشون ندارم؟!
بعد مگه role اتئو crucial 1st team player نیست چجوری به عنوان یار جانشین ازش بازی گرفتی بعد 4 تا رشد داشته؟؟
من فکر کنم بعضی بازیکنا پیر رشد میکنن اما بعضی هاشون استعداد رشد کردن ندارن. به نظرت رونالدینیو بگیرم رشد میکنه؟؟؟
آیتم چی قرمر شد؟؟
من با هر تیمی که شروع میکنم همون فصل اول دوم نصف تیم رو میدم بره بازیکن زیر 25 سال میگیرم! از سن بالا ها فقط جاگیلکا و بینز و آلکاراز موندن! جاگیلکا رشد نداشته! ولی بینز فکر کنم 2تا رفت بالا.. آلکارازم اصلآ بهش بازی نمیدم شدیدآ افت کرده..
اتئو رو منظورم این بود که همیشه 60-65 میکشم بیرون.. یا بیرون باشه تو این زمان میارم تو!!
یا بازی های رده پایین و حذفی فیکس!! ازم خواست درامدش رو افزایش بدم دادم! کلآ همه جوره باهاش راه میام!
رونالدینیو رو من با پاریس میرفتم خریدم رشد نکرد! ولی افت هم نداشت! بازیش هم بد نبود..

hardy

کاربر سایت
Jan 1, 2013
9
سلام
من بلاخره بازی به دستم رسید!
گیم پلی بازی نسبت به قبل خیلی فرق کرده نمیدونم بعضیا چرا میگن هیچ فرقی با 14 نداره!!!!!!
به نظرم سیستم پاس کاری نسخه فیفا14 خیلی بهتر بود البته شاید من هنوز به این یکی عادت نکردم!!
انیمیشن های جدید به طبیعی تر شدن بازی کمک کرده
هوش مصنوعی مهاجم ها افزایش پیدا کرده در عوض هوش مصنوعی مدافع ها کاهش داشته و این یه نکته منفی برای بازی به حساب میاد!
متاسفانه احساس میکنم عمق دفاع به شدت خالیه ابدیت جدید مشکل را حل میکنه ؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
آیتم چی قرمر شد؟؟
من با هر تیمی که شروع میکنم همون فصل اول دوم نصف تیم رو میدم بره بازیکن زیر 25 سال میگیرم! از سن بالا ها فقط جاگیلکا و بینز و آلکاراز موندن! جاگیلکا رشد نداشته! ولی بینز فکر کنم 2تا رفت بالا.. آلکارازم اصلآ بهش بازی نمیدم شدیدآ افت کرده..
اتئو رو منظورم این بود که همیشه 60-65 میکشم بیرون.. یا بیرون باشه تو این زمان میارم تو!!
یا بازی های رده پایین و حذفی فیکس!! ازم خواست درامدش رو افزایش بدم دادم! کلآ همه جوره باهاش راه میام!
رونالدینیو رو من با پاریس میرفتم خریدم رشد نکرد! ولی افت هم نداشت! بازیش هم بد نبود..

منظورم اینه مثلا attack position قرمز شده و یکی کم شده یا هر آیتم دیگش و و چه آیتم هایی پیشرفت کرده مثل finishing دو تا رفته بالا . آیتم های مربوط به تکنیکالش رشد کرده که اورالش رفته بالا یا آیتم فیزیک یا منتالش کدوما؟؟! شما میگی اتئو اورالش الان که داریش از 81 شده 85 میخوام بدونم تو چند فصل اینقدر پیشرفت داشته؟؟؟ من خودم همیشه تو کریر همیشه بازیکنای زیر 25 سال میخرم اما خوب در کنارش چند بازیکن با تجربه هم میگیرم. میخوام بدونم مثلا کدوم بازیکنا خوبن که بگیرم. ;)

- - -ویرایش - - -

سلاممن بلاخره بازی به دستم رسید!گیم پلی بازی نسبت به قبل خیلی فرق کرده نمیدونم بعضیا چرا میگن هیچ فرقی با 14 نداره!!!!!!به نظرم سیستم پاس کاری نسخه فیفا14 خیلی بهتر بود البته شاید من هنوز به این یکی عادت نکردم!!انیمیشن های جدید به طبیعی تر شدن بازی کمک کرده هوش مصنوعی مهاجم ها افزایش پیدا کرده در عوض هوش مصنوعی مدافع ها کاهش داشته و این یه نکته منفی برای بازی به حساب میاد! متاسفانه احساس میکنم عمق دفاع به شدت خالیه ابدیت جدید مشکل را حل میکنه ؟
این که میگی عمق دفاع به شدت خالی میشه درسته منم اولش همین مشکلو داشتمو حسابی ازش شاکی بودم اما الان عادت کردمو مشکلی ندارم.با آپدیت هم بعیده حلش کنن. فعلا هم آپدیتی نیومده .الان اصلا عمق دفاع خالی نمیشه . مشکل اینه هنوز نمیدونی چطور باید دفاع رو جمع کنی چون مثل فیفا 14 نیست یکم سخت تر شده باید عادت کنی . هر چی بیشتر بازی کنی بازی بیشتر دستت میادو او موقع از بازی بیشتر لذت میبری.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
منظورم اینه مثلا attack position قرمز شده و یکی کم شده یا هر آیتم دیگش و و چه آیتم هایی پیشرفت کرده مثل finishing دو تا رفته بالا . آیتم های مربوط به تکنیکالش رشد کرده که اورالش رفته بالا یا آیتم فیزیک یا منتالش کدوما؟؟! شما میگی اتئو اورالش الان که داریش از 81 شده 85 میخوام بدونم تو چند فصل اینقدر پیشرفت داشته؟؟؟ من خودم همیشه تو کریر همیشه بازیکنای زیر 25 سال میخرم اما خوب در کنارش چند بازیکن با تجربه هم میگیرم. میخوام بدونم مثلا کدوم بازیکنا خوبن که بگیرم. ;)
اولآ که شرمنده اشتباه کردم! 84 اورالش!
اونا رو هم نیگاه نکردم ببینم کدوم رفته بالا..نمیدونم!!
تو 3 فصل! در مورد بازیکن با تجربه هم نمیتونم کمک کنم! چون کلآ نمیرم سمتشون! مگر اینکه پول نداشته باشم و تو اون پست نتونم بازیکن خوب بگیرم..
این اتئو بیشرف خیلی خوبه ولی!! هر فصل پیشنهاد میدن برا خریدش دلم نمیاد بدمش بره..
به بازیکن های آزاد هم سر بزن! بعضی وقت ها بازیکن های خوب توشون گیر میاد! پول قرارداد هم نمیدی!!
خودم یه دفاع 21 سال کامرونی گرفتم! تو این 3فصل قرضش دادم! اورالش از 65 شده 75!!

- - -ویرایش - - -

این که میگی عمق دفاع به شدت خالی میشه درسته منم اولش همین مشکلو داشتمو حسابی ازش شاکی بودم اما الان عادت کردمو مشکلی ندارم.با آپدیت هم بعیده حلش کنن. فعلا هم آپدیتی نیومده .الان اصلا عمق دفاع خالی نمیشه . مشکل اینه هنوز نمیدونی چطور باید دفاع رو جمع کنی چون مثل فیفا 14 نیست یکم سخت تر شده باید عادت کنی . هر چی بیشتر بازی کنی بازی بیشتر دستت میادو او موقع از بازی بیشتر لذت میبری.
دفاع رو میشه جمع کرد! ولی کلآ دفاع مشکل داره! مخصوصآ تو عمق! من چپ و راست با هر بازیکنی میرم تو محوطه 18 حریف..
ولی شوت اررور و قدرت دروازه بان رو بردم بالا که توپام گل نشه.. شوت هم رو منوال هست..

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
اولآ که شرمنده اشتباه کردم! 84 اورالش!
اونا رو هم نیگاه نکردم ببینم کدوم رفته بالا..نمیدونم!!
تو 3 فصل! در مورد بازیکن با تجربه هم نمیتونم کمک کنم! چون کلآ نمیرم سمتشون! مگر اینکه پول نداشته باشم و تو اون پست نتونم بازیکن خوب بگیرم..
این اتئو بیشرف خیلی خوبه ولی!! هر فصل پیشنهاد میدن برا خریدش دلم نمیاد بدمش بره..
به بازیکن های آزاد هم سر بزن! بعضی وقت ها بازیکن های خوب توشون گیر میاد! پول قرارداد هم نمیدی!!
خودم یه دفاع 21 سال کامرونی گرفتم! تو این 3فصل قرضش دادم! اورالش از 65 شده 75!!

آره اون دفاع وسط کامرونی رو دیدم سرعتشم بالا بود اما شک کردم بخرمش اما نیم فصل میخرمش. کلا هر سال رو 3 تا تیم زوم میکنم تو کریر. یکی تیم محبوبم منچسترسیتی . بعد کویینز پارک رنجرز و در آخر هم پورتسموث . فعلا هم با پورتسموث شروع کردم میخوام بیارمش لیگ برتر :d:d:d. 2 بازیکن جوان هم خریدم که خود EA گفته تو کریر خوب پیشرفت میکنن. will hughes و dele Alli واقعا عالین این 2 تا . اوال dele alli پایینه اولش اما زود پیشرفت میکنه با همون اورال کم هم فوق العادست حتما بخرشون

دفاع رو میشه جمع کرد! ولی کلآ دفاع مشکل داره! مخصوصآ تو عمق! من چپ و راست با هر بازیکنی میرم تو محوطه 18 حریف..
ولی شوت اررور و قدرت دروازه بان رو بردم بالا که توپام گل نشه.. شوت هم رو منوال هست..

من کلا تنظیمات بازی دست نمیزنم . من اولش این خالی شدن عمق دفاع تو بازی آنلاین رو مخم بود که دیگه دستم اومد چکار کنم . یه باگی که بازی هم تو حالت آفلاین هم تو حالت آنلاین داره اینه که میشه با بازیکنا راحت مانور بدیو دفاع رو باز کنی که البته تو حالت آنلاین این مشکل بیشتره. اما اگه دستت بیاد میتونه جلوی مانور حریفو بگیری بیشتر وقتا . اما درکل بازی یه آپدیت واسه درست شدن این مانور دادن های مسخره میخواد

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
آره اون دفاع وسط کامرونی رو دیدم سرعتشم بالا بود اما شک کردم بخرمش اما نیم فصل میخرمش. کلا هر سال رو 3 تا تیم زوم میکنم تو کریر. یکی تیم محبوبم منچسترسیتی . بعد کویینز پارک رنجرز و در آخر هم پورتسموث . فعلا هم با پورتسموث شروع کردم میخوام بیارمش لیگ برتر :d:d:d. 2 بازیکن جوان هم خریدم که خود EA گفته تو کریر خوب پیشرفت میکنن. will hughes و dele Alli واقعا عالین این 2 تا . اوال dele alli پایینه اولش اما زود پیشرفت میکنه با همون اورال کم هم فوق العادست حتما بخرشون

من کلا تنظیمات بازی دست نمیزنم . من اولش این خالی شدن عمق دفاع تو بازی آنلاین رو مخم بود که دیگه دستم اومد چکار کنم . یه باگی که بازی هم تو حالت آفلاین هم تو حالت آنلاین داره اینه که میشه با بازیکنا راحت مانور بدیو دفاع رو باز کنی که البته تو حالت آنلاین این مشکل بیشتره. اما اگه دستت بیاد میتونه جلوی مانور حریفو بگیری بیشتر وقتا . اما درکل بازی یه آپدیت واسه درست شدن این مانور دادن های مسخره میخواد
منچستر بهم پیشنهاد داد قبول کردم.. خدایی هیچ جذابیتی نداشت! 150 تا واسه خرید بازیکن.. بعد اون یووتیچ خودش غوله!!
5تا بازیکن گرفتم! با 2تا باخت فصل رو تموم کردم.. بدون چالش! البته خوب شما طرفداری برات جذابیت داره! منم رو 14 بارسا رو برداشتم! ترکیب رو بگم می ترسی.. چهار فصل همه جام ها رو بردم.. 2فصلش بدون باخت بودم.. اصلآ یه وضعی!! معمولآ ولی این حرکت رو قبل اینکه فیفا بعدی بیاد می کنم..
الان هم با فولهام دارم میرم و اورتون..
اون دوتا هم که گفتی نشنیدم.. می خرم..
دفاع رو هم میگم خودم مشکل ندارن تو دفاع ولی CPU رو که نمیشه کاری کرد.. واسه اینکه خودم کم گل بزنم اون کارارو کردم..

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
اول هر دو تا رو بازی کن بعد بیا نظر بده!
من خودم چند ساله fifa بازی میکنم ولی این سال Konami محشر کرده

جالبه فن های pes میان میگن من از بچگی فیفا باز بودم اما جدیدا pes ترکونده فیفارو ول کردم رفتم pes . من pes اصلا قبول ندارم بازیکنا با اون فیس های خمیری. بیشتر شبیه عروسک میمونن تا بازیکن . گیم پلی که دیگه اصلا حرفشو نزن . تیم هاشم که ناقص و لایسنس نشده است دیگه چی. pes بیشتر آدمو یاد کارتون فوتبالیستها میندازه.
لطفا فن های pes هم از این به بعد برن تو تاپیک خودشون نظرات متعصبانه و بی منطق بدن. فیفارو کل دنیا قبول دارن اما pes رو فقط بعضی از ایرانیای مبتدی قبول دارن

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
جالبه فن های pes میان میگن من از بچگی فیفا باز بودم اما جدیدا pes ترکونده فیفارو ول کردم رفتم pes . من pes اصلا قبول ندارم بازیکنا با اون فیس های خمیری. بیشتر شبیه عروسک میمونن تا بازیکن . گیم پلی که دیگه اصلا حرفشو نزن . تیم هاشم که ناقص و لایسنس نشده است دیگه چی. pes بیشتر آدمو یاد کارتون فوتبالیستها میندازه.
لطفا فن های pes هم از این به بعد برن تو تاپیک خودشون نظرات متعصبانه و بی منطق بدن. فیفارو کل دنیا قبول دارن اما pes رو فقط بعضی از ایرانیای مبتدی قبول دارن
تو چند سال اخیری که Fifa هم کنار Pes بازی کردم هرسال دیدم فیفا داره به سمت بازی آسون تر و مبتدی تر میره! مثلاً همین امسال که اومده دریبل زدن رو راحت کرده. راحت میتونی با لاوتزی توپ و بگیری بری تا دم دروازه. اما پس هم دفاع کردنش سخته و سخت تر از اون دریبل زدن که گاهی اوقات به شانست باید رجوع کنی. با این حال فعلاً Pes بهتر از Fifa عمل کرده. چطور بازی ای که لایسنسش ناقصه میتونه بیاد همچین متایی بگیره؟` پس اگه یکم سنجیده تر بحث رو تازه کنیم بنظر بهتر میرسه !

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
تو چند سال اخیری که Fifa هم کنار Pes بازی کردم هرسال دیدم فیفا داره به سمت بازی آسون تر و مبتدی تر میره! مثلاً همین امسال که اومده دریبل زدن رو راحت کرده. راحت میتونی با لاوتزی توپ و بگیری بری تا دم دروازه. اما پس هم دفاع کردنش سخته و سخت تر از اون دریبل زدن که گاهی اوقات به شانست باید رجوع کنی. با این حال فعلاً Pes بهتر از Fifa عمل کرده. چطور بازی ای که لایسنسش ناقصه میتونه بیاد همچین متایی بگیره؟` پس اگه یکم سنجیده تر بحث رو تازه کنیم بنظر بهتر میرسه !

خنده دار ترین حرفی که میتونستی بزنی اینه که فیفا داره به سمت بازی مبتدی تر و آسون تر میره . چی گفتی؟!!! :)) در مورد pes درسته اما فیفا اصلا . خوب البته درسته ما یسری افراد الان تو فیفا داریم که با یه بازیکن سرعتی که قابلیت مانور دادن داره میتونن دفاع رو باز کنن که اوایل خیلی رو مخ بود و نیاز به آپدیت رو زیاد میکرد اما الان ما و خیلی از دوستان که بازی میکنیم به اون افراد میگیم نوب که فقط از فیفا بازی کردن همینو یاد گرفتن و با این روش فقط میتونن به گل برسن اما الان دیگه اون افراد هم نمیتونن به قول شما توپ رو بگیرنو تا دمه دروازه برن گل بزنن .بی شک یا شما آفلاین بازی میکنی یا اگر هم آنلاین میزنی از همین روش سعی میکنی به گل برسی. پیشنهاد میکنم با افرادی که واقعا فیفا باز حرفه ای هستن بازی کنی اونوقت میبینی نه میتونی راحت دریبل بزنی نه توپو بگیری تا دمه دروازه بری. فکر نکنم از زمین خودتم بتونی جلوتر بری. اون وقت که حسابی باختی و با بازی کردن حرفه ای آشنا شدی میای میگی آقا اشتباه کردم.خیلی از این افراد که من میشناسم دارن به معنای واقعی بازی میکنن نه توپو بگیرن تا دمه دروازه برن مثل مبتدی ها . الانم رنکشون 6 و 15 جهانه. دوست عزیز تو بازی pes فقط یا با پاسکاری زمینی میتونی به گل برسی یا شوت های باگو مسخره و یا سرعتو بگیرو آی بدو بدو. خوب معلومه این روش واسه مبتدی های کشورمون راحت تر و بچه گونه تره. درسته فیفا هم یه سری مشکلات داره و مطمئنا بازی بی نقصی نیست اما خیلی سر تر از pese. اگر کسی فیفا باز باشه و کمی واقع بین باشه میبینه که فیفا واقعا به فوتبال واقعی نزدیک تره . و قابلیت های که هر سال به بازی اضافه میشه فیفارو به یک شبیه ساز واقعی تبدیل کرده اینو من نمیگم همه دنیا میگن.اما تو ایران فقط میان میگن pes بهتر از فیفاست که اونم معلومه کیا میگن. pes حتی این قابلیت هایی که الان هم اضافه کرده با کپی برداری از فیفا اضافه کرده . این مطلب و انتقادی که از pes در کپی برداری از فیفا شده اگر توی سایت های خارجی بگردی کاملا میتونی ببینی. ادامه بحث که فیفا بهتره یا pes بی فایده است چون واقعیت کاملا مشخصه موفق باشی دوست عزیز ;)

آخرین ویرایش:

hardy

کاربر سایت
Jan 1, 2013
9
درباره PES15 نمیتونم نظر بدم چون فعلا بازیش را نکردم اما از نمراتش میشه فهمید بازی خوبی از اب دراومده.
اما بدون شک PES14 افتضاح ترین بازی تاریخ بود من خودم فن PES بودم ولی بعد از افتضاح PES14 رفتم سمت فیفا حالا هم اصلا پشیمون نیستم در ضمن اون PES بود که از وسط زمین با مسی همه را دریبل میزدیم بعد با یه بقل پا فنی از پشت محوطه جریمه میکشیدیم تو گل. تو فیفا منکه رودرجه وردکلاس بازی میکنم نمیتونم به راحتی دریبل بزنم حتما شما رو درجه اماتور بازی کردی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر