FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
اخه وان دارا همه مينالن

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
ببین با ایکس باکس وان فقط میشه سینگل پلیر سیزن یا همون single player season یا سینگل پلیر تورنمنت به انگلیسی Single player tornoment بازی کرد و آنلاین رو کلا باید بی خیال شی چون وقتی میزنی به هیچ وجه حریف پیدا نمیکنه، ولی اگه بخوای میتونی با دوستات بازی دوستانه خیلی راحت بدونه لگ بازی کنی، من خودم الآن با ایکس باکس وان دارم همین fut 15 بازی میکنم و به همین سینگل پلیر اکتفا کردم تا ببینیم چی میشه انشالله درست بشه، البته این رو هم بگم که چند ماهی میشه اینطوری شده چون قبلا میشد.
ایکس باکس یه خوبی که داره قیمتا خیلی پایین تر از ps4 هستن و یه عالمه Legends داره که فک میکنم ps4 ها ندارن.
یه تیم با بهترین بازی کن های لیگ جزیره دارم ( یعنی هر بازی کن خوبی هست فک کنید دارم ) ولی بازم نمیتونم سینگل پلیر سیزن دیوایژن 2 رو که دیفیکالتی world class هست رو شکست بدم و پک رو بگیرم ، cpu میاد با بایرن لورکوزن تیم all star لیگ جزیره منو شکست میده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آخه این انصافه ؟! شالکه 04 سه - صفر منو برد !!!!!!!!!!!! درصورتی که رئال ازم 4 تا خورد، اصلا دیگه مخم هنگیده ، نمیدونم چی بگم.

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
من خودم رو pc با اینترنت 512 مخابرات به راحتی بازی میکنم. تازه قیمتا رو pc از همه کنسولا ارزون تره بیلو قبل TOTS با 360 فروختم دیروز خریدم 140 نیمارو هم 80 .
در مورد CPU هم باید بگم امروز دهنم صاف شد کاپ گلد رو که legendary هست گرفتم. از تو پکش لواندوفسکی و رونی در اومد بد نبود راضیم. D;

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
خدا کمکتون کنه.... اگه قرار بر بازی با سی پی یو بود اصلا ابدا فیفا 15 اولتیمیت رو بازی نمی کردم.....اصلا سی پی یو یه جور نچسپی بازی میکنه!!حتی تو کریر مود هم اعصاب آدمو خورد میکنه!!!درضمن بازیتون هم پیشرفت نمی کنه! مخصوصا قسمت باگ :)))))

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
این دیگه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:| :| **** انگار واس سرطان پول جمع کرده :| رسما شده خاله بازی
778a_untitled.png

آخرین ویرایش:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
این دیگه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:| :| **** انگار واس سرطان پول جمع کرده :| رسما شده خاله بازی
778a_untitled.png
اگه اشتباه نکنم از این کارت يدونه بیشتر نیستش اونم دست خودشه
ولی عجب کارتیه اینو من داشتم دیگه هیچ غمی تو زندگیم نداشتم

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اگه اشتباه نکنم از این کارت يدونه بیشتر نیستش اونم دست خودشه
ولی عجب کارتیه اینو من داشتم دیگه هیچ غمی تو زندگیم نداشتم
میشه بزاریش دفاع آخر بعد توپو بگیری پاس بدی ،بدو بدو بری خودت پاسو دریافت کنی بعد یه عمقی هوایی بدی به جناح راست ،تا توپ برسه خودت رسیدی ،پشت بندش یه سانتر کنی و خودت هد بزنی تو گل :| :)
لازم به ذکره که شادی پس از گل هم حتما باید به سبک اعراب هیس ساکت من آرومم باشه :) :) :)

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
توى اين ٢ روز ٣ تا پك باز كردم يكى فرى كه Willems Tots رو داد يكى هم هيچى نداد الان يه ٧٥٠٠ هم باز كردم Martinez 87 Tots داد
فقط بديش اينه كه هيشكى نميخره تو ماركت ماركيزيو با قيمت تخيلى ١١٠٠ رو ميخرن ولى اين رو نه شانسم نداريم :|
فكر كنم Ea قيمتش رو از ٣١٠ تا بياره رو ٢٠٠ اينا :(

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
خدا کمکتون کنه.... اگه قرار بر بازی با سی پی یو بود اصلا ابدا فیفا 15 اولتیمیت رو بازی نمی کردم.....اصلا سی پی یو یه جور نچسپی بازی میکنه!!حتی تو کریر مود هم اعصاب آدمو خورد میکنه!!!درضمن بازیتون هم پیشرفت نمی کنه! مخصوصا قسمت باگ :)))))
بازی با cpu از هیچی بهتره، بعدشم من انگیزه ام از بازی با cpu کسب تجربه توی خرید و فروش و آشنایی بیشتربا آلتیمیت تیم هستش، چون امسال سال اولی هست که آلتیمیت تیم رو شروع کردم و امیدوارم اوضاع اینترنت ایران توی این چند ماه یا شاید واسه فیفا 16 خوب بشه و بتونم آنلاین بازی کنم با ایکس باکس وان و اگرم خوب نشه خیلی راحت نسخه ی pc رو خریداری میکنم و بدون دردسر بازی میکنم، ولی الآن که این بازی رو روی وان دارم ترجیح میدم بیشتر از این که با cpu بازی کنم از طریق خرید و فروش کوین جمع کنم و یه تیم خوب ببندم تا انشالله توی فیفا 16 تجربه کافی واسه آلتیمیت تیم داشته باشم، بعضی از دوستان همین جا هستن که از 2011 دارن فیفا التیمیت بازی میکنند.

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
اعصابم دیگه نمیکشه!نت که هر روز مشخصا بدتر شده واسه من حداقل!یهو نت میپوکه میپره بیرون از بازی!:|موقع خوبشم که باز لگو داریم! همه هم که حداقل 5میلیون تیم دارن!دیگه جذابیتش کم میشه وقتی تفاوت تیما زیاد باشه!
تا الانم حتی 1بار نشده از تو پک یه بازیکن خوب در بیارم واقعا اعصابمو میریزه بهم!عجیب غریبه!حداقل هم 1میلیون پک خریدم تا الان،یعنی عملا هرچی جمع کردمو ریختم رفته:|
............
راستی بچه هایی که شاتل دارند،درخواست سرویس game کنید واسه پینگ!نصف میشه!رایگان!

آخرین ویرایش:

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
اعصابم دیگه نمیکشه!نت که هر روز مشخصا بدتر شده واسه من حداقل!یهو نت میپوکه میپره بیرون از بازی!:|موقع خوبشم که باز لگو داریم! همه هم که حداقل 5میلیون تیم دارن!دیگه جذابیتش کم میشه وقتی تفاوت تیما زیاد باشه!
تا الانم حتی 1بار نشده از تو پک یه بازیکن خوب در بیارم واقعا اعصابمو میریزه بهم!عجیب غریبه!حداقل هم 1میلیون پک خریدم تا الان،یعنی عملا هرچی جمع کردمو ریختم رفته:|
............
راستی بچه هایی که شاتل دارند،درخواست سرویس game کنید واسه پینگ!نصف میشه!رایگان!
بچه ها امکان دار قیمتا که اینقدر داره میاد پایین بعد از یه مدت دوباره بره بالا یا نه ؟ قیمتا پایین میاد ولی بالا نمیره آره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر