FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
دوست من الآن دیگه cPU legendary برات زیاد سخت نیست ؟ ایول میرم همینارو بخرم انشالله دیگه بترکونم
اینفورم دومش ۸۲ روبگیر...توتی به عنوان مهاجم آشغاله...
یونتوس تو legendary خیلی اذیت میکنه هافبک و مدافع هاش عالین

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
اینفورم دومش ۸۲ روبگیر...توتی به عنوان مهاجم آشغاله...
یونتوس تو legendary خیلی اذیت میکنه هافبک و مدافع هاش عالین
آخه اینفورم دومش خیلی گرونه !
اینفورم اولش خیلی آشغاله ؟ نکنه اینفورم بخرم زیاد فرقی نداشته باشه بخوره تو پرم ؟! آخه اولین اینفورمی هست که میخوام بخرم

poori007

کاربر سایت
Dec 31, 2014
91
نام
پوریا
بچه ها همینطور الکی یه پک باز کردم با این که 10K بیشتر نداشتم :d بهم اینفورم 81 بونوچی رو داد. ارزش داره نگه دارم یا بفروشم؟

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
آخه اینفورم دومش خیلی گرونه !
اینفورم اولش خیلی آشغاله ؟ نکنه اینفورم بخرم زیاد فرقی نداشته باشه بخوره تو پرم ؟! آخه اولین اینفورمی هست که میخوام بخرم
چون stamina ،سرعت خیلی خوبی داره...اگر ناراضی بودی میفروشی دیگه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تیاگو سیلوا هر لحظه 2 3تا ازش بیشتر نیست با این وضع شاید مثه قبل بشه قیمتا باز برن بالا
بیل قبلا550 بود شد 500 الان شده 700

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
تیاگو سیلوا هر لحظه 2 3تا ازش بیشتر نیست با این وضع شاید مثه قبل بشه قیمتا باز برن بالا
بیل قبلا550 بود شد 500 الان شده 700
سرخيو راموس رو پدرم در اومد تا الان بتونم بخرم
هر دقيقه يكى دو تا بود

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
سرخيو راموس رو پدرم در اومد تا الان بتونم بخرم
هر دقيقه يكى دو تا بود
دوستان شما اینهمه پول از کجا میارید این بازی کن ها رو میخرید ؟ خداییش دهنم صاف شد 15 روز شده دارم بازی میکنم فقط تونستم یه تیم توی سری آ ببندم و فقط یه دونه بازی کن اینفرم 70 هزار تایی بخرم !
من فقط میتونم با cpu بازی کنم ، نکنه شما ها فقط آنلاین بازی میکنید و پول بیشتر میده ؟ اره ؟ یا شاید فیفا پوینت میخرید ؟

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
خب بالاخره منم تیم لالیگام رو ساختم و 2 تا بازی هم کردم یکی رو 5-1 باختم (توز لعنتی :|) یکی هم 2-1 بردم تا الان راضیم فقط مونده یه سوارز برای نوک بگیرم
اصلا فکر نمیکردم انقدر ضرر کنم هازارد و 500 خریدم 160 فروختم همچنین اگوئرو :(

- - -ویرایش - - -

دوستان شما اینهمه پول از کجا میارید این بازی کن ها رو میخرید ؟ خداییش دهنم صاف شد 15 روز شده دارم بازی میکنم فقط تونستم یه تیم توی سری آ ببندم و فقط یه دونه بازی کن اینفرم 70 هزار تایی بخرم !
من فقط میتونم با cpu بازی کنم ، نکنه شما ها فقط آنلاین بازی میکنید و پول بیشتر میده ؟ اره ؟ یا شاید فیفا پوینت میخرید ؟
داداش من قبل این که قیمت ها رو دستکاری کنن یه 500 تا کوین خریدمو هازارد و خریدمو بعدشم چند تا بازیکن خوب در اوردم از پک و نزدیک 3 میلیون هم پک باز کردم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا

چرا با cpu بازی میکنی؟اصلا پول نمیده که!برو سیزن انلاین هم پول بیشتری میده هم جذابیش بیشتره!

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
خب بالاخره منم تیم لالیگام رو ساختم و 2 تا بازی هم کردم یکی رو 5-1 باختم (توز لعنتی :|) یکی هم 2-1 بردم تا الان راضیم فقط مونده یه سوارز برای نوک بگیرم
اصلا فکر نمیکردم انقدر ضرر کنم هازارد و 500 خریدم 160 فروختم همچنین اگوئرو :(

- - -ویرایش - - -

داداش من قبل این که قیمت ها رو دستکاری کنن یه 500 تا کوین خریدمو هازارد و خریدمو بعدشم چند تا بازیکن خوب در اوردم از پک و نزدیک 3 میلیون هم پک باز کردم
ات هم

این تیم دفاع تیمیش خیلی ضعیفه..رسما به غیر راموس بازیکن تدافعی نداری..پیکه هم که خوراک مثلث ال یک هست..بین هافبک هم هافبک دفاعی نیست...دنی و مارسلو هم دفاشون ضعیفه..سیستم دو مهاجمه (بیل و نیمار) بازی کن اونقد گل میزنی که نگو :)

- - -ویرایش - - -

امروز یه دیویژن بازی کردم 5 برد یه باخت 4 دیسکانکت اخرش هیچی هم نداد.....یعنی نت من قطع بشه نت طرف قطع بشه ،اولتیمیت خراب بشه سرور قطع بشه ،من جلو باشم ،مساوی باشه طرف جلو باشه نتیجه رو 3 بر هیچ باخت میزنه واسم..............:((:((:((:|

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
اینم تیم من:
http://www.futhead.com/15/squads/31071551/
راضیم از تیم!کارشو خوب انجام میده! البته کم پیش میاد کل بازیکن خوبام باهام تو ترکیب باشن!تقسیمشون کردم که هم همیشه فیت باشن هم اون مشکل فلجیه تیم کمتر پیش بیاد!
یه آندر هررا اینفرم هم دارم که تو ترکیبم زیاد میزارم خیلی باهاش حال میکنم!شوت 30متری میزنم گل میکنه خیلی راحت:D
خیلی دوست داشتم بزنم تو لیگ فرانسه+بازیکن فرانسویا!ولی خب حسش نمیاد!دردسر زیاد داره!:D

آخرین ویرایش:

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
سیزن آنلاین نمیتونم برم نمیدونم چرا حریف پیدا نمیکنه، ایکس باکس وان دارم فک کنم به خاطر لایو هستش و *****ینگ و ...........

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
با این وضعیت مارکت آلتیمیت دیگه حال نمیده قیمت ها هم که رفته بالا مکسیمم هم بعضی بازیکنا پیدا نمیشن چه برسه به مینیموم

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
قیمت ها خیلی رفته بالا ..خریدن بازیکن موردنظر خیلی سخت شده...xbox همینطوری قیمت بازیکن ها داره میاد پایین!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بخاطر سکه فروشیه راموس قیمتش رفته بالا ولی باز 3 تا بیشتر نیست ازش اینفورم میراندا شده 900k ولی هیچکس واسه فروش نمیذاره اینفورم کارواخال شده 600k ولی هیچکس واسه فروش نمیذاره قراردادها سه برابر شده:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر