FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان من میخوام ازانگلیس برم لیگ اسپانیا اونم به خاطر گرت بیلم که نمیتونم بفروشمش
لیگ خوبیه ؟ الان تو انگلیسم اگوئرو و هازاردو و ... اینارو دارمو .
برای لالیگا بهترین ترکیب و بازیکنا چیه ؟ (به جز رونالدو و مسی)
خط حمله خوبی هست تو اسپانیا.
به جز مسی و رونالدو میتونی از بیل خودت استفاده کنی + نیمار، سوارز، بنزما و گریزمان
هافبکم کوکه، کروس، مودریچ، اینیستا، بوسکتس، خامس و یکی دو تا بازیکن دیگه. اینفورم ایسکو هم خوبه.
تو دفاع و دروازه مشکل داره. دفاعو که باید تست کنی ببینی کی خوبه دروازه هم اینفورم براوو یا دیگو آلوزو بگیر ببین چی جورین.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خط حمله خوبی هست تو اسپانیا.
به جز مسی و رونالدو میتونی از بیل خودت استفاده کنی + نیمار، سوارز، بنزما و گریزمان
هافبکم کوکه، کروس، مودریچ، اینیستا، بوسکتس، خامس و یکی دو تا بازیکن دیگه. اینفورم ایسکو هم خوبه.
تو دفاع و دروازه مشکل داره. دفاعو که باید تست کنی ببینی کی خوبه دروازه هم اینفورم براوو یا دیگو آلوزو بگیر ببین چی جورین.
دفاع اینفورم میراندا راموس و اینفورم متیو خوبن;))
گلرم هم ندارن:d

- - -ویرایش - - -

خیلی نرم حرکت میکنه!هرموقع به هر شکلی بخوای مسیر عوض میکنه،نمیشه گرفتش
:biggrin1:
دقیقا هندلینگش مثه میتسوبیشیه خیلی نرم و راحت تغییر وضعیت میده;)) قدرت بدنیشم خیلی خوبه راموس با قدرت بدنی 80 که نمیتونه بندازتش:|

- - -ویرایش - - -

حرف آقا مصطفی تایید میشه بهترین دفاع chiellini هست...
دروازه بان هم به نظر من handanovic از همه ی دروازه بان های فیفا بهتره...هافبک هم اینفورمNainggolan عالیه وسط زمین رو درو میکنه
گلر سیریگو هم خیلی خوبه ولی اینفورم هندانویچ هم اومده نمیدونم از سیریگو بهتره یا نه:-/

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
دوستان تو رو خدا کمک کنید، توی دیویژن 3 آلتیمیت سیزن گیر کردم اصلا نمیشه cpu رو شکست داد خیلی غوله ، اینقدر پاسکاری میکنند که حد نداره، روی اعصابه خیلی زیاده 10 روزه از دیویزن 3 تکون نخوردم دارم دیوونه میشم، همش باخت مساوی باخت.................
انلاین نمیتونم بازی کنم چون x1 دارم و نمیدونم چرا حریف پیدا نمیکنه، فک کنم از خوبیه نت هستش ، مجبورم با cpu بازی کنم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان تو رو خدا کمک کنید، توی دیویژن 3 آلتیمیت سیزن گیر کردم اصلا نمیشه cpu رو شکست داد خیلی غوله ، اینقدر پاسکاری میکنند که حد نداره، روی اعصابه خیلی زیاده 10 روزه از دیویزن 3 تکون نخوردم دارم دیوونه میشم، همش باخت مساوی باخت.................
انلاین نمیتونم بازی کنم چون x1 دارم و نمیدونم چرا حریف پیدا نمیکنه، فک کنم از خوبیه نت هستش ، مجبورم با cpu بازی کنم.
بازی با cpu جز اعصاب خوردی چیزی نداره بعدشم تند تند بازیکنات مصدومیت طولانی مدت میگیرن اصلا سینگل بازی نکن

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
بسیار تا بسیار خوشحال شدیم . . .
یه mega pack باز کردم علاوه بر اینکه قرارداد و فیتنس داد . . . یه neymar 87 هم داد !!!
قرار داد چپونش کردم 280 هزار تا دادم رفت . . .
بسی حال کردیم . . .:d

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
شما تیمت از کدوم لیگ هست؟

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
تیمم از سری آ هستش، البته توی بندسلیگا بودم تقریبا بهترین بازی کنا ( به غیر از لواندوسکی و روبن و ریبزی ) خوبا رو داشتم ولی بازم نمشد سیزن آلتیمیت رو شکست داد همش در حد holding پول میداد ، اومدم سری آ گفتم شاید بهتر بشه که البته بهتر هم شده ولی بازم خیلیییییییییییییییییییی سخته !!!!!!!!!!!!!!!!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان این TOTS کی میاد؟
بازیکن بخرم یا نه؟قیمت ها میاد پایین؟
فعلا که استور وضعش خیلی خرابه میترسم توتز بیاد مثه توتی بشه همه چی بدتر گرون بشه این سکه فروشها که دست برنمیدارن8-|

- - -ویرایش - - -

خب واسه من که حریف پیدا نمیکنه ، چی کار کنم ؟ یعنی کلآ بی خیال آلتیمیت بشم ؟
یا بیخیال شو یا 1رو بده 4 بگیر:d

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
نه من وان رو که ول میکنم
به جای این حرفا یه راه حل خوب بدید.

- - -ویرایش - - -

به نظرتون توتی اینفرم ارزونه بخرمش؟
دارم پول جمع میکنم میخوام اولین اینفرمم رو بخرم

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
cpu یعنی اشغااااااااااااااااااال ،حاضرم صب تا شب باگ بزنن برام ولی با سی پی یو فیفا15 بازی نکنم...وای وای وای ..همین که گفتی سردرد گرفتم :|

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
دوستان من میخوام ازانگلیس برم لیگ اسپانیا اونم به خاطر گرت بیلم که نمیتونم بفروشمش
لیگ خوبیه ؟ الان تو انگلیسم اگوئرو و هازاردو و ... اینارو دارمو .
برای لالیگا بهترین ترکیب و بازیکنا چیه ؟ (به جز رونالدو و مسی)
اگه پول دارباشی لالیگا بهترین مهاجم هارو داره... اما کمبود دفاع وسط و دروازبان داره،هافبک سگ جون هم نداره اکثرا فانتزی هستن که زیاد به درد این فیفا نمیخوره..به شخصه بعد انگلیس ایتالیا رو قوی میبینم..

براوو.راموس.متئو(اینفرم).البا.الوز.مودریچ.اینیستا.جیمز.گریزمان اینفرم.نیمار .بیل

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
تیمم از سری آ هستش، البته توی بندسلیگا بودم تقریبا بهترین بازی کنا ( به غیر از لواندوسکی و روبن و ریبزی ) خوبا رو داشتم ولی بازم نمشد سیزن آلتیمیت رو شکست داد همش در حد holding پول میداد ، اومدم سری آ گفتم شاید بهتر بشه که البته بهتر هم شده ولی بازم خیلیییییییییییییییییییی سخته !!!!!!!!!!!!!!!!!
برای من هم خیلی سخت بود بازی با CPU مخصوصا legendary انقدر پاس میده حالم رو بهم میزد ...تیم من سری آ هست
شما اگر تونستی اینفورمNainggolan رو بگیر به اضافه Vidal romulo +marchisioو de Rossi..با ترکیب 2 3 5 یا1 2 2 5 بازیکن ...هافبک هایی خوبی هستند شما سعی کن فقط با یک بازیکن سمت بازیکن حریف بری و هی پا بندازی مدافع ها رو به هیچ وجه جلو نیار cpu خیلی خوب طراحی شده تو درجه سختی...ولی لامصب این یونتوس رو با گریه میبرم:d

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
ناینگولان 2 نوع اینفورم داره یکی سیاه یکی هم تقریبا قهوه ای روشنه که از سیاه هم بهتره هم گرونتره، کدوم رو بگیرم ؟ اینفورم توتی به درد نمیخوره ؟ نگیرم ؟ قیمتش خیلی ارزونه
دقیقا منم دارم با همین ترکیب 5221 بازی میکنم که تا اینجا بد نبوده، به ریال که میخورم به زور بهم یکی میزنه ، حتی اکثر اوقات میتونستم ببرم ولی نمیدونم چرا دقیقا توی بازی با تیم های قوی مهاجم هام توپارو گل نمیکنند.

دوست من الآن دیگه cPU legendary برات زیاد سخت نیست ؟ ایول میرم همینارو بخرم انشالله دیگه بترکونم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر