FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
اقایان
@xbox0ne
@Royal Knight
بیان یه توضیحی در مورد وضعیت التیمیت در لایو بدن بیزحمت:d[/QUOTE]

افتضاحه و به زحمت بعد از کلی نذر و نیاز و بالغ بر 10 سرچ میتونی یه حریف پیدا کنی اونم بازی اسلوموشن و پر لگ هست.
مشکل از اینترنت هم نیست. ظاهرا اونجوری که من شنیدم پورت ها رو بستن.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بچه ها به نظرتون TOTS دقیقا کی میاد؟! کسی اطلاع نداره از این موضوع؟!
بگیم بهت باز 30میلیون سکه میخری ;))

- - -ویرایش - - -

افتضاحه و به زحمت بعد از کلی نذر و نیاز و بالغ بر 10 سرچ میتونی یه حریف پیدا کنی اونم بازی اسلوموشن و پر لگ هست.
مشکل از اینترنت هم نیست. ظاهرا اونجوری که من شنیدم پورت ها رو بستن.
من فک کردم اونجا بهشته میخواستم ps4 رو با xbone عوض کنم خوب شد عوض نکردم ها توی شهرما همه جا بازیهای 4 رو کرایه میدن ولی xbone فقط دوجا اونم به قیمت خون پدر8-|

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
سلام به دوستان

۴ شنبه این هفته TOTS میاد ((‌ 29 APRIL )) من خودم واسه خودمو یکی از دوستان اکانت با ۱۵ میل کوین خریدم و اماده باش هستم تا بازیکنا ارزون بشن :)

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
دوستان واقعا به کمک احتیاج دارم...
سه روزه تیمم کرش کرده از دیویژن یک تا 4 یه کله اومد..با شیمیستری 100 و فیتینس99 تو زمین فقط راه میرن! طرف مدافعش ژاوی مارتینز بود آگوئرو هانتر با ولبک اینفرم هانتر یه بار نتونستن جاش بزارن..دخیا هم هر بازی بعد 2 تا گل مفت خوردن از نوع لایی به حالت عادی برمیگرده...مدافع هام از رو پاس عمقی حریف میپرن :)))
خودم خنده ام میگیره..یه بازی سپاهان پرسپولیس بود ممد نوری وسط زمین غش میکرد اونجوری شدن :|اصلا یه وضعی

- - -ویرایش - - -

این تیم ما هندیکاپ گرفته از دیویژن 1 افتادم 5 به غیر از لالیگا هیچ لیگی هم نمیتونم بازی کنم چیکار کنم:(
واقعا چرا اینجوری میشه؟

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
سه روزه تیمم کرش کرده از دیویژن یک تا 4 یه کله اومد..با شیمیستری 100 و فیتینس99 تو زمین فقط راه میرن! طرف مدافعش ژاوی مارتینز بود آگوئرو هانتر با ولبک اینفرم هانتر یه بار نتونستن جاش بزارن..دخیا هم هر بازی بعد 2 تا گل مفت خوردن از نوع لایی به حالت عادی برمیگرده...مدافع هام از رو پاس عمقی حریف میپرن :)))
خودم خنده ام میگیره..یه بازی سپاهان پرسپولیس بود ممد نوری وسط زمین غش میکرد اونجوری شدن :|اصلا یه وضعی

- - -ویرایش - - -

واقعا چرا اینجوری میشه؟
من از بازیکنهام 2تا ترکیب در اوردم که فقط 2تاشون ثابتن!بقیه همه یک بازی در میون میرن رو نیمکت!احساس میکنم تاثیر گزاره و کمتر باعث میشه اینطوری به نقطه فلجیت برسن!هرچند بازم پیش میاد ولی معمولا یکی از ترکیبام فلج میشه اون یکی نه!

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash

- - -ویرایش - - -

واقعا چرا اینجوری میشه؟

داداش شما دو تا تیم بساز در حد همدیگه هر سه بازی تیم رو عوض کن با اونیکی تیمت بازی کن خیلی بهتر میشه اما بازم اون مشکل خودشو نشون میده

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی

- - -ویرایش - - -

واقعا چرا اینجوری میشه؟

باید formation ،ورزشگاه ،توپ ، لباس، حتی آرم باشگاه رو بعد از هر ۱۰ بازی عوض کنید..البته formation رو بعد از ۲ بازی...
برای من هم اینطوری میشه اینکارو انجام میدم...
بازیکن ها سرحال میشند:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
باید formation ،ورزشگاه ،توپ ، لباس، حتی آرم باشگاه رو بعد از هر ۱۰ بازی عوض کنید..البته formation رو بعد از ۲ بازی...
برای من هم اینطوری میشه اینکارو انجام میدم...
بازیکن ها سرحال میشند:d
من فک کنم فرمیشنم هندیکاپ گرفته وقتی نیمار و بیل رو میذارم نوک حمله هندیکاپ میشن قبلا گریزمان رو میذاشتم تکون نمیخورد الان نیمار و بیل تکون نمیخورن
کاش هندیکاپ وجود نداشت
توی این فیفا باید 3 تا هافبک بذاری وسط زمین وگرنه محاله ببری منم با این 3تا هافبک یه ترکیب بیشتر نمیتونم بازی کنم اونم که هندیکاپه8-|

- - -ویرایش - - -

داداش شما دو تا تیم بساز در حد همدیگه هر سه بازی تیم رو عوض کن با اونیکی تیمت بازی کن خیلی بهتر میشه اما بازم اون مشکل خودشو نشون میده
من همینکارو میکردم که هندیکاپ گرفتم:(

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
ممنون بابت راهنمایی دوستان ولی من دوتا تیم دارم هر دوتاشم رفته قاطی باقالیا :)))) تا 5 بیفتم پایین دلش خنک میشه درست میشه :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر