FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
این پاس تو عمق هوایی رو چطوری ملت اینقدر خوب میندازن که هم مدافعات پیچ میخورن بهم و هم بازیکنش وقتی توپ میرسه بهش خیلی خوب استپ میکنه و به حرکت ادامه میده؟به ترکیب ربط داره؟
من پاسهای خیلی بلندم خوبه مشکلی نداره پاس های تو عمق کوتاه رو درست نمیدازه و وقتیم توپ میرسه به بازیکنم تا بیاد توپو استپ کنه و حرکتو ادامه بده معمولا اینقدر تعلل میکنه تا توپو میان میگیرن:D مدافعاشونم همه سرحال میان سراغت:D
به ترکیب ربط داره؟چون اکثرا اینا 4.1.2.1.2 بازی میکنن ولی خب من 433
?

دقیقا این مشکلیه که من هم بارها دیدم توپ رو بلند میندازه یه جایی که بازیکن میرسه با همون سرعت توپ رو جلو میبره اما ما گاهی تا بازیکنمون توپ رو استپ میکنه تمام سرعتش گرفته میشه. فکر نمیکنم ربطی به سیستم داشته باشه بیشتر به آمادگی بازیکنات (همون جریان کند شدن تیمت بعد از چند بازی ) و بازی با دکمه هاست

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
دانشمند اولا لجندری که من گفتم ربطی به کویین و خریدو فروش و این چرت پرتا ابدا نداره و همه میدونن مایکرو پول داده که واس پلی استیشن این قسمت رو حذف کنن...ثانیا یادم نبود همه اماما و اهل بیت رو ایکس وان فیفا میزنن و اهل تقلب و کویین خریدن نیستن!!هرکی هم گفته رو ایکس وان سخت تر هست هرچی کویین میخاد واسش بخرم..چون تعداد کمی ایکس وان دارن خریدوفروشش کمتر به چشم میاد....اصلا همه حرفای شما حقیقت ،مثلا اگوئرو به جا 200 تا باشه 100 تا کسی نمیزاره واسه فروش؟؟؟خوبه همین ماه پیش 5 میلیون از قیمت مسی کم کردن و الان مارکت پر هست...یا الان مثلا ولبک دو هردو پلت فرم قیمتش برابره هیشکی نمیفروشه؟یا استدلال شما اینه که گرونتر باشن اونایی که تقلب میزنن نمیخرن؟؟برادر من 150 اختلاف قیمت تو 2 3 میلیون گم هست واس اونایی که تقلب نمیزنن زیاده...
سیاست های مایکرو هم از روز اول بر همه روشن هست نیازی هم نیست بنده بگم
باشه تو راست میگی!
رعایت ادب هم خوب چیزی بود اگر...
اون تعداد کم ایکس وان هم هفتمو ساخت جک خوبی بود!
بیشتر ازینم این بحث ادامه ندیم بهتره.

آخرین ویرایش:

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
این ولبک اینفرم82 رو گرفتمش بد نیست ولی توی بال چپ که میزارم بنظرم hazard بهتره ازش
نوک هم میزارمش خیلی بهتره باز ولی agueroرو ترجیح میدم بهش!همونو باید بخرم!
فقط نکته مثبتش اینه انگلیسیه و ترکیب منم انگلیسیم زیاده در نتیجه خطوط سبز میشن اکثرا

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
jpvd7jjc3hgi61qx17y0.jpg

روبن 1.400 تو ایکس باکس وان 6.000 mil تو PS4 -- تفاوت را احساس کنید :d

دوستانی که میخوان قدرت خودشون تو فیفا رو ارزیابی کنن Futhead جدیدا مثل Futscope یک لیدربورد درست کرده

اینم لینکش
geuyaj66tcw1qrgre3yp.jpg
دوستان الان یه اتفاق جدید هم تو one هم تو ps4 داره میافته که بهش میگن Extinct Players یعنی هروقت Ea کارت جدید وارد مارکت میکنه ملت میرن اسپم میکنن و میخرن تا نیست و نابود بشه تو مارکت بعد صبر میکنن نا Price Range بعدی که Ea مجبور بشه Price Range اون بازیکن مورد نظر رو ببره بالا تا اون قشر **** به سودشون برسن ! این قضیه تو Ps4 خیلی مشهود تر از Xbox هست چون کوین بیشتری تو بازار Ps4 هست تا Xbox .

آخرین ویرایش:

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
دوستان میشه یه راهنماییم بکنین واسه این ترکیب؟
از اون موقع که اومدم دیویژن ۵ فقط یه بازی بردم بقیه رو باختم در صورتی که تو همه ی دیویژن های قبلی تایتل رو گرفته بودم
الان هم اگر بخوام همه بازیکنا رو از یه لیگ بذارم باید یه عده رو بفروشم و از اونجا لالیگا بهتره باید بواتنگ و هوملس و استوریج و... رو بفروشم که دلم نمیاد و میترسم تازه ضرر کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید
test FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
این ولبک اینفرم82 رو گرفتمش بد نیست ولی توی بال چپ که میزارم بنظرم hazard بهتره ازش
نوک هم میزارمش خیلی بهتره باز ولی agueroرو ترجیح میدم بهش!همونو باید بخرم!
فقط نکته مثبتش اینه انگلیسیه و ترکیب منم انگلیسیم زیاده در نتیجه خطوط سبز میشن اکثرا

بابا خیلی خوبه..باهاش توپو نگه ندار مثل دومبیا یا آکوئرو ،تو موقعیت هد یا گل قرارش بده تمومه کار حریف ..البته پست نوک سیستم دو مهاجمه شیمیستری هانتر

- - -ویرایش - - -

الان بایکی بازی میکردم نیمه دوم بیل رو با روبن ،مسی رو با سوارز،نیمار رو با رونالدو تعویض کرد...ea خودش بخواد با یک نگاه کردن به ترکیب میتونه اونایی که کویین میخرن رو شناسایی و بن کنه..ولی نمیخاد..کور که نیست میبینه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
از اون موقع که اومدم دیویژن ۵ فقط یه بازی بردم بقیه رو باختم در صورتی که تو همه ی دیویژن های قبلی تایتل رو گرفته بودم
الان هم اگر بخوام همه بازیکنا رو از یه لیگ بذارم باید یه عده رو بفروشم و از اونجا لالیگا بهتره باید بواتنگ و هوملس و استوریج و... رو بفروشم که دلم نمیاد و میترسم تازه ضرر کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید
شما برا دفاع چپت چرا luis رو نمیگیری؟هم خیلی بهتره و گوشه رو خوب پوشش میده هم به شورله میخوره که چلسیه.برای rw سانچز خیلی بهتره تا استرلینگ و cam هم رونی خوب جواب میده فقط به خدیرا و کروس نمیخورن!شوتش 87ه رونی عالیه

الان که بازار قیمتا رفته بالا بفروشید چیزی رو سودم میکنین.مخصوصا شبا من روز بازیکن خریدم 6 هزارتا شب همون بازیکن زیر 12 هزارتا نبود!تو این چند روز بدجور سود رفته بالا و بازیکنا نسبتا کمیاب شدن

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار

به نظر من اگه از بین مسی بیل نیمار سوارز رونالدو حداقل 2تاشو نداشته باشی لالیگا بدترین لیگ برای اولتیمیت هست ..یا کلا ایتالیا ببند یا لیگ برتر..بوندسلیگا هم کمبود مهاجم داره...درباره باخت هات هم یه خورده حریفات قوی شدن و یه دلیلش هم تیم بعد چند فصل کلا کرش میکنه وا میره،راه حل خودم خرید چند بازیکن و فروش چندتای دیگه هست

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
بله بله از اتاق فرمان اشاره میکنن که تیم ما هم کرش کرد و بعد یه هفته بازی خوب الان با یه دیویژن 10 هم بازی کنم میبازم :| دریغ از 2 تا پاس سالم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر