FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستان هندیکاپ یعنی چی ؟
همون به اصطلاح کرش شدن تیمه یا مسئله دیگه ایه ؟

اینجور که من فهمیدم اگه ستاره یکی از دو تیم بیشتر از تیم مقابل باشه بازیکناش اونجور که باید بازی نمیکنن.مثلا برای تو 85 باشه طرف 82 بازیکنای تیم تو نسبت به حریف ضعیفتر میشن حالا چه رونالدو باشه چه دومبیا.برا همین میان دخیره هاشونو بازیکنای خیلی ضعیف میزارن تا ستاره تیم بیاد پایین و رودست بزنی به تیم مقابلت.فکر کنم اینو میگفتن هندی کپ:dخودمم از وقتی ذخیرمو اوورال زیر 70 گذاشتم ستارم اومده پایین به نسبت بهتر شده بازی بازیکنام
___
منم جفت تیمم باز ترکید انگار لیگ مراکش ورداشتی جلو حریفت:|هی چندتا سیزن میای بالا دوباره گند میخوره تو زحماتت نمیدونم چه مرضیه جدیدا مد شده!

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
اقایان
@xbox0ne
@Royal Knight
بیان یه توضیحی در مورد وضعیت التیمیت در لایو بدن بیزحمت:d

افتضاحه و به زحمت بعد از کلی نذر و نیاز و بالغ بر 10 سرچ میتونی یه حریف پیدا کنی اونم بازی اسلوموشن و پر لگ هست.
مشکل از اینترنت هم نیست. ظاهرا اونجوری که من شنیدم پورت ها رو بستن.[/QUOTE]
من اونجوری که یکمی تجربه کردم نه تنها تو Fut بلکه تو سیزنم پیر ادم واسه پیدا کردن حریف در میاد.

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
دوستان این قضیه handicap با تغییر همه ی اینا: formation ،استادیوم،لباس، توپ حل میشه....من تیم اصلیم سری آ هست این کارهارو هر۵یا ۱۰ بازی انجام میدم...فقط یک یا دو بار تو فصل بازیکن ها گیج میزنند

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
امروز سیلوا و آگوئرو رو به ترکیبم اضافه کردم،جدا از اینکه از اون افت مسخره تیم خلاص شدم،چقدرم خوب شد تیمم!این آگوئرو خداس!!:D واقعا عالیه بقیه مهاجمایی که داشتم به گرد پاشم نمیرسن!

بعد چند قرن تازه به این نتیجه رسیدی؟
yahoo_71.gif
اصولا هر بازی این اگوئرو واسه ما چند گل کنار گذاشته سرعتش زیاد نیست ولی راحت راموس رو جا میذاره
yahoo_29.gif
نه بعد چند قرن تازه پولش جور شد:D تا الان هرچی جمع میکردم رو پک میخریدم(میریختم دور در اصل) :D
خیلی نرم حرکت میکنه!هرموقع به هر شکلی بخوای مسیر عوض میکنه،نمیشه گرفتش:D

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اینفورم براوو رو امتحان کن! 8-|

من خودم امتحان نکردم ولی کارت معمولیش قبلا داشتم خوب بود! اینفورمش شاید خوب باشه.
اینفورم براوو که ستاره سهیله
یه نویر در اوردم فعلا اونو میذارم گفتم واسه رفع هندیکاپ نویرم چنج بدم که انگار قسمت نیست

- - -ویرایش - - -

امروز سیلوا و آگوئرو رو به ترکیبم اضافه کردم،جدا از اینکه از اون افت مسخره تیم خلاص شدم،چقدرم خوب شد تیمم!این آگوئرو خداس!!:D واقعا عالیه بقیه مهاجمایی که داشتم به گرد پاشم نمیرسن!
بعد چند قرن تازه به این نتیجه رسیدی؟;))اصولا هر بازی این اگوئرو واسه ما چند گل کنار گذاشته سرعتش زیاد نیست ولی راحت راموس رو جا میذاره8-|

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار

تمام کنندگی اش از دومبیا بهتره..ولی بقیه چیزا دومبیا خیلی بهتره...البته فقط چند فصل اگوئرو رو بازی دادم..بین کل دفاع ها هم کمپانی خیلی خوبه ،نمی دونم چرا تیاگو سیلوا اشتباه زیاد داره...دخیا هم 90% شوت هایی که به زاویه مخالفش میزنن میخوره..بین هافبک دفاعی ها هم به نظر من متئودی از توره بهتره،لام قدش کوتاهه جواب نمیده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تمام کنندگی اش از دومبیا بهتره..ولی بقیه چیزا دومبیا خیلی بهتره...البته فقط چند فصل اگوئرو رو بازی دادم..بین کل دفاع ها هم کمپانی خیلی خوبه ،نمی دونم چرا تیاگو سیلوا اشتباه زیاد داره...دخیا هم 90% شوت هایی که به زاویه مخالفش میزنن میخوره..بین هافبک دفاعی ها هم به نظر من متئودی از توره بهتره،لام قدش کوتاهه جواب نمیده
کیلینی اینفورم رو اگه پول داری تست کن تا بفهمی دفاع یعنی چی لامصب دفاع که نیست یه جور تانک هست با سرعت پورشه همه چی داشت اکثر دفاعهای خوب یا کندن یا قدرت بدنی ندارن ولی کیلینی اینفورم همه چی داره توی مصافهای تک به تک که با قدرتبدنی 93 هیچکس نمیتونه ازش رد بشه امار دفاعیشم عالیه مجبور شدم بخاطر هندیکاپ بفروشمش :(

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
حرف آقا مصطفی تایید میشه بهترین دفاع chiellini هست...
دروازه بان هم به نظر من handanovic از همه ی دروازه بان های فیفا بهتره...هافبک هم اینفورمNainggolan عالیه وسط زمین رو درو میکنه

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
دوستان من میخوام ازانگلیس برم لیگ اسپانیا اونم به خاطر گرت بیلم که نمیتونم بفروشمش
لیگ خوبیه ؟ الان تو انگلیسم اگوئرو و هازاردو و ... اینارو دارمو .
برای لالیگا بهترین ترکیب و بازیکنا چیه ؟ (به جز رونالدو و مسی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر