FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
کوادرادو خیلی خوبه دست کم نگیرش.ویلیان انگشت کوچیکشم نیست هم سرعت داره هم شوت و پاسش خیلی خوبه.
ولکات مشکی نداره همین عادیشم کار راه بندازه.استارت بزنه هیشکی بهش نمیرسه:biggrin1:

اولا که بیل رو بگیر:d
دوما کواردادو خیلی خوبه...ولی سانچس نه....والکات هم واس من که عالی کار میکنه ،هیچ هافبک یا مدافعی بهش نمیرسه...ماتا سرعتش پایینه اونجا جواب نمیده

اهان . . . خوبه . . . پس کوادرادو و میزنم تو گوشش . . .
راستی این مشکی ها با بقیه چه فرقی داره؟؟!؟

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اهان . . . خوبه . . . پس کوادرادو و میزنم تو گوشش . . .
راستی این مشکی ها با بقیه چه فرقی داره؟؟!؟

بازیکنای اینفرم هستن یعنی اورالشون از کارت معمولیشون بیشتره...جزءبازیکن های هفته بودن تو واقعیت!

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
این فرم گرونا رو که تست نکردم ولی بین این ارزوناش تنها بازیکنی که یه فرق مناسبی با عادیش داشتو واقعا بیشتر از حدش بود اسمالینگ بود!نسبت به قیمت خیلی جوابه

poori007

کاربر سایت
Dec 31, 2014
91
نام
پوریا
دوستان تو سیستم دو مهاجمه کسی از هازارد تو خط حمله استفاده کرده؟؟؟ هازارد بهتره یا آگوئرو 86؟؟؟؟

ما که پولمون نمیرسه هازارد بگیریم :d ولی 3 بازی قرضی که آگرو رو داشتم خیلی خوب بود هم مانور هاش هم شوتش. 3 تا بازی از 10 تا موقعیت هاش 7 تاشو گل کرد ماشالا :d

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستان تو سیستم دو مهاجمه کسی از هازارد تو خط حمله استفاده کرده؟؟؟ هازارد بهتره یا آگوئرو 86؟؟؟؟

آگویرو یه چیزی در حده مسیه!سرعت بالا شوتای دقیق با اون قدشم خیلی خوب هد میزنه!خوراک ضدحملس

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
دیوید سیلوا این اینفورمش چطوره ارزش داره؟
David Silva FIFA 15 - 89 IF TOTW15 - Ultimate Team FUT Stats | Futhead

نسبت به قیمت و کاراییش ارزش نداره برا CAM به جاش cazorla اینفورم 86 شو بگیر ویک فوتش 5 یعنی پای چپ و راست براش فرق نمیکنه با نصف قیمت سیلوا خیلی خوبتر هم هست شوتاش عالین پاس هم عالی میده واسه این پست بازیکن کاملیه Santi Cazorla FIFA 15 - 86 IF TOTW19 - Ultimate Team FUT Stats | Futhead

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بازیکنی که سرعت زیر 85 86 داره تو این فیفا به درد نمیخوره :| زیاد به اعداد ارقام اینفرما نگاه نکن ،فقط عدده..تو لیگ انگلیس دی ماریا واس اون پست نسبتا مناسبه

وین رونی نرمالو گذاشتم پست cam خیلی بازیسازی و کاراش بهتر دی ماریاس!دی ماریارو اوایل داشتم خدای سوتی بود شورشو دراورده بود:|:d

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
وین رونی نرمالو گذاشتم پست cam خیلی بازیسازی و کاراش بهتر دی ماریاس!دی ماریارو اوایل داشتم خدای سوتی بود شورشو دراورده بود:|:d

اره حرفتو قبول دارم رونی تو اون پست خوبه واس منم خوب بازی میکنه...ولی من چون 41212 بازی میکنم و CDM ,CAM هردوتا باس تو حمله و دفاع مخصوصا دفاع شرکت کنن واس همون بایدسرعتشون بالا باشه ،واس همون دیماریا رو گفتم

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستان تو خرید با بید ، بحث مالیاتی چیزی وسط هست ؟
حس میکنم اون پولی رو که بید میزنم و بعد اوت بید میشه و برمیگرده ، کمتر از اون مقدار اصلیه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر