FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
فیفا 15 بیاد همه اطلاعات fut الان دیگه بی ارزشه ؟؟ مثلا کوین و پوینت و یا بازیکنا منظورمه ..همه چیو از 0 باید شروع کرد ؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
من هم ديشب كلي باز كردم ولي چرت بود همش فقط سكه و پول حروم كردم همين سكه هايي كه براي پك ميديم جمع كنيم خيلي بهتره

امروز نزدیک 2200 پوینت خریدم .. بهترین پکارو وا کردم اما بهترین بازیکن ون پرسی بود که اونم عادی بود .. 10 / 12 تا پک یا بیشتر باز کردم .. حداقل آبی میبود یه چیزی !
دیگه هیچوقت سراغ پک نمیرم .. یعنی واقعا اوج بدشانسیا ..دوستمون ابوذر تو پک 7500 گلر اتلتیک و سرجیو راموس در اورده بعد امروز خودمو کشتم دیگه به من هیچکیو نداد
آخه چی بگه آدم وقتی دلپیرو میده بهم :| من تو فکر این بودم کریس رونالدو در اومد باش چی کنم بعد هی وا کردم دیدم بد تر شد :D تا اینکه پوینتم صفر شد و دیدم یه سری بازیکن زیر 80 رو دستم موندن ..
فقط بازیکن میخرم دیگه ..پک باز کردن تعطیل

آخرین ویرایش:

hamidreza22

کاربر سایت
Jan 2, 2014
7
سلا بچه ها میخواستم بدونم برای ایکس باکس چجوری میشه کوین و پوینت خرید؟ من خیلی لازم دارم

- - -ویرایش - - -

راستی شماها چجوری وبه کجا دلار میدیم وپوینت میخرید؟؟؟ لطفا به من هم یاد بدید و یه چیزه دیگه چجوری ضمینه های التیمیت شما ابی هستش؟؟ مال من همون قبلی هستش

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
خب یه سوالی من کپی بازی می کنم با این شرایط بازم میشه psn کارت خرید و اکانت رو شارژ کرد؟؟

آره اکانت psn رو میتونی شارژ کنی و پوینت هم میتونی بخری اگر کشور هر دو اکانتت یکی باشه اما چون هر لحظه امکان بن شدن هست این کار رو نکن چون جتی خود این کار احتمال بن شدنتو بیشتر میکنه من خودم پارسال رو ps3 بن شدم بعد از اینکه حسابمو 20 دلار شارژ کرده بودم

- - -ویرایش - - -

سلا بچه ها میخواستم بدونم برای ایکس باکس چجوری میشه کوین و پوینت خرید؟ من خیلی لازم دارم

- - -ویرایش - - -

راستی شماها چجوری وبه کجا دلار میدیم وپوینت میخرید؟؟؟ لطفا به من هم یاد بدید و یه چیزه دیگه چجوری ضمینه های التیمیت شما ابی هستش؟؟ مال من همون قبلی هستش

واسه پلی استیشن میشه psn کارت از تو سایت ها یا بازار سنتر خرید و حساب رو شارژ کرد و بعد که حساب شارژ شده باشه دیگه راحت از تو فیفا میشه پوینت خرید البته به شرط اینکه کشور اکانت ها و بازی یکی باشه واسه ایکس باکس هم قطعا همچین قرآیندی رو باید طی کرد دیگه

- - -ویرایش - - -

دوستان امروز بعد از 40$ پک بالاخره در اوردم .ولی با هر قیمتی که میزارم کسی نمیخره!150k زدم buy now هم زدم 300k هیچکس نیست.چه قیمتی بزارم که خوب بره؟

38815573890880370844.png

خیلی گرون فروشیا داداش چه خبره 150k فیمتش حدود 75k هست بعد تو میخوای 2برابر و 4 برابر بفروشی؟ قبلش تو مارکت نگاه کن ببین چه حدودی معامله میشه تا قیمت دستت بیاد واسه فروش هم عصر ها ساعت 6 تا 8 خوب فروش میره هرجند ساعت 10-11 اوج شلوغیه ولی سر عصر بهتر فروش میرن معمولا

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
سلام این season ticket چیه؟

سیزن تیکت به عضویت پولی هست که با 25 دلاز فکر کنم البته اگر تغییر نکرده باشه که میشه عضوش شد که در عوضش یه سری تخفیفات تو محصولات و بازی های ورزشی ea بهت میده مثل تخفیف تو خرید همچنین تو DLC ها و همچنین یه تعداد پک رایگان و یه سری چیزای دیگه که روی xbox360 و ps3 قابل استفاده بود و رو بقیه کنسول ها مخصوصا نسل بعدی ها هم فکر نکنک همچنان در دسترس باشه

- - -ویرایش - - -

ابوذر جان توی استور همه 140-150k گزاشتن یه قیمتی بگو. بزارم buy now هم بگو ممنون

راستی کنسولت چیه؟

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
ps3ـــه

همین الان هم حدود 75 داره فروش میره اگر تو مارکت سرچ کنی و min buy now رو بزاری رو 50000 وmax buy now رو بزاری رو 70000 میبینی که این حدود هم گذاشتن واسه فروش همین الان من یکی 69500 گذاشته یود مه تو دقیقه 59 فروش رفت یکی هم 70000 هست که هنوز مونده اگر میخوای سریع به پول تبدیلش کنی بزار 75k , 80k البته 4شنبه شب ها قیمت بازیکن ها ارزونتره اما این هفته فکر کنم از این قاعده مستثنا باشه چوت تیم های هفته و فصل دیگه تموم شدن هرچند فردا واسه ریجن ما هم fut world cup میاد اما چون بازیکناش untradable غیر قابل فروش هستم رو قیمت اینور تاثیر ندارن و قابل استقبال هم نیست که اینور همه فروشنده بشن تا سکشون رو ببرن اونور جون اگر ببرن اونور و پک باز کنن دیگه نمیتونن برگردونن اینور خلاصه که بازار همین حدود میمونه تو همون قیمت بزار

- - -ویرایش - - -

ختما هم 1ساعت به 1 ساعت بزار

ARMIN-D

کاربر سایت
Apr 23, 2013
21
نام
ارمین
دستت درد نکنه.همروز رفتم استور دیدم یه خوش ذوقی گذاشته بود همین راکیتیچ رو 1 میلیون :d
این ورژن wc داستانش چیه؟ارزش پک داره یا ea داده پول الکی بگیره؟

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
دستت درد نکنه.همروز رفتم استور دیدم یه خوش ذوقی گذاشته بود همین راکیتیچ رو 1 میلیون :d
این ورژن wc داستانش چیه؟ارزش پک داره یا ea داده پول الکی بگیره؟

خوب این ها با واسه کلاهبرداری میزارن یا مبزارن تا بتونن به یه اکانت دیگه انتقال بدن با trade offer و این جور چیز ها من خودم هم بخوام چیزی رو انتقال بدم همین کارو میکنم یعنی همه این کارو میکنن. کلاهبردار هم که ماشالا روز بع روز بیشتر میشه مخصوصا با اون روشی که با یه اکانت مثلا یه چیزی رو به قیمت 150 میزارن مزایده بعد با یه اکانت دیگشون میان و تو دقیقا آخر با بقیه رقابت میکنن تو اوج رقابت وقتی یکی مثلا میزنه 10000 اون بلافاصله میزنه 110,000 اون طرف اگر دقت نکنه فکر میکنه اون زده 11000 چون به ذهنشم نمیرسه که یه احمق بیاد به یه جیزی که اونقدر ارزش نداره بزنه 110,000 اینم باز بی دقتی میکنه جون خود سیستم تو مزایده یه واحد میبره بالا میاد سریع رو دستش بزنه که ناغاقل میزنه 111,000 و همینجوری راحت کلاهش برداشته میشه اگر هم گول نخوره کسی اون طرف همینطور قیمت اضافه میکنه تا مهلت داشته باشه trade offer کنه که اون آیتم با پولش خریده نشه که 5% از حسابش کم بشه. خیلی زیادن و با عدد های زیاد هم این کارو میکنن جالبه که اگه چند روز دقت کنی میبینی که چقدر با id شون آیتم دارن و فقط همین کارو تو فیفا میکنن و اصلا هم بازی نمیکنن

EA که همه چی میده تا پول الکی بگیره اما چون بازیکناش غیر قابل فروش هستن و خدارو شکر که اینطور هم هستن( وگرنه من خیلی بازیکنام مفت میشدن) ارزش نداره اونجا سکه صرف کرد واسه پوینت هرچند تعدادی پک رایگان هم میدن به مرور اما باید واسه ما هم فردا بیاد ببینیم کلا چه طوریه اما مطمعنن پروژه موفقی نخواهد بود

- - -ویرایش - - -

اینا نمیخوان web app رو درست کنن؟؟

من دهنشونو سرویس کردم دیگه دارم اسم همه پشتینان های ea رو یاد میگیرم و امروز دیگه حسابی قاط زدم سر طرف گفتم مگه من دارم با روبات چت میکنم که جند هفته هست همش دارید یه جمله جواب تکراری رو به من میدید که همه سعی همکارانمون اینه که بزودی راش بندازن و شما تا اون موقع میتونید از اپلیکیشن موبایل یا تبلت استفاده کنید. که باز هم یه جواب تکراری داد یه مشت دری وری گفتم و گفتم باید بریم pes باری کنیم شما دیگه گندشو در آوردید (البته من جنتا مشکل دیگه هم داشتم که همش جواب تکراری میدادن عین روبات) آخرشم گفت دوست عزیز موفق باشی و بازی با pes واست لذتبخش باشه و روز خوبی داشته باشی و اگر چیز دیگه ای نیست که من بتونم کمکتون کنم لطفا end chat رو بزنیدو

- - -ویرایش - - -

این چه وضعشه ؟! تیم دوم جدول لالیگا باید فقط یه بازیکن تو تیم فصل داشته باشه ؟؟ از رئال مادرید 6 بازیکن دادن اونوقت بارسا یکی ؟ سویا از بارسا بیشتر بازیکن داره !!! واقعا برای EA متاسفم .
یه سوال دوستان . چرا یه روزایی بازیکن ها اصلا حرکت نمی کنن ؟ خیلی رو اعصابه مثلا میخوای پاس تو عمق بدی یارو داره مثله هویج تو رو نگاه میکنه انگار بازی اصلا گردش نداره ولی بعضی مواقع درست میشه !!! شما هم این مشکل رو دارین ؟

تازه همون یه بازیکن رو هم فیفا حال داده که از بازسا گذاشته البته به رئالیا هم حال داده . تو تیم منتخب فصل لالیگا که به طور رسما معرفی میشه 7 تا بازیکن اتلتیکو بود ( کوتوا-خوان فران-گابی-گودین-لوئیز-کوکه-کاستا) 1 دونه از رئال (رونالدو ) آقای گل مسابقات و 2تا از بیلبائو و یکی سویا. البته چنتا تیم فصل انتخاب شدن از جاهای مختلف یه تیم هم از رو آمار بازی های بازیکنا معرفی کردن که مثلا کارواخال هم توشه و مسی هم هست ولی اونی که به طور رسمی اعلام کردن همونی بود که تو همه خبرگزاری ها هم اعلام شد که از اتلتی 7 تا از رئال یکی از بارسا هم هیچی اما این تیمی که ea اعلام کرده 18 نفره هست که البته تو فروم خودشون هم اعلام کرده بودن که تیم های منتخب فصل هر لیگی رو بر اساس تیم منتخب کدام نشریه و مجله اعلام میکنیم

ARMIN-D

کاربر سایت
Apr 23, 2013
21
نام
ارمین
سلام
اقا من اینو بالاخره فورختم حالا با پولش چیکار کنم؟یه سری بازیکن دیگه epl بگیرم یا اینارو بفروشم بکنم bundesliga?
70078545933109021791.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر