FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

milad1376

عضو جدید
Jun 9, 2012
90
نام
میلاد
سلام این تیم من
j83pekmwbhx4zpgadm.png

تو بازی مشکلای عجیبی پیدا می کنم مثلا ریباند هر توپی که سانتر می کنن جلوی پاشونه یه مشکلی که خیلی اذیتم می کنه پاسکاری تو هیچ بازی درصد پاسهای درستم به 65% نمی رسه این مشکلا از چیه ار ترکیبه تیم ضعیفه؟

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
سلام این تیم من
j83pekmwbhx4zpgadm.png

تو بازی مشکلای عجیبی پیدا می کنم مثلا ریباند هر توپی که سانتر می کنن جلوی پاشونه یه مشکلی که خیلی اذیتم می کنه پاسکاری تو هیچ بازی درصد پاسهای درستم به 65% نمی رسه این مشکلا از چیه ار ترکیبه تیم ضعیفه؟

مشکل از ترکیبته بازیکنا از هم خیلی دورن یه ترکیبه نزدیک تر بزار

doric

کاربر سایت
Mar 8, 2014
18
نام
alborz
بچه ها منم جدیدم تو ut:d
داستان چیه اصلا؟؟؟؟:-/
خیلی پولم کمه!
به زور یه سری بازیکنم جمع کردم:|
div 5 هستم!این پک و اینام که چیزی ازش در نمیاد:( همش بیخوده
این بازیکنام که کارتاشون آبی یا زرد و مشکیه خیلی گرونه=((
ما چه کنیم پس؟؟
season آفلاینم که پولش بخور و نمیره:))
مردیم از بی پولی

Arshia-FCB

کاربر سایت
Apr 30, 2014
105
تیمت ردیفه.....اینارو رو از پک در آوردی یا خریدی...........

اگه هم که منظورت منم با بازی
یه بارم زلاتان در اومد از پکم که البته فرداش نبود :d به همین سادگی
این تیمی که نشونتون دادم خیلی گرون نیست کلا با 600 هزار میشه بستش البته اگه تیاگو سیلوا ( فصل) رو هم نخرین با 400 هزار میتونین ببندین

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
اگه هم که منظورت منم با بازی
یه بارم زلاتان در اومد از پکم که البته فرداش نبود :d به همین سادگی
این تیمی که نشونتون دادم خیلی گرون نیست کلا با 600 هزار میشه بستش البته اگه تیاگو سیلوا ( فصل) رو هم نخرین با 400 هزار میتونین ببندین

تیم شما رو میگم ...تیم خوبی داری ....فکر نکنم بشه با 400 تا این تیم رو بست شما رو ps4 بازی میکنی...فقط 120 تا باید واسه هازاد88 کنار بزاری...مطمئنی میشه با 400 تا این تیم رو بست

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
تیم شما رو میگم ...تیم خوبی داری ....فکر نکنم بشه با 400 تا این تیم رو بست شما رو ps4 بازی میکنی...فقط 120 تا باید واسه هازاد88 کنار بزاری...مطمئنی میشه با 400 تا این تیم رو بست
دادا هازارد برای تیم من تیم ارشیا لیگ فرانسه هست که قیمت هاش خیلی بهتر از انگلیس میشه با همون حدودی که ارشیا گفت اون تیم بست

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
دادا هازارد برای تیم من تیم ارشیا لیگ فرانسه هست که قیمت هاش خیلی بهتر از انگلیس میشه با همون حدودی که ارشیا گفت اون تیم بست

تیم شما هم خوبه ...ولی من میخوام لیگ انگلیس جمع کنم.............هر چی هم پک بهمون میده یه بازیکن خوب توش نیست...برعکس فیفا 13 که برام از پک سیزن آفلاین مسی در اومد..................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر