FIFA 14 l PS3

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
آپدیتی که مشکل سانتر و شوت فنی رو حل میکنه واسه PC اومد.امروز فردا برای ما هم میاد.بیشتر باگهای بازی حل میشه ولی کاش یک فکری به حال چرخش و تغییر جهت بازیکنها هم بکنن!

pouyan78

کاربر سایت
Apr 18, 2013
81
یک چیزی که منو خیلی اذیت میکنه حرکات بازیکن تو مثلا وقتی توپ بدون صاحب رو زمین یا اینکه میخوای دور بزنی و بری توپ بگیری از حریف خیلی اذیت میکنه شما هم این مشکل دارین؟

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
عرفان چطوری خدا بد نده.
چند صفحه پیش یکی از بچه ها گفته بود(نمیدونم کی بود)که اشتباهات خود مون نباید انداخت گردن هوش مصنوعی بازی.من رو سانتر اصلا گل نمیخورم.نه اینکه نخورما ولی نه دیگه اینقدر زیاد.ولی عوضش روی شوت پشت محوطه جریمه زیاد گل میخورم.اینم باید طوری بازی کنم که موقعیت شوتزنی ندم به حریف.یه مدت بازی کنی قلقش میاد دستت.

مرسی عزیزم متاسفانه آپاندیسم توو بدنم ترکیده و تا عمل کردم عفونت به خونمم هم رسید و تا دم مرگ پیش رفتم اما دعای دوستان و فامیل و لطف خدا...

واسه این حرفت اصلا قبول ندارم اشتباهات فردی رو بندازم پای هوش مصنوعی
چطور تویه فیفا 13 این اشتباهات رو نمیکردم؟گیم پلی عوض شده؟ خوب خیلی هم خوبه که عوض بشه اما موقع سانتر طرف مقابل من میتونم چه کارها و چه اشتباهاتی کنم؟
جز اینکه بازیکنی که دقیقا زیر توپ هست با مربع یا مثلث زدن من حداقل بلند شه ضربه سر بزنه؟نمیخوام دورش کنه بزاره حریفم ضربه سر بزنه و گل بشه اما حداقل یه حرکتی از خودش نشون بده نه اینکه بشینه بر و بر نگاه توپ کنه!

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
مرسی عزیزم متاسفانه آپاندیسم توو بدنم ترکیده و تا عمل کردم عفونت به خونمم هم رسید و تا دم مرگ پیش رفتم اما دعای دوستان و فامیل و لطف خدا...

واسه این حرفت اصلا قبول ندارم اشتباهات فردی رو بندازم پای هوش مصنوعی
چطور تویه فیفا 13 این اشتباهات رو نمیکردم؟گیم پلی عوض شده؟ خوب خیلی هم خوبه که عوض بشه اما موقع سانتر طرف مقابل من میتونم چه کارها و چه اشتباهاتی کنم؟
جز اینکه بازیکنی که دقیقا زیر توپ هست با مربع یا مثلث زدن من حداقل بلند شه ضربه سر بزنه؟نمیخوام دورش کنه بزاره حریفم ضربه سر بزنه و گل بشه اما حداقل یه حرکتی از خودش نشون بده نه اینکه بشینه بر و بر نگاه توپ کنه!

عرفان جان حرف اون دوستمون درسته

این مشکلاتی که شما میگی منم اوایل داشتم اما به مرور زمان به طور کامل برطرف شد

قضیه شوت های فنی که اصلا باگی نداره بخواد برطرف بشه من کلا از اول فیفا 14 شاید 5 تا گل هم روی شوت فنی نخوردم ( از پشت محوطه ) که به جز یکی هیچکدوم عجیب نبودن ( مطمئن باشید اگر چنین چیزی توی فیفا مشکل داشته باشه خیلی ها توی بازی انلاین ازش استفاده میکنن اما من تا به حال کسی ندیدم که اصرار روی زدن شوت های فنی داشته باشه )

روی سانتر ها هم چند صفحه قبل خیلی مفصل در موردش بحث شد و این بخش هیچ مشکلی نداره اینطور نمیشه که یه نفر با این بخش مشکل داشته باشه یه نفر دیگه نداشته باشه ! توی این چند صفحه چند نفر از کاربران اومدن دقیقا گفتن که سانتر از کناره ها مشکلی نداره

توی اون پست قبلیم هم کاملا توضیح دادم اگر جایگیری مدافع خودمون درست باشه امکان گل خوردن خیلی کمه

من با داداشم اوایل بازی میکردم خیلی راحت از کناره ها روی سانتر بهش گل میزدم و اون این موارد مینداخت تقصیر بازی اما به مرور توی این بخش خودش تقویت کرد و الان دفاعش خیلی بهتر شده و با تیمی مثل بارسا خوب دفاع میکنه

فیفا 13 ارکید ترین و اسون ترین فیفا این نسل بود مسلما نمیشه مثل اون راحت بازی کرد و حرکات چرخشی و پا به توپ انجام داد و اینو دیروز به یکی از دوستان هم گفتم خیلی از ایراداتی که دوستان میگیرن دلیلش اینه بازیو با گیم پلی نسخه 13 مقایسه میکنن

در مورد مشکلات بازی من از این نظر مطمئنم 95% مشکلاتی که ما با گیم پلی فیفا داریم به بازی خودمون بر میگرده نه مشکلات بازی .... همین فیفا 14 اوایل من یه سری مشکل باهاش داشتم اما به مرور زمان فهمیدم اتفاقا اون بخش ها هیج مشکلی ندارن

مثلا چند صفحه قبل با فرزاد بحث میکردیم چرا به بازی نمیشه سرعت داد اما الان به اون پست خودم فقط میخندم و به نظر من بقیه بچه ها هم به جای گرفتن ایرادات ( که 90% اونا واقعا هیچ ایرادی بحساب نمیاد و بیشتر به اشنا نبودن کامل گیمر به گیم پلی نسخه 14 بر میگرده ) فقط کمی صبر و حوصله داشته باشن و مطمئن باشید در اینده خیلی از این مشکلات شما برطرف میشه ... مشکلاتی هم که وجود داره در اپدیت اینده برطرف میشه

یه سری مثال کوچیک از پست هایی که صفحات قبل گذاشته شده

این EA بدبخت باید هزار جور حامیشو راضی نگه داره.
يکی میاد میگه کل بازی نسبت به ١٣ تغییر کرده>> بده
یکی دیگه میگه این مسخره بازیا چیه؟ چرا هیچ تغییری نسبت به فیفا ١٣ نداره>> بده
خلاصه هرکی یه دلیل میاره و میگه بده...
*
من دیروز برای اولین بار فیفا ١۴ بازی کردم، یعنی خواستم که بعد از اینکه یه بازی کردم سریع بیامو دوباره ١٣ بزنم. چون با اون چیزی که دوستان اینجا گفتن، انتظار یه چیزی در حد Pes رو داشتم.
ولی همون چند لحظه ای که با پسرخالم دو نفره بازی کردیم، به EA ایمان مجدد آوردم.
بهتره بدونین که فیفا به خاطر واقعیتشه که هوادارا دوسش دارن و توی این نسخه بیشتر از همیشه به واقعیت نزدیک شده.
يه سری دوستان بحث سانتر و شوت فنی و کرنر رو کردن؛ من هرچی زور زدم پشت محوطه با مسی فنی گل بزنم، نشد.
سانتر رو یه خورده بهتر کردن چون توی واقعیت هم همینجوریه و حتی بارسا هم با بازیکنای کوتاه قدش این روزا رو سانتر نتیجه میگیره.
به نظر من تنها اتفاقی که افتاده اینه که بازی واقعی شده، هر کی بازی آرکید و بزن برو دوست داره میتونه بره ١٣ بازی کنه.
واقعا هر موقع با پسر خالم ١٣ میزدیم امکان نداشت که اعصابم خورد نشه، یه بازیکنی مثه آگورو و کلیچی توی سیتی سرعت پابه توپشون بیشتر از بدون توپشون بود. آگورو عین کاکرو جلو میرفت و نه دنی آلوز نه آلبا از لحاظ سرعت و نه بوسکتس از لحاظ قدرت نمیتونستن جلوشو بگیرن.
بعضی از بچه ها از استپ بازیکنا ایراد میگیرن، خوب شما اگه میخوای درجا توپو استپ کنی جهت نگیر تا توپ از پای بازیکنت دور نشه یا L1 رو بزن تا درجا استپ کنه یا اینکه L2 رو با جهت بزن تا توپو زیاد جلو پاش نندازه.
توی ١٣ یه مشکل اعصاب خورد کن که داشت این بود که مثلا بازیکنی مثه آگورو با سرعته ٢٠٠ تا توپشو میزدی، انگار نه انگار که یه وزنی داره این بازیکن عین بادبادک برمیگشت و دفاع رو که داشت توی مسیر خلاف اون حرکت میکرد رو جا میذاشت و توپو میگرفت و همینجوری جلو میرفت و با یک دو های بی نهایت با دفاع گل میزد؛ واقعا خیلی مسخره بود.
سرعت با توپ و بدون توپ بازیکنا هیچ فرقی با هم نداشت.
هرچیزی که دوست دارید بگید ولی این بازی فقط واقعی شده و دلیل اینکه خیلیا خوششون نمیاد هم همینه. نمیگم که بازی کاملا بی عیب و نقصه ولی من به هیچ وجه دیگه فیفا ١٣ بازی نمیکنم، چون فاصلشون خیلی زیاده، هسته اصلی بازی تغییر نکرده، فقط مشکلات اعصاب خورد کن ١٣ برطرف شده، دیگه نمیشه تاکتیک تیمتو ∆ L1 بچینیو با رونالدو دبرو که رفتیم...
باید فکر کنی و خیلی از دوستان یا بهتره بگم کودکان به اصطلاح Pace Abuser دیگه نمیتونن رو اعصابتون راه برن.
در کل بازی فوق العادست...

اگه یادتون باشه همین رونالدو 13 اون اوایل اصلا اینجوری نبود بعد از 4 ماه با آپدیت یدفعه انقد غول شد از وقتی کفش آبی شد همینجور مسی و یا پپه یا نویر . پس نمیشه گفت اینا باگ های اولیه فیفان . من تو 14 اصلا با بیل راحت نیست دیماریا خیلی بهتره بنظرم اور آلی که به بیل دادن فقط بخاطره اون ارزشش که وارد رئال شد که احتمالا با آپدیتای بعدی درست میشه .ولی در مورد دریبل اینکه مثلا من با رونالدو دریبل بدم 2 تا دفاع رو بعد 1 و 2 کنم گل بزنم باهاش بعد از 5 6 بار همه میگن باگه چون نمیتونن جلوی اونو بگیرن . توی 13 من با خیلیا بازی میکردم رونالدوشونو کامل میبستم که مجبور میشدن یه تیمه دیگه استفاده کنن چون رونالدو محور بودن . پس نمیشه ضعف هر کس رو به باگه اون بازی تشبیه کرد . اگه اینجور بود نویر هم توی 13 باگ بود چ.ن اصلا گل نمیخورد .
در مورد 14 هم دیدم میگن سانتر باگه یا کرنر در صورتی که من 2 تا گل بیشتر از روی سانتر و کرنر نخوردم . دقیقا یادمه همون اوایل 13 هم همین رو میگفتن که سانتر بد شده و راحت گل میشه . موقع کرنر من همیشه ضربه سر رو به مون سمت کرنر میفرستم نه به سمت نیمه توی 70 80 درصد هم توپ و میزنم . تازه توی 14 گلر که خیلی بهتر عمل میکنه توی خروج .
ضربه آزاد هم که خیلی خوبه رونالدو که حرف نداره از 5 تا 4 تاشو گل کردم . نصری هم خوبه پاتو عالیه . پیرلو یکمی سخته نوع ضربه زدنش فرق میکنه هنوز یاد نگرفتم :biggrin1:
اما در کل حرفای قبلیم رو پس میگیرم چون اونموقع 3 تا بازی کرده بودم و ناراضی بودم . ولی یکی از بهترین فیفا هاست که بازی کردم هم گیم پلی هم گرافیک ولی هنوز با تغیر مسیر مشکل دارم :biggrin1:
L1 +مثلث هم یه شیوه بازیه اگه قرار باشه این پاس نرسه سانتر نرسه پاس تو عمق نرسه پس همه بازیا 0 0 چون هیچ موقعیتی قرار نیست ایجاد بشه . با فورمشنی که انتخاب میکنید میتونید کامل روی این نوع پاس ها ضد حمله ها و تاکتیک مسلط بشید . مثلا یکی از فورمشن هایی که مثلث + L1 خیلی راحت روی اون جواب میده 5 2 1 2 و بر عکسش 3 5 2 .
باقی نظرات در آینده ای نچندان دور

مثلا این دوستمون گفتن که به نظرش کرنر ها هم باگ نیستش منم که اونموقع روی کرنر ها خیلی مشکل داشتم وقتی فهمیدم ایشون اصلا مشکل منو ندارن رفتم روی اون مورد بیشتر کار کردم و الان واقعا دفاعم روی کرنر بهتر از قبل شده ...

خیلی از مشکلات دیگه هم چیزهایی هستن که ما باهاشون مشکل داریم نه همه و نمیشه بصورت فکت بگیم بازی FIFA 14 این مشکلات داره ...

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
سینا چیچی میگی برای خودت؟؟؟؟؟؟؟؟؟خود ea داره آپدیت میده تا مشکلات سانتر و شوت فنی رو حل کنه بعد تو میگیه همه چیز خوب و عالیه و مشکل از بازی کننده هاست؟نه واقعایکم فکر کنم به این قضیه!چطوری میشه که ea برای چیزی که مشکلی نداره آپدیت میده تا بالانس بشه بازی؟
این تغییرات آپدیته:
The full list of tweaks in the update:

- Balancing lofted through balls.
- Balancing attacking headers.
- Balancing finesse shots.
- Improved defender switching during crosses
.
- Freezes while making substitutions during gameplay.
- Freezes while entering and exiting Leaderboards.
- Improvements made to Dynamic Camera.
- Corrected crowd sections in Signal Iduna Park.
- Corrected “Any” and “GK” ******s in Pro Clubs.
- We’ve responded to the community and upgraded FIFA 14 cover star Stephan El Shaarawy to 4* Skills in Online Seasons, Head to Head, and Career Mode using EA SPORTS Football Club Match Day. Since the FIFA 14 Ultimate Team ratings and database are separate from the Match Day Update, he will be assessed and potentially upgraded in FUT at a later date.

The second update for FIFA 14 is available now for PC, and is coming to consoles later this week. It re-balances over-powered headers and finesse shots, and cleans up some issues that have caused games to freeze. Get the full list of tweaks below.

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
امین یه سوال ازت دارم تو توی فیفا 14 با پدیده ای به نام باگ در زمینه شوت های فنی مواجه شدی ؟! میشه بپرسم ازت چند تا گل روی شوت های فنی خوردی ؟

من دروغ ندارم بگم خودت ماشالا داری همش UT میری با این همه فیفابار بازی کردی کدوم یکی اصرار روی زدن شوت های فنی داشتن ؟ ( مثل 12 )

شوت فنی مشکلی شبیه به نسخه 12 اصلا و ابدا نداره اینکه میخوان در اپدیت اینده این بخش اصلاح کنن دلیلش میتونه خیلی چیزهای دیگه باشه ممکنه در اپدیت های اینده خیلی از بخش های دیگرو هم اصلاح کنن اما به جز کرنر ها هیچکدوم از مشکلات بازی در اون حد نبوده که بیایم اینطور در موردش ازش صحبت کنیم !

توی 13 اگه یادت باشه اوایل خیلی سخت میشد با شوت های فنی گل زد و در طول اپدیت های بعدی تغییراتی ایجاد شد

14 هم برای من بیشتر از اینکه شبیه 12 باشه شده شبیه 13

بعد امین برو قشنگ پست چند صفحه قبل بخون در مورد سانتر گفتم سری مشکل خیلی کوچیک وجود داره اما اسمش باگ نمیشه گذاشت و در این حدی نیست که دوستان همینطوری بیان بهش گیر بدن و همون مشکلات کوچیک هم در طول اپدیت های اینده برطرف میشه

مشکلات کوچیک توی تمامی نسخه های فیفا بوده و به مرور برطرف شده اما خود تو فیفابازی منم فیفابازم من مشکلم به سانتر و شوت های فنی اصلا در اون حد یه سری دوستان نبوده اینکه EA هم میگه میخواد این بخش هارو اصلاح میکنه هر نسخه اینکار انجام داده نسخه 13 هم دقیقا شوت های فنی و خیلی از چیزارو به مرور تغییر کرد اما خواهشا نیاید طوری بزرگنمایی کنید که انگار تمام گل هایی که میخورید روی مشکلات بازیه که با اپدیت اینده تمامی مشکلات دفاعی شما برطرف میشه ! اپدیت اینده هم خواهد امد و بازم هم مطمئن باش اکثر این نظرات ادامه پیدا میکنه

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
در مورد اپدیت چیزی نمیدونم ولی من انلاین که بازی میکنم به یه نفر شاید سه تا گلی که میزنم شوت فنی باشه ولی با بعضیا که بازی میکنم اصلا موقعیت شوتزنی نمیذارن بیفته دستم.منظورم اینه که اگه بتونی خوب دفاعتو کنترل کنی همه این چیزارو میشه کنترل کرد.مثلا من که با داداشم بازی میکنم بهش شوتای فنی زیاد میزنمو گلم میشن.ولی اصلا بهش اجازه نمیدم که موقعیت شوتزنی داشته باشه.تا میاد که شوت بزنه مدافعمو میارم جلو و شوتش بلوکه میشه همیشه.(ولی با هر بازیکنی هم نمیشه گلای فنی زد.یا اینکه من نتونستم.)فکر کنم توی فوتبال واقعی هم همینطور باشه.توی بازی با هرکسی که بازی میکنم همه مدافعاشونو میکشن عقب و راحت جلوی مهاجممو باز میکنن و خب با یه شوت گل میشه.توی واقعیت هم اگه مدافعا همینجوری بکشن عقب و کاری به مهاجم نداشته باشن خب طرف هم راحت میتونه شوت بزنه.(امثال رونالدو و مسی و اینیستا و ...راحت میتونن اینجور موقعیتا رو گل کنن.)

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
به نظر من هم سانتر ها و کرنر ها باگ نیست ، مشکل از خود ماست که درست جایگیری نمی کنیم. مثلا من خیلی حرفه ای نیستم ، یه روز که با سینا 3 دست پشت سر هم بازی کردیم ( البته من از نیمه ی دوم بازی اول داشتم با تلفن حرف می زدم:d) سینا تو بازی آخر نزدیک 4 تا گل از روی سانتر و ضربه سر روی مدافعم جرارد پیکه زد در حالی که موقعیت ها طوری بود که پیکه بتونه روی کیه لینی بلند شه و توپ و دفع کنه ، بیشتر به موقعیت و جایگیری مدافع بستگی داره . شوت فنی هم مشکلی نداره و اگر تعدادی شوت فنی هم گل شد این مورد رو در نظر بگیرید که مهار شوت فنی یا به اصطلاح کات دار واقعا سخته:d برای مثال این ویدیو رو ببینید چون مثل این گل ممکنه زیاد تو فیفا 14 زده شه و باگ نیست ابدا
ویدیو ی گل با شوت فنی

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
سینا جان حرفهاتو قبول دارم که گیم پلی تغییر کرده اما این به نظرم یه مشکل هست که تویه هر نسخه از فیفا باید منتظر یه گیم پلی جدید باشی که 100% با قیبلی فرق میکنه
من هم طبق فرمایش شما دارم بازی میکنم تا با گیم پلی بازی بیشتر آشنا بشم اما خوب هنوز با بعضی چیزهاش کنا نیومدم
کاش میشد چندتا از گلهایی که خوردم با ضربه سر فیلم میگرفتم میزاشتم اینجا دفاعم زیر توپه با زدن دکمه مربع یا ضربدر حتی به خودش زحمت پرش هم نمیده شاید با قاطی کردنش با مهاجم،مهاجم ضربه رو دقیق نزنه کنج دروازه من! اما هیچ که هیچ
من فقط رویه همین مورد دارم وگرنه اینکه دفاعم مشکل داره و بازی خودم ایراد داره رو قبول میکنم

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
نتایج بازی من با عبدالله :
8-3
5-0
لوله شدیم رفت!!! D:

با یه بنده خدایی هم دیشب بازی کردیم فکر کنم neo_hidenz یا یه همچین چیزی بود.............
خیلی حال داد بازی باهاشون،یه Season کامل بازی کردیم،آخرشم مساوی شد D:

+
فعلا فقط Italy.............
اونم فقط 3-1-4-2...............
به نظرم بهترین ترکیب برای ایتالیاس،ترکیب بازیکنا رو هم لو نمیدم :D

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
وقتی یا بازیکن من تو من میشی بعد قد بازیکن طرف هم از بازیکن شما کوچیک تره و بعدش هم دسته رو منفجر میکنی با دکمه زنی و در اوج تعجب اون بازیکن سر میزنه و گل میشه, آیا مشکل از ماست؟:|

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
وقتی یا بازیکن من تو من میشی بعد قد بازیکن طرف هم از بازیکن شما کوچیک تره و بعدش هم دسته رو منفجر میکنی با دکمه زنی و در اوج تعجب اون بازیکن سر میزنه و گل میشه, آیا مشکل از ماست؟:|

میتونید از دوستانی که دیشب با من بازی کردن بپرسید،من حتی یدونه هد هم نزاشتم گل بشه،به جاش چندتا هم روی کرنرا گل زدم،فکر کنم 4 تایی زدم.............
باید زمان بندیش بیاد دستت که کی دکمه رو بزنی،با همینجوری پشت سر هم زدن نمیشه...................
و یه نکته دیگه :
تنظیم کردن منطقه ی سانتر و فرود توپ هم مهم هستش،مثلا من با جووینکو در برابر پیکه توپ رو میارم رو زمین و بعد شوت میزنم..............

I_LOVE_IRAN

کاربر سایت
Aug 26, 2013
93
نام
آرین
آقا من تو فیفا 13 فایر والم resterctive بود
یکی از دوستام گفت با یک سری نمیتونم بازی کنم
چیه قضیه؟

یه مشکل بزرگی که فیفا داره و هنوز اصلاح نشده اینه که وقتی سانتر انجام میشه هد زدن نهایتاً یک به یک هست در صورتی که ما میبینم بعضاً در فوتبال واقعی 4 نفر رو سر یک نفر میپرن
به نظرم این مشکل خیلی اساسیه هنوز

Last edited by a moderator:

HIDDENZ

کاربر سایت
Jan 13, 2012
177
نام
Amir
آقایون راهنمایی کنید از اشتباه در بیایم !!! وقتی با هر تیمی بازی میکنم شانسه برد 50/50 ولی وقتی با لیورپول بازی میکنم 99/1 به نفع لیورپوله از هرجا پاس میدن و سانتر میکنن گل میشه دروازه بانشون از بوفون و کاسیاس بهتر عمل میکنه جراردم و استوریچ هم که دیگه چیزی نگم بهتره از جلوی دروازه خودشونم میتونن گل بزنن تو سانتر هم جوینکو که نصفه قد پیکه و راموسو نداره از رو سرشون از رو سرشووون!!!!! گل میزنه!!!! اگه ما وارد نیستیم لطفا یکم راهنمایی کنید ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر