FIFA 14 l PS3

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان اینجا کسی هست تیمهای انگلیسی و ایتالیایی ورداره ؟ :D اگر هستش لطفا یه پیام بده من داخل PSN برای بازی ادش کنم .

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
سلام یه سوال من تو بخش مربی گری دچار مشکل شدم تو هر تیمی که میرم بعد از یه مدت یه اخطار از ریس باشگاه میاد که این نوع صحبت در سطح باشگاه ما نیست و این آخرین اخطار وگر نه می اندازمیت بیرون . یه بار از بارسا اخراج شدم دیگه نمی خوام اخراج شم

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان این خوشحالی بعد گل که سه نفره رقص کُردی اجرا میکنن رو چجوری باید زد;):d
یکی دیگه هم هست که سه نفره دور هم بال بال میزنن
اینارو اگه میدونید بگید که خیلی حیاتیه:d ممنون

MrMoein

کاربر سایت
Aug 18, 2011
52
نام
Moein
دوستان اینجا کسی هست تیمهای انگلیسی و ایتالیایی ورداره ؟ :D اگر هستش لطفا یه پیام بده من داخل PSN برای بازی ادش کنم .
من فقط یووه ، آرسنال ، تاتنهامو برمیدارم :d کلاً تو فیفا 14 جز اینا تیمی برنداشتم.Forza Inter :>

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
یکی جواب ما رو بده

والا تاحالا این مشکل برای من ایجاد نشده کلا فانتزی من اینه یه بار توی منیجر اخراج بشم ! :D

اگر گفته باشه این نوع "صحبت" در سطح باشگاه نیست احتمال داره به نوع مصاحبه های مطبوعاتی باشه که قبل از بازیها انجام میدی ... یه مدت کلا مصاحبه نکن ببین مشکلت حل میشه یا نه اگر به نوع صحبت گیر داده باشه نه "نتیجه" احتمالا دلیلش همونه .

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,520
نام
امین
من فقط یووه ، آرسنال ، تاتنهامو برمیدارم :d کلاً تو فیفا 14 جز اینا تیمی برنداشتم.Forza Inter :>
نه به اون یووه برداشتنت نه به اون forza inter که نوشتی /:)
فکر کنم تو دنیا تنها نفری باشی که این حرکتو میزنه :d من اگه پولم بدن محاله حاضر بشم کنترل اینتر رو واسه یه دست امتحان کنم چون یه یووه ای واقعی هیچ وقت اون وری نمیره.

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
والا تاحالا این مشکل برای من ایجاد نشده کلا فانتزی من اینه یه بار توی منیجر اخراج بشم ! :D

اگر گفته باشه این نوع "صحبت" در سطح باشگاه نیست احتمال داره به نوع مصاحبه های مطبوعاتی باشه که قبل از بازیها انجام میدی ... یه مدت کلا مصاحبه نکن ببین مشکلت حل میشه یا نه اگر به نوع صحبت گیر داده باشه نه "نتیجه" احتمالا دلیلش همونه .
یه مدت حرف نزدم بازم اخراج شدم به همون گیر داده نحوه صحبت کردن تورو خدا کمکم کنید

MrMoein

کاربر سایت
Aug 18, 2011
52
نام
Moein
نه به اون یووه برداشتنت نه به اون forza inter که نوشتی /:)
فکر کنم تو دنیا تنها نفری باشی که این حرکتو میزنه :d من اگه پولم بدن محاله حاضر بشم کنترل اینتر رو واسه یه دست امتحان کنم چون یه یووه ای واقعی هیچ وقت اون وری نمیره.
اگه فیفا اینقد ضعیف نساخته بود اینترو ، من انقد اینترو برمیداشتم که رنگش میرفت :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر