FIFA 14 l PS3

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
اینتر رو ضعیف ساختن؟!
عزیز یه جوری میگی که انگار الان اینتر با اختلاف صدره جدوله :d
الان یکی از رفقام با اینتر جلوی من بازی میکنه همیشه... گله و شکایتی نداره و به نسبت هم تیم کاملی بنظرم .. مهمترین شاخصه که بنظرم گلر خوبه رو اینتر داره و مهاجم خوبی هم داره به علاوه گوارین که واقعن وسطو میبنده.
میمونه کندی دفاع که اگه ناگاموتو و جاناتان رو کنر بازی بدی تا حدودی میتونه کندی دفاع رو جمع کنن.
امین معلومه نه بازیای اینتر خوب دنبال میکنی نه توی فیفا اینتر ورمیداری :D

خط دفاع مشکلی نداره بازیکنا در همون حدن ( رانوکیا ، ژوان و ... ) اما در مورد بقیه بازیکنا ...

الان تو بری اکثر انتخاب های تیم برتر نیم فصل اول سری آ ببینی یا انتخاب های بهترین بازیکنان هر هفته سری آ ببینی ناگاتومو بیشتر از تمام دفاع چپ های سری آ در اونا حضور داره اما این بازیکن الان ریتش چنده ؟ 78!!

سمت راست جوناتان یکی از بهترین های تیم بوده اما خداییش برو اینتر وردار ببین چطوری ساختنش ! ادم خجالت میکشه باهاش جلو میره :|

الان خداییش کامبیاسو که هنوزم یکی از بهترین هافبک دفاعی های سری آ باید 78 باشه ؟؟؟ کواچیچ و ایکاردی که سال قبل جزو پدیده های سری آ بودن و این فصل هم کواچیچ بهترین هافبک تیم بعد از کامبیاسو بوده الان یکیشون ریت 75 داره یکی دیگه هم 77 !!

بازیکنی مثل ریکی الوارز هم که این فصل عالی بوده و جالب اینجاس به نظر همقطار شما کمال :D ( Sostenitore) جزو بهترین بازیکنای این فصل سری آ بوده الان ریتش 77!! پالاسیو این فصل بر طبق امار یکی از 8 مهاجم برتر فوتبال اروپا بوده اما ریتش چنده ؟؟؟

خواهشا نگید اینتر درست ساختن که هیچ جوره کم نمیاریم :D در حق 2 تا تیم واقعا ظلم شده یکی اینتر یکی هم رم

هر چقدرم اینتر بد ساختن رفتن روی یووه خوب کار کردن و به نظر من کاملترین تیم فیفا بحساب میاد !!

من با ارسنال بازی میکنم بعضی وقت ها هم اورتون
شما که هر وقت ما میایم افلاینی:|:D چه وقت هایی معمولا بازی میکنی؟

یک مدت نمیتونم انلاین بشم احتما از اخر هفته برمیگردم :D

دوستان عزیز هم ممنون IDـتون گذاشتید هروقت انلاین شدم حتما ادتون میکنم ;)

آخرین ویرایش:

robofa

کاربر سایت
Jul 23, 2012
213
نام
mamalii
يكي از همين دوستان فكركنم معين بود ! خودش يا داداشش نميدونم‌..

يه روز بازي كرديم اون بايرن آورد ! 7-1 يا 8-2 8-1 :p ازش باختم !‌6-7 تا از گلاشو با هد زد!‌يعني هرچقدر سانتر كرد همشون گل شد :|

يكي از مشكلاي فيفا به نظرم همينه...يه فكري بايد براش كرد ... بهترين تيمشم فكر كنم بارسا باشه :D

MrMoein

کاربر سایت
Aug 18, 2011
52
نام
Moein
يكي از همين دوستان فكركنم معين بود ! خودش يا داداشش نميدونم‌..

يه روز بازي كرديم اون بايرن آورد ! 7-1 يا 8-2 8-1 :p ازش باختم !‌6-7 تا از گلاشو با هد زد!‌يعني هرچقدر سانتر كرد همشون گل شد :|

يكي از مشكلاي فيفا به نظرم همينه...يه فكري بايد براش كرد ... بهترين تيمشم فكر كنم بارسا باشه :D

داداشم بوده ، من کلاً تو فیفا 14 ، یووه آرسنال تاتنهامم :D
آخ آخ هِد ، تو سیزن وقتی 90 دقیقه حمله میکنی طرف دقیقه 90+1 میاد با یه کرنل گل میزنه خیلی درد داره :|

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,588
نام
امین
امین معلومه نه بازیای اینتر خوب دنبال میکنی نه توی فیفا اینتر ورمیداری :D

خط دفاع مشکلی نداره بازیکنا در همون حدن ( رانوکیا ، ژوان و ... ) اما در مورد بقیه بازیکنا ...

الان تو بری اکثر انتخاب های تیم برتر نیم فصل اول سری آ ببینی یا انتخاب های بهترین بازیکنان هر هفته سری آ ببینی ناگاتومو بیشتر از تمام دفاع چپ های سری آ در اونا حضور داره اما این بازیکن الان ریتش چنده ؟ 78!!

سمت راست جوناتان یکی از بهترین های تیم بوده اما خداییش برو اینتر وردار ببین چطوری ساختنش ! ادم خجالت میکشه باهاش جلو میره :|

الان خداییش کامبیاسو که هنوزم یکی از بهترین هافبک دفاعی های سری آ باید 78 باشه ؟؟؟ کواچیچ و ایکاردی که سال قبل جزو پدیده های سری آ بودن و این فصل هم کواچیچ بهترین هافبک تیم بعد از کامبیاسو بوده الان یکیشون ریت 75 داره یکی دیگه هم 77 !!

بازیکنی مثل ریکی الوارز هم که این فصل عالی بوده و جالب اینجاس به نظر همقطار شما کمال :D ( Sostenitore) جزو بهترین بازیکنای این فصل سری آ بوده الان ریتش 77!! پالاسیو این فصل بر طبق امار یکی از 8 مهاجم برتر فوتبال اروپا بوده اما ریتش چنده ؟؟؟

خواهشا نگید اینتر درست ساختن که هیچ جوره کم نمیاریم :D در حق 2 تا تیم واقعا ظلم شده یکی اینتر یکی هم رم

هر چقدرم اینتر بد ساختن رفتن روی یووه خوب کار کردن و به نظر من کاملترین تیم فیفا بحساب میاد !! ;)
بازیهاشو که میبینم ولی اره ور نداشتم ورم نمیدارم چون متنفرم از اینتر.
بگذریم راجب اورال هایی که گفتی من خیلی به اورال ها دقت نمیکنم ولی اگه بخایم اینطوری ببینیم با توجه درخشش پوگبا و اینکه بهترین بازیکن جوان و ... انتخاب شد الان باید اورالش 90 بود در مقابل کامبیاسو.
الان یه مثال واست میزنم .. ببین سخت ترین دفاع میلان واسه رد کردن تو فیفا14 بنظرم اباته هستش خیلی وحشی تر از مکسس 81 هست که اورالش 81 در مقابل 76 اباته هستش.
تو دفاع مهمترین فاکتور سرعته ... در مورد اینکه قویترین تیم رو یووه میدونی برام جای سواله؟!
پس جلوی یه حریف قوی که بارسا رو ور داره بنظرم بازی نکردی چون مهار بارسا(نیمار - مسی) اگه طرف بازیکن باشه تقریبن محاله و با توجه پاسورهای خوبی که این تیم داره و پر کردن پاس های فرار تو فضا کمتر تیمی یا دفاعی میتونه این تیمو جمع کنه .. تو فاز دفاعی به جرات میگم الکس سانگ واقعن ادم میخوره تو زمین!
بازم میگم اورال ها رو زیاد جدی نمیگیرم ولی برام جای سواله که به اورال پالاسیو ایراد میگیری هم سرعت و فرزی و هم تموم کنندگی بالایی رو بهش دادن و رفیق من تا حالا تک به تکی رو باهاش از دست نداده همین طور میلیتو.
نمیدونم شاید میخای در حده کریس باشه :d
راجب رم اگه بازیهاشو با دقت دنبال کنی میبینی که اکثر گل های این تیم روی کار گروهی به دست میاد و یکی مثل لاملا که یه مقدار فردی بازی میکرد و من خودم از بازیش خوشم میومد رو این تیم میفروشه.

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
بگذریم راجب اورال هایی که گفتی من خیلی به اورال ها دقت نمیکنم ولی اگه بخایم اینطوری ببینیم با توجه درخشش پوگبا و اینکه بهترین بازیکن جوان و ... انتخاب شد الان باید اورالش 90 بود در مقابل کامبیاسو.

پوگبا بهترین استعداد سال 2013 جهان بود قبول اما مطمئن باش اون نقش و رهبری که کامبیاسو در اینتر ایفا میکنه پوگبا خیلی زمان داره تا از نظر تجربی و هوش بازی بهش برسه در کل مطمئنا الان بازیکن سرحال تریه اما اختلافشون اصلا در اون حد نیست که بگیم پوگبا باید 90 باشه . پوگبا هم با اینکه ریت دیفالتش 77 بود اما الان در اپدیت فیفا به 84 هم رسیده و درکل میخوام بگم پوگبا یا ویدال و امثالهم در اپدیت ها بهشون خوب رسیدن اما باور کن خیلی بازیها کامبیاسو جزو بهترین های تیم بوده اما از 78 تکون نخورده !

الان یه مثال واست میزنم .. ببین سخت ترین دفاع میلان واسه رد کردن تو فیفا14 بنظرم اباته هستش خیلی وحشی تر از مکسس 81 هست که اورالش 81 در مقابل 76 اباته هستش.

امین حرفت در مورد ریت کاملا درسته و خود من کاملا به این مسئله اگاه هستم . کامبیاسو با وجود اینکه هافبک دفاعیه اما سرعت بدی نداره و حتی گاهی اوقات به عنوان مدافع اخر هم ازش استفاده کردیم اما الان برو سرعتش نگاه کن خودت تعجب میکنی ... یا مثلا پالاسیو سرعتش عالیه اما روی بحث قدرت بدنیش میتونست بهتر کار بشه . یا مثلا جوناتان سبک بازیش شبیه مایکونه ( البته یک کلاس پایینتر از اون بازی میکنه ! ) اما واقعا کمتر پیش اومده روی قدرت بدنی بتونم باهاش کسی رد کنم ! سرعتش 86 اما یک سری از ویژگی های دیگشُ ضعیف طراحی کردن تا اصلا نشه از اون سرعت استفاده کرد !

تو دفاع مهمترین فاکتور سرعته ... در مورد اینکه قویترین تیم رو یووه میدونی برام جای سواله؟!
پس جلوی یه حریف قوی که بارسا رو ور داره بنظرم بازی نکردی چون مهار بارسا(نیمار - مسی) اگه طرف بازیکن باشه تقریبن محاله و با توجه پاسورهای خوبی که این تیم داره و پر کردن پاس های فرار تو فضا کمتر تیمی یا دفاعی میتونه این تیمو جمع کنه .. تو فاز دفاعی به جرات میگم الکس سانگ واقعن ادم میخوره تو زمین!

من بازی نکردم ؟ :D پسر دو سوم بدن منو فیفا تشکیل میده :D

اتفاقا بارسا اصلا تیمی نیست که بخوایم مثال بزنیم باگه و مهارش مشکله ! بارسا اصلا تیم بالانسی نیست و اینو خود بچه های بارسایی هم میتونن بیان بگن . برعکس خط حمله فوق العادش ، بارسا اصلا اون قدرت در زمینه دفاعی نداره و همون سانگ که مثال زدی در زمینه یارگیری خیلی ضعیفه نباید فقط به سرعت و قدرت بدنی نگاه کنی یکی از مهمترین ویژگی های فیفا 14 بحث یارگیری نفر به نفره که خیلی از مدافعان این ویژگی ندارن و همین باعث میشه بچه ها روی سانتر زیاد گل بخورن در حالی که دلیلش دقیقا همینه نه باگ بودن بازی :D در حق بارسا هم واقعا نامردی شده چون پیکه هم که بازیکن سرزنیه در این زمینه خیلی مشکل داره و خود من جلو بارسایی ها بیشتر میرم از کناره ها سانتر میکنم و نتیجه هم میگیرم اما خب قبولم دارم نیمار مسی عالی ساخته شدن و حقشونم هست اما با یک سبک دفاعی اونا قابل مهار هستن ... ما اگر فضای پشت مدافعین از رونالدو ، بیل یا نیمار بگیریم کارایی اونا خیلی کاهش پیدا میکنه و البته این روشُ با هر تیمی نمیتونیم اجرا کنیم ( برخلاف یووه که براحتی میشه باهاش این تاکتیک پیاده کرد )

امین به نظر من اصلا واژه بهترین شاید درست نباشه بهتره بگم با توجه به سبک بازی من و اون ویژگی هایی که برای من مهم هستن یووه بهترین و کاملترین تیم فیفا بحساب میاد ... هیج تیمی در فیفا 5 مدافع وسط در حد عالی نداره ( کاسرس ، بارتزالی ، کیه لینی ، اوگبونا و بونوچی ) ... بهترین پاسور فیفا الان توی یوونتوسه (پیرلو )

یووه تیمش بالانسه و این ویژگی امکان نداره در رئال یا بارسا پیدا کنی و همین باعث میشه بتونیم با سیستم های مختلف با یووه بازی کنیم و بازیمون هم معمولا متکی به فرد نمیشه اما تو الان از یک رئالی رونالدو و بیل بگیر به نظرت تیمش فلج نمیشه ؟ ما میریم رئال ورمیداریم ناخواسته بازیمون سمت رونالدو و بیل میره اما یووه اینطوری نیستش

به طور مثال اگر ببینی طرف مقابلت کناره هارو بسته براحتی با یک تغییر میتونی از عمق حمله کنی و برعکس اگر ببینی وسط زمین تراکم زیادی داره میتونی با اوردن یورنته سیستم روی سانتر از کناره ها قرار بدی ... این انعطاف باور کن کمتر تیمی داره :D مثلا با بارسا ما از یکی از موهبت های فیفا 14 یعنی سانتر از جناحین تقریبا محروم هستیم ...

بازم میگم اورال ها رو زیاد جدی نمیگیرم ولی برام جای سواله که به اورال پالاسیو ایراد میگیری هم سرعت و فرزی و هم تموم کنندگی بالایی رو بهش دادن و رفیق من تا حالا تک به تکی رو باهاش از دست نداده همین طور میلیتو.

من کوچیک رفیق شما هم هستم اما صرف اینکه رفیق شما جلو شما هیچ تک به تکی با پالاسیو از دست نداده دلیل بر عالی بودن پالاسیو نیست :D البته از دید تموم کنندگی من از پالاسیو راضی هستم :D

نمیدونم شاید میخای در حده کریس باشه :d
سفسطه نکن :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,588
نام
امین
سینا پوگبا که 81 اورالش.
راجب اورالهای ویدال و مارکسیو و پیر دقیقن تو هر اپدیت از سرعت و فرزی این 3 تا کم میشه! یا میرکو بدبخت تا 2 بازی مصدوم میشه سریع همه چیشو کم میکنن الان تموم کنندگیش سریع دوتا کم شد و شده 78.
ببین الان بونوچی هم بااینکه کلن داره ثابت بازی میکنه و بازیکن ملی پوشه اونم سرعت و بدنش رو کم کردن.
یا جووینکو که الان شده 77 که چه بازی کنه چه بازی نکنه همیشه تموم کنندگی این بشر در حال نزوله!
در حالی که مثلن اباته از همون اول استیمینا و سرعتش 93 بوده و تا حالا تکون نخورده!
راستش در مورد بارسا باید امکان سانتر رو پیش اورد ولی وقتی طرف 4 4 2 به صورت خطی بازی کنه گرفتن کرنر واقعن سخت میشه.
همون بحث فضایی که مثال زدی متاسفانه اصلن به بازی من نمیخوره و من دوست دارم از نیمه حریف پرس کنم و از اینکه مجبور شم جلوی دفاع خودم چادر بزنم حالم بد میشه و با توجه به اینکه اگه حریف رسک پاس و جایبجاییشو بالا بذازه کار حریفی که چپیده تو نیمه خودی تمومه.
راجب خصوصیات یووه کامل درست میگی و منم قبول دارم تیم کاملی هستش .. منتها از نظر من تیم الان یه دفاع چپ و یه مهاجم سرعتی(مثل پالاسیو) کم داره.
الان منی که 3 مهاجمه بازی میکنم مجبورم دو تا اورال زیره 80 بزارم.
جووینکو 74 و ووچنیچ هم 78 و فقط اتکا به گل زنی رو توزه.
یورنته هم که انگار وزنه 100 کیلویی بهش وصله و نمیشه باهاش راه رفت!
در کل راجب اینتر یخورده توقعتون بالاست .. همون جاناتانی که مثال زدی خب باید تو فضا انداخت باهاش تا اینکه بخای بزنی تو 18.بیشت لب خط باید بازی کرد باهاش.
خداییش پالاسیو کجاش قدرت بدنی بالایی داره پالاسیو یه تموم کندده عالی با هوش بالاست.
در کل ما ارادت داریم به بچه ها وپرچم سری a همیشه بالا.

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
یکی از سرمربیا یادم نیست دقیقا ولی تو سری آ بود
گفت که یونتوس دو تیمه توی یک تیم
انصافا راست گفته بچکونیش میشه دو تا تیم کامل و شاخ ازش تو فیفا ساخت ، اگه LB و RB رو در نظر نگیریم تو همه ی پست 2 تا 3 بازیکن خوب داره
در مورد بارسا هم بگم هیچ تیمی به ضعیفی بارسا ساخته نشده ... پیکه با داشتن اتکینگ high خوراک ضد حملست ... مسی هم که چنگی تو فیفا به دل نمیزنه بر عکس اینکه بهترین بازیکن حهانه تو واقعیت ، نمیدونم شاید مسی هنوز سبکش دستم نیومده

در مورد اینتر هم بگم :
اینتر خیلی خستست خیلی ....:d

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
بارسا اصلا در خط دفاعی در حد خودش نیست مثلا ماسچرانو خنگه! جا میمونه ولی به جاش بارترا بذارین تو زمین عالی کار میکنه با اینکه اورالش75 یا مثلا البا که کلا فقط میدوه همه چیزش تعطیله تو حمله پدرو ضعیف ساختنش یا سانچز که کلا تو باقالیاست:d ولی به جاشون تیو و کونکا بهترن. بهترین بازیکنایی که توی بارسا تقریبا در حد خودشون هستن بوسکتس که واقعا خوبه.الوز.کمی نیمار و اینیستا و مسی هم گیج میزنه . ویکی هم که.............

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,588
نام
امین
دربی چند وقته پیش شهر میلان به یاد بیار>:)
رضا نقل قولو چرا تحریف کردی!!!
من نوشتم "
خداییش پالاسیو کجاش قدرت بدنی بالایی داره؟ پالاسیو یه تموم کننده عالی با هوش بالاست"
بعد تو نقل قولی که از من کردی یجور دیگه مطلب عنوان شده!

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
رضا نقل قولو چرا تحریف کردی!!!
من نوشتم "
خداییش پالاسیو کجاش قدرت بدنی بالایی داره؟ پالاسیو یه تموم کننده عالی با هوش بالاست"
بعد تو نقل قولی که از من کردی یجور دیگه مطلب عنوان شده!

داش امین شرمنده جمله اشتباه خوندم قاط زدم امدم درستش کنم رسیدی و مچمو گرفتی:d
به جاش 1نقد درباره بارسا نوشتم:d

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
اونو من برای این گفتم که پیشرفتش عالی بوده ، فصل قبل پاشنه آشیل تیم بود :d

در مورد تیم ها
واقعا یووه رو خوب ساختن؟!!؟!؟! لیخت هر سال داره تو واقعیت بهتر میشه ولی تو فیفا هر سال ضعیف تر میشه :| از 83 کردنش 78. یا بونوچی که انقدر فوق العاده پاس میده ولی ویژنش 79ئه :| لامصب تو واقعیت یه پاسایی میده کف میکنی ولی لانگ پاسش 78ئه.

البته خیلی وقته از فاز اوورالها اومدم بیرون. ولی اینکه کلا به لیگ ایتالیا داره ظلم میشه نمیشه نادیده گرفت.

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
اونو من برای این گفتم که پیشرفتش عالی بوده ، فصل قبل پاشنه آشیل تیم بود :d

در مورد تیم ها
واقعا یووه رو خوب ساختن؟!!؟!؟! لیخت هر سال داره تو واقعیت بهتر میشه ولی تو فیفا هر سال ضعیف تر میشه :| از 83 کردنش 78. یا بونوچی که انقدر فوق العاده پاس میده ولی ویژنش 79ئه :| لامصب تو واقعیت یه پاسایی میده کف میکنی ولی لانگ پاسش 78ئه.

البته خیلی وقته از فاز اوورالها اومدم بیرون. ولی اینکه کلا به لیگ ایتالیا داره ظلم میشه نمیشه نادیده گرفت.

آقا من نمیدونم این صحبتها چیه
برو کنار سانتر کن گل بزن دیگه ، حالا تیمت میخواد ملوان باشه یا رئال ... مهم اینه که میبری

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آقا من نمیدونم این صحبتها چیه
برو کنار سانتر کن گل بزن دیگه ، حالا تیمت میخواد ملوان باشه یا رئال ... مهم اینه که میبری

راست میگه همین جوری 6 تا به من میزنه:d;)
جوردی آلبا خیلی خفنه تویه بارسا دوسش دارم :d

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
دلیل گل خوردن از روی سانتر از جناحین و ضربات سر اینه که دوستان هنوز مثل فیفا 13 عمل میکنند در صورتی که تو فیفا 14 وقتی توپی ارسال میشه جایگیری مدافع ها اتوماتیک نیست مثل 13 و 1ثانیه زودتر باید خودتون جایگیری کنید البته مهاجمان سر زن مثل مانزوکیچ در صد چربششون بیشتره که به نظر من طبیعیم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر