FIFA 14 l PS3

• Thread starter Thread starter ir7lv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ممنون میشم پاسخ بدید:)
سواله اول بله انجام نشده سوال دوم اون نسخه هم به احتمال ۹۹ درصد همینه چون این بازي از رویه بلوری گذاشته شده فقط ریجنش فرق داره این بازی چند روز پیش ماله امریکا اونیکه میاد برایه اروپا ریجن پاله تنها تفاوتش همینه!

رو استور با توجه به اينكه هفته ي پيش منتظر لينك دانلود برا استور بودم حدود ساعت ١٠:٣٠~١١ صبح فردا مي تونيد بازيرو دانلود كنيد(ريجن ١)
ريجن دويي ها هم كه پري لود دارند و از الانم مي تونند دانلود كنند
ريجن ٣ يي هم كه نداريم اينجا:d:|

فرقی نداره برادر من اما بزار همون ۲ روز دیگه پالش امد دانلود کن که گزارشگرایه بیشتریم داره خیالتم راحتره.اما اینیکه ما داریم مطمئن باش فرقی نداره با بازی که دوروز دیگه میاد
مثلاً دوستمون مي خواد بازيو با گزارش اسپانيايي يا عربي گوش بده؟

مثلاً دوستمون مي خواد بازيو با گزارش اسپانيايي يا عربي گوش بده؟
حالا گفتم شاید بخواد.البته پال گزارشگره عربی نداره من خودم گزارشگر عربی و اسپانیایی بیشتر میپسندم خیلی جو میدن.این نسخه ای امریکایی امده که ما گرفتیم گزارشگراش انگلیسی فرانسوی و مکزیکی در واقعه این اخری اسپانیولی گزارش میکنه جوه همون اسپانیایی میده

حالا گفتم شاید بخواد.البته پال گزارشگره عربی نداره من خودم گزارشگر عربی و اسپانیایی بیشتر میپسندم خیلی جو میدن.این نسخه ای امریکایی امده که ما گرفتیم گزارشگراش انگلیسی فرانسوی و مکزیکی در واقعه این اخری اسپانیولی گزارش میکنه جوه همون اسپانیایی میده
پال داره! عربستان ريجنش دو هست!
توصيه مي كنم زماني كه پشتو هم به فيفا اضافه شد از ان هم لذت ببريد;)

مححمود و عرفان بدجور منتظرتونم باهاتون بازی کنم.پس چرا آنلاین نمیشید؟

محسن من اهواز نبودم تازه رسیدم
بزار بازی رو نصب کنم و اولین بازیم رور آفلاین انجام بدم دستم راه بیفته
بعد میام شاخ بازی در میارم و ببینم حریفم میشی یا نه :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or