FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
دستگاه جی تگ به لایو وصل نمیشه که بخای اپدیت کنی اخوی . موفق باشی .
نوکرتم اخوی ولی ما جیتگیم همه تایتل آپدیت هارم میگیریم.به لایو وصل نمیشه به نت وصل میشه که
رو ایکون بازی y
گزینه manage title updates
بعد با y دانلود و انتخاب محل دانلود
سپس با A اکتیو کردن تایتل آپدیت

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
تایتل آپدیت جدیدی اومده،کسی تغییراتشو میدونه چیه

Hello FIFA 13 fans,

As promised, the EA SPORTS team have been working to improve the FIFA 13 experience. We have released another update for FIFA 13 which is currently live on the PC and Xbox. The update for PS3 will be announced as soon as the dates are confirmed.

In the new update, we have addressed the following:
• Freeze in Career Mode after acquiring youth scouts.
• An invisible ball appearing in other game modes after exiting FIFA 13: Ultimate Team.
• Removal of Guest Play in FIFA 13: Ultimate Team. In order to address a separate issue, we've decided to temporarily remove Guest Play from Ultimate Team. We apologize for the inconvenience.
• Rare disconnect in the FIFA Points purchase flow

Our commitment to improve the FIFA 13 experience continues, and regular feedback from our fans helps us prioritize and identify future improvements. Thanks again for your continuous feedback on Twitter, Facebook, and the EA Forums. We’ll continue to provide you with information through those channels as and when it becomes available.​

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
Hello FIFA 13 fans,

As promised, the EA SPORTS team have been working to improve the FIFA 13 experience. We have released another update for FIFA 13 which is currently live on the PC and Xbox. The update for PS3 will be announced as soon as the dates are confirmed.

In the new update, we have addressed the following:
• Freeze in Career Mode after acquiring youth scouts.
• An invisible ball appearing in other game modes after exiting FIFA 13: Ultimate Team.
• Removal of Guest Play in FIFA 13: Ultimate Team. In order to address a separate issue, we've decided to temporarily remove Guest Play from Ultimate Team. We apologize for the inconvenience.
• Rare disconnect in the FIFA Points purchase flow

Our commitment to improve the FIFA 13 experience continues, and regular feedback from our fans helps us prioritize and identify future improvements. Thanks again for your continuous feedback on Twitter, Facebook, and the EA Forums. We’ll continue to provide you with information through those channels as and when it becomes available.​

میشه ممبع اینم بگی کجاست که از دفعه بعد خودمون بریم ببینیم؟ مرسی

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
من هم 3Mb رو گرفتم , هم 23Mb رو! هر کدوم رو ریختم رو فلش زدم به ایکس باکس فایلش ناشناس بود! گزینه کپی و Move هم نداشت!! Delete بود فقط! چه کنم؟؟

خدایی چرا کسی جواب منو نمیده؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
من هم 3Mb رو گرفتم , هم 23Mb رو! هر کدوم رو ریختم رو فلش زدم به ایکس باکس فایلش ناشناس بود! گزینه کپی و Move هم نداشت!! Delete بود فقط! چه کنم؟؟

خدایی چرا کسی جواب منو نمیده؟

اینقدر جواب ندادین! تا بالاخره حل شد مشکلم..

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
آقا دیشب یه فکری در مورد برگزاری یه لیگ (لیگ هم نمیشه گفت تقریبا یه جور Leaderboard) برای فیفا به ذهنم رسید. :d ایدش که به نظر خودم بد نیست :d اینجا هم گفتم بگم ببینم نظر بچه ها چیه. (البته هنوز خوب به جزئیاتش فکر نکردم. :d)
به این شکل که ما یه جدول تشکیل میدیم. تیم های موجود در جدول هم تیمهای استانی هستن. (مثلا تیم تهران, تیم اصفهان و ...) قبل از این هم یه لیست تهیه میکنیم که مثلا تیم اصفهان از فلان کاربر ها تشکیل شده و تیم تهران از فلان کاربر ها و ... . روند برگزاریش هم به این شکله که مثلا یه نفر از تیم اصفهان با یه نفر دیگه از تیم مثلا تهران برای بازی قرار میذارن (دلخواه) و بازیشونو انجام میدن. حالا هر آماری که این دو کاربر توی بازی ثبت بکنن به عنوان آمار تیم استان حساب میشه و در جدول رده بندی استانها وارد میشه. ملاک رده بندی استان هم امتیاز نیست بلکه امتیاز میانگین هستش (امتیاز کسب شده تقسیم بر تعداد بازیهای انجام شده.)

نظرتون چیه؟ خوبه؟ بده؟ میشه برگزار کرد؟ نمیشه؟

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
آقا دیشب یه فکری در مورد برگزاری یه لیگ (لیگ هم نمیشه گفت تقریبا یه جور Leaderboard) برای فیفا به ذهنم رسید. :d ایدش که به نظر خودم بد نیست :d اینجا هم گفتم بگم ببینم نظر بچه ها چیه. (البته هنوز خوب به جزئیاتش فکر نکردم. :d)
به این شکل که ما یه جدول تشکیل میدیم. تیم های موجود در جدول هم تیمهای استانی هستن. (مثلا تیم تهران, تیم اصفهان و ...) قبل از این هم یه لیست تهیه میکنیم که مثلا تیم اصفهان از فلان کاربر ها تشکیل شده و تیم تهران از فلان کاربر ها و ... . روند برگزاریش هم به این شکله که مثلا یه نفر از تیم اصفهان با یه نفر دیگه از تیم مثلا تهران برای بازی قرار میذارن (دلخواه) و بازیشونو انجام میدن. حالا هر آماری که این دو کاربر توی بازی ثبت بکنن به عنوان آمار تیم استان حساب میشه و در جدول رده بندی استانها وارد میشه. ملاک رده بندی استان هم امتیاز نیست بلکه امتیاز میانگین هستش (امتیاز کسب شده تقسیم بر تعداد بازیهای انجام شده.)

نظرتون چیه؟ خوبه؟ بده؟ میشه برگزار کرد؟ نمیشه؟

نه ، به نظرم خوبه فقط الان موقع امتحانات هست سخته بازی کنی ، البته بستگی داره چند سالته !!! من که خودم شیرازی هستم میتونم برم جزو استان فارس ... برادرمم میاد .

فقط باید یه نفر یا چند نفر با هم لیگ رو درست کنن .

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
نه ، به نظرم خوبه فقط الان موقع امتحانات هست سخته بازی کنی ، البته بستگی داره چند سالته !!! من که خودم شیرازی هستم میتونم برم جزو استان فارس ... برادرمم میاد .

فقط باید یه نفر یا چند نفر با هم لیگ رو درست کنن .
این نکته رو یادم رفت بگم. بازیها رو میتونید هر وقت خواستید انجام بدید. چون اشخاص تو جدول مشخص نمیشن بلکه استانشون مهمه. فقط کافیه وقتتونو با اونی که میخواید باهاش بازی بکنید هماهنگ کنید. بازیها تا زمان تعطیلات دلخواه هستش. یعنی با هر کسی و در هر وقتی بخواید میتونید بازی کنید (به غیر از هم استانی). بعدا ممکنه در زمان تعطیلات به صورت دوره ای مسابقات تعیین بشن ولی اولش دلخواهه.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
سلام.

همه title update رو باید بگیزیم بریزیم ، یا آخریش کافیه ؟؟؟

راستی ، حتماً باید title update که میگیریم با Media Id بازی خودمون هماهنگ باشه ؟؟؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
سلام.

همه title update رو باید بگیزیم بریزیم ، یا آخریش کافیه ؟؟؟

راستی ، حتماً باید title update که میگیریم با Media Id بازی خودمون هماهنگ باشه ؟؟؟
آخری رو باید بگیری! و آره باید هماهنگ باشه دیگه! نباشه فایل ناشناسه!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
کسی میدونه به جز بازی کردن در Season چه طوری میشه برای Level Up کردن اقدام کرد؟

توی Virtual Pro امتیاز بهمون میده که Level مون بره بالا؟ اگه جای دیگه ای هم هست لطفا بگین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر