FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

RAMB0o0

کاربر سایت
Mar 9, 2010
227
نام
سیدحسن
سلام آقا تو التمات تیم توی لیستهای خرید یه گزینه داره به نام head coaches اینا کارشو دقیقا چیه کسی میتونه مختصر توضیح بده مثلا passing +10% بعد خریدش باید چیکارش کنیم مرسی دوستان

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
دوستان میشه یه راهنمایی کنید چجوری به صورته آفلاین بازیکن هامو آپدیت کنم و از کجا دانلود کنم؟؟؟
مثلا میخوام دلپیرو رو اضافه کنم به فیفام که نیستش.

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
این ضربه آزاد رفته رو اعصاب من تو فیفا 12 وقتی میزدم دروازه بان با این که شیرجه میزد توپا نمیتونست بگیره اما تو فیفا 13بدون این که شرجه بزنه توپا ریلکس میگیره کار خاصی باید بکنیم ؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا این Update آفلاین رو جیتگ جواب میده فقط؟ من هم 3Mb رو گرفتم , هم 23Mb رو! هر کدوم رو ریختم رو فلش زدم به ایکس باکس فایلش ناشناس بود! گزینه کپی و Move هم نداشت!! Delete بود فقط! چه کنم؟؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان امروز خواستم بازی رو نصب کنم رو فلش ولی روی 51% ارور داد.از روی درایو به راحتی و بدون هیچ ارور اجرا میشه
اصولا بازی هایی که موقع نصب ارور میدن یعنی تو قسمتی از رایت بازی مشلی وجود داره که تو کل بازی تاثیر نمیذاره فقط ممکنه تو اون قسمتی که بد رایت شده دستگاه موقع بازی هنگ کنه، مثلا تا بری تو ایجاد تورنومنت جدید هنگ کنه که این همون گیر رو 51% هست.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام آقا تو التمات تیم توی لیستهای خرید یه گزینه داره به نام head coaches اینا کارشو دقیقا چیه کسی میتونه مختصر توضیح بده مثلا passing +10% بعد خریدش باید چیکارش کنیم مرسی دوستان

میتونی تو این قسمت واسه تیمت کمک مربی بخری . مثلا یه مربی بخری pace تیمتو تقویت کنه یا یکی بخری passing تقویت کنه و .....
اینکه نوشته passing +10% یا 15%+ یعنی تا 10% قدرت پاس دادن تیمتو خوب میکنه تا تیمت بهتر پاسکاری کنه در مورد بقیه قسمت ها هم به همین صورته. سعی کن حتما اونایی رو بخری که درصدشون بیشتره.
وقتی خریدشون میبری تو قسمت store in club .لازم نیست دیگه کاری کنی خودش کارشو میکنه.

---------- نوشته در 02:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:43 PM ارسال شده بود ----------

دوستان میشه یه راهنمایی کنید چجوری به صورته آفلاین بازیکن هامو آپدیت کنم و از کجا دانلود کنم؟؟؟
مثلا میخوام دلپیرو رو اضافه کنم به فیفام که نیستش.

من نمیدونم چطوری میتونی آفلاین آپدیت کنی از دوستان دیگه بپرس اما میدونم اگر آپدیت هم کنی دلپیرو تو سیدنی استرالیا اضافه نمیشه و باید صبر کنی وقتی آپدیت زمستانی اومد اون موقع آپدیت کنی تا اضافه بشه.
این همه هم خودتو زحمت نده آفلاین آپدیت کن یباره خودت به لایو وصل شو و هم آپدیت کن هم از بقیه امکاناتش استفاده کن آفلاین که اصلا لذتی نداره.من تا حالا یبار هم کریر مود نرفتم اینقدر آنلاینش جذابه

---------- نوشته در 02:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:47 PM ارسال شده بود ----------

این ضربه آزاد رفته رو اعصاب من تو فیفا 12 وقتی میزدم دروازه بان با این که شیرجه میزد توپا نمیتونست بگیره اما تو فیفا 13بدون این که شرجه بزنه توپا ریلکس میگیره کار خاصی باید بکنیم ؟

خوب الان هوش مصنوعی دروازه بان ها خیلی بهتر شده اما من که راحت گل میزنم. فقط کافیه درست گوشه دروازه تنظیم کنی و به اندازه پر کنی نه بیشتر و نه کمتر. تمرین کنی دستت میاد به نظرم از 12 هم آسون تر شده اما خوب گاهی اگر گوشه هم بزنی دروازه بان میگیره که طبیعیه البته کامل نمیتونه بگیره معمولا میزنه بیرون تو 13 دروازه بان های خوب روی ضربات ایستگاهی واکنش بهتری نشون میدن.

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118
سلام
یه کلیپ دیدم که روبینیهو گل که زد بعد یکدفعه خودش رو روی زمین انداخت
کسی میدونه چه جوری باید این جوری شادی پس از گل کرد؟باید انلاین باشی؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام
یه کلیپ دیدم که روبینیهو گل که زد بعد یکدفعه خودش رو روی زمین انداخت
کسی میدونه چه جوری باید این جوری شادی پس از گل کرد؟باید انلاین باشی؟
خیر باید LT رو بگیری و RS(شوک سمت راست:D) رو به سمت راست نگه داری!

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
سلام
من تو بخش آنلاین بازی وقتی میخوام وارد قسمت Head To Head بشم میگه : your profile gamer does not have correct permission
باید چی کار کنم تا اجازه استفادش پیدا کنم تو بعضی بخش های دیگه بازی هم همین مشکل پیش میاد .

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا این Update آفلاین رو جیتگ جواب میده فقط؟ من هم 3Mb رو گرفتم , هم 23Mb رو! هر کدوم رو ریختم رو فلش زدم به ایکس باکس فایلش ناشناس بود! گزینه کپی و Move هم نداشت!! Delete بود فقط! چه کنم؟؟

دوستان؟ نمیگین؟

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
خیر باید LT رو بگیری و RS(شوک سمت راست:D) رو به سمت راست نگه داری!
RS رو باید به سمت چپ نگه داری نه راست! :>

---------- نوشته در 06:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:22 PM ارسال شده بود ----------

دمت گرم
اگه کسی شادی پس از گل قشنگ بلده بگه!
خدمت شما : :d FIFA 12 - Celebrations - FIFA Encyclopedia اینم باحاله اعصاب حریف رو بهم میریزه : LT+LEFT+LEFT(RS
http://www.yo ut ube.com/watch?v=PbFmnLlF6mg

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام
من تو بخش آنلاین بازی وقتی میخوام وارد قسمت Head To Head بشم میگه : your profile gamer does not have correct permission
باید چی کار کنم تا اجازه استفادش پیدا کنم تو بعضی بخش های دیگه بازی هم همین مشکل پیش میاد .

خوب به خاطر اینه اکانت گلد و آنلاین پس نداری باید بخری تا اجازه استفاده از این قسمت هارو بهت بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر