FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Cpt Amir

عضو جدید
Dec 12, 2011
85
نام
امیر
برای بازی کردن آنلاین باید کد داشته باسم؟ چون اکثره قسمتی آنلاین میرم میگه پرو فیل شما حق رفتن یه اینجا رو نداره!
پست بالایی رو خوندم از کجا باید اکانت گلد و پس بازی رو بخرم؟ هر دوشو باید بخرم تا بتونم بازی کنم؟ یرای همه ی بازی ها باید پس داشته باشم تا انلاین بازی کنم؟

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
برای بازی کردن آنلاین باید کد داشته باسم؟ چون اکثره قسمتی آنلاین میرم میگه پرو فیل شما حق رفتن یه اینجا رو نداره!
پست بالایی رو خوندم از کجا باید اکانت گلد و پس بازی رو بخرم؟ هر دوشو باید بخرم تا بتونم بازی کنم؟ یرای همه ی بازی ها باید پس داشته باشم تا انلاین بازی کنم؟
برای اینکه بتونی آنلاین بازی کنی حتما باید گلد داشته باشی ولی فقط برای بعضی بازی ها نیاز به online pass داری مثل فیفا ولی برای بازی هایی مثل call of duty فقط گلد نیاز داری

Cpt Amir

عضو جدید
Dec 12, 2011
85
نام
امیر
برای اینکه بتونی آنلاین بازی کنی حتما باید گلد داشته باشی ولی فقط برای بعضی بازی ها نیاز به online pass داری مثل فیفا ولی برای بازی هایی مثل call of duty فقط گلد نیاز داری
خب online pass فیفا رو از کجا بگیرم؟ باید حتما بازی اوریج بخرم؟

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
خب online pass فیفا رو از کجا بگیرم؟ باید حتما بازی اوریج بخرم؟
۲راه داری: یا باید اورج بخری یا اینکه پوینت بخری ، پوینت رو بصورت کارتهایی مثل شارژ ایرانسل میفروشن که میتونی از بچه ها بخوای تا برات بخرن برای onlinepass نیاز به ۸۰۰ تا پوینت داری ;)

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
دوستان ea برای fifa 14 چهار کشور تو نظر سنجی گذاشته برای لیگ اون کشور که چین هند هستن وما در حسرت روزی که لیگ ایران به fifa اضافه بشه
27204b057100.jpg

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
دوستان ea برای fifa 14 چهار کشور تو نظر سنجی گذاشته برای لیگ اون کشور که چین هند هستن وما در حسرت روزی که لیگ ایران به fifa اضافه بشه
27204b057100.jpg
اینکه لیگ فوتبال ایران باشه توی بازی فیفا یا نباشه حسرت خوردن نداره عزیز. اصلا چیزی نیست این مساله که بخواد آدم حسرتشو بخوره!

آخرین ویرایش:

soby

کاربر سایت
Nov 7, 2010
22
دوستان امروز فیفا آپدیت داد...بعدش رفتم ultimate team دیدم نمیشه با guest بازی کرد. اصلا اون نواری که تعداد guestها رو می نویسه رو برداشته. البته آنلاین head to head رفتم اونجا می شد guest شد. حالا خواستم بدونم این فقط مشکل منه یا بقیه هم همین مشکل رو دارن؟...ممنون اگه جواب بدین

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
دوستان امروز فیفا آپدیت داد...بعدش رفتم ultimate team دیدم نمیشه با guest بازی کرد. اصلا اون نواری که تعداد guestها رو می نویسه رو برداشته. البته آنلاین head to head رفتم اونجا می شد guest شد. حالا خواستم بدونم این فقط مشکل منه یا بقیه هم همین مشکل رو دارن؟...ممنون اگه جواب بدین
بخاطر اینکه میشد گلیچ کرد برش داشتن برای همه

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا تو آپدیت آنلاین دقیقا چه چیزایی به بازی اضافه میشه؟؟

کفش و توپ و دستکش و لباس های جدید اضافه نمیشه؟؟

تیم شاختار دونتسک اضافه نشده؟؟ و یا تو سیدنی استرالیا دل پیرو اضافه نشده؟؟

ممنون میشم که پاسخ بدید!

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
چند روز پیش برای من مشکل آنلاینش خوشبختانه برطرف شد. حالا باید این آپدیت جدید رو امتحان کنم ببینم چی میشه؟ دوستان کسی هنوز اون مشکلات آنلاین رو داره یا نه؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا این Update آفلاین رو جیتگ جواب میده فقط؟ من هم 3Mb رو گرفتم , هم 23Mb رو! هر کدوم رو ریختم رو فلش زدم به ایکس باکس فایلش ناشناس بود! گزینه کپی و Move هم نداشت!! Delete بود فقط! چه کنم؟؟

دوستان! عزیزان! چرا هیشکی یه جواب به ما نمیده؟؟

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
اقا این Update آفلاین رو جیتگ جواب میده فقط؟ من هم 3Mb رو گرفتم , هم 23Mb رو! هر کدوم رو ریختم رو فلش زدم به ایکس باکس فایلش ناشناس بود! گزینه کپی و Move هم نداشت!! Delete بود فقط! چه کنم؟؟
سلام. نخیر کنسول من جیتگ نیست و آپدیت جواب داد.
شما این روش رو که چند صفحه قبل توضیح دادم به دقت انجام بده اگه نشد بیا راهنماییت کنم:
سلام.. خیلی خلاصه میگم بهت برای آپدیت آفلاین.
اول از همه با برنامه abgx مدیا آی دی دیسکت رو چک میکنی آموزشش تو فروم هست
دوم میری به سایت XBOX 360 Update Center و آپدیت مورد نظر و مطابق با مدیا آی دی رو دانلود میکنی
سوم یک فلش به کنسول وصل میکنی و داخل تنظیمات کنسول فلش رو فرمت میکنی
چهارم نرم افزار horizon رو دانلود میکنی و آپدیت رو بوسیله برنامه horizon به فلش مموری انتقال میدی
پنجم فلش رو به کنسول وصل میکنی و اگه کنسول هارد داره از داخل تنظیمات دیتای آپدیت رو به هارد انتقال میدی.. و اگر هم هارد نداری باید فلش همیشه به کنسول متصل باشه :)
بازم سوالی بود در خدمتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر