FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
بچه ها یه دروازه بان خوب با یه بال راست یه چپ
یه مهاجم هدف خوبو جوون پیشنهاد بدید بگیریم
با لجندری بازی میکنید پول بیشتری گیرتون میاد؟
دروازه بان فکر کنم al-habsi ویگان خوب باشه...
مهاجم هم سولدادو خوبه...با بازی من که خیلی جور در میاد
بال راست هم دی ماریا خیلی خوبه روبن هم بدک نیست سنش ولی بالاست ولکات هم خوبه
بال چپ هم خوان ماتا چلسی خوبه

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
بچه ها یه دروازه بان خوب با یه بال راست یه چپ
یه مهاجم هدف خوبو جوون پیشنهاد بدید بگیریم
با لجندری بازی میکنید پول بیشتری گیرتون میاد؟

مهاجم هدف فالکائو و ویلیان بازیکن شاختار هر دوشون عالین ولی خوب باید پول و پله درست حسابی داشته باشی ... من از هازارد بال راست استفاده میکنم بی تعارف فوق العاده است بال چپ هم ماتا هم اورالش خوبه هم خیلی پیشرفت میکنه .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان این مشکلی که قبل از شروع بازی داره و بازی گاها افت فریم محصوصی پیدا می‌کنه، با آپدیت 4 مگی که بعد از Online شدن و ورود به بازی، درست می‌شه!

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
يه ايرادي که تو بازي به چشم مياد اينه که وقتي تو هواي برفي يا باروني يه توپ باپاس بلند ميخوره زمين به جاي اينکه به نسبت هواي صاف کمتر اززمين بلند شه بيشتر بلند ميشه و پرت ميشه اونور
يه اشتباه داوريم سيو کردم مربوط به آفسايد.داور گل کاملا صحيحمو آفسايد گرفته...

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
راستی یه باگ خفن...من 2بار تا حالا واسم این اتفاق افتاد.توی محوطه جریمه خطا شد بجای این که پنالتی بده پشت محوطه بهم ضربه ازاد داد!!!!!!!!!خودم شاخ دراوردم:-o
واسه کسی تا حالا این اتفاق افتاده؟؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
يه ايرادي که تو بازي به چشم مياد اينه که وقتي تو هواي برفي يا باروني يه توپ باپاس بلند ميخوره زمين به جاي اينکه به نسبت هواي صاف کمتر اززمين بلند شه بيشتر بلند ميشه و پرت ميشه اونور
يه اشتباه داوريم سيو کردم مربوط به آفسايد.داور گل کاملا صحيحمو آفسايد گرفته...

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

من خودم هم توی چمن خیس بازی کردم (فیزیکی میگم نه بازی) هم چمن خشک
درسته چمن خیس یه کم توپ روش لیز میخوره ولی اینکه توپ با برخورد به زمین شتاب بگیره (مثل فیفا) دقیقا برعکسه...
توپ به زمین بزنیم بالا نمیاد یعنی اصطلاحا توپ تنبل میشه تو زمین خیس که فیفا اینش خیلی رو اعصابه:|
Sent from my Nokia 1100 without using Tapatalk 2 :d

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
دوستان این مشکلی که قبل از شروع بازی داره و بازی گاها افت فریم محصوصی پیدا می‌کنه، با آپدیت 4 مگی که بعد از Online شدن و ورود به بازی، درست می‌شه!
منظورت همون موقعی که وارد بازی میشی میگه ea sport که یکم گیر میکنه هستش؟؟اگه منظورت اونه که نه درست نمیشه واسه همه هست فکر کنم.چون موقعی که وارد بازی میشی سی دی یه 1 دقیقه میچرخه بعد دیگه از روی هارد اجرا میشه.مثل mw3 آخه mw3 منم برنر مکس بود 1 دقیقه اول سی دی توی درایو میچرخید

Last edited by a moderator:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
خوب فرصتی شد یکم بازی کردم ... به نظر من واقعا بازی فوق العاده شده (صرف نظر از باگ)

گیمپلی واقعا روون شده .. انیمیشن بازیکن ها موقع پاس دادن و حرکت تو عرض از کناره ها و نحوه دریبل زنی واقعا نرم و طبیعی شده .... مخلفات اطراف زمین هم مثل مربی و حرکت دوربین( تو pes هم هست حالا نگین .... :D) و ... باعث طبیعی تر شدن بازی شده ///

انیمیشن دروازه بان ها و عکس العملشون واقعا دیدنیه ... استیل بازیکن ها موقع چیپ زدن خیلی جالبه ... وقتی چیپ میزنی با یه حالت خاصی حرکت توپ رو نگاه میکنه ...

یه بار هم توپ داشت بیرون میرفن فابرگاس تکل زد که توپو بگیره نتونست یه مشت زد به زمین :D و کلی از اینجور مسائل ....

تعجب میکنم بعضی ها فقط چشمشون نکات منفی رو میبینه ! اگه واقعا بینانه نگاه کنین شدیدا به واقعیت نزدیک شده ... استیل بازیکن ها هم عالیه بازم تعجب میکنم بعضی ها چطور همچین حرفی میزنن ! مسی و رونالدو استیلشون با واقعیت مو نمیزنه (شاید با یکم اغراق )

در کل فوتبال باحالیه سخت نگیرین :D

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
کسی میدونه تو کریر چه طوری میشه بازوبند کاپیتانی رو به یه بازیکن دیگه داد ؟

وسط بازی اگه کاپیتانتو تعویض کنی همونی که جاش میاد بازوبندو میبنده و نمیتونی به کس دیگه بدی. قبل بازی هم با رفتم به قسمت role players میتونی کاپیتانتو مشخص کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر