FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یکی از بزرگترین پیشرفت های بازی برای من این قابلیت عوض کردن آهنگ در منو ها بوسیله back هستش. :d تو PS2 این بودش که وقتی آنالوگ راست رو فشار میدادیم آهنگ عوض میشد ولی بعدا حذفش کردن. :|

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
تکنیکها و دریبلها رو کجا باید یاد بگیریم اون قسمتی که پا عوض میکنه نشون میده که میخواد پاس بده ولی بعد از مکس این کار رو میکنه

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
من بالاخره پس از کلی بازی کردن دستم اومد باید چجوری روی لجندی بازی کنم.
فقط به عادت کردن ربط داره باید اینقدر بازی کنی تا به سبک جدید بازی عادت کنی.
من اوایل یا میباختم یا مساوی میکردم گاهی هم به سختی میبردم اما الان شکست من شده رویای تیم های حریف :d
من با منچسترسیتی بازی میکنم و منیجرمودو باهاش شروع کردم و همه تیم هارو با 4, 5 گل بدرقه میکنم. البته گاهی هم مساوی میکنم .چلسی هم تو community shield با نتیجه 3-1 بردم و قهرمان شدم. تازه توی اون بازی دروازبان 4 تیمم یعنی جانسن (18 سالشه) تو دروازه گذاشته بودم عالی کار کرد.با اینکه قدرتهاش زیاد خوب نیست .
الانم رو نوار پیروزی افتادم. و تا الان شکستی نداشتم.
من واسه تیمم نیمار از سانتوس و دیوید بکهام از گالکسی خریدم و هر دو عالی کار میکنن .این بکهام با 37 سال سن همه کاره تیمم شده تا الان کلی پاس گل داده و گل هم زده و موقعیت های زیادی واسه هم تیمی هاش درست میکنه واقعا عالیه.یه پلی میکر به تمام معناست.
فقط من مشکلم اینه زیاد دروازم باز میشه کمپانی خوبه , ناستاسیچ هم بد نیست اما لسکات و توره خیلی کندن و بیشتر مواقع جا میمونن اما خوب سر و تکل میزنن . کسی میتونه یه مدافع وسط خوب بهم معرفی کنه تا بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پولش مهم نیست:d

هوملز، تیاگو سیلوا، جان تری، اَگِر و ... بهترین انتخاب برات هستند، دفاع چپ هم فقط کریشیتو.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
هوملز، تیاگو سیلوا، جان تری، اَگِر و ... بهترین انتخاب برات هستند، دفاع چپ هم فقط کریشیتو.
آره دفاع چپ دومنیکو کریشیتو عالیه من تو 12 خریدمش خیلی راضی بودم ازش.هم جوان و هم دونده است و هم خوب دفاع میکنه و با سانترهای خوبی که میکنه پاس گلم زیاد میده. سرعت خوبش باعث میشه هیچ کسی نتونه ازش رد بشه.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
بخش کریر مد رو تازه امروز شروع کردم، سرِ نیم فصل تیم ملی انگلیس بهم پیشنهاد مربیگری داد و بعد من قبول کردم ولی نمی دونم باید از کجا بازیکن به تیم ملی دعوت کنم، اصلا هم چنین گزینه ای نداره.

یکی راهنمایی کنه.

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
کسی نبوت؟؟؟

آقا چند تا آهنگ رو به صورت audio disk (دیسک صوتی : یعنی مثل آلبومای ارجینال که آخرش 18 ، 19 تا آهنگ جا می شه رو یه دیسک ) رایت می کنی ، بعد از منوی پخش موزیک رو هارد دستگاه ریپ (rip ) می کنی، بعدشم آهنگارو اجرا می کنی و صداشو کم و میری تو بازی ... همین .
روش راحتتر اینگه آهنگارو بریز رو فلش از رو اون اجرا کن برو تو بازی.
در ضمن جای این سوال اینجا نیست (اینم نوشتم که بعداً کسی یاداوری نکنه :d).

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دوستان من تازه وارد بخش کریر فیفا شدم و زیاد بلد نیستم.اگه زحمتی نیست یکی از دوستان برام بصورت خلاصه یکم توضیح بده.برام پ.خ کنه.یه دنیا ممنون میشم

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا این قابلیت first touch خوبه ها! ولی من بارسا رو که بر میدارم اصلآ تو کتم نمیره که مسی و اینیستا نتونن توپ رو درست کنترل کنن تو هر شرایطی!
البته میشه رفت تو تنظیمات فرست تاچ رو برد بالا! ولی کلآ اگه شخصی سازی میکردن برای هر بازیکن بهتر بود!
یه سوال هم دارم! بازی که میکشه به پنالتی! میخوای بزنی اون خط قدرت نمیاد پایین! چجوری بزنم؟
برا من که همش رفت بیرون!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خب امروز دستمون به فیفا 13 رسید :D حرفای زیادی واسه گفتن دارم که اینجا جاش نیست ولی در یک جمله:

فیفا 12 بهتر بود.:|

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
آره دفاع چپ دومنیکو کریشیتو عالیه من تو 12 خریدمش خیلی راضی بودم ازش.هم جوان و هم دونده است و هم خوب دفاع میکنه و با سانترهای خوبی که میکنه پاس گلم زیاد میده. سرعت خوبش باعث میشه هیچ کسی نتونه ازش رد بشه.
واسه دفاع چپ گزینه واقعاً خوب و عالیه دیگه هم Abate هستش. سرعت فوق‌العاده بالا و سانترهای خوبش در کنار قیمت نسبتاً ارزونش اونو به یک گزینه عالی تبدیل می‌کنه. اگه خوب ازش استفاده کنین و به موقع بازیش بدین Overallــش تا 84 پیشرفت می‌کنه. واسه دفاع وسط هم به نظرم با توجه به سن بهترین گزینه Matts Hummels هستش. جای پیشرفت فوق‌العاده هم داره. Phil Jones و Chris Smalling هم گزینه‌های خوبی هستن. Jones سرعت فوق‌العاده‌ای داره و Smalling هم قدرت بدنیش عالیه.
تو این نسخه بیشتر روی Scouting و جوون گرایی کار کنید. خیلی پیشرفت کرده و بعد 2-3 فصل می‌تونید ستاره‌های فوق‎العاده‌ای از بازیکنای با استعدادی که توسط استعدادیاب‌هاتون پیدا کردید بسازید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر