FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
منم یه سوال بپرسم :biggrin1:

وقتی که Online Pass رو روی یک Profile فعال می کنیم، برای Profile های دیگه دستگاه هم فعال میشه یا باید برای هر کدوم جداگانه بخریم؟

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
منم یه سوال بپرسم :biggrin1:

وقتی که Online Pass رو روی یک Profile فعال می کنیم، برای Profile های دیگه دستگاه هم فعال میشه یا باید برای هر کدوم جداگانه بخریم؟

برای هر پروفایل باید یدونه جدا بخری..

---------- نوشته در 11:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:52 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من نمیتونم وی پی ان شیر کنم راهی دیگه ای خرید انلاین پس نداره؟ نمیشه کسه دیگه ای اونو برامون فعال کنه؟

چرا وجود داره. من می تونم بدونه اینکه پوینتی خرج کنی واست آنلاین پس رو بگیرم...

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
داوری همون crapـی هست که بوده! اعصاب واسه آدم نمیذاره
این تاوان سیستم جدید برخوردهای فیزیکیه که از نسخه قبل اومده و داوری رو تضعیف کرده
خیلی از برخوردها نباید اتفاق بیفتن، ولی بنا به سیستم جدید اتفاق میفتن، در حالیکه برای یک سری از این برخوردها که خطا هستن خطا تعریف نشده، یه جورایی به تف سر بالا شبیه این داستان
امیدوار بودم لااقل این یه نکته مهم رو بهش رسیدگی کنن!

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
چه مسخره . تو PS3 یه دونی Online Pass که می زدی رو تمام پروفایل هایی که رو کنسولت بود می تونستی بازی رو انلاین بازی کنی.
بابا کی گفته من پارسال خودم کد گرتم واسه تمام پروفایلها میشه استفاده کرد در ضمن یه روش هست که دارم روش کار میکنم ببینم حقیقت داره یا نه که میشه هر آنلاین پس رو دو نفر استفاده کرد.به همین سادگی;)

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
لبران جیمز این عکس رو توی فیس بوکش گذاشته و میگه به یکی از کسایی که شیر کنن و کامنت بدن جایزه رو میده! فقط یدونه ازش وجود داره، Liverpool FC Edition

Attachments

• 253022_10151185749868944_1015271148_n.jpg
    253022_10151185749868944_1015271148_n.jpg
    142.9 KB · مشاهده: 71

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بابا کی گفته من پارسال خودم کد گرتم واسه تمام پروفایلها میشه استفاده کرد در ضمن یه روش هست که دارم روش کار میکنم ببینم حقیقت داره یا نه که میشه هر آنلاین پس رو دو نفر استفاده کرد.به همین سادگی;)

اون دوست بالایی که یه چی دیگه میگه! :D

الان که کد رو رو پروفایل اول کنسولمون می زنیم، دیگه بقیه پروفایل ها نیازی به کد ندارن دیگه ؟ تو X360 رو عرض می کنما!

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
اون دوست بالایی که یه چی دیگه میگه! :D

الان که کد رو رو پروفایل اول کنسولمون می زنیم، دیگه بقیه پروفایل ها نیازی به کد ندارن دیگه ؟ تو X360 رو عرض می کنما!
وقتی از لایو خرید میکنید،2 جا خریدتون ثبت میشه.
یکی روی کنسول و یکی دیگه روی پروفایل.
برای همینه که بعضیا پروفایلشون رو میدن به رفیقشون که باهاش مثلا آنلاین پس بخره و روی کنسول رفیقش هم باز میشه که در نتیجه اون هم میتونه ازش استفاده کنه.کاری که امشب من با یکی از رفیقام کردم و شریکی آنلاین پس رو خریدیم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,863
من الان 14-15 دست آنلاین زدم که همش هم بارسا بودم بعد همه بازیها هم حریف رئال بوده.یعنی نمیشه با یه تیم دیگه بازی کنم؟باگه چیه؟تنظیماتش هم همون دیفالت هست لباس دوم و سوم هم میپوشم باز حریف رئال برام میاره.دیگه خیلی رو اعصابه.هیجان نداره همش آدم با یه تیم بازی کنه

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
توجه کردین دیگه تو بازی چیزی به نام اپانداژ وجود نداره !! داور دستش رو میاره بالا و میگه بازی رو ادامه بدین و اون علامت زد هم که گوشه صفحه میاد 10 ثانیه بعدش داور صوت میزنه احمق! با اینکه توپ باز هم دست یارای خودی هست.

اینم یه مشکل جدید!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
وقتی از لایو خرید میکنید،2 جا خریدتون ثبت میشه.
یکی روی کنسول و یکی دیگه روی پروفایل.
برای همینه که بعضیا پروفایلشون رو میدن به رفیقشون که باهاش مثلا آنلاین پس بخره و روی کنسول رفیقش هم باز میشه که در نتیجه اون هم میتونه ازش استفاده کنه.کاری که امشب من با یکی از رفیقام کردم و شریکی آنلاین پس رو خریدیم

ایول دستت درد نکنه. تو PS3 این کار رو می کردیم و جواب می داد، می خواستم مطمئن شم که تو X360 هم جواب میده.
ممنون. :D

من الان 14-15 دست آنلاین زدم که همش هم بارسا بودم بعد همه بازیها هم حریف رئال بوده.یعنی نمیشه با یه تیم دیگه بازی کنم؟باگه چیه؟تنظیماتش هم همون دیفالت هست لباس دوم و سوم هم میپوشم باز حریف رئال برام میاره.دیگه خیلی رو اعصابه.هیجان نداره همش آدم با یه تیم بازی کنه

ربطی به این چیزا نداره. دلیلش دو چیه. یه عده نوب:D همه دارن رئال ور میدارن و شما هی به اونا می خوری و وقتی Search می کنی یه تیم هم سطح خودت رو پیدا می کنه. مثلا تیم 5 ستاره بر میداری سیستم هم به دنبال تیم 5 ستاره می گرده.

پ.ن: اتفاقا خود من پارسال که بازی می کردم 90% اوقات می خورد به بارسا!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
این چلنج ـه که جدیدا اومده رو کسی رفته ؟
من با سختی رو PRo تونستم برم ...
از دقیقه 50 به بعد باید 3 گل بزنید و بازی رو ببرید با دورتمند ... یه اچیومنت هم داره اگر ببرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر