FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
آقا با هر کلکی بود دانلودش کردیم نسخه COMPLEX میگم این تو بعضی قسمتها یه هو پیغام UNREADABLE DISC میزنه ,واسه کسی دیگه هم میزنه جریان چیه ؟ تو تورنمنت مخصوصا

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
یه خواهش از دوستانی که برنر مکس این بازی رو دارند و از ررو هارد براحتی بازی رو اجرا میکنند خواهش دارم یه تست از ABGX بازی تصویرش رو برای من بزارند.چون من اینی که از مغازه دار گرفتم تو هارد که نصب میکنی ارور autohize میده...
منتظرم

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
این چلنج ـه که جدیدا اومده رو کسی رفته ؟
من با سختی رو PRo تونستم برم ...
از دقیقه 50 به بعد باید 3 گل بزنید و بازی رو ببرید با دورتمند ... یه اچیومنت هم داره اگر ببرید
چلنج روی 12 هم بود
به نسبت بازی های واقعی که تو هفته برگزار میشه چلنج ها تغییر می کنه

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
چلنج روی 12 هم بود
به نسبت بازی های واقعی که تو هفته برگزار میشه چلنج ها تغییر می کنه
میدونم ... این یکی دورتمند بود با یه تیم دیگه ... وقتی 3-3 میکنی تیم حریف شدید حمله میکنه ... اصلا رو لجندری نمیشه رفتش !
فکر کنم اولین چلنج هم بود تو فیفا 13 !
برا بازی بکردن چلنج هم باید به لایو وصل بود

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
منم هنوز یاد نگرفتم چجوری دروازبان شیرجه میزنه واسه پنالتی؟!:D

با آنالوگ سمت راست(گومبولی سمت راستیه:d)

---------- نوشته در 04:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:12 PM ارسال شده بود ----------

کسی نبود جواب بده واسه شما UNREADABLE DISC میزنه یا نه ؟

از من که تا حالا نزده البته نمیدونم چه نسخه ایه، ولی برنر مکسه

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من بالاخره پس از کلی بازی کردن دستم اومد باید چجوری روی لجندی بازی کنم.
فقط به عادت کردن ربط داره باید اینقدر بازی کنی تا به سبک جدید بازی عادت کنی.
من اوایل یا میباختم یا مساوی میکردم گاهی هم به سختی میبردم اما الان شکست من شده رویای تیم های حریف :d
من با منچسترسیتی بازی میکنم و منیجرمودو باهاش شروع کردم و همه تیم هارو با 4, 5 گل بدرقه میکنم. البته گاهی هم مساوی میکنم .چلسی هم تو community shield با نتیجه 3-1 بردم و قهرمان شدم. تازه توی اون بازی دروازبان 4 تیمم یعنی جانسن (18 سالشه) تو دروازه گذاشته بودم عالی کار کرد.با اینکه قدرتهاش زیاد خوب نیست .
الانم رو نوار پیروزی افتادم. و تا الان شکستی نداشتم.
من واسه تیمم نیمار از سانتوس و دیوید بکهام از گالکسی خریدم و هر دو عالی کار میکنن .این بکهام با 37 سال سن همه کاره تیمم شده تا الان کلی پاس گل داده و گل هم زده و موقعیت های زیادی واسه هم تیمی هاش درست میکنه واقعا عالیه.یه پلی میکر به تمام معناست.
فقط من مشکلم اینه زیاد دروازم باز میشه کمپانی خوبه , ناستاسیچ هم بد نیست اما لسکات و توره خیلی کندن و بیشتر مواقع جا میمونن اما خوب سر و تکل میزنن . کسی میتونه یه مدافع وسط خوب بهم معرفی کنه تا بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پولش مهم نیست:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر