FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

mahdi.h.c

کاربر سایت
Aug 4, 2012
89
نام
نوک زبونمه ها ...
CC ادیتور آنلاینی هستش که EA برای فیفا تهیه کرده و میتونید اونجا تیم, تورنمنت و بازیکن بسازید و پس از اینکه بوکمارکش کردید تو کنسول دانلودش کنید و ازش استفاده بکنید. برای اینکار اول به این آدرس برید:
http://www.ea.com/uk/football/creation-centre
پس از اینکه log-in کردید از قسمت جستجوش تیمهایی که میخواید رو جستجو بکنید و انتخابش بکنید. البته سرچش یکم مشکل داره و بعضی وقتها نتیجه ای نمیاره که با چند بار تکرار سرچ بالاخره نتایج رو نشون میده.
تو قسمت سرچ تیمها اگه HDV7 رو وارد بکنید و جستجو بکنید میتونید از تیمهایی که من ساختم استفاده بکنید. ;)
اگه بازم سوالی دارید در خدمتم.
حتما نیاز به ایکس باکس لایو داره :d ؟

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
اقا مرتضى سرعت بازيو بزم ميشه كم تر كرد تو ستينگ برو و مثلا سرعت دويدن و سرعت پاسو يك گزينه ديگه هم براى دويدن بود يادم نمياد كم كن
چرا به فکر خودم نیفتاد؟:d
کمک شایانی کردی دستت طلا
از بازی کرن لذت نمیبردم

bazicente

کاربر سایت
Jun 22, 2010
6
سلام
اقا یه روش عجیب برای سیدی هایی که میپره بیرون:نمیدونم کسی تا حالا گفته یا نه
روی یه فلش مموری فقط یه اهنگ بریزید و بزارید تو xbox تا بخونه بعدش صداشو قطع کنید و بازی بزارید
تمام!!!من همین الان دارم بازی میکنم حدود 1 ساعته،قبلا اصلا بازی شروع نمیشد که قطع میشد
اگه کسی امتحان کرد و درست بود لطفا اطلاع بده

Bianconeri1

کاربر سایت
Aug 25, 2012
44
نام
شهرام
آقا من دو تا fifa گرفتم تو دوتاشم از بازی می یاد بیرون ارور دیسک می ده مشکل از بازیه؟

ای بابا راست میگه دیگه من 10 تا fifa عوض کردم بازم مشکل داره
فروشنده که میگه فقط شما این مشکل رو داری دیگران با همین دیسک دارن بازی کنن برنر مکس رو هم گفتم میگه ربطی نداره
نامردی اگه پاک کنی:((

سلام
اقا یه روش عجیب برای سیدی هایی که میپره بیرون:نمیدونم کسی تا حالا گفته یا نه
روی یه فلش مموری فقط یه اهنگ بریزید و بزارید تو xbox تا بخونه بعدش صداشو قطع کنید و بازی بزارید
تمام!!!من همین الان دارم بازی میکنم حدود 1 ساعته،قبلا اصلا بازی شروع نمیشد که قطع میشد
اگه کسی امتحان کرد و درست بود لطفا اطلاع بده

این کارم کردم نشد هنگ میکنه
پس دیگه خاموشش نکن:)

آخرین ویرایش:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
اینم برا زنگ تفریح تاپیک....:d

76968178726253631510.jpg

bazicente

کاربر سایت
Jun 22, 2010
6
اخه دیدم اعصاب همه خورد شده،گفتم یه تفریحی بکنیم!
اما جدا از شوخی دوباره همون حرکتو کردم فعلا دارم بازی میکنم تا ببینم کی دوباره قطع میشه.
اما خداییش به من خیلی حال داد،یه کرم کشی ریدیف کردیم!

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان کسی خواست اد کنه unbidcontainer6یه موقع تو 2012 تو لدر تا 2000 هم رفتم امسال تصمیم دارم سه رقمی کنم شایدم 2 رقمی

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
از دوستان کسی هست پسوردم رو بهش بدم لطف کنه واسم online pass رو بگیره؟ من چیز پی ان ندارم نمیتونم خرید کنم :(:(:(
دعاتون میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر