FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
اگه انلاین بازی میکنی اره میشه اما اگه افلاین میزنی نه نمیشه مگر اینکه قدرت ها رو به حالت اول برگردونی!!
بعدشم مرد مومن ادم میلانو قوی میکنه!!! تعصب داشته باش:dاگه انلاین ميزنی ایدیتو بده بازی کنیم ببینم چند چندیم.اینجا همه ریال و بارسا و ... هستن .من تک و تنهام:(

نه داداش این چه حرفیه من خودم همش تیم های غیر بر میدارم از رم و تاتنهام و پاریس سن و ناپولی بگیر تا گالاتاسرای و استوک سیتی!

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
این آپدیت دقیقا چیکار کرد؟ اصلا آپدیته جدید بود؟ چون یوونتوس رو در حالی که 1-0 به رم باخت 4 تا افزایش داد و هیچی کاهش نداد.

هر وقتم میرم تو آنلاین میگه که ترکیب شما با رقیبتون هم خونی نداره و میپره بیرون :|

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,837
نام
علی متالیکا
سلام
دوستان من فیفا اورجینال دارم و سوالی داشتم
من آنلاین بازی میکنم و بعضی وقتها تیم حریفم مثلا مالاگا را انتخاب میکنه ولی وقتی بازی میکنم میبینم دارم با منتخب جهان بازی میکنم که توش رونالدو و مسی و رونالدینیو فالکاوو و ...... که همه بازیکنهای خوب دنیا توی یک تیم هستند
چطور میتونم یک تیم به اینصورت برای خودم درست کنم ؟؟؟؟ نامردی به خدا با اینا بازی کردن .
منتظر راهنمایی دوستان هستم
دوست عزیز برو بخش Seasons واسه آنلاین بازی کردن نباید بری به بخش Custome

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
دوستان بهترین ترکیب تیمی برای رئال چی پیشنهاد می دید ؟
هم در مورد Squad ها و هم Formation
من Khedira رو با Modrich عوض می کنم و Arbeloa با Contrao و البته Higuain با Benzema
دو تا تعویض اول تیم رو کمی سرعتی تر می کنند و تعویض سوم هم به این دلیله که کریم بنزما توی توپ گیری و قدرت بدنی عملکرد بهتری داره و البته شوت های بهتری هم داره .
در مورد Formation هنوز به مورد خاصی نرسیدم ، اما ترکیب Default به نظرم خیلی مشکل داره و پشت مدافع ها خیلی خالی می شه و با تیم های سرعتی ، توپ خیلی راحت می افته پشت سر مدافعین

ممنون می شم نظرتون رو بگین تا در این مورد بتونیم با همفکری و مشورت بهترین ترکیب رو بچینیم .
من از رئال بدم میاد به خاطر رونالدو فقط مسی و بارسا اما کمک میکنم.
خب اگه دوست داری با آپدیت هایی که با وصل شدن به لایو یا psn از طرف ea میاد بازی کنی تیمت ضعیف میشه چون ایکر کاسیاس مصدوم هست ولی اگه نه آفلاین بازی میکنی:
دروازه بان: ایکر کاسیاس
اگه آپدیت کنی تو رئال واران خیلی overall بالاتری گرفته و میتونی به روش زیر از شر آربلوا خلاص بشی
دفاع راست:سرخیو راموس
دفاع های وسط: پپه و واران( اگه آپدیت نکنی میتونی کاروالیو رو هم بذاری چون آربلوا فاجعه هست تو دفاع)
دفاع چپ: کوئنترائو( مارسلو فقط سرعت خوبی داره تو نفوذ های نابجا داره و تو دفاع بازیکن های تکنیکی ای مثل مسی، اینیستا، کاوانی و.... دریبلش میکنن.
هافبک دفاعی: ژابی آلونسو.
هافبک های هجومی:
راست: آنخل دی ماریا
چپ: کریستیانو رونالدو
وسط: مسوت اوزیل و لوکا مودریچ( اگه میخوای تدافعی تر باشی میتونی از اسین یا خدیرا هم استفاده کنی.
نوک حمله: هیگواین فینیشنگ بهتری از بنزما داره وگرنه توی بقیه موارد بنزما سر تر هست. من بنزما رو پیشنهاد میدم.
سیستم هم 1-4-1-4ا
گه دفاعی تر میخوای میتونی به جای اوزیل یا مودریچ از اسین و خدیرا استفاده کنی و اونا رو کنار آلونسو بذاری طوری که سیستم بشه:
4-2-3-1
توصیه میکنم دی ماریا باشه چون تکنیک محشری داره. مودریچ هم توی پاس های عمقی و از راه دور بهتره ولی اوزیل نزدیک محوطه جریمه خوب بازی سازی میکنه. خواستید در خدمتیم

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
این آپدیت دقیقا چیکار کرد؟ اصلا آپدیته جدید بود؟ چون یوونتوس رو در حالی که 1-0 به رم باخت 4 تا افزایش داد و هیچی کاهش نداد.

هر وقتم میرم تو آنلاین میگه که ترکیب شما با رقیبتون هم خونی نداره و میپره بیرون :|
آثا منم این مشکل رو دارم، هی میگه ترکیبت با حریفت مج نیست!!! چیکار باید کرد؟ لطفاً کمک کنید

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
EA قاط زده یکم تو این مورد جدیدن
اگه گیر داد میری از EAS FC MATCH DAY > kick off آپدیت میکنی دوباره .. اونوقت درست میشه . تو فرندلی هم اگه اینوطر شد کاستوم اینوایت میدی .

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
EA قاط زده یکم تو این مورد جدیدن
اگه گیر داد میری از EAS FC MATCH DAY > kick off آپدیت میکنی دوباره .. اونوقت درست میشه . تو فرندلی هم اگه اینوطر شد کاستوم اینوایت میدی .
ممنون رفیق، این کار رو کردم، درست شد، ولی فقط متأسفانه برای یک بازی، دوباره رفتم MATCH DAY ولی آپدیت نکرد، دوباره از بازی میپره بیرون، داستانی شده، میگم این مشکل رو چندتا از بچه ها دارن، توی سایت های خارجی هم خیلی ها این مشکل رو دارن، به نظر شما تا کی اینطوری می مونه، ممکنه من برای همیشه اینطوری شده باشم؟ یا مشکل از EA هستش؟

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
خب مسلمن مشکل از EA هستش دیگه، ولی به نظرم موقتی باشه کلن، حالا اگه برا شما اوضاع به همین منوال بگذره میتونی بری سایت EA اونجا مشکلت رو مطرح کنی

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
عـــــــــاغـــــــــآ میگَم چِرا وقتــــــــی کامپیوتر داره میبازه 10 تا تعویض میکنه ؟؟؟؟ ولی من همون 3 تارو دار م:)))

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
اون آخر بازی میشه دیگه ! چرا مردمو گمراه میکنی آخه ؟ دی:
تو match highlight که بری حتی میتونی موقعیت های خطرناک رو هم سیو کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر