FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

s_m_tiamo

کاربر سایت
Oct 15, 2012
9
با سلام خدمت دوستان
سوالی داشتم
تو صفحه اصلی گزینه هایی به اسم ultimat team و eas fc و season و ONLOIN MODES که در زیر مجموعه online mode , custom game , head to head
وجود داره که وقتی میری به این قسمت میتونی با هر کی میخوای آنلاین بازی کنی
بعضی وقتها حریفم مثلا گالاتاسرای را انتخاب میکنه که وقتی باهاش بازی میکنم میبینم تو تیمش رونالدو و مسی و .... را با هم تو گالاتاسرای داره
میخواست ببینم برای درست کردن تیم اینچنینی چه کار باید کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
یک ماه اخیر درست حسابی آنلاین بازی نکردم. هر وقت خواستم بازی کنم این EA مشکل داشت. هر وقتم که شد بازی کنم کار برام پیش اومد و کلا فکر کنم 2 دست سیزن تو این یک ماه زدم.
ولی دیروز بود فکر کنم که با عبدالله بازی کردم. خیلی وقت بود که باهاش بازی نکرده بودم. برای همین خیلی استرس داشتم. بازیش واقعا پیشرفت کرده بود. انقدر استرس داشتم که سعی میکردم هر طوری شده مانع بشم که بهم گل بزنه. واقعا بازی های سختی رو باهاش انجام دادم.

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
هنوزم استرس داری آخه ؟ دی: چندماه پیش هم داشتی .. بازیه دیگه ! منم همون رنگو قبلیم .. هنوزم یه گل هایی میخورم مبتدیانه ! که بیا و ببین !!
هنوووز که هنوزه از فیفا 12 تا الان قلق این دفاع تاکتیکال نیومده دستم اونطوری که خودم دوست دارم و راحت باشم باهاش .. دفاعم خوبه .. میدونم ! ولی راضی نیستم هنوز .. عالی نیست !
تو سیزن به بعضی از این اجنبی هایی که دفاعشون بی نقصه وقتی میخورم میبینم چقد تو دفاع ضعیفم :(

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
^^^^
این استرس بیشتر بخاطر این بود که مدتها بود بازی نکرده بودیم و میدونستم که خیلی پیشرفت کردی. منم چون بازی نکردم کلا بازی یادم رفته :d

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
دو سه هفته است که آپدیت های هفتگی زیاد تغییری تو تیم ها ایجاد نمیکنه. انگار دیگه اوورال تیم ها قالب اصلیشون رو گرفتن و فیفا دلیلی برای تغییر دادنشون پیدا نمیکنه

امروز خیلی از بچه ها برای بازی کردن بهم پیغام دادن که واقعا شرمندشون شدم ، امروز EA وصل نمیشد ، فقط یک لحظه وصل شد که تونستم آپدیت کنم :|

مرتضی1363

کاربر سایت
Mar 2, 2010
39
نام
مرتضی
ببخشید که من این سوال را اینجا مطرح میکنم.
چون من اورجینال بازی میکنم (ps3) و fifa13 قیمتش بالا است .می خواهم بجای آن fifa12 را بگیرم. چون من بازی فوتبال ندارم. آیا بازی fifa 12 با fifa 13 تفاوت زیادی دارد یا نه ؟(از همه لحاظ).
راهنمایی فرمائید. با تشکر.

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
ببخشید که من این سوال را اینجا مطرح میکنم.
چون من اورجینال بازی میکنم (ps3) و fifa13 قیمتش بالا است .می خواهم بجای آن fifa12 را بگیرم. چون من بازی فوتبال ندارم. آیا بازی fifa 12 با fifa 13 تفاوت زیادی دارد یا نه ؟(از همه لحاظ).
راهنمایی فرمائید. با تشکر.

سلام رفیق.
بازی فیفا 12 با 13 تفاوت هایی دارن اما نه خیلی.
اما اگه بخوای 12 بگیری یه بدی هایی هم وجود داره:
- اگه فوتبالی باشی دلت میخواد فوتبال همون سال، تیم همون سال، با قدرت های همون سال رو انجام بدی. اگه قدیمی باشه یه کمی میخوره تو حالت.
- اگه بخوای آنلاین بازی کنی بین ایرانی ها خیلی کم 12 بازی میکنند و دیگه کسی سراغ فوتبال قدیمی نمیره.. پس از نظر آنلاین هم ممکنه کمی ناراحتت کنه.
- اگه بخوای خارج از خونه، جایی با دوستات بازی کنی اونا 13 بازی میکنن اما تو به 12 عادت کردی. پس بازم میخوره تو حالت!

خلاصه بت بگم پول بزاری 13 بگیری خیلی عاقلانه تره. من دیگه پی اس 3 ندارم و رو ایکس باکس بازی میکنم.. فیفا جدید که میاد دیگه قبلی رو نگاه هم نمیکنم...
فیفا 13 تقریبا" تو همه چیز پیشرفت داشته، اگه زیاد بازی میکنی و داداش یا رفیق یا هرکی تو خونه داری باهات بازی کنه حتما 13 رو بگیر اما اگه کم بازی میکنی حواست باشه اینو الآن بگیری 6ماه دیگه 14 میاد.. پس پولتو دور نریز.. به هر حال تصمیم با خودته..

progamer1376

کاربر سایت
Dec 11, 2012
32
نام
Ali
با سلام خدمت دوستان
سوالی داشتم
تو صفحه اصلی گزینه هایی به اسم ultimat team و eas fc و season و ONLOIN MODES که در زیر مجموعه online mode , custom game , head to head
وجود داره که وقتی میری به این قسمت میتونی با هر کی میخوای آنلاین بازی کنی
بعضی وقتها حریفم مثلا گالاتاسرای را انتخاب میکنه که وقتی باهاش بازی میکنم میبینم تو تیمش رونالدو و مسی و .... را با هم تو گالاتاسرای داره
میخواست ببینم برای درست کردن تیم اینچنینی چه کار باید کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید
تو season که امکان نداره اخه باید تمام ترکیب هات اپدیت باشه تا بتونی اونجا بازی کنی تو التیمیت تیم هم که طبیعیه چون هر کی توش با پولش هر بازیکنی رو که دوست داشته باشه میتونه بخره توی این EAS FC zهم فکرررر کنم اصلا نشه انلاین زد با بقیه اما توی head to head که گفتی اپدیت نمیخواد برای همین اینجا میشه از این کارا کرد ( منم تو فیفا12 دیده بوم از مدلا) میری تو تنظیمات بازیکنارو ترانسفر میکنی مثلا نیمار رو میاری تو بارسا بعد میری head to head بازی میکنی:dاینم بگم که توی friendly هم میشه اما در صورتی که کسی که invite میده روی حالت online نزاره
البته

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان راهی وجود داره که اپدیت نقل و انتقالات ژانویه را از طریق کامپیوتر دونلود و با فلش روی دستگاه نصبش کنم؟؟؟چون دسترسی به ای دی اس ال ندارم

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
عجب بدبختی ئیه ! کم اوضاع نت ها داغون بود اومدن هرچی پورت مورت و چیز پی ان و غیره رو بستن دیگه EA کانکت نمیشه .. :/
دوتا خط دارم تو خونه با دوتاشم دوروزه نتونستم بازی بکنم .. اگه تا انتخابات و اینا وضع به همین اوضاع باشه که دیگه ...

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
دیروز بعد از مدتها یک دست 30 دقیقه ای بازی کردم :d از زمان PES پیش نیومده بود که با کسی 30 دقیقه ای بازی کنم ولی دیروز با عبداله 30 دقیقه ای بازی کردم.
شانسه عبداله بازی بازیکنهام گرفته بود و همشون داشتن خوب بازی میکردن. البته عبداله هم بهم رحم کرد و والنسیا 4.5 ستاره برداشت تا سوراخ نشم :d

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
یعنی موندم اگه این ترکیب 1 3 2 4 نبود جمیعی از این "فیفا بازها" می خواستن چیکار کنن! کلا خیلی دوسش دارن خیلی محبوب هس با هر کسی بازی می کنی یه 1 3 2 4 می چینه و بسم اله .... بزن بریم !

بد بیراه به خود شخص FIFA13 زیاد گفتن ولی واقعا باید به پیشرفت کیفیت سرورها اشاره کرد و یک خسته نباشی جانانه بهشون گفت واقعا عالی شدن سرورهای FIFA 13 . وقتی این موضوع پرنگ می شه که می زاریش کنار FIFA 12! واقعا دمشون گرم ، با این isp های افتضاخ ما می شه به اندازه کافی از بازیشون لذت برد.

Mohamad-Javad

کاربر سایت
Dec 2, 2012
1,385
نام
ااا
دیروز بعد از مدتها یک دست 30 دقیقه ای بازی کردم :d از زمان PES پیش نیومده بود که با کسی 30 دقیقه ای بازی کنم ولی دیروز با عبداله 30 دقیقه ای بازی کردم.
شانسه عبداله بازی بازیکنهام گرفته بود و همشون داشتن خوب بازی میکردن. البته عبداله هم بهم رحم کرد و والنسیا 4.5 ستاره برداشت تا سوراخ نشم :d
کمال جان از بازیاییم که من لولت میکنم و از بازیایی که بهت آوانس میدمم بگو.b-)بزار بچه ها اگاه بشن.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر