FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

canavarro

کاربر سایت
Sep 7, 2013
6
سلام...من تازه پلی استیشن 3 خریدم..میخواستم بدونم وقتی بازی pes2013 می کنی چطور میشه انالوگ دسته رو خاموش کرد تا با جهت بتونم کار کنم...اگه میشه روش رو بگین جون نمیتونم انالوگ رو خاموش کنم.............لطفا اگه میشه راهنمایی کنید و روش رو به صورت گام به گام بگین..میدونم تایپیک واسه fifa13 هستش اما چون فروم واسه pes2013 نبود اینجا گفتم

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
عاغا یه مشکلی جدید برا من پیش ا.مده 3 روزه ... با بچه های داخل وقتی فرندلی میزنم همش لگی میشه لگه وحشتناکی هم میشه ولی نتم اوکیه با وضعیت nat open به ea کانکت میشم حتی پرو کلاب 11 به 11 هم بدون لگ بازی میکنم ولی تو فرندلی با دوستان اینجوری شده .. پینگم با تهران 26 با کرج 70 . کلا هم پینگ 4.2.2.4 من 100 تا 120 و سرعتم 2 مگه یعنی مشکلی ندارم ولی نمیدونم چرا اینجور شد . خیلی وقته با بچه ها بازی میکنم مشکلی نداشتم تا 3 روز پیش :D اگه کسی میدونه باید مودمو دست کاری کنم یا چیزی سوری اینجا نوشتم جاشو پیدا نکردم قبلا یادمه یه تاپیک بود واسه این مشکلا نیافتمش :|

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
دوستان من یه مشکل دیرینه دارم و الان میخوام بپرسم ... هر وقت دارم بازی میکنم بازیکنا خودشون بازی میکنن یعنی منم میزنم شوت اونا تو سر توپ میزنن ، پاس زمینی میدم هوایی میندارن یا مثلا تاکتیک عوض میکن و ... حتی داخل منوی پلی ام این مشکل هست مثلا الکی میره بالا پایین ... اگه مشکل از دسته هست راه حلش چیه ؟ البته دسته رو هم ریست کردم شایدم اشتباه ریست کردم ، نحوه ی ریست هم بهم بگین ...

I_LOVE_IRAN

کاربر سایت
Aug 26, 2013
93
نام
آرین
دوستان من یه مشکل دیرینه دارم و الان میخوام بپرسم ... هر وقت دارم بازی میکنم بازیکنا خودشون بازی میکنن یعنی منم میزنم شوت اونا تو سر توپ میزنن ، پاس زمینی میدم هوایی میندارن یا مثلا تاکتیک عوض میکن و ... حتی داخل منوی پلی ام این مشکل هست مثلا الکی میره بالا پایین ... اگه مشکل از دسته هست راه حلش چیه ؟ البته دسته رو هم ریست کردم شایدم اشتباه ریست کردم ، نحوه ی ریست هم بهم بگین ...
منم مشکل تورو داشتم
باید بدی تعمیر کنن واست(دسترو)

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود

من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم و توی همین FIFA 13 هم بد رو اعصاب بود. مثلا فکر کن میری دم دروازه حریف یهو سانتر میکنه برا خودش تو باقالیا. ولی خیلی ساده خودم درستش کردم. اصلا لازم نیست بدی بیرون تعمیر کنن کلی پول بگیرن. تازه معلوم نیست که این مشکل رو هر کسی بلد باشه. خود من از روی این آموزش عمل کردم خیلی خوب هم نتیجه داد و بعد از اون هیچ وقت هیچ مشکلی نداشتم:
PS3 Controller Problems (easy fix for random button pushes, left analog) - YouTube
مشکل اصلی اینه که پشته آنالوگ سمته چپه دسته یه اسفنج قرار داره که بین خوده آنالوگ و مدار زیرش فاصله میندازه. حالا بعد از یه مدت کار کردن دسته اون اسفنج خراب میشه یه جوری و نازک میشه. برای همین هم بعد از یه فشار کوچولو روی آنالوگ سمت چپ اون مدارا قاتی میکنه و برای خودش دستوراته مختلف رو دریافت و اجرا میکنه. کاری که ما توی این تعمیر انجام میدیم اینه که بعد از باز کردن دسته و برداشتن مدار اصلی (مراقب باش که سیم ها و لحیم ها کنده نشن. به طور کلی با دقت کار رو انجام بده) باید به اون اسفنج نازک برسیم و بعدش یه چیزی رو روی همون اسنفجه سیاه بذاریم که دوباره کلفت و محکم بشه. توی این راهنما گفته که نوار مدار برق رو چند بار بپیچوندید دور خودش و بذارید اونجا. من خودم نوارچسب رو برداشتم و چند بار دور خودش چرخوندم تا کاملا خوب کلفت بشه. حتی اونقدر کلفت شده بود که به زور مدار رو بستم و پیچای دسته رو دوباره بستم. هرچی کلفت تر باشه بهتره. فقط حواست باشه که سیمی پاره نشه. خیلی هم سادش. تو 10 دقیقه درست میشه و هیچ وقت هم دیگه این مشکل رو پیدا نخواهی کرد. بعد از این تعمیر خودت حس خواهی کرد که دسته مستحکم تر شده. من که اینطور حس کردم.
موفق باشی. موردی بود باز میتونی به خودم بگی راهنماییت کنم.

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
من تازه تونستم یه بازی آنلاین بزنم و دوتا سوال واسم پیش اومده که :
1 - هر بازی آنلاین 6 دقیقه ای چقدر حجم مصرف میکنه ؟
2 - مچ دی هم حجم مصرف میکنه یا نه ؟

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
من تازه تونستم یه بازی آنلاین بزنم و دوتا سوال واسم پیش اومده که :
1 - هر بازی آنلاین 6 دقیقه ای چقدر حجم مصرف میکنه ؟
2 - مچ دی هم حجم مصرف میکنه یا نه ؟

من ساعت 9 کنسولو روشن میکنم تا 1 شب بازی که میکنم هم سیزن هم با دوستام ...در هد 1mgکم میکنه خیلی کمه همش تبادل داده ست دوست خوبم حجمی نمیگیره ولی مثلا اپدیت بازی و اپدیت ترکیب چون کتونی و حتی مچبندو اینا عوض میشه شاید در حدود خیلی کمی از حجمتو ببره که اونم همیشه نیست هفته ای یباره...
در کل حجمی کم نمیشه به اون صورت.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم و توی همین FIFA 13 هم بد رو اعصاب بود. مثلا فکر کن میری دم دروازه حریف یهو سانتر میکنه برا خودش تو باقالیا. ولی خیلی ساده خودم درستش کردم. اصلا لازم نیست بدی بیرون تعمیر کنن کلی پول بگیرن. تازه معلوم نیست که این مشکل رو هر کسی بلد باشه. خود من از روی این آموزش عمل کردم خیلی خوب هم نتیجه داد و بعد از اون هیچ وقت هیچ مشکلی نداشتم:
PS3 Controller Problems (easy fix for random button pushes, left analog) - YouTube
مشکل اصلی اینه که پشته آنالوگ سمته چپه دسته یه اسفنج قرار داره که بین خوده آنالوگ و مدار زیرش فاصله میندازه. حالا بعد از یه مدت کار کردن دسته اون اسفنج خراب میشه یه جوری و نازک میشه. برای همین هم بعد از یه فشار کوچولو روی آنالوگ سمت چپ اون مدارا قاتی میکنه و برای خودش دستوراته مختلف رو دریافت و اجرا میکنه. کاری که ما توی این تعمیر انجام میدیم اینه که بعد از باز کردن دسته و برداشتن مدار اصلی (مراقب باش که سیم ها و لحیم ها کنده نشن. به طور کلی با دقت کار رو انجام بده) باید به اون اسفنج نازک برسیم و بعدش یه چیزی رو روی همون اسنفجه سیاه بذاریم که دوباره کلفت و محکم بشه. توی این راهنما گفته که نوار مدار برق رو چند بار بپیچوندید دور خودش و بذارید اونجا. من خودم نوارچسب رو برداشتم و چند بار دور خودش چرخوندم تا کاملا خوب کلفت بشه. حتی اونقدر کلفت شده بود که به زور مدار رو بستم و پیچای دسته رو دوباره بستم. هرچی کلفت تر باشه بهتره. فقط حواست باشه که سیمی پاره نشه. خیلی هم سادش. تو 10 دقیقه درست میشه و هیچ وقت هم دیگه این مشکل رو پیدا نخواهی کرد. بعد از این تعمیر خودت حس خواهی کرد که دسته مستحکم تر شده. من که اینطور حس کردم.
موفق باشی. موردی بود باز میتونی به خودم بگی راهنماییت کنم.

داداش یعنی دمت گرم من با این مشکل یه کاپو ار دست دادم گل که دیگه برام ادی بود اونم تو همین سایت جوری شد که میخواستم برم دسته بخرم اما میدونستم این مشکل اساسی نیست...

میتونی برام عکس دسترو بزاری ممنون میشم..که دقیقا کدوم قسمتو درست کنم؟؟؟؟

یعنی خدایی الان دستت بدون مشکله منبع این خبر و ازینجور مشکلاتو داشتیمو میدی دمت گرم.

Last edited by a moderator:

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
داداش یعنی دمت گرم من با این مشکل یه کاپو ار دست دادم گل که دیگه برام ادی بود اونم تو همین سایت جوری شد که میخواستم برم دسته بخرم اما میدونستم این مشکل اساسی نیست...

میتونی برام عکس دسترو بزاری ممنون میشم..که دقیقا کدوم قسمتو درست کنم؟؟؟؟

یعنی خدایی الان دستت بدون مشکله منبع این خبر و ازینجور مشکلاتو داشتیمو میدی دمت گرم.

سلام. لینک ویدیو یو توب رو گذاشتم. با فییلتر شکن بری ببینی کاملا متوجه میشی. الآن هم دستم عالی داره کار میکنه. منظورتو از منبع این خبر هم نفهمیدم یعنی چی!!

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
سلام. لینک ویدیو یو توب رو گذاشتم. با فییلتر شکن بری ببینی کاملا متوجه میشی. الآن هم دستم عالی داره کار میکنه. منظورتو از منبع این خبر هم نفهمیدم یعنی چی!!

دادا من فیلمو دیدم همون یه تیکه نوار رو فیکس کنم دیگه تو توضیحاتشم گفت پاک کنی با الکل بد نیست اونو شما چسب زدی ردیف شد حله یعنی ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر