FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من يكي از دوستام زميني ميزنه عين pes به من گفت كم پركن شوتو ولي كم پرميكنم نه گوش ميره نه زميني ميشه
ولي محكم هوايي خوب ميزنم ولي زميني نميتونم:(

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
من يكي از دوستام زميني ميزنه عين pes به من گفت كم پركن شوتو ولي كم پرميكنم نه گوش ميره نه زميني ميشه
نمی دونم دقیقا منظورتون از زمینی چی هست و pes هم ندیدم به چه صورت هستش ولی فیفا تا جایی می دونم و اون برداشتی که خودم از زمینی بودن پنالتی دارم فرقی نداره چقدر پر می کنی کم یا زیاد ، کافی آنالوگ تا بیشترین جای ممکن و اون سمتی که می خوای پنالتی بزنی حرکتش بدی سادس دیگه! هر چی بیشتر پر کنی زمینی بودنش بیشتر احساس می شه تا جایی که دیگه گل نمی شه!

Mohamad-Javad

کاربر سایت
Dec 2, 2012
1,385
نام
ااا
فکر کنم با بقل پا, یعنی باR2 و سمت پایین وشوت بشه.;)حالا مصطفی جان شما امتحان کن ببین چی میشه؟:)

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دارم به یک قسمت احمقانه FiFa به طرز احمقانه ای فکر می کنم!

اینکه باید احمقانه ترین گل های بازی به طرز احمقانه چندین بار Ryplay داشته باشه و گاهی در حالت SLOW هم تماشاشون کنیم ، بعدش گل های زیبا بازی که نتیجه حرکت های زیباست رو به طرز احمقانه ای فقط یک بار از سر اجبار Ryplay می ده!

کجای کار خراب ؟ شاید یک گل که نتیجه ی حرکتی آب دوغ خیاری و در انتها سوتی دفاع و دروازبان هست که توپ به همه جاشون می خوره الا پاهاشون و بعدش یک دروازه خالی شیک به حریف می دی و بعدشم گل ، خیلی قشنگ تر باشه از یک حرکت تیمی یا یک شوت مستقیم ناز و غیره...

این گل هایی که دروازه خالی زده می شه کجاش جذابیت داره که گاهی تا 3 بار هم تکرار براش در نظر گرفته می شه (؟؟؟)

این صحنه های آهسته چند باره دو مزیت داره ، اول اینکه چون اصولا گل های احمقاته ای هست طرف با دیدنشون باعث ایجاد شدن حالت های مختلفی در فرد مقابل می شه ، دوم اینکه مهم نیست که چه جوری به گل میرسی مهم اینه به گل بررسی چون فیفا معیار سنجش رو فقط خودش می فهمه!

وقتی با کلی LAG مشکل وارد یک بازی می شم و طرف مقابلم هم دوست داره سلام و علیک بازیکن ها رو ببینه در حالی که من به LAG ها می اندیشم ، بعدشم وارد بازی می شم و این تکرارها می بینم و طرفم با یک خوشحالی احمقانه دستش می کنه توی دهنش (!) و گل دروازه خالیشو جشن می گیره من دیگه مجبور می شم بگم لعنت بر تو فیفا با وجود اینکه هر روز روی اعصابم هستی ولت نمی تونم کنم ....
اه

Mohamad-Javad

کاربر سایت
Dec 2, 2012
1,385
نام
ااا
راستی حالا که بحث این مشکلای فیفا شد منم اینو بگم که از این هایلایتای فیفا اعصابم خورد شده)x گلو نشون نمیده که هیچ یه صحنه ایم که اطلا موقعیت نبوده رو نشون میده:(( من نمیدونم معیارش تو هایلایتا چیه؟:-/

اگه شما میدونین بهم بگین.:)

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
آپدیت جدید :|
دیروز آپدیت کردم ، دیدم همه ی نقل و انتقالات روزهای آخر ژانویه برگشت به حالت قبل ، اسنایدر برگشت اینتر :| آنلکا از یووه رفت :|
قضیه چیه؟ میخوان مثل سالهای قبل 23 فوریه یکجا آپدیت کنن؟

Mohamad-Javad

کاربر سایت
Dec 2, 2012
1,385
نام
ااا
ای بابا !! یعنی چی آپدیت رو برگردوندن ؟!
یه سوال دروگبا برای دوستان بعد آپدیت رفته گالاتاسرای ؟‌ واسه من نرفته !
برای منم نرفته نمیدونم چرا نرفته؟:-/
فکر کنم این فیفا داره فقط اورالای بازیکنا رو عوض میکنه:).منم مثل کمال فکر میکنم که میخواد یهو اپدیت کنه.:(

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
ای بابا !! یعنی چی آپدیت رو برگردوندن ؟!
یه سوال دروگبا برای دوستان بعد آپدیت رفته گالاتاسرای ؟‌ واسه من نرفته !
تو آپدیت قبلی هم فقط اسنایدر به گالا رفته بود.

کلا تو اون آپدیت فقط لیگ هایی که مچ دی دارن نقل و انتقالاتشو انجام شده بود ، مثلا ویلیان هم به آنژی نرفته بود. فکر میکنم کلا برداشتن که یه آپدیت کلی برای تمام لیگ ها بدن

Mohamad-Javad

کاربر سایت
Dec 2, 2012
1,385
نام
ااا
راستی این کریر مود فیفا هرکدوم که میسازی یه اکامپیلیش داره و همچنین به تیم ملیم میری به نظر من خیلی خوب شده ولی اشکالاش اینه که شماره تیم با شمارره تیم ملی یکیه واینکه برای شروع مثلا از اکادمی شروع نمیکنی یه راست میری ترکیب اصلی بعد 16 سالگیم که نداره.ولی به طور کل خیلی بهتر شده.:)

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
دوستان داشتن در مورد پنالتی زدن به صورت زمینی بحث می‌کردند.
برای پنالتی زدن به صورت زمینی، کافی است R1 و آنالوگ را تا کاملاً پائین بیارید. این‌طوری زمینی می‌زنه. البته تو حالت Classic.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,141
نام
متوئیدی
آقایون مثل اینکه شما اصلا مشکل نگرفتن xp , coins رو بعداز اتمام چلنج تو EAFC ندارین ؟!!!؟ خوشبحالتون من بیشتر با این روش لول آپ میکردم. چند صفحه قبل نوشتم جوابی نگرفتم یعنی فقط منم که بعداز انجام چلنج نمیتونم XP بگیرم ؟ تو فوروم EA این موضوع 20 صفحه جلو رفته جوابی هم ندادن به این مشکل فقط گفتن در حال بررسی ان .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,830
نام
مرتضی
آقایون مثل اینکه شما اصلا مشکل نگرفتن xp , coins رو بعداز اتمام چلنج تو EAFC ندارین ؟!!!؟ خوشبحالتون من بیشتر با این روش لول آپ میکردم. چند صفحه قبل نوشتم جوابی نگرفتم یعنی فقط منم که بعداز انجام چلنج نمیتونم XP بگیرم ؟ تو فوروم EA این موضوع 20 صفحه جلو رفته جوابی هم ندادن به این مشکل فقط گفتن در حال بررسی ان .

من هم به این مشکل دچارم واقعا خیلی ضدحاله:((

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,141
نام
متوئیدی
من هم به این مشکل دچارم واقعا خیلی ضدحاله:((

خوب باز جای شکرش باقیه تنها من نیستم اینجا :d

یکی یه روشی پیدا کرده برای یکبار جواب گرفته اما باز دوباره مثل قبل شده معلوم نیست چی به چیه قرار بود با آپدیت جدید تو تاریخ پنجم فوریه حل کنن مشکلو ولی نشد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر